• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky/maminky ze Zličína ?

(Zamčená)
18. června 2011 
4. pro 2010 v 10:12  • Odpověz
Ze Zličína jsem, ale těhu zatím v nedohlednu..., pokud berete i netěhu, tak se do diskuze ráda přidám :wink: .
4. pro 2010 v 10:26  • Odpověz
autor
@bettyna84 Proč v nedohlednu ?
4. pro 2010 v 10:31  • Odpověz
@cincinnati Když už se přes dva roky o mimi snažíme a ono pořád nic, tak už jsem přestala i věřit tomu, že to vůbec kdy vyjde. Kde bydlíš?
4. pro 2010 v 10:36  • Odpověz
autor
@bettyna84 Taky Zličín. My to měli podobně. Snažili jsme se od 03/2009 a teď se nám povedlo po 1.IUI.
4. pro 2010 v 10:59  • Odpověz
@cincinnati Tak to gratuluju. Já myslela, kde konkrétně :wink: bydlíš? Ale nemusíš to sem samozřejmě psát. Moc lidí se sem nepřidalo...
4. pro 2010 v 15:15  • Odpověz
autor
@bettyna84 Tak diskuzi jsem založila teprve dnes a o víkendu na na modrým koníkovi míň lidí. Bývá víc přes týden. Navíc diskuze ke Zličínu tady moc není. Bydlím v nové výstavbě kousek od metra . Co ty ?
4. pro 2010 v 15:44  • Odpověz
Tak to bydlíme asi pod vámi, taky v nové výstavbě ale dál od metra.
4. pro 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
@bettyna84 A už jste byli v Gennetu nebo v jiném centru ? Alespoň zjistit, v čem je problém ?
4. pro 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
@bettyna84 A už jste byli v Gennetu nebo v jiném centru ? Alespoň zjistit, v čem je problém ?
30. pro 2010 ve 23:47  • Odpověz
@cincinnati Zatím absolvuju všechna vyšetření u mojí dr. Na výsledky posledních teprve čekám. Ale zatím se žádný závažnější problém nenašel, akorát zvýšená hladina prolaktinu a to doktorka říkala, že by nemělo tak vadit. V čem byl problém u vás?
31. pro 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
@bettyna84 To nevím, nikdy to nezjistili. Já si myslím, že moje tělo nepustilo manželovo sperma, nějak to souvisí s imunitou a mívá s tím problém spousta, které byly odeslány na testy na imunologii.
Mám známou, co měla taky zvýšený prolaktin a nemohla otěhotnět. Jak jí to srovnali, hned se zadařilo....
31. pro 2010 v 15:29  • Odpověz
Ahoj, my jsme z Hostivic, mám rok a půl starou holčičku a v červenci termín s druhým mimčem, kouká že t taky v červenci, tak třeba se uvidíme v porodnici.rodím v motole:slight_smile:)Jinak na Zličín jezdím hodně často:slight_smile:
24. led 2011 ve 23:52  • Odpověz
autor
@gabrielachalupova Já budu rodit v Podolí. Motol jsem si nevybrala kvůli porodním boxům, ve kterých slyšíš, jak řvou maminky vedle...
30. led 2011 v 18:29  • Odpověz
já vím, slyšela jsem, ale potom mi to bylo jedno, porodnice to je téma na dlouho-já mám zas negativní ohlasy na podolí, samozřejmě i pozitivní, už jsem tam byla tak vím co mě čeká:slight_smile:
30. led 2011 v 19:54  • Odpověz
autor
@gabrielachalupova Tak pro mě je to poprvé a Podolí se mi líbilo podle fotek.... Na všechny porodonice jsou pozitivní i negativní ohlasy, podle toho člověk soudit asi úplně nemůže. Každý porod je jiný ...
30. led 2011 ve 20:30  • Odpověz
Tak hlavně ať vše dobře dopadne a mimčo dělá radost:slight_smile: :slight_smile:
31. led 2011 ve 14:02  • Odpověz
autor
@gabrielachalupova Zrovna dnes jsme byli v Hostivicích v Malviku. To je takové malé soběstačné městečko. Člověk tam vlastně pořídí vše a nemusí ani jet do Prahy. Min. 2 banky, obchody, vše blízko u sebe. Bomba :slight_smile: Jo ještě krásná školička :slight_smile:
4. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz
To jo, je to tady super a hlavně do města kousíček....školka je sice moc hezká-teda pokud myslíš takovou velikou státní-ale bohužel plná a plná....:frowning2:A co jste kupovali v malvíku?
5. únor 2011 v 16:09  • Odpověz
autor
@gabrielachalupova Byli jsme jen mrknout na kočárky ...
9. únor 2011 ve 22:59  • Odpověz
a jakej bude? Já si chci koupit na druhý mimčo x-lander XQ :slight_smile: na Aničku jsem měla maxicosi muru
10. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz
autor
@gabrielachalupova Já už mám několik let vybranou Inglesinu Magnum, je to kombinovaný kočárek. Už ho máme doma, teda ve sklípku :slight_smile:
12. únor 2011 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky mohu se k vám připojit? nejsem přímo ze zličína ale z hůrky :slight_smile:
19. bře 2011 v 19:04  • Odpověz
autor
@ewicka89 Ahoj, můžeš. Zatím nás tady moc není :wink:
24. bře 2011 v 19:32  • Odpověz
Ahojky..taky nejsem přímo ze zličína ale bydlíme na Lukách...takže Zličín kousíček...Koukám že jsem všechny tak plus mínus těhotné dost podobně.. :grinning:
5. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz
@cincinnati Koukám že sis vybrala také podolí..Dr mi šoupnul termín až na konec června a jsem prvorodička tak mame realnou šanci se potkat v porodnici... :slight_smile:
5. kvě 2011 v 10:58  • Odpověz
autor
@tynusa To asi jo, ale člověk nikdy neví :slight_smile: Chtěla bych rodit na konci června, i když mám termín začátkem července.
5. kvě 2011 ve 20:48  • Odpověz
@cincinnati tak to mame hezky naopak já mám termín koncem června ale myslím si že to bude až koncem července... :slight_smile: Tak třeba uvidíme... :wink:
6. kvě 2011 ve 21:36  • Odpověz
autor
@tynusa Tak to asi ne. Nejdéle tě nechají přenášet 14 dní, pak se zkazí plodovka a mimčo musí ven....
6. kvě 2011 ve 22:04  • Odpověz
@cincinnati jéé já to špatně napsal..myslela jsem začátkem července..kdybych přenášela trochu a vy šli na termín tak by to šlo...
7. kvě 2011 v 18:28  • Odpověz
nemáte někdo zkušenosti s podpůrným pásem??? :slight_smile:
7. kvě 2011 v 18:29  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.