• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky - Praha 9 Újezd n/Lesy

(Zamčená)
1. října 2008 
ahojte,
nenajde se tu nějaká těhulka z okolí Újezda nad Lesy?
Jsem tu přistěhovalec,skoro nikoho tady neznám... :frowning2:
13. zář 2008 ve 22:20  • Odpověz
Ahojky Befanno :slight_smile: My bydlime na Praze 10, ale pristi rok se budem stehovat do Dolnich Pocernic, tj. kousek od Ujezda :slight_smile:
14. zář 2008 v 10:48  • Odpověz
autor
Julie: tak to je super. Ty jsi z březnátek,že jo? :slight_smile: a kam se budete stěhovat,jestli se můžu zeptat,někam na Jahodnici? my do Počernic občas jezdíme do Léta Páně ten park u rybníka je super :slight_smile:
14. zář 2008 v 17:20  • Odpověz
Ahojky, jj, z breznatek, jako ty :slight_smile:
Jj, na Jahodnici, presne tak, jak to tam stavi Skanska.. Je to ale jeste na dlouho :frowning2:

Kde tam bydlite Vy? Taky v nejaky novostavbe? Vim, ze se v Ujezde taky neco stavelo..
15. zář 2008 ve 21:38  • Odpověz
autor
Juli,no my bydlíme v klasickým paneláku až na konci Újezda-na Rohožníku. Je to teda 4+1,což je super,ale jinak se mi tam to prostředí moc nelíbí a je to hrozně daleko. My už rok hledáme nějakou novostavbu v lokalitách Prahy 9,ale pořád nás nic neoslovilo,že bychom do toho šli. Ted vůbec nové byty nějak stagnujou a nejsou žádné novinky...Takže jsem smířená s min.2rokama pořád v Újezdě,což nás donutilo předělat aspon kuchyn a koupelnu.
17. zář 2008 ve 14:21  • Odpověz
Befanno, Rohoznik je nahodou pekna lokalita :slight_smile: Je tam sama zelen, les, to je presne to co mi v Praze chybi :frowning2:
No my sice kupujem novostavbu, ale jen 2kk, takze to neni naporad, bude to tak na 5-8 let pak budem muset hledat neco vetsiho a asi uz za Prahou, bud nejakej velkej byt nebo malej baracek :dizzy_face:
17. zář 2008 v 18:57  • Odpověz
Jo a kdyz shanite novostavbu na Praze 9 - tak co Jahodnice od Skanky?.....by jsme byli sousedi :grinning:
17. zář 2008 v 19:00  • Odpověz
autor
Mě na Jahodnici právě chybí to zelený okolí,přijde mi to ze silnice jako placka uprostřed pole. I když oni tam pak dodaj určitě nějakou zelen a parkovou úpravu.
Švagříci koupili byt na Smetance v Hrdlořezích,byt super,ale prostředí se mi tam taky moc nelíbí.ale zas to maj kousíček na Spojovací a pak už frčej tramvajema :slight_smile:
Já musím říct,že zbožňuju Klánovice,ale to je lokalita pro úplně jinou kategorii.... :grinning:
18. zář 2008 v 18:37  • Odpověz
No my Jahodnici zname z druhe strany, jezdime tam bruslit (hned vedle tech novostaveb zacina cyklostezka a vede pres Sterboholy do Dol. Mecholup) takze kdyz jsme jednou tak jeli tak jsme si vsimli ze tam zacinaj neco kutat no a pak jsme si to pozjistovali. Nam se tam prave vzdy moc libilo, jezdili jsme tam moc radi. Krom toho kdyz prejdes silnici tak jsi v Dolnich Pocernicich a to je moc krasna "vesnicka" s jezerem a parkem, uz jsme to tam prozkoumali....jo a taky velky plus bylo, ze je tam kousek vlak.zastavka a na hlavaku jses odtamtud za 15 min... Jo a my jsme az 4.dum od silnice, takze docela ticho a klidek :grinning:
Ty jo, si pripadam jak zamestnanec Skansky jak to tu propaguju :grinning: :grinning: :grinning:

Mame proste tak nejak dobry vztah k te lokalite, stejne jak k te kde ted byldime. Nomohli bychom bydlet treba na Praze 4 nebo 5, nebo treba na 8 - Kobylisy, Letnany, Prosek..

Jj., Klanovice jsou krasny :wink: Ja vzdy chtela bydlet v Černošicích či okoli....no ale to jsme taky v jine cenove kategorii :frowning2:
19. zář 2008 v 11:11  • Odpověz
...jo a kolem tech domu bude park, jak si psala, ale bude spis jako za nimi, dal od silnice :wink:
19. zář 2008 v 11:13  • Odpověz
Ahojky,

nejsem sice těhulka a už ani ne z Újezda, ale v Újezdě jsem bydlela 20 let. Odstěhovala jsem se nedávno a jezdím tam skoro každý víkend k rodičům.

Befano, co chcete koupit za novostavbu? Byt nebo dům? Teď se totiž v Újezdě staví pěkný domky kousek nad rodičema, je to tam v přírodě a vypadá to moc dobře.
20. zář 2008 ve 22:14  • Odpověz
autor
Andy: já vím,že tam kousek od nás staví domky Central group. My chceme jít spíše do bytu,přeci jen jsme oba "městské typy"...,a hlavně,mě přijde,že ted ty domy staví tak nahečmané u sebe s piko pozemkama,že pomalu v bytě v paneláku má člověk větší soukromí...
Třeba příšerná mě přijde výstavba v Květnici,tam chodíme často na procházku.

Julie: no,mohli by ti v té Skancce dát nějakou odměnu,protože si to vypodobnila moc hezky,už jsem se dokonce na nějaké byty dívala :slight_smile:
Vlak je super,seš za chvilku fakt v centru.my občas jezdíme z Klánovic,protože autobusem na Černák po Českobrodský-to je smrt..
21. zář 2008 v 17:47  • Odpověz
Vid :slight_smile: jim delam takovouhle reklamu, a zadarmo :grinning:

Me se taky nelibi ty satelitni mestecka, jak stavi ty domky tak 2 metry od sebe, to pak uplne ztrati kouzlo domecku. To je pak lepsi si koupit byt s predzhradkou jako my :slight_smile:

My bychom casem moc radi baracek, ale nejakej soliter, klidne mensi, hlavne ale aby pozemek byl min 1000m2. Nekde za Kladnem, na Rakovnicku, mozna i okolo Berouna (kvuli manzelove praci). :slight_smile:
22. zář 2008 v 10:49  • Odpověz
autor
Dneska jsem koukala na netu na projekt barevné Letnany. Nejsou tam zas tak špatný byty.jen nevím ty Letnany,to už je takovej vidrholec...
25. zář 2008 v 10:24  • Odpověz
Befanno a co byt ve viladomku. V Újezdě jsou krásný dole u lesa. V Újezdě je to fajn, do centra blízko, sedneš na 250 a za chvilku jsi na Čerňáku. Jsou tam školky, školy a prostě všechno. Mě se tam moc líbilo, ale mi bydlíme ve zděděném domku v Jižních Čechách. Penízky na dům v Praze nejsou. Jinak bych se z Újezda nehnula.
1. říj 2008 v 19:07  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.