• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Ahoj holky z Brna a okolí, doufám ,že tu nebudu dlouho sama. :slight_smile:
13. srp 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
Je mi 26 a jsem v 11tt a doufám, že najdu nějakou spřízněnou dušičku z Brna a okolí s kterou bysme mohly poklábosit.
13. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
Ahoj, nechceš se přidat sem k nám http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=78765&vOffset=6300&vGroupOffset=40&vGotoLast=1#end ? Některé jsou tam už maminky, některé těhulky, a některé ještě i snažillky??? budeme rády, když se přidáš. :wink:
13. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
Ahojky, můžu se přidat? :slight_smile: Jsem z okraje Brna, je mi 23 a jsem v 26 tt.
13. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
:wink: Ahoj Luci příjdu se na vás podívat a vy mě taky navštivte, jsem moc ráda, že jsi se ozvala.
Ahoj Drahusko no to víš že se můžeš přidat budu moc ráda, jsem založila tohle téma, protože jsem koukala, že Brno tu nikde není a ejhle je tu, ale neva můžeme si psát i tak ne?
Odkud jsi jestli se můžu zeptat?
Jejda 26tt to je krásný, už bych v něm taky chtěla být
13. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahoj Drahu, to stejné, nechceš se přidat taky k nám, na regiony???

... jinak já nejsem přímo z Brna, ale pracovala jsem tam, tak tam mám spoustu známých, a hlásím se k Brnu. Bydlím na přelomu brněnského a břeclavského okresu. :wink: A jsem teda o pár let starší, než vy obě, je mi 29.
13. srp 2009 v 16:42  • Odpověz
Suny, uvidíš, ono to bude hned utíkat rychleji, jak překleneš ten patnáctý dvacátý týden. Mě to teď taky rychle utíká. :wink: A co nevidět budeme mít uzlíčky u sebe.

Drahu, vy nechcete znát pohlaví předem, nebo se zatím mimísek neukázal?
13. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
Luci to neva a tobě závidím už úplně to máš za chviličku jak Drahuš, to je krásný, my si ještě dlouhou dobu počkáme.
Zítra jdeme na utz na vývojové vady, trochu mám strach a hlavně aby se do té doby něco nestalo, jsem už krvácela ale prý dobrý (musím zaklepat). Jsem vlastně 10+2 tak ted nevím jestli to na ten utz není brzo
13. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Luci koukám, že jsi brala taky utroš, taky ti po něm bylo tak špatně? :frowning2: Já si ho sice zavádím ale je mě pořád slabo
13. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahojky holky, taky se hlasím jako těhule z Brna :grinning: :grinning: :grinning: Jen nevím jestli adminy tuhle diskuzi nezavřou když na Regionech už je :wink:

Luci týjo letíto ty už máš 30tt a já dneska začiná 5 měsíc :grinning: :grinning: :grinning:

Suny já na těch vadách byla asi 10 plus 3 :wink:
13. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
Suny, jj, už se to dost rychle blíží. I když stále mi to přijde ještě dost dlouho. Pořád je to dva a půl měsíce. Ale chápu, když jsem byla v tom 11tt, jako ty, taky mi to přišlo jako věčnost, co jsem měla před sebou. ... taky jsem měla problém, ale naštěstí jsem zašla k doktorce, a bylo to ok. ... já jsem dnes 29+2, tak to máme na dny v týdnu stejné. :sweat_smile: Jen ty týdny trochu jinak. ... na utz si myslím, že brzo není, dělá se v 11-13tt, takže to odpovídá. Zrovna jsem se chtěla zeptat, jestli jdeš a kdy. Tak si to užijte. My jsme si to s manželem moc užili, byl to krásný zážitek. Dostaneš i fotečku. ... po utroši mi špatně nebylo, nebo si aspoň nevzpomínám. Řekla bych, že možná jen únava. Ale ta je pořád, tak to možná ani tím nebylo. Jinak já ho polykala, ráno a večer, tak nevím.
13. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
Míšo, ahoj. Když tak se holky za námi přemístí na Brno, dávala jsem odkaz. ... nebo jestli se nepřesunout hned, že? ... no, uvidíme. Záleží to na holkách, jak budou chtít. .... je pravda, už mi to skočilo na další desítku týdnů, na měsíce jsem v sedmém a půltém měsíci, což je taky krásný.
13. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
Tak už máte vše nakoupeno a teď už budete jen čekat ne? :grinning:

Suny a kam jdeš na to utz?
13. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
Ještě vše nemáme. Docela to hlavní - postýlku. Ale chci ji objednat přes net, až mi dojdou penízky, tak si myslím, že do září jí mám tady. CHci se taky pomaloučku vrhnout do praní všeho oblečeníčka, takže mi to teď taky bude utíkat. A doufám, že mi na to vyjde opravdu celých těch 10 týdnů ještě. Kočárek už máme, ten je u našich. Pak nějaké drobnosti, ale to ještě pokoupit zvládnu.
13. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Ahoj Mišičko, vítám tě, no jsme s Lucinkou domluvený že kdyžtak šupneme tam uvidíme no. :wink:
Já to nějak nenašla jinou diskuzi z Brna tak se omlouvám, jeslti jsem ji založila.
Miši já jdu na ten utz na mendlák.
Luci a to jste tam šli oba s manželem a ho pustili dovnitř???
13. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
Já jdu nakupovat s kamarádkou v září, ale ne pro mě ale pro ni, čekají mimíska v listopadu.
Luci jsi dobrá, já bych to chtěla vědět, co čekáme. a máte už nějaký jména pro oba???
13. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
My se chceme po kočáru začít dívat po tom jak dopadnem v tom Zaří, ale vůbec netuším jakej to bude docela oříšek :grinning: :grinning: :grinning:

Všimla jsem si, že za náma na Brno už moc nechodí Vendy co se sní děje? Vždy byla jediná co tam nejvíc psala asi ju nebaví už tá samomluva :grinning: :grinning:

Já teď moc nestihám děláme koupelnu a zabere hodně času :slight_smile: A taky my to aspoň utiká jinak bych se zbláznila :slight_smile:
13. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
Suny, v pohodě, neomlouvej se. Prostě jsi nenašla diskuzi, tak jsi založila. Když to bude vadit, tak to automaticky admini překopírují a přesunou nás na ty regiony. .... to ani nevím, že tam něco dělají, na tom Mendláku. .... my byli s manželem na Veveří. Už do telefonu při objednání mi řekli, že mohu vzít partnera (příp. koho chceš) s sebou, a normálně ho pustí dovnitř. Mají aspoň na tom Veveří obrazovku, a židli vedle lehátka, tak se koukal i manžel. .... jména ještě nemáme. Teda holčičku ano, Elišku, ale chlapeček je zatím ještě v řešení, jaké jméno bychom mu dali. Doufám, že ty dva měsíce to vydržíme, si to nechat neříct. :wink:
13. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
S kočárkem jsem měla docela jasno už před nějakou dobou. Navíc, i to, co všechno má, nám vyhovuje, takže jsme už pak jen řešili barvičku, ale taky spíš je podle mého. ... chápu, že budete vybírat až v tom září. Však ještě je čas. My ho máme taky teprve dva tři týdny.

Míšo, taky jsem si všimla. Ale je pravda, že já už to tam nestíhám číst, a moc to tam nesleduji. Ale třeba se to rozjede i tam. ... není Vendy někde na dovolené třeba?

Jj, když je činnost zaměřená na něco jiného, tak to utíká teprve jinak. To je mi jasný.
13. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
To jste fakt super, já bych se asi zbláznila to nevědět, my to budeme chtít vědět,ale určo to neřeknem dál.
Jinak já se toho dr neptala jestli můžu vzít manžela sebou on teda se mnou půjde ale nevím jestli dovnitř.
Můžu se zeptat trochu intimněji? Ten utz nebude ještě na bříško ale spodkem že?
A jak dlouho to tak trvá víš výsledky hned?
A kolik jste za to platili?
13. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
Nic, jdu udělat večeři, manžel už má hlad. Budu dělat praženici. A ještě uvařím polévku na zítřek. Ráno jdu ke gyndr., tak ať mám aspoň kousek obídku hotovýho. .... ještě určitě namrknu.
13. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
praženice mnam, pošli trochu :slight_smile: i když já nemám chut na nic vůbec. tak teda nevím , jestli tam mám manžu vzít s sebou
13. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
To utz by ti měly dělat už přes bříško, ale náše prdolka byla malá tak nakonec mi to doktor dělal ještě vaginálně :wink:
První výsledky z utz ti řekne hned a pak čekáš na krev zhruba týden, my za to platily něco kolem 1500kč abylo to tak na 20min :slight_smile:

Manžela sebou vem je to super zážitek :wink:
13. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
Miši mě brát krev asi nebudou
my budeme platit kolem 700 a budou dělat utz
mluvila jsem s dr a on aříkal že ta krev je jen asi o 1procento větší možnost že tam bude nějaká vada
tak nevím no tak mě ukecal na tohle ale snad to bude ok
13. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
Teda doufám že jsem neudělala kravinu no.
13. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
Když ti to poradila doktorka tak ví o čem mluví, ona ti jí bude brat asi až v 16tt na triplech :wink:
13. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
Aha takže zítra jdu k dr tak nevím jeslti manžu pustí dovnitř je mě to blbý mu to říkat jeslti ho tam pustí
nevím no
mám mu to jako říct? a já myslela že to pude ještě vaginálně
13. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
Suny, jak píše Míša, mělo by to být přes bříško už. A cena je dost velká, 1450 Kč. Ale za to, že se člověk dozví, zda je mimi v pořádku, to stojí. Dala bych cokoliv za to. Výsledky utz se dozvíš hned, na krev jsem čekala do pondělí (byla jsem na tom vyšetření v pátek). Ale záleží, jak to bývá na tom Mendláku. Tam jsem opravdu nebyla. Manžela vezmi určitě s sebou, nevidím důvod, proč by ho neměli pustit i dovnitř. ... tak praženice byla mňam, jen teda nezbylo. Udělala jsem toho trochu, tak akorát pro nás dva. Zbytek hub jsem dala do té polévky, ta bude taky za chvíli hotová.

Míšo, to ani nevím, že ti nakonec dělali vaginální utz. Je pravda, já na tom byla o dva týdny později, ve 12+3tt tak už bylo mimi větší.

Suny, a jedná se určitě o to vyšetření NT+? přijde mi divný, že ti nebudou brát krev. Nejedná se jen o běžnou kontrolu, zaměřenou na ty vady? Se taky divím, že tě doktor neposlal přímo na to Veveří, když tam posílají ode všad, i právě z Břeclavska. .... jinak na těch tripplech ti ji bude brát, takže neboj, buď v klidu.

Mě čeká kontrola taky zítra, ale jen u gyndr. Tak snad bude vše v pořádku. Budu myslet i na tebe Suny a pak nám dej vědět, jak jste s mimískem dopadli.
13. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
Suny, až půjdeš do dveří, tak se normálně zeptej, jestli může i manžel. Kdyžtak se obrátí a počká na tebe v čekárně. Ale vážně v tom nevidím problém. Myslím, že ho tam pustí.
13. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
Ted jsi mě luci uplně vylekala, ne řekl mi dr že je zbytečný tu krev brát když stejně budou dělat tripple testy pak na to tak nevím, my budeme platit 700kč tak envím, jak se to jmenuje na veveří?
mě tam moje dr říkala že můžu jít a pak jsem se domluvila s dr ke kterýmu chodím na utz tak nevím bojím ted nevím na čem jsem
13. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
No to nevím jeslti ho tam pustí, jejda mě to tady budou dělat vaginálně??? jsem 10+3 zítra tak nevím proč mi neřekli at se objednám na pozděj
třeba mi to ani nebudou dělat a bude to brzo
13. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.