• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
bydlim v Masarykove ctvrti, tady absolutne nic neni.. tak budu muset taky hledat na netu
8. únor 2010 v 16:17  •  1 dítě  • Odpověz
:wink: Ahojky , já jsem našla lékaře na doporučení kámošky a vypadá, že bude fajn :wink: Klidně napíšu kontak , ale je z Bohunic :wink:
8. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
misi a mohla by si mi poslat teda kontakt, bohunice nejsou pro me az tak z ruky, moc dekuji
8. únor 2010 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyl. tak holky šikovný, blanka a malá verunka zvládly a jsou doma :slight_smile:
já jsem ze žabin a máme tu 4 doktorky, sice jen jednu 10 min od baráku, ale ty další 20 min. tak ještě uvidím. ta co je blízko je nad důchodem, tak nechci za 2 roky hledat další.
8. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
Ahojky...my chodíme k Dr. naproti dětské nemocnici a je docela dobrej, ale už nebere nový pacienty, nás tam doporučila moje sousedka, ale někdy ještě někoho vezme....

zítra jdu na test na cukrovku, tak jsem zvědavá jak to zvládnu, no a po 20h. bych už neměla nic jíst, ale to zřejmě nedodržím, protože muž má ted někdy přijet a teprve budeme večeřet, a to jsem mu říkala, že se musím najíst do 20h..no jo chlapi :confounded:
8. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
Nicol - držím palce :wink:
Holky, někomu jsem psala o těch vakuových pytlích z Aukra, vím, že jste si to pak některá objednávala sama, došlo vám to v pořádku? Já už měsíc čekám na dodání (paní poslala jen půlku a ještě jiné než měla) a teď nekomunikuje, neodpovídá,....kdybych za to nedala přes 1000,- předem na účet , tak to neřeším, ach jo :frowning2:
8. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
Nici tak ať cukrovku nemáš sice se to dá zvládnout, ale je to vopruz :wink:
8. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Holky já chodím na Bakalovo nábřeží k dr. Gálové, je úžasná, kdyby jste chtěli pošlu kontakt, je to kousek od grandu
8. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
JInak já jsem bla v pátek na cukrovce po šestinedělí, brali mi třikrát krev a pila jsem ten hnus, ale mám to v pořádku
8. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Hani tak to je super, že cukrovka není :wink: Já s etam musím taky obědnat , ale vůbec se mi nechce :unamused:

Blani ještě jsme našla tu podložku na minimáči

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30645338&tab=5
10. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
Ale to je Miši použité ne, to se dají použité koupit levněji.Ale do použitého bych nešla.A tak yse dají půjčit, stejně je to tak na tři měsíce.

http://www.mamicentrum.cz/pujcovna-pomucek.html já si chci od nich půjčit na vyzkoušení ten šátek na nošení.
10. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
10. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj Blani.

Já jsem si na váš popud objednala také ty vaky a už se těšila,jak do toho vycucny věci a bude více místa.
Ale taky je to tak měsíc,já poslala jen 300,ale taky mě to štve.
Nejdřív pořád psali,že jsem poslala málo peněz,pak se omlouvali,že je to OK.Pak zboží udajně poslali.Manžel se jim po dlouhé době dovolal.Prý to vzal chlap maďar-tatar,není čech a že zboží momentálně nemá a ,že byl pryč..
Prý,že klidně pošle peníze zpět.Tak ho zkus bombardovat.

My taky chodíme k Mudr.Sedlinskému,jsem spokojená.
Včera jsme absolvovali očkování a máme teploty a jsme protivní,tak snad už bude dneska lépe.Jo,nechali jsme naočkovat Rotavirovou vakcínu,není levná,ale doporučují ji.
Tak se mějte hezky.
10. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
Hani . to je dobře, že je cukr ok :wink: A ten monitor je nový, podle toho co píšou. Já už na MMB koupila spoustu dorbností, vše nové se zárukou /třeba ty různé přebalovací podložky, výzdobu do pokojíku, návleky na kola, ...)
Leo - to mě mrzí, ach jo, takový obchod, já mu píšu, telefony nebere, chci napsat stížnost na provozovatele Aukra, ale furt se k tomu nemůžu dokopat :unamused: A ten člověk je Polák, takže podle toho ta případná komunikace funguje. A vám nakonec ty peníze vrátil?
Dnes mi došel mega balík, postýlka, lehátko a růné drobnosti, ale předěláváme sklep, a tak ani nechceme moc dělat pořádek v komoře, tak zatím všechny balíky stohuju na chodbě a vypadá to u nás jak ve skladišti. Ještě jsem vytřídila skříně a mám v krabiiích oblečení, které jsem chtěla dát do těch vaků, no fakt jsem zvědavá, kdy to nějak vše uklidím :sweat_smile:
10. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
autor
blani ahojky jak ti je????

holky já na mmb koupila spoustu věcí i ten monitor jen jsem si tam pro něho jeli osobní odběr je lepší. mám to radši když to vidím.

blani teda vy už se zařizujete ve velkým, kdy jdeš na další ko???
10. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
Suny - už je mi líp, občas to zabolí, ale už to moc nevnímám, si člověk zvykne a pokud to není moc bolestivé, nekrvácím, tak to beru, že je to ok. Jdu přesně za 14 dní na ten UZ ve 30tt, původně jsemměla jít do Prenatalu, ale pak se mudr.rozhodla, že to udělá ona apodle toho jak dopadne (máme rozšířené ledvinové pánvičky), by nás poslala někam jinam,ale já doufám, že to bude ok a nikam nepůjdeme. A zařizuju, já se narodila ve 31.tt, a v té porodnici jsem měla úplnou hrůzu, kdybych rodila, tak, že kolik mi toho ještě hchybí... :sweat_smile: A jak je tobě? Zkoumáš poctivě činidlem poldovou vodu? :grinning: A já taky na MMB kupuju spíš drobnosti a u čeho se bojím reklamace, tak v Brně v kam.obchodě. Akorát teď to lehátko mám z eshopu, protože bylo ve výprodeji. :wink:
10. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
Jj Sedlinský je super....no já na ty očkování moc nejsem...a tu rotavirovou bych asi nedala, já ted přemýšlím o tom pneumokoku, těch očkování do 2 let mají strašně moc a je to zátěž pro organismus, ale je to každého věc...prostě je chceme ochránit proti všemu, ale tělo si musí získat nějak tu imunitu samo..Tedík naštěstí na očkování nemíval nějakou reakci

já se v pátek dozvím, jak dopadl ten OGTT, tak jsem zvědavá

jinak my jak se stěhovali, tak všechny věci pro mimčo po Tedíkovi dali do sklepa, a vytáhneme je až těsně před termínem, a asi kolem 36tt vyperu všechno oblečení, kdyby náhodou...musím ještě vydrhnout kočárek ale to udělám až se mimi narodí, jsem moc pověrčivá
10. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
autor
blani jojo testuju každej večer zatím dobrý no. :grinning:
jejda to je pravda, že kdyby náhodou něco tak je lepší to mít všechno připravený.
to jo ty stavy asi lepší nebudouale snad bude malej v pořádku a vydrží až do května.

jéééé nicol jak se máš???
10. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
Mám se dobře...jsme už pořádně zabydlení..akorát dítě nás v noci ted docela zlobí, budí se a nechce spát, tak doufám, že ho to brzy přejde...zrovna tu noc když jsem měla jít na to OGTT, tak byl 3 hod.vzhůru, já myslela že mě klepne :angry: a muž si pomalu začíná uvědomovat že až se narodí mimi tak noční vstávání k Tedíkovi bude jen na něm a začíná se toho děsit
10. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
Blani.
Tak chlap dneska napsal,že zboží dojde příští týden,tak uvidíme.
jakou jsi koupila tehdy tu látku,jak ti maminka bude šít povlečení?

Holky chtěla bych koupit spací pytel kojenecký,nemáte někdo skušenost,kdo máte děti?
11. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Ahoj,
Leo - mám to v albu nafocené, je to dost výrazné,podle netu to vypadall, že budou ty látky méně výrazné, no aspoň bude doma veselo :sweat_smile: Opět jsem napsala chlapovi email, že okamžitě žádám vrácení peněz, jinak se obraím na zřizovatele Aukra,..protože je to přes měsíc co má peníze, na maily nereaguje :frowning2:
Nicol - zítra držím palce, ať jsou výsledky ok.
11. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
autor
ahoj holky jsem zpět z kontroly. nejsem z toho moc chytrá ale zatím vše v poho jen má malej 2400g což si myslím že je málo.
11. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
Leo...Tedík doted spával ve spacím pytlu a fakt super věc, pokud je mimi zvyklé na zavinovačku tak ti bude spát i v tom...nemusíš mít strach že se odkope nebo si hodí na hlavu peřinku....

a v kolikátém jsi tt.suny v 36.tt...? pokud mi pamět slouží tak by ted mimi mělo každý týden přibrat 20dg, ale ty odhady nejsou úplně stoprocentní...určitě bude mít mimi ty 3kg, a to stačí....já teda po žádném 4kg cvalíku netoužím :slight_smile:
11. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
autor
nicole 37 tt začátek. nevímno nezdá se mi to ale co už. asi je to protože mi každej říkal na utz že to bude cvalík a najednou bum ho. chjo
11. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
autor
nicole a furt nevíte pohlaví???
11. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
a kde jsi byla na UTZ?
švagrové pořád říkali že bude mít dlouhý dítě a měla jen 50cm, já bych to brala s rezervou

my nechceme vědět pohlaví :slight_smile:
11. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
a kamošce řekli že malá nebude mít víc jak 3,5kg a nakonec měla 4kg...musí se to brát s rezervou ty odhady váhy, i kamoška co dělá na obilnáku říká, že se to nedá brat úplně vážně
11. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
nicol byl ajsem u mého dr na utz i monitoru.

jj nedá se to brát vážně já vím tkaže to asi vypustím spíš se bojím aby měl dost papáníčka víš????
11. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
to by ti řekl, že se mu něco nezdá, ne :wink:
11. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
autor
no on dneska když sjem tam došla tak prý jééé vy jste snad dneska 30 těhulka. :grinning: tak snad se mu to neslilo v jednu a věnoval se mi to zas jo no. jen jsem mu řekla že na silvestra měl malje 1800 za 14 dní v lednu měl 2200 a ted jako 2400 za měsíc že se mi to zdá málo.
11. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.