• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
holky, nevite, jakym lakem se da nalakovat starsi postylka (tak, aby to bylo nezavadne a prcek mohl ohlodavat :grinning:) a na kolik to zhruba vyjde? premyslim o nahradni postylce do obyvaku...
2. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
blani a to za těch 500 je tam něco vyjimečnýho???

bberti já se ti zeptám mamka mi jednu kupvala a je to příbmo pro děti.
2. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
sunysara: diky moc! ja totiz aby postylka nestala treba 500kc a lak dalsich 500Kč + má cenná práce:slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
S těma vakama mě se...e. kdybych věděla, že pošle bez prblémů i ten zbytek, tak bbych aspoń ty malý rozbalila, ale takto... baba jedna problematická :frowning2: A na lak bych se poptala někde v prodejně barvy-laky nebo Baumaxu,.... když jsme něco potřbovali, tak tam poradili, jak který koupit, tak i kolik toho bude :wink:
2. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
bberti já vím že mamka to kupovala v krpoli, počkej já ji zkusím brnknout vydrž. :grinning:
2. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
Bberti tak je to balakryl a je to přímo s certifikátem pro děti a stojí to ais 140kč. :grinning:
2. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
My kupovali v Krpoli hned u zastávky Šumavksá nějaký barvy :wink:
2. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
no my u semilasa je tam taková levná drogiška malá to jsem ti blani mylsím říkala.
2. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
ahoj blani, to jsem ráda, že už jseš doma a o.k.
jinak co se týká jak poznáš porod, už jsem to tu jednou psala, ani ti Dr. to někdy nepoznají, přijedeš tam s bolestmi, oni řeknou, že to jsou jen poslíčci, pošlou tě dom, a pak máš co dělat, aby jsi to stihla zpátky do porodnice,protože to žádný poslíčci nebyli ale kontrakce, mám dvě kamarádky co to stihli tak tak zpátky do porodky, takže nejlepší tam je jet, když jsou kontrakce po 5min. a neustupují, poslíčci pomalu ustupují ale kontrakce se spíš zkracují, já taky nevím jestli poznám porod, mně ho vyvolávali, i když myslím, že tentokrát mi ho zase vyvolají...a jinak jet do porodky, když praskne voda, do 24h mimi musí jít na svět, to si pamatujte
2. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
Nicol já se taky bojím že to prostě nepoznám a abysme to vůbec do porodnice stihli takže to je asi zatím jediný čeho se bojím.
2. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Nicol - díky :wink: Mě právě ani nenatočili monitor, ale pak došla sestřička a točila ho u paní v 30tt a prý je to děsný, točit ho u tak malýho mimča, že to nejde najít a furt se hýbe, tak asi proto ho nedělali u mě, pořád psali do papírů, že poloha labilní, fakt každou chvíli byl někde jinde. :sweat_smile: A ještě po mě hctěli do papírů jméno pro případ porodu :sweat_smile: Tak bysme konečně se měli rozhodnout mezi 2, já i před sestřičkama říkala pupíku Marcelku, dokonce mu jedna sestřička i slibovala, že mu dá dobré magnézium, když bude hodný a ukáže se. Museli nás třeba 2x denně poslouchat přes pupík srdíčko a u mě jim to nešlo najít , kolikrát došla pak jiná, s jiným přístorjem a hledala ho :sweat_smile: Tak sjem si dělala srandu, že už v bříšku je jako správný chlap, vidí pěknou babu (jako sestřičku) a hned jí provokuje a hraje si s ní :grinning:
2. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
blani :grinning:
2. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
:slight_smile: diky za tipy, nabehnu asi do tech barvu laku vedle teta drogerie u semilassa.
nicole: ok, vyckam tedy prasknuti :grinning:
blanka.k.:a nejde to babe vratit, at vrati prachy vc.postovneho a objednat to u nekoho jineho? nebo dokdy to chce poslat??!!
2. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
autor
bberti jasný zajdi tam a más vystaráno neboj my tu postýlku máme taky starou a natřenou a až napar šprušlí ohlých vypadá natřená fakt dobře. :grinning:
2. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
jejda ony ty sprusle muzou byt i ohnute? ja ji videla jen na fotkach, ale asi to risknu, je to za par korun a kdyztak nekomu daruji....kdyz uz nemam hracky, budu mit aspon dve postylky... :grinning:
2. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
autor
bberti to byla postýlka po mě no ale jak byla na půdě tak se asi trochu ohly neboj se. :grinning:
2. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
suny co vím tak prvorodičky mají většinou porod dost dlouhej a spíš se trápí a až ten druhej porod je rychlovka, ale já měla velký štěstí můj trval 3hod., takže jestli ten druhej má být rychlovka, tak mi asi dají vyvolávačku a já hned porodím :grinning:
2. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
nicol no teda to nevím spousta kamošek prvorodiček nemělo za 3 hodky co řešit málem ot nestíhali do porodky. bojím se toho že to nestihneme. :grinning:
2. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
já mám zase v okolí holky, co byly v bolestech 24hod...tak to měli štěstí, no však uvidíš, já bych nad tím nepřemýšlela, moje tchýně to do porodky taky nestihla a rodila doma, v pohodě to zvládla :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
nicol tak ven jít musí a já to asi neovlivním přece si tam něco nenarvu aby to vydržel že?? :grinning:
jávím že jsem se asi ptala ty jsi rodila kde??
2. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
v bohunicích a ted budu na obilnáku asi...ono to je jedno, ti Dr. se tam střídají, ale mám tam tu svoji kamošku
2. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
ajo tak to jo , to jsi říkala. jdu spát papa :grinning:
2. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
ahoj brnacky, muzu k vam?
2. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
ahoj adelko jasný že můžeš. ale já jdu dneska už spát tak už ti tu společnost budu dělat až zítra. tak papa a zítra pokecáme. papa :grinning:
2. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ahojky holky, tak po dklouhé době byla noc docela dobrá. Malá usnula kolem deváté za dvě hodky se vzbudila na jídlo, ale po odbrknuté hnedka vytuhla pak ve dvě a v pět a nakonec v osm . Te´d už se jí moc spát nechtělo, ale dala jsme jí do houpačky a už půl hodky si tam hajá Takže dobrá věc

Dneska jdeme na kontrolu na kardio tak držte palečky aby se za ten týden co jsme doma nic nezhoršilo
Jo a včera jsme Veru vážily a sice strašně malinko , ale přibírá. Z nemocnice jsme šly z váhou 3290g a včera před jídlem měla 3360g Je to fakt malinko, ale u nás je teďka hlavní, že váha nešla dolů v nemocnic jsme každý den měly mín a min :wink:
3. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahojky Adelka vítej u nás :wink:
3. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
misicka: to je fajn, ze konecne dobre zpravy..vsak ono se to casem vsechno srovna a bude dobre! a dej vedet, jak dopadla ta kontrola. ale urcite dobre,kdyz na vas vsechny myslime a drzime palecky!
3. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
ahojky,necetla sem si celou debatu,ale jestli jdes na veveri tak kvuli vrozenym vadam,ja teda neplatila nic,ale to asi zalezi na pojistovne
3. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky,
Adel - ahoj :wink:
Míšo - to je dobře, že malá přibírá, doufám, že dnešní kontrola proběhla v pořádku.
Berta - už jsem té babě napsala :angry: Doufá, že zítra mě mudr.nepošle zas do nemocnice, kdyžtak hned píšu smsku a akci už kdoví pokolikáté ruším :sweat_smile: ale jinak s tím počítám.
Jinak zítra po půl 11 přestupuju na Moraváku z šaliny na šalinu, tak pokud by někdo měl čas, tak mu můžu konečně předat ty objednaný věci z eshopu. :wink: Event. na Vranovské, kam jdu k mudr. :wink:
3. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
blanka.k.:jeeeeee tak tos byla ty..a ja porad, co jsem si domluvila na ctvrtecni odpo :wink: dumam nad tim uz od rana..sakrys..a jak ti je? hrozi, ze te zas posle lezet? nebo se uz citis lepe?
3. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.