• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
autor
blani no nevím já se flákám od července a už mi to leze na mozek. :grinning: trocha toho shonu už mě chybí takže se těším až tu bude malej s náma.

co máš dneska v plánu ? jdeš na obídek??
27. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Suny - šla bych, ale od soboty ležím a snažím se vykurýrovat :frowning2: Z lékárny mám nějaké spreje do nosu, masti na odřený nos, sirupy na kašel, co prý těhule můžou a nic. Tak jsem včera šla za mudr, že 5 dní je mi furt zle a čím dál hůř,ale jak jsem řekla, že jsem těhu, tak prý mi ATB napsat nemůže a musím to vyležet... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Super rada, nic jiného nedělám, a když si lehnu na záda, tak se začnu dusit, takže ve dne v noci v polosedě, hlavně břicho mě bolí, jak furt kašlu a kýchám, srmkám... tak mi aspoň napslala nějaké prášky na lepší odkašlávání a M. mi koupil 1kg cibulem do toho pytel cukru a dnes ráno z toho mám "šťávu" a piju co 2 hodiny :wink: Ale co jsem koukala, tak venku je asi pěkná kosa, tak lepší je to v pelechu :grinning:
27. led 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
no právě vím že jsi marod tak akorát nevím co budete papkat?

cibule na odkašlávání mě pomáhá nejvíc to jste udělali dobře jojo nejlepší je to vyležet a venku je krásně ale já taky nelezu ven páč mám letní kalhoty a punčochy u našich takže si je musím vyzvednout. nejdu ven ani za nic no.
tak hodně pij čajíček já půjdu usltat a asi si uvařím rýzi a zeleninu z konzervy a k tomu salát. a odpoledne asi budu žehlit ale jkao ještě jsem v posteli a v pyžamu tak nevím. ráno mě dycky bolí v krku a mám rýmu a pak už je to dobrý. asi to mám z chrápání. :grinning:
27. led 2010 v 11:37  • Odpověz
jejda, holky, vy se mate..valet se v posteli...to bych taky brala..tedy bez toho psikani a kaslani.. :slight_smile:
ja teda do toho hnusu musim, ale zkusim to autem, pokud tedy nastartuju :unamused:
blanka: matracky uz jsou v postylce :slight_smile: uf, ale byla to drina s tim ppl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
Miši tak to je super že už jste doma tak at se ted už jen vše daří a neboj malá i ty to zvládnete
27. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
bberti tak snad to nastartuješ, ale ta zima je fakt hnusná ale za oknem je teplíčko. :grinning:
27. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
no teplicko mi je doma taky...ale urady volaji..takze hura do boje.. jesteze jsem si chytre nekupovala zadny svetr, ze pry bude za chvili teplo..haha... :slight_smile: jestli nenastartuju, ceka me tak hodka chuze...haha..s mymi zady ..to proste musim nastartovat!!!
27. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
autor
bberti držím pěstičky at nastartuješ protože v tomhle jít ven pěšky nadýl to je o plíce.
27. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? Já jsem asi 40km od Brna, ale rodit chci v Brně a ráda bych poklábosila s někým kdo už se o to trochu zajímá
27. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
ahojky fraal jasný přidej se k nám. něco nám prozrad o sobě. :grinning:
27. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Fraal - ahooj :wink:
Berta - tak já právě objednala postýlku, možná je to nakonec asi ta co mají na Darja nábytek ,protože jakou bych chtěla jsem nidke nesehnala, ale objednávala jsem tam ještě další věci, takže poštovné PPL mám zadarmo, tak to vyjde ve výseldku levněj než z Darja. Akortá doufám, že nebude problém, protože jsem zvyklá na ČP, že když nejsem doma, tak si to můžu kdykolvi vyzvednout. Doufám, že v pondělí budu ok a stavíme se pro tu matraci. Já ukazovala M. ty dvě zavinovačky (pro tebe mordou a já mám žlutou), tak prý , že ta modrá je hezká :stuck_out_tongue_closed_eyes: Má smmůlu, ložnice je žluto zelená, tak máme žlutou :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ty eshopy, no fakt na zabití. Jsem koukala na ffakturu co byla u těch plínek, zavinovaček,...cena 3500,-, záloha 0,., k úhradě 3500,-. Vystaavení 21.1....tak jsem je hned po telefonu sprdla, že jsem jim hned 8.1. 3500,- převedla na účet, tak ať si v tom udělají pořádek. :angry: A viz. vak.vaky - prý se poptá, jeslti budou aspoň ty velké neparfémované, no kdyžtak mám na ně zájemce, tak uvidím, co mi pošlou, podle toho se rozhodneme :wink: Ale nějak zatím nic nedošlo :rolling_eyes:
27. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
hura, jizdu autem jsem zvladla, sice se zamrzlym, tj. sklopenym pravym zrcatkem, ale co uz :slight_smile: hlavne, ze jsem nemusela mrznout..stacila mi bohate cesta k autu..brrrr...

fraal:vitej a povidej

blanka: ppl a čp jsou obcas stejni darebaci...ppl ma predem volat, vetsinou je jedno doruceni navic zdarma..takze nakonec to klapne :slight_smile: snad je zavinka opravdu hezka...hlavne, ze je se zirafama :slight_smile: ty vaky taky budou chutovka...ale i tak jsem zastance nakupovani pres net...nakonec to vzdy nejak klapne.
27. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Berta - tak to je dobře, že jsi celá. :wink: Ono zase sněží.... :sweat_smile: Dnes mi dovezli 12kg balík látek, oprotoi fotkám jsou teda křiklavější, to bude ložnice zářit. Snad to mimčovi nevadí :sweat_smile:
28. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
blanka: 12kg?? stihne mamka vsechno usit? jasne barvy jsou super! mimco si zvykne..a aspon bude zvykly, byt vyrazny :slight_smile:
28. led 2010 v 15:49  • Odpověz
Ahojky holky, psala mi Blanička, že si jí nechaly v porodnici, měla křeče po 5 min, leží na infizích a bude tam minimálně do neděle když bude vše v pořádku......

Je mi jí strašně líto, ale mimísek musí být v pořádku a já věřím, že bude.Držte jí palečky, Zuzka
28. led 2010 v 19:14  • Odpověz
zuzanek: myslis "blanka.k"????!!! jakto?!!!vzdyt mela jen nejakou virozu,ne?!!
29. led 2010 v 08:36  • Odpověz
autor
Bberti no snad nemyslí zuzanek blani k. to se mi nezdá nebo jo??? ve 26tt? to je dost brzo teda.
29. led 2010 v 10:52  • Odpověz
tak snad bude blanka v pohodě, říkala, že má chřipku, ne a pokud se jí to nelepšilo, tak to může být z toho...a jestli měla i teploty, tak to pro těhu není vůbec dobré...snad se brzy uzdraví
někdy je lepší zajít rovnou na pohotovost do porodnice, protože obvodák ten vám moc nepomůže
29. led 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
Nicole a myslíš že je to blanka k? jako? mě se to zdá hrozně brzo a le je fakt že chřipajzna dokáže být hnusná tak snad to bude ok a ustojí to abude v pořádku. hnusný nemoci :angry: :angry:
29. led 2010 v 10:59  • Odpověz
ale psala že jí bolí břicho od toho kašlání, tak asi to bude ona....no uvidíme jestli napíše nebo ne
29. led 2010 v 11:27  • Odpověz
autor
chudák malej teda moc na ni mylsím.
29. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Je mi blanky líto, snad bude vše v pořádku.Holky vy se divíte, že je to brzo, ano je ale četla jsem na jiný diskuzi, že holčině odešla hlenová zátka a má kontrakce a je ve 22+2tt, je v nemocnici a kdy se to do pozítří nezlepší tak bude císařský(a to pak to mimčo nemá moc šanci), myslím, že psali že mimčo má 300g, navíc má holčina furt 160/100

je to hrůza ale snad vše dobře dopadne
29. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahojky holky, teda my měly zase noc od šesti do 11 hod malá nezamhouřila oči strašně ju bolelo bříško nemohla se vyprdet už jsme myslela , že sní pojedu na pohotovost. Naštěstí se v 11 vyprděla a vykadila a už bylo líp.

Byla tady tchýně tak už to máme za sebou ted čekám, že Veru za chvilku vzbudí na jídlo a pak sní pujdu hajat jsem nevyspaná. Veru dostala krasné naušničky a řetízek se znamení.
30. led 2010 v 15:46  • Odpověz
Jejda co to čtu Blani držím palečky bay vše dobře dopadlo :wink:
30. led 2010 v 15:46  • Odpověz
Ahoj holky, myslím blanku.k bohužel.........

Měla křeče v břiše, je strašně nachcípaná, tak ji manžel odvezl a nechali si jí tam.Je na kapačkách, dnes se jí udělalo lépe, jen se položila psychicky.Alespoň šly emoce pryč....

Jsou oba v pořádku, malý má 760gr a min do příštího týdne si jí tam nechají.....

Budu průběžně psát, co je nového, jsem s ní denně v kontaktu.Mám jí moc ráda a věřím, že budou s Marcelkem co nejdříve v pořádku.Kdyby něco, piště IP, díky Zuzka
30. led 2010 ve 23:06  • Odpověz
Tak snad bude Blanka i s mimčem v pořádku....
Co já vím tak dítě dokážou zachránit od 25.tt, dřív prostě ne....do 25.tt se jedná o potrat, a pak o předčasný porod...ale i tak do 30tt je to furt brzy, ale Blanka bude určitě o.k....chřipka v těhotenství je pěkný svin... :frowning2:
30. led 2010 ve 23:48  • Odpověz
autor
Jejda teda blani co to čtu? snad budete brzo v pořádku, to je hrozný fakt. myslím na tebe.
31. led 2010 v 09:03  • Odpověz
zuzanek: dekujeme za info, moc ji pozdravuj, myslime na ni, snad budou brzy oba v poradku a v klidu doma...drzim palce..at se drzi!!!
31. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Holky teda tak držím Blance palečky ať to zládnou :wink:
31. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
My dneska zase večer do 11 vzhůru, prostě jen knučela a békala asi zase prdíky pak naštěstí usnula a stávala zhruba potřech hodkách.
31. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.