• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Ahoj Miši.
Určitě se to časem ustálí.Už pije Verunka lépe?
Na ty prdíky nám vcelku pomáhá namazat bříško "Pupíkem" a pak nahřát polštářek s pecičkama dát na bříško.Prodávájí ho v DM.Taky dáváme Baby calm,kapky a Sab simplex,ale jestli nějak pomáhají ,možná zmírňují.
31. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
Marti jo už je to o něco lepší, ale ještě žádná sláva , zítra nebo v úterý by mi měla přijít obědnaná váha tak udu vážit a jsem zvědavá jestly za ten týden co budeme doa Veru něco přibrala :wink:
31. led 2010 v 16:09  • Odpověz
tak to máš Mišičko pořád dobrý, mně malej chodil spát až po půlnoci, prdíky nás netrápily a ani neřval jen nechtěl spát, ale i tak to byl záhul...a kamarádce malá trpěla na prdíky a pořád jí řvala a usínala ji až třeba ve 3 ráno, tak jseš na tom pořád dobře :wink:
31. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
Nici tak dík zy uklidnění , že jsme na tom takl dobře :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
_Nějaké nové info o Blance?
1. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj holky,
díky moc za držení palců. Konečně nás pustili...A hlavně jsme pořád 2v1. Já jsem měla od středy trochu bolesti jak při ms, takové slabší křeče, ve čtvrtek se to horšilo, a pak odpoldne byly pravidlené po 5 min, tak jsem volala gyn.,ona ať nasadím 6tbl mg denně a když to nepomůže, tak okamžitě do porodnice. Takže večer se jelo do Bohunic, vše vypadalo ok, čípek ok, malej taky (akortá hrozně celý den kopal), tak hned infuze magnezka, krev, moč, výtěry,... první noc byla děsná, ležela jsem na pokoji, kam daly holky po poordu i s mimčama, já v bolestech na kapačkách, takže se spát nedalo, mimča furt vzhůru a když usnuli, tak mě začal řvát ten přístroj na kkterým jsem byla u hlavy, takže zas řev :sweat_smile: Další den, probehla akce kulový blesk, a dali mě na pokoj k jiným těhulím, tak jsem se konečně vyspala, i kdž to moc s tím šíleným přístrojem na kapačky nešlo :unamused: Včera mi slíbili, že mě pustí, bohužel bolesti se vrátili, ale spíš kontinuální, tak zas vyšetření aprý je vše ok, protsě to někdy jako při menzes může bolet, nesmí se to zhoršovat, tak mě pustili. Akortá až v lékárně jsem zjistila, že mám mijo různých prášků i ATB... o tom nepadlo ani slovo, furt, že vše je ok. tak koukám do pzrávy a prý mám EColi a Streptokoka. Na ECOli jsem byla očkovaná autovakcínou a o streptokokokvi vím 3 roky, ale co sjem četla a i mi říkala hend mudr., ATB jsou na houby, jelikož po vysazení se ta mrcha do pár dní vrátí, tak se to řeší až při samotném porodu infuzemi. Tak vůbec nemmám chuť je jíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně, když je tam sáno, že v těhu muí být pro podávání vážné důvody :frowning2: Ale jinak při přijetí měl malej 760g a včera večer 960g, nějak se nám rosrostl, i pupek mi tam vyskočil...kdo vím, co mi do těch kapaček dávali
2. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
autor
Ahoj Blani jsem moc ráda, že jste s malým ok, docela jsme se tu báli pěkně jen lež a odpočívej.
já si ty kapačky a ty parádní noci zažila loni po vánocích a byl to docela hnus navíc s těma kapačkama člověk nemohl ani na záchod no hrůza nezávidím a jsem moc ráda že jsi doma. snad to bude už ok aauž budeš mít klid až do porodu. 27tt to se dá jen at malej pěkně roste.

a dostávala jsi injekce na vyvinutí plíc malýho????
2. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
Suny - děkuji moc. Ty kapačky byly jen na ty křeče :wink: A aspoň teď vím, že chci 100% nadstandart. I ta mamča jedna chuděra rádno byla na prášky, to jedno dítko nebrečelo tak moc, ale její malej pořád, tak aby nás nerušila, tak ho brala na chodbu, ale prý pak mělo co dělat, aby se tam nesložila, jak už byla unavená... Překvapilo mě, že fakt je to tam hezky opravené, i ty 3 lůžkové se dají, hezké WC koupelny, když už jsem tam ležela s holkama s rizikovým těhu, až na šílené chrápání jedné, ale s malým chci mít klid (a jiným ho taky dopřát),a hlavně kvůli neomezeným návštěvám. :wink: A kapačky mi vadili akorát při spaní, že jak mě přestěhovali, tak ten přístroj museli dát na druhou stranu než jsem měla napíchlou ruku a aby to dosáhlo, tak jsem musela spát v blbé pozici, naštěstí mě jedna sestřička naučila ten přístroj vypnout a odpojit se, protože každá kapala 10hod., takže jsem mohla vesela běhat na WC :grinning:
2. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
autor
Blani jo jo a byla jsi v 7 patře na pokoji č. 1? tam jsem byla ajá a oni to berou jako jipku. je vidět do sesterny. ten přístroj vím, měla jsem ho taky a taky jsem si ho odpojovala. ale v noci když náhodou usneš a chce se ti hodně na záchod tak to je problém no. ale vím o čem mluvíš. já tam byla 3 dny a nespala jsem ani jednu bylo to hrozný no. poslední noc mi tam šoupli dvě paní po císaři a furt tam chodili tak sjem se nevyspala tuplem. navíc obvolávali rodinu a mě to bylo z jedné strany moc líto, že už mají prcky u sebe no. už by se mi tam nechctělo.

ještě že jsi doma už. :grinning:
2. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Byla jsem na 7 na pok.9 a pak 6, bylo to toálně narvané, fakt měli to hrozně dohromady, těhule, maminy, po císaři,... V sobotu hodně propuštěli, tak maminy stěhovali do 6.p., tak byl větší klid, zůstaly tam snad jen 2, 3,... jinak bych šla na nadstandart. A psychicky jsem byla jeden den docela ko, manžel došel, já zrovna šla na chodbu, jak kdybych cítila, že už jde, a jak jsem hod viděla, jak si obouvá ty přezůvky, tak jsem se tam na chodbě rozbrečela, tak chudák hned přiběhl, myslel, že je to s malým špatný, tak jsem myslím řvali oba, než jsem ze sebe jen dostala, že ´"jen" chci domů.... :frowning2: I když jsem byla hned po píjezdu na těch porodních sálech, tak jsem vyšla a myslém, měl takový lesklý oči, že prý se hrozně bál, že už nebudeme 2v1, žejsem tyam byla hrnzě dlouho, nikdo mu nic neřekl,tak byl ráda, že mě viděl, tak jsem hned hládisila, že může obvolávat milenky, že si mě tam nechají a má volný kvartýr :sweat_smile:
2. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
autor
JJ taky jsem brečela většinou večer a šla jsem na záchod a odtam volala manželovi hrozný. ajo já byla na té 1 v 7 patře a fakt síla no. je to tam nápor na nervy pro toho kdo ještě malý nemá.

ještě že jsi doma tak se aspon pořádně vyspíš. já podepsala revers na silvestra páč nález byl dobrej a spala jsem celej silvestr a celý nový rok takže sjem to dohnala no.
2. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Ta jedna moje spolubydlící ležela na 1 prý děs, že tam není WC po ruce a hrozně tam svítí odvedle z té sesterny, i když tam jsou žaluzie. Já našěstí nebrečla, jen ten jeden den, asi jak jsem to vsobě dusila...tak to šlo ven. Ale vedle holka, ta brečela hodně a taky pořád obě telefonovaly, roorže měly nějaké tarify zadarno na různá čísla :sweat_smile: Ale dalo se to, docela jsem zvyklá, akortá brečení těch miminek se nedalo zaspat :sweat_smile: Břicho mě už zase od rána bolí, už to neřeším, ve čtvrtek jdu k mé mudr, tak uvidím, co ona na to řekne, pokud nebudu krvácet atd., tak prostě budu brát, že je to ok :wink:
2. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
jo ta 1 je hrozná. a já tam byla celý 3 dny. já právě brečela na tom zíáchodě na chodbě.páč jsme neměli svůj no.
bude to ok a budete oba zdravý blbá chřipka.
2. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Ono t právě není tou chřipkou, nebo nachlazením, mě to začalo když už jsem byla docela ok. Prý se to občas stává, že to tak bolí. :sweat_smile:
2. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
jj to blani hlavně že je to v pořádku nabírej hlanvě sílu a hodně spinkej a nikam nechod jako do města a tak. a šup do postýlky , já tam dneska budu asi taky pořád. :grinning:
2. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Suny - já z ní vylezla na WC, udělat si čaj, dát věci do pračky a dokud se mi zas nebbude chtít na WC, tak nevylezu :grinning:
2. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Blani tak super, že jsi doma a doufám , že už bude jen dobře. Holky stím klidem v nemocnici je to všude stejné prostě se tam člověk nevyspí. Já po 11 dnech v Motole taky padala na hubu :unamused:
2. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
blani tak hlavně nic nedělej a prd na to ted musíš odpočívat. a bereš to magnezko ještě???? mě připadne že mi moc nepomáhá.

miši 11 dní bych nedala teda bez spánku ale co se dá dělat že .
2. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Suny holt co se dá dělat člověk prostě musí :unamused:
2. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Suny - jo, prý 3x2 denně.... mě to na ty bolesti taky nepomáhá,akortá že to břicho není tvrdý :sweat_smile: A jsem zvědavá, co se mnuu udělá železo, ale mám jen 1 tbl denně, moje mamka ho brala loni, ale asi větší dávky a říkala, že tak blbě jí dlouho n ebylo, furt na WC, zhubla X kilo... a sestřenka to samý, prý sajrajt největší :sweat_smile:
2. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
Miši právě no, a když tam vidíš toho drobka tak prostě musíš se odrazit a vydržet asi.

no po železe je průjem tak envím no. já jsem byla na interně a řekli mi že mám málo vitamínů a já si koupila calibrum mami a co myslíš??? už jsem ho zas týden neměla. :wink:
2. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
blanka.k: vitej zpatky, to je dobre, ze uz jsi doma a ze jste to zvladli! at uz je jen dobre - a do porodnice nejdriv za 3 mesice!!

po zelezu ze je prujem a chudnuti? to me podrzte, ja ho beru dva mesice a pribrala jsem 8kilo!!!
na sestinedeli jsou v bohunicich vsechny pokoje jen po 2,ne? a nebo kdyz je naval, tak tam davaj postel navic?
2. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Berta - o patro výš jsou po 3, a holky říkaly, že jsou obě patra stejná :sweat_smile: ale je fakt, že ve 3 a se 2 vozíkama s dětma to byl mazec, kdybych i já měla vozík, tak ho asi mám na posteli :sweat_smile:
2. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
blani no oni ho měli ty holky taky před sebou vůbec je nemohli dát vedle sebe ty vozíky.
2. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
a oboje je sestinedeli? tak to je zklamani...:( ja doufala, ze pokoje jen po 2..uz jsem zavrhla nadstandard a ted tohle..to abych zas zacala setrit :grinning:
snad se tam uz brzy vydam na exkurzi, tak to omrknu.
2. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
ne jedno patro je před porodem a druhé po...jneže furt mají málo místa, tak to matlou dohromady :sweat_smile: Jinak pře dporodem nadstandard 920,-, po poorodu s miminkem 1290,- , porodní sál 500,- :wink: Včera večer jsem to na sesterně zjišťovala. :wink:
2. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
aha, tak to je naprd, neb narvano bude i v dubnu :confounded: by me zajimalo, proc jste vsechny tehotne :grinning: to bude jeste dilema..a stejne pak skoncim v uplne jine porodnici..
ty uz vlastne ani nemusis na ten kurz a exkurzi,ne? :grinning:
az se doma zaklimatizujes, tak dej vedet, a ja ti dovezu tu matraci + baby vac, uz je to zaprasene :grinning:
2. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
Blani jako porodní sál se platí i normálně nebo jen nadstandard??? já teda envím jeslti bych tam šla uvidíme no.
2. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Berta - ve čtvrtek jdu k mudr na 11, tak do 14:00 bych měla být doma, takže vlastně kdykoliv, já budu jen ležet a jíst :grinning: Na tu exkurzi jdu, sice už vím,jak to tam chodí, ale chci ještě vědět, jak teda poznám porod, a kdy tam dojet atd. :sweat_smile:
Suny - 500 je za nasdtandart poordní sál :wink:
2. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
blanka.k.: taky by me hlavne zajimalo, jak poznam, ze uz je to tu :grinning: ja jsem tak lina, ze ne ze bych zbytecna jezdila prudit do porodky, ale spis by prcek vypadl doma :slight_smile:
ok, tak ve ctvrtek odpo..uz se tesim na plinky..jen by to chtelo ten velky vak, neb periny se mi valeji po zemi :fearful:
2. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.