• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Berta - jojo, to jsem byla jááá :grinning: Cítm se stejně, jak minulý týden, prostě pořád mě bolí břicho jak při menzes, někdy to trochu zesílí, jindy je to jen nepříjemný tlak v podbřišku, pak chvilku klid a furt dokola :sweat_smile: Tak uvidíme,já pro jistotu každopádně napíšu, buď, že už jsem doma nebo že jedu někam jinak zas to ruším. Ale to doufám nebude nutné :wink:
Dobrou noc všem :wink:
3. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
a odpocivas, polehavas? nebo co jeste jde delat, aby bylo lip? momentalne se citim podobne, ale u me je to tim, ze od rana sedim u pc a tlacim bricho.
3. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj holky...můžu vám říct, že ted jaký máte strach o ty vaše drobky není nic proti tomu, co přijde až se narodí...Tedík mi včera celou noc zvracel a já myslela že zešílím, ještě že byl doma muž a pomáhal a hlavně byl v klidu, no být s nim sama doma tak už jedu na pohotovost, dneska už nezvracel ale za to byl uknouranej a ubrečenej a bylo vidět, že mu není dobře a večer měl i teplotu, takže asi střevní chřipka ta ted hodně řádí...kdyby už mluvil a mohl mi říct co ho trápí, nejsem moc zvyklá na to že je marod, měl akorát jednou angínu a tu šestou nemoc, vždycky to začalo horečkami a měla jsem o něj hroznej strach, tak pokaždé jsem jela s nim na pohotovost, ale tam je to děsný a fakt tam s nim nechci chodit....no doufám že už bude zítra v pohodě jinak zajdu k našemu Dr.
3. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Ahojky holky, moc se omlouvám, že jsem nedala vědět včera hned po kontrole , ale dojely jsme domů a malá prostě začala řvat , ale úplně histericky a vůbec nevím z čeho až se začala dávit, že bude zvracet , ale neměla co hodinu jsem jí uklidnovala až vyčerpaním usnula a pak za hodku byla zase vzhůru, že měla hlad a pak nechtěla usnout. TEd už jsme vzhůru zase řve a já nevím co jí je . Asi jí něco bolí , ale co? Když jí dám flašu jednou potáhne a vyhodí, prdelku jsem proštouchla teploměrem a plínu má čistou. NA pět min usnu a pak začně šíleně řvat až u toho celá sčervená :unamused: :unamused: :unamused: Ani dudlík nepomahá nic :unamused: Že by to byly prdíky, ale nekroutí s e u toho.

Jinak kontrola dopadla dobře :wink: Paní doktorka byla překvapena na to co tm tá nše holka má jak to krásně zvladá a hodnoty jsou stejné a některé říkala o kapánek lepší. Ale pořád se to bude sledovat a nějaká tá operace nás asi časem čeká.
4. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky, no to máte pravdu, že po porodu to bude ještě horší :sweat_smile: Jak jsem ležela na pokoji už s maminama, obě rodily poprvé, tak děti se jim tu noc rozbrečely a holky z toho nešťatsné, nevěděly co s nima, ještě je předtím sprdla jedna doktorka za hcybu sestry :angry: , měly slzy v očích, že hctějí domů, asi hormony po porodu zapracovaly a pak taková noc, no vůbec jsem jim nezáviděla. Takže už jsem připravila M. na to, že v porodnici bude hezky se mnou, a pak cca týden doma, ať se na to psychicky připraví :sweat_smile:
Nicol, Míšo - ať e vašim drobečkům líp. To je nejhorší, že oni si neřeknou, co jim je , ale nebojte, bude to dobrý, držím vám palce :wink:
4. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahoj těhulky... omlouvám se že vám sem lezu bez pozvání, ale surně hledám pro svoji maminu účetní. Nejde o nic velkého (stánek PNS), ale její účetní se na ni den ze dne vykašlala a ona to sama nedá... pokud máte některá z vás praxi a chtěla byste si přivydělat, případně někoho znáte z Brna a okolí, pak mi prosím prosím písněte do IP.

Děkuji... a hlavně zdravíčko pro ty naše dětičky :wink:
Lenka
4. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj, jsem zpět od mudr. Ta koukala když jsem jí předhodila papír z nemocnice. A prý, jeslti to nemám od střev (mám ve všech papírech, že mám zánět střev, ale už je 10 letv klidu a neléčím se, ale holt to všude musím bonznout :sweat_smile: ), tak jsem říkala, že ne, že tohle je menstruačnní boelst a pak jsem jí ukazovala kde přesně, tak prý typické místo, když děloha roste, že tam to bolí, ,tak to asi mám z toho, docel ami i teď zas vyrostl břich, ale spíš do boku a nahoru, tak doufám, že to za chvíli přejde, během pár dní či týdnů. Tak mě uklidnila, že malej je fakt ok a na prrodod to nevypadá. :wink:
4. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
blanka: tak gratuluju ke kontrole, na porod si holt budes muset jeste par mesicu pockat :wink:
4. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
blani jupí seš tu, já doufala že ti tě tam nenechají. super jsem moc ráda že to máš takhle. fajn. :grinning:
4. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
holky, muze to byt tvrdnuti bricha, kdyz je sice bricho tvrdy vsude a dost, ale 1) neboli a 2) je tvrdy nekolik hodin/celou noc??? nebo jsem se zas jenom prejedla? :grinning:
6. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
bberto no já vůbec nevím jak to tvrdnutí má vypadat ale celou dobu asi netvrdne to jsi spíš nafouklá z jídla. :grinning:
6. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
:wink: Tvrdnutí by mělo i bolet :wink: Nebo být aspoň hodně nepřijemné.
6. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj,
Berta - jak je , už je to lepší? Mě když tvrdlo, tak to spíš bolelo, ale 2x jsem byla fakt nějaká nadutá z jídla , tak to jsem se jen cítila jak balon, ale nic mě nebolelo, netvrdlo :sweat_smile: Ještě jednou díky za tu matraci a odsav. :wink:
6. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
vzdyt to rikam, ze to mam cele nejake divne! mne je jedine neprijemne, ze mam tvrde bricho a nevim, co to znamena :grinning: radsi na to bricho nebudu sahat, aspon nebudu dumat :slight_smile:
ja taky dekuju (i za cajik, jen jsem tedy mela co delat, abych dobehla..ono preci jen jsem mela celkem 8caju a byla 2,5hod bez wc..jesteze na cviceni posilujeme to panevni dno :grinning: ), na zpatecni ceste jsem koupila i prasek na prani, tak snad zitra se pustim do prani, at se mi tady ty hromady nehromadi a muzu to dat do komody:slight_smile:
6. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
blanka.k.: a jak je? polehavas? a co bylo vcera k veceri? o jakou sladkou dobrutku jsem prisla? :sunglasses:
6. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
Sis měla odskočit u nás. Já teda jak jedu do města, dojedu, skočím si a WC a než na zpáteční cestě na hlaváku lezu do šaliny, tak zas si předtím odskočím :sweat_smile: Se mi muž směje, že mám v centru zmapovaný všechny veřejný záchodky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
autor
blani tak to jsme na tom obě dvě stejně protože já mám ty hajzlíky taky zmapovaný. :grinning:
6. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
Přišla jsi o tvarohové buchty :grinning: A ležím, ale po obědě jsem přemluvila muže, že ať mi udělá pár fotek pupíku, že mu nachystám foťák, blesk, našteluju se, jen ať to mačká :sweat_smile: Samo na půlce fotek mi fotí obličej a prsa a na druhé fretky, co na nás koukaly :sweat_smile: Ale pár fotek vyšlo, tak aspoň něco :sweat_smile:
6. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: :frowning2: ja si to nastesti vynahradila v cukrarne...takze hladova po cukru nejsem :wink:
muz sikula, pekne fotecky! ja bych nepotrebovala ani chlapa, stacil by mi funkcni fotak :( driv jsem fotila skoro kady den, ale fotak umrel a nez koupim novy, bruch uz nebude :confounded: budu si to muset dat za ukol number 1
6. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
Kdybbys chtěla vyfotit jak jsem fotila Janču, tak můžeš dojet. :wink:
6. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
jeee takze to jsi preci jen ty!!! a proc ziju v tom, ze bydlis nekde u semilasa?!!!
6. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Berta - tak jak je? Už je ti líp?
Holky, některá jste se kdysi zmiňovala, že máte nějakého nzámého, co prodává monitory dechu. Jaký je to typ a za kolik? Já chci Nanny,a ideáně kdybych ho senhnala v Brně (kvůli případné reklamaci, atd.), tak kdybyste měla některá tip, tak sem s ním.díky
7. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
Vše nej všem Veronikám.

Blani to jsem byla asi já, Sehnala jsem monitor nanny Miši.Není to známý, ale já jsem dělala na obchodním oddělení, takže jsem dělala objednávky a výběrové řízení na nákup zdravotnické techniky, takže ho znám, mohu mu napsat, za kolik mi ho prodá.Posílám ti na jeho stránky odkaz, ale je z Olomouce a Miša ti může říct jak je či není spokojená.

http://www.jablotron.cz/nanny/cz/index.html

Miši tehdy udělal cenu jinou než je na netu.
7. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Hani - děkuji, já měla za to, že to bylo z Brna. Tak já písnu Míši, za kolik ho má. Já ho viděla na netu od 1900,- :wink:
7. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
blanka.k.:jestli jsi videla nanny za 1900,tak je to dobra cena...
jinak mne je zas fajne, asi jsem se fakt jen prejedla...a to se mi ted stava casto :grinning:
8. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Holky, hlásím, že už jsem snad zas docela ok, malej si tam snad už vytvořil dostatek místa a pořádně mi břicho vytahal, bolesti už nemám, takže bbych vám ráda předala ty věci z eshopu, tak se ozvěte. Klidně si pro ně můžete dojet nebo si můžeme dát přes poeldne sraz v centru (10:30-13:15) :wink:
8. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
ahoj holky, chtela jsem se zeptat jestli uz mate detskeho lekare a jak jste ho hledaly? ja jsem docela zoufala, nevim kde mam hledat a nikoho s mimcem neznam v okoli, ze bych se zeptala..
8. únor 2010 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz
blanka: to je super, ze ti je uz lip, snad to tak zustane i v nasledujicich mesicich! to zas muzes chodit na obidky a courat po meste,co :wink:
8. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
Verisek: já jsem si našla dr. na netu a máme ji asi 10 minut cesty , dokonce sídlí vedle naší zubařky, z které části Brna jseš??
8. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
Berta - tak tak, ale ještě polehávám, ale zítra asi zkusím dojít na oběd, a třeba ještě se cournu tady po poli :sweat_smile:
Veri - já mám slíbený kontakt na nějakého z Řečkovic, chodí k němu 2 mé sousedky a jsou max.spokojené, záleží odkdu jsi
8. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.