• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky Olomouc

(Zamčená)
19. května 2009 
Ahojky, je tady nejaka teholka?
26. lis 2008 ve 14:26  • Odpověz
ahojky, obnoví se?
snažilka z Olmiku......
16. bře 2009 v 15:31  • Odpověz
ahoj, ja z Olomouce pochazim, ale bohuzel uz tam nezijem... tak preju hooodne stesti pri hledani kamaradek i samotnem snazilkovani :slight_smile:
16. bře 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahojky.....tady to zatím moc nežije,nikdo nepíše,přidávám se,taky jsem z Olomouce.... :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahojky holky, normálně chodím do jiné diskuze ale všimla jsem si názvu, jsem z olomouce, moc vás zdravím...
11. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
duch: ahojky, tak snad se tu nějak my Olomoučanky sejdem :slight_smile: já jsem tu přes prac. dobu do 16h. tak zatím pa
11. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
dobré ráno holky
12. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
Ahojky....jakpak se dneska vede?
:slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
duch ahojky, mě dobře a co tobě? 30 tt? tý jo to už máš pěkný pupík :slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Mi taky dobře...tady mi to sice píše 30tt,ale podle UZ jsme o 11dní méně,takže já to beru něco mezi tím,asi ten 29tt :grinning:
12. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
A co ty,dívala jsem se ti do alba a testík //,tak jak to vypadá??
12. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
duch no jooo k dr. jdu 21.5. tak jsem už nervózní, mám zatím jen dvoje krevní testy, hormon prý roste dobře, tak jsem zatím moc brzo a moc toho nepovím, počítám že to bude okolo Vánoc :slight_smile: pěknej dáreček :slight_smile: měla jsem bolení bříška a špinění, teď jen výtoky silnější ale divně od žaludku ale zvracení ne e tak jsem unavená celkově jinak mi nic není tak zatím dobrý :slight_smile: a ty jak se cítíš?
12. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
To jsou ty začátky,mi taky bývalo špatně,ale pomáhalo,když jsem jedla v pravidelných intervalech ne delších než 3hodiny,to mi pak bylo dobře.Zvracení jsem zažila snad jen 2x,ale jinak celou dobu pohoda.Ted když miminko krásně kope,tak je to ještě lepší,protože o něm vím a nemám ten pocit že jen rostu :grinning:
tak tobě drží palečky ať je všechno v pořádku a máš krásný Vánoční dáreček :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
duch to ti zavidim ted ja, jsi mnohem dal, moc toho nevim tak si rikam aby bylo vse ok, jist uz zacinam casteji, mam spis ale zravou :grinning:
12. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
o tom mi nepovídej,jsem sama zvědavá kde až se mi ručička na váze zastaví.Ale nějak to neřeším,přece se nebudu trápit.Když mám na něco chut,tak si to prostě dám...nebudu se stresovat nějakýma kilama,snad půjdou po porodu dolů
12. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
přesně tak, děláš dobře, trápit se můžeš až budeš cvičit a razantně chtít zhubnout ale mimi to potřebuje a taky v kojení, kdo chce ten hubnout umí, samože pokud to není geneticky dáno teda
12. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
hubnutí není až takový problém,větší je si potom tu váhu udržet,ale podle mě,s mimčem člověk nemá čas na to aby se přejídal a lenošil,to je potom pořád někde v pohybu.takže bych v tom až takový problém neviděla.No uvidíme asi tak za rok....
Copak děláš za práci,psalas že jsi tady v prac.době...
12. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
duch mě se daří spíš teda něco držet, ba naopak se stávající nejde pohnout :confounded:
jsem na recepci u stavební firmy a ty? myslím jinak mimo těhu :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
já jsem jinak zdravotní sestra,takže jsem na neschopence už od začátku :slight_smile: a jak je mi doma dobře
12. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
mělas nějaké problémy? Já právě nevím kdy pak půjdu, zatím to asi zvládat budu tak uvidíme
12. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
neměla,ale dělat na 3směnný provoz na JIP,kde se taháš jak s pacientama,tak i kolikrát s postelema,kdejaká infekce...,pro mě je rodina a zdraví důležitější a miminko jsme plánovali,tak jsem nechtěla nic riskovat
12. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
no jooo chuděrko, to je fakt pitomý, tos udělala vážně dobře! To tě chválím.. a nějaké fotečky nemáš? koukám albíčko nikde :frowning2:
12. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Fotečky by byli,ale jsou zatím jen ve foťáku,ale pokusím se to napravit-to už si říkám delší dobu...musím končit.za chvíli dorazí kámoška a jdem do města.tak se zatím měj pěkně a kdyžtak zase zítra ahoj :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
tak se měj hezky pa paaaaa
12. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
krásné ráno..
13. kvě 2009 v 07:07  • Odpověz
hezký den přeji,vidím že se zatím nikdo nepřidal :unamused:
13. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
zatím ne ale až si nějaká holka z Olmika všimne názvu tak se jistě přidá, časem, všimla jsem si kolik diskuzí tady zaniklo rychle a některé byly obnoveny za pár měsíců a jiné zas fungují tak, že tam lidí píšou jednou za týden, tak uvidíme :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
no třeba máš pravdu,třeba nás tady bude časem víc,bylo by to fajn :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
a bydlíš přímo v Ol nebo někde poblíž?
My stavíme s manželem domeček v Samotiškách, já pocházím z Olmika přímo a teď bydlíme u ségry v Týnečku, no jo komplikované :grinning:
13. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
tak domeček trošku závidím,my bydlíme v bytě 3+1 v Olmiku.jinak pocházím od Ostravy
13. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
My jsme si původně taky chtěli koupit domeček,ale na nový nebylo a opravovat starý,na to taky tolik peněz nebylo.tak jsme rádi,že máme aspon spravený byteček :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.