• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky Olomouc

(Zamčená)
19. května 2009 
Ahoj, holky, Duch mě pozvala, že vás je tu málo, tak jsem tu :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
duch: ale ty nové byty jsou dneska taky skoro za 2 mega :confounded: my dostali pozemek a vyjde nás to na 1,8 takže pohoda ale je taky malý ale se zahrádkou :slight_smile:
blka ahojky vítej, ty jsi taky těhu z Olmiku?
13. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
však my taky máme starý panelákový byt,jen jsme ho celý předělávali,jak okna,tak jádro,omítky....1,8za domeček není moc,ale když by měl k tomu člověk kupovat i pozemek,tak by to zase bylo víc.
13. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
duch to jo pozemek tam stoji 2,5 az 3 litry za m2 no sileny, to bysme na to nemeli :frowning2:
13. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj Bekul, přímo z Olomouce nejsem. Bydlím v Lutíně - to je asi 10-15 km od Olomouce :wink:
13. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
žádná sranda s bydlením,ale co by člověk neudělal pro to aby bydlel sám a ne u rodičů
13. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
blka jj vím, teda byla jsem tam snad dvakrát na nějaké akci, zábavě či co ale to je už let :slight_smile:
duch: dneska je každej druhej zadluženej, šílený :frowning2:
13. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Bekul, to je jedno, kdy to bylo, hlavně, že aspoň tušíš, kde to je :wink:
13. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Bekul, jsem se chtěla mrknout, kolikáty jsi týden a ty jsi teprve snažilka :wink: . Jak dlouho se snažíte, jestli se můžu optat?
13. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
blka ne ne já mám potvrzené krevní testy, jen jsem nebyla ještě u dr. chytla jsem to dost brzo :slight_smile: tak cca 3.-4. tt tipuju no tak si to tam dám později kukni do albíčka, jsou tam // :slight_smile: vysněné :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Bekul, tak to je super. Gratuluji :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
blka děkuji leč zatím není co ukazovat no , je brzo :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Můžeš se kochat čárkama. Já když jsem ze začátku vždycky prošla kolem zrcadla, tak jsem si musela odhrnout tričko a mrknout na pupík :grinning:
13. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
jj jsem tomu ani nevěřila, no teď už z krve vím že je to ok, ale i tak že...
jj to dělám když jdu tady v práci na záchod, je to posedlost :grinning: asi jsme prdlé ale člověk vnímá ty změny a neubrání se, mám koupené těhu lízátka no sou dobrýýýý tak jsem připravená kdyby něco, ale jinak je to ok
13. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
14. kvě 2009 v 07:17  • Odpověz
Ahojky,tak jakpak se vede? :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
mě celkem dobře no ale bolí mě prsa :frowning2:
14. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Mi taky dobře,dneska konečně zase dojede manžel z práce domů,tak už se těším,že tady nebudu chvíli sama :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
je ti to asi dost dlouhé viď?
14. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
to jo,ale občas se staví kámoška nebo se jdem někam projít....no a taky si krátím čas u PC,je to dobrý žrout času,ale pak si zase vyčítám že jsem mohla za tu dobu aspon něco udělat
14. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
duch no mi povídej já to teda stihám v práci ale teda žasnu jak sem závislá :grinning:
už máš výbavičku? vše připravené?? pořád tu nemáš fotky :frowning2: a co kočárek? Popiš :slight_smile: jsem zvědavá
14. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
No něco už se doma hromadí,manžel mi udělal parádní velkou komodu s přebalovákem,kočárek máme už taky doma,koupili jsme si x-lanedr xa 2008,postýlku a dalších pár věcí už taky máme.Tak nějak to dokupujeme postupně,aby toho pak nebylo najednou moc,ale myslím že ještě mám chvilku čas
14. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
duch manža je snad truhlář nebo jen tak rpostě bájo šikovnej? :slight_smile:
jj asi je čas, jen se ptám... já budu mít dost věcí po sestřených dětech tak jsem moc ráda i postýlku a autosedačku atd. jsem jí vděčná, nemám peníze nazbyd :frowning2: takže vše nové nebude, ale dostala jsem od nejlepší kamarádky první košilku, tak to brzo co? :grinning: njn má radost... mě se líbí pérový kočár roan marila
14. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
To já mám taky postýlku,starou,ještě i já jsem v ní spala0 :grinning: ,jen jsme ji obrousili,přelakovali a bude dobrá.dozdobí ju povlečení a hračky.jinak mám taky věci po neteři a švagrová nám říkala,že nám dá taky něco,její malý má 15měsíců.je to fajn,aspon člověk nějakou korunu ušetří zase na další věci.Jinak kočárek jsme si museli vybrat nějaký menší aby nám vešel do výtahu,ale zase tak malý není a parádně se s ním jezdí,už jsem zkoušela po bytě a nemůžu se dočkat až vyrazíme ven :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
:grinning: tak to je super, řekneš to je po mamince :grinning:

x lander znám nejsou špatné, někde to zas řeší kvůli autobusům, tak mě to je fuk, do RD mám široké vstupní dveře zas máme obtížný terén tak potřebuju pérák a dobrý kola, a busy jezdí nízkopodlažní a tramvaje dneska už taky tak v poho... je super mít něco dárkem po někom, mě to vůbec nevadí, nic proti tomu taky nemám.. a kdy máš termín?
14. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
termín mám 24.7. podle PM a podle UZ 4.8.,tak uvidíme kdy nás to potká :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
já v tom budu mít chaos asi já měla poslední ms 18.3. ale ovu 36 den až he he tak to je asi přechod Vánoce až nový rok, tipuju :grinning:
takže si užiješ s pupíkem v těch pařákách :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
právě jsem četla,že přelom července a srpna mají být tropická vedra....tak doufám že jim předpověď nevyjde
14. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
no to by ti asi nebylo vhod :-/
jdu na pauzu zatím pa
14. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
ahoj-já sem taky z Olomouce,tak se přidávám :slight_smile: zatím vás tady moc není :sweat_smile:

duch-jé mě by se ta předpověď hodila kdyby vyšla,máme sezoní hospodu,tak jsme závislý na počásku,ale dívám se,že zrovna budeš mít před porodem co?
14. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.