• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
já jsem taky prcek, takže s deseti kilama navíc už rozhodně nevypadám jako hubeňour:grinning:......já to ze začátku hrozně řešila, že přiberu a tak.......teď je mi to úúúúplně jedno, jenom ať je prdínek zdravej....v olympii jsem byla v CaA, HaM....v obou dvouch mají přímo oddělení s těhu věcma....ale HaM je docela dražší.....jinak je tam jedno hračkářství, teď přesně nevím jméno a mám pocit, že v něm měli taky těhu věci, ale tím si nejsem úplně jistá......ale třeba já nakupovala věci i v newyorkeru nebo takku, takový ty volný, na gumu a tak...fakt se to dá :wink:
18. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
tak já zkusím do toho c a a nikdy jsem nevěděla že tam mají i oddělení pro těhule. :wink:
18. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
mají, ale větší výběr mají asi ve vaňkovce....ale já jsem ani tam nic moc nevybrala.....
18. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
děkuju moc zítra písneme já si jdu lehnout. papa
18. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
krásný večír Brňandy :grinning:
18. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky všichni, já těhu kalhoty potřebovala docela brzo, ale 42 mi byly tak tak, 44 neměli, tak jsem si koupila 46, že do nich přece "dorostu" a mohla jsem si klidně vzít ty 42, protože jsem skoro nepřibrala :frowning2: :grinning: Tak mi ty těhu kalhoty padaj do teď a obávám se, že jinak už to nebude :grinning: Ale kupovala jsem je brzo, mně všechny kalhoty, co jsem měla před těhu, hodně tlačili na břicho a nebylo mi z toho dobře...
A na mimčo jsem začla pořádně nakupovat po státnicích, někdy v červnu, takže v cca 6/7 měsíci :slight_smile: Něco málo jsem měla dřív, ale většinu jsem kupovala až pak, ještě nám toho taky hodně chybí... :frowning2: :grinning:
18. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
ahoj holky, prosím o radu ohledně dětského lékaře. Znáte někdo některého z následujícících lékařů? Mudr Otáhalová, špiříková,Bartůňková? Potřebuji se rozhodnout ke kterému naše dítě přihlásit !-)
díky za reakce
19. srp 2009 v 06:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz
ahoj smudlinky! tak to mám úplně stejný problém, taky mám tři doktorky, který tady u nás jsou a neznám ani jednu.....ty tvoje bohužel taky ne.....ale zkus kouknout na stránky známýlékař.cz a najít si je tam, třeba ti to pomůže v rozhodování :wink:
19. srp 2009 v 07:06  • Odpověz
autor
AHoj holky ty dr neznám, ale u nás je super chodila jsem k ní i já tak se děším až tam bude chodit i malej nebo malá. už abysme to věděli určo. :slight_smile:
Holky jchtěla jsem se zeptat, už se mi asi 3krát stalo, že jsem celou noc nespala, je to normální?
apřes den taky nespím tak nevím.
19. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
suny, nevím, jestli je to normální, ale za celý těhu se ti to stane ještě mockráááát:slight_smile:
19. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
smudlinky - tak tyhle doktorky neznám... My budem mít dětskou doktorku relativně daleko od nás, ale já k ní mám důvěru, tak radši vždycky popojedu o kousek dál vzhledem k tomu, že by malej moh zdědit nějaký problémy po manželovi, nechci zkoušet nějakou doktorku "jen tak"...

suny - to netuším, já jsem celý těhu spíš jak šípková růženka :grinning: Spala bych nejradši vždy a všude :grinning:
19. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Já jsem spala celý měsíc a půl ve dne v noci pořád, ale už se mi to párkrát stalo že jsem usla až ráno.
Kate s tou dr máš pravdu, já tu moji dětskou mám vyzkoušenou je dokonalá super paní. a taky bych jezdila dál než něco riskovat.
19. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahojte holky mohli by ste mi odporucit v Brne dobryho gynekologa a pediatra a taky porodnice??? Dekuju Vam mockrat :wink:
19. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Ahoj Blacklyn, dobrou gynekoložku taky sháním, protože ta moje je na baterky. Já jsem z okolí brna takže asi neporadím. Jsi se přistěhovala???
Porodnice jsou u nás v Bohunicích, Obilný trh ale ten se bude rušit a stěhovat do Bohunic právě, a pak nemocnice Milosrdných bratříjiný por tu nemáme.
19. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
No ja som z Bratislavy,som sa prestahovala kvoli muzovi lebo on je z Brna a dostali sme mimi ako svatobni dar,tak sa informujem aby som stale nemusela jazdit na Slovensko a hlavne dcera ide do skolky a to znamena ze kazdu chvilu bude chora tak potrebujem nejaku detsku lekarku,len tu moc lidi neznam a nema mi kto poradit
19. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
aha, tak s dr ti neporadím ale koukni na net nebo se zeptej holek co bydlí v té části jak ty?
19. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahojky holky,
Suny já taky mám noci kdy nespím , ale u mě jsou to nervy. Tělo by spalo , ale hlava začne makat :unamused:
19. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Ajaj tak to je průser. když hlava začne přemýšlet co a jak. známe.
Miši ty chodíš do práce??? Promin nějak mi to uklouzlo. jeslti jsi to psala.
Napíšeš mi odkud přímo jsi? z které části??? do ip
19. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Né do práce nechodím mám celé těhu komplikovaný takže jsem od nějakého 7 tt doma :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
JJ to to seš na to m podobně, ale tebe čeká velký utz myslím že? a pak už můžeš jásat.
19. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Jo za necelejch 14 dní :wink:
19. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Tak to pak bude už nakupování kočíárek a tak? ne? a jinak jste zatím v pořádku??
19. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Jo jestli to dopadne trochu dobře tak se bude nakupovat :grinning: :grinning:

V pořádku jak se to vezme ani ne :unamused: Máme nějakou vrozenou vadu n srdíčku a na tom velkým utz nám řeknou zda se sní dá žít.
19. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Dá a navíc tam třeba ani vada nebude. kamošce řekli, že mimi má downa, ale ona si to chtěla nechat, a před rokem se jí narodila zdravá krásná holčička :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
No uvidíme kéž by to tak dopadlo i nám :wink:
19. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
ahoj holky,
jdu pozdravit :wink: :wink: :wink:
black,
záleží, jak na tom bude miminko, obilňák má zatím jako jediný novorozeneckou jipku, takže nedonošeňátka nebo komlikace se vozí tam. Bude se rušit, ale až za dva roky.
já ležela na obilňáku i v bohunicích a z pohledu péče o maminky jsou jednoznačně bohunice mnohem lepší, na obilňáku se chovali děsně. Péči o mimi neposoudím, ležela jsem v porodnici 2x a 2x jsme tam miminko musela nechat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tím, že teď do třetice to opět máme hodně komplikované, budu rodit asi na obilňáku s ohledem na miminko, aby ho nemuseli převážet.
ke gyndařce chodím na veveří do prenatalu a jsem tak moc spokojená, zkus si klidně zavolat, jestli berou:
http://www.prenatal.cz/... dovoláš se na recepci :wink:
19. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
Evanku, taky si myslím, že v těch bohunicích mají dobrej přístup i ke mně když jsem byla na pohotovosti s tím krvácením.
Určo vím, že nebuudu rodit u milosrdných teda nebudu chtít tam rodit. :wink:
19. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
suny,
já ych chtěla do bohunic, ale zařídím se podle malého, ten je nejdůležitější. Na obilńáku jsem byla 3 dny a bylo to strašný, strašný, strašný :frowning2:
19. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
Jejda a já myslela že milosrdní jsou nejhorší, proč kvůli malému???
19. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
suny,
mám zvedlé protilátky proti jeho krvi, jsem RH- a on RH+ a rozbíjím mu červené krvinky, takže mi asi budou vyvolávat porod dřív
19. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.