• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky Praha 7 a okolí

(Zamčená)
29. září 2010 
Ahoj holky, čeká mě porod prvního mimíska v srpnu, tak bych se ráda seznámila s nějakými mladými těhulkami z okolí Prahy 7, já bydlím v Holešovicíh a neznám tady ani jednu těhulku. Bylo by fajn pak vyrážet s mimčama někam společně. Takže hurá sem, ať se seznámíme :wink:
7. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
To tu není ani jedna těhulka z Prahy 7? :slight_smile:
7. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
ASi tu bydlím sama :slight_smile:
9. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
@marsulinka ahojky :slight_smile: možná pozdě,ale zkusím to :slight_smile: my bydlíme v Holešovicích :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
Ahojky, moc mě to mrzí, ale my už jsme z Holešek pryč.........chtěli jsme lepší prostředí pro mimčo a taky větší byt...... :wink: , škoda....měj se krásně, papa
1. čer 2010 v 07:46  • Odpověz
ahoj,
to chápu :slight_smile: hezký den,pa pa pa
1. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
@kvetinkaivanka ahoky,já bydlím také v holešovicích, jak máš staré dítě,hledám někoho s kým bych se mohla někdy sejít a pro Sofinku kamarádku nebo kamaráda :slight_smile:
pa pa Helča
25. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
@helenak42
ahojky,já mám chlapečka-Davídek,má přesně 9 měsícu :slight_smile: bydlíme kousek od orteňáku a vy???pa pa Ivana
25. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz
ahojky,já bydlím kousek od Libeňského mostu,také kousek od Orteňáku,to by jsme se mohly někdy sejít,co?Dopoledne je to pro mě lepší(když jsou ted taková velká vedra),co takhle někdy příští týden?Klidně v parku pro děti na Ortenovo náměstí.
Pa Helča
1. črc 2010 v 15:33  • Odpověz
ahojky,

do Prahy se vracíme v sobotu,tak se potom domluvíme,jestli neva :wink: my bydlíme konkrétně U uranie :wink: hezký večer přejeme :slight_smile:
1. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz
@helenak42 ahojky,omlouvám se,že jsem se tak dlouho neozvala!Jak se Vám daří???
pa pa Ivana
29. zář 2010 ve 22:45  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.