• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
hmm...to je málo a to tě pořád měřil on...a co na to řekl?
11. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
autor
že bude menší tak 3 kila. ale jako v phodě prý se kondička miminka měří na monitorech. tak já nevím.
11. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
tak uvidíš přiště kolik bude mít...to jdeš kdy?
11. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
autor
příští čtvrtek. ale to si myslím že ho měřit nebude nevímno já mám strach, mám sto chutí jet někam na přeměření. já mámfurt něco ty jo to zas bude týden.
11. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
podle mě ti ho špatně změřil v tom lednu...ale já bych se taky nervovala
11. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Suny - neboj, já teda upřímně budu radši mít dítko 2500kg než 4500kg. :sweat_smile: Já měla při porodu 1,7kg, manžel něco málo přes 3kg, a co z nás vyrostlo :grinning: Hlavní je, že roste a jste oba v pořádku. Nám zas furt říkali, že jsme spíš menší a najednou jsem začala nějak přibírat i malej a teď spíš se bojím opačného problému než ty. :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
blani nám taky ze začátku říkali že přibírá že to bude obřík a ted??? se bojím. no kdyby ch věděla že je dobře vyživovaný tak neřeknu ale já to nevím jak to mám poznat???
11. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
To podle váhy nepoznáš. Cojsem ležela v porodnici, tak ty 2 mimča u mě na pokoji měly 2,95 a 4,0 a jako obě mě přišly akorát, když jsem je neviděla vedle sebe, tak jsem prd poznala, že jedno je menší, druhé větší. :wink: Hlavně to chce klid, pusť si Krtečka a relaxuj :grinning:
11. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
autor
blani ty jo mít tak tvou povahu nevím proč všechno řeším. jen se bojím aby se dobře vyživoval že je menší mi neva.
11. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Suny - no, moji povahu raději nechtěj, všichni si myslí, že jsem hrozný flegmatik a já se v tichosti uvnitř nervuju a užírám. :sweat_smile: Já jsem te´d právě dost v pscyh.pohodě, vím, že malej už má přes kilo, kdyby se náhodou hctěl narodit, tak šance veliké, mě to nějak uklidnilo...ale třeba v 30tt nás čeká kontorla ledvin, ty se zas nelepší, tak třeba to zas štve mě,ale prostě s tím nic neudělám a moc to teď neřeším, furt si říkám, že do porodu se to ještě třeba upraví. Já jsem i své gyn.říkala, že jsem nějaká docela klidná a flegmatická, si vstanu v půl 10, najím, jdu na procházku, sedím u netu, knihy, TV, celý den takto proflákám, na nic moc jinýho nemyslím, a je mi to jedno. Prý to jsou jěkaýsi hormony co se ve velkém začínají uvolňovat ve 4.měsíci a prý to tak působí i při kojení, že to maminku uklidňuje, ať si to prý užívám :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
tak to máš v pohodě. :grinning: ale ty ledviny se spraví určo. to bych se sesypala.

jinak jsem mluvila s kamoškou a ta mě uklidnila, její kamoška porodila v 29tt holčičku a má 13OOg. tak jsem klidná
11. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
sunysara: fakt neplas...ty odhady vahy jsou na prd..a kor kdyz to dela tvuj mudr..to uz bych vic verila prenatalu nebo heliosu,ale taky je to jen HRUBĚ orientacni!!! mne ted doktorka namerila hlavu o vic jak 4tydny vetsi:slight_smile: a taky nemam stresy, spis si z toho delam legraci..neb jsem videla, jak to tam sudla...staci o par milimetru mimo udelat krizek a uz jsi mimo normu...my mame davno pres 2kg..a nejak me to netesi..bud rada, ze to nebude obrik..i kdyz..aby ses jeste nedivila :wink: kdy jdes na monitor? to by te melo uklidnit...
12. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
Blani,látky jsou krásný.
Vůbec všechny věci jsou úžasný.
trošku vám závidím,u toho prvního miminka to člověk všechno v klidu chystá a nakupuje...
u dalšího je to jiné,už člověk tak neblázní...
Já na tom MMB vůbec neumím nakupovat a hledat věci.
Ty dřevěný obrázky jsou od firmy Tiny,prodávají je v TESCU v Kr.poli v obchodě Habaděj a mají rozsdáhlý stránky.www.tiny.cz
Prodávali je tam za nějakou dobrou cenu?Pořád je tam mají a pod čím je najdu?
12. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
Berta - tak tak, taky jsem viděla, jak dělají ty elipsy kolem hlavy a fakt je to plus minus. Hlavně se nestresovat :grinning: Se můžete uklidňovat, že budete mít pořídnou mozkovnu :grinning:
Já se dnes bylakouknout v Bohuniích za kamarádkou, takjsem koukla zas na nadstandart, a překvapilo mě, že byl větší než kde ležela před rokem, byla tam i velká pohovka, to by se mi líbilo :wink: A nebylo místo v 6.p na nadst., tak ji dali na 7., tak já doufám, že jeden z těch 14 pokojů bude v květnu pro nás volný :sweat_smile:
Leo - mám to objednáno odtud - http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=498275 :wink: Cen je levnější než v obchodě, ale mají to už hodně přebráno, protože je to výprodej :wink:
14. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
Jsem debil!! Píšu negativní komentáře na Aukro k tomu blbovi s vak.vaky, a omylem jsem u toho zaškrtla pozitivní komentář!!!! aaaaaaaaaaaa, ale už smolím oficální stížnost na provozovatele Aukra , doufám, že jako výpis o zaplacení jim bude stačit obrazovka z intern.bankovnictví :confounded:
14. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
blanka.k: no zas takovou mozkovnu nemusim...takze doufam v nepresnou ruku doktorky :wink: ja s tim nadstandardem porad nevim...a hlavne jsem se v bohunicich samozrejme jeste mrknout nebyla:(jestli to nakonec nenecham na obilnak, ten mam kousek od domu a treba to tam nebude takova hruza...jo a je pravda, ze v bohunicich nedavaji veci na prcka? a mate vsechny bepanthen, nebo muze byt nejaka alternativa?
15. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Berta - v Bohunicích dostaneš nějaký balíček po porodu, kde ten bepanthen je, ale jen takový menší, ale na tam to stačí bohatě, asi 6ks plínek a veškerý oblečení na celoudobu pobyty,zavinovačky,atd. Jsem to zkoukla jak jsem ležela s těma maminama a ptala se na všechno co mě napadlo :grinning: Akorát přebalovací podložku musíš mít svoji, holky měly ty klas.jednorázové co vyjdou do 10,- a prý na tom přebalují už 3.den a v pohodě. A pak teda svoje plínky a nejsem si jistá jak ty jednor.utěrky na zadeček, ty taky měly svoje.
15. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
ahoj holky co tu řešíte?? jak se máte???
15. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Ahoj, hádej, klasicky řešíme těhotrsntví a porod a táááák :grinning: Co ty? Už jsi klidnější? :wink: Já asi zítra jedu do města, tak se stavím na ten Obilňák pro to činidlo, ať mám taky klid na duši :grinning:
15. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
blani právě ted je zase manžel v práci tak mám depku a řeším tu váhu malýho no nejsem já vůl???? bojím se aby se něco nestalo jsem prostě pako no
15. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
prostě těhudemence...to neřeš :grinning:
15. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
blanka.k.: fakt? mne zas nekdo rikal, ze obleceni na mimco musis mit svoje...takze asi zbytecne plaseni..ostatni snad mam..ja mam jenom ty jednorazove prebalovaci podlozky:slight_smile: plinky i ubrousky zabalene..bepanthen tedy kupovat nebudu, zkusim, jak to pujde s tou nahrazkou. kvuli tomu balicku snad pujdu nakonec preci jen rodit do bohunic:slight_smile:
15. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Berta - já mám koupený jak Bepanthen, tak i Rybilku, prý je taky super, a vyjde několikrát levněji než Bepanthen, ale prý smrdí, ale já to nerozdělávala, prostě uvidím, co mi bude vyhovovat víc, zas dítko té kosmetiky moc nepotřebuje, tak na tom moc šetřit nepotřebuju. A holky tam měli svoje oblečení, jenže třeba to jedno mělo nějakou vyrážku, tak to tam sestřičky mazaly jakýmsi krémem, tak použila erární, aby si neničila svoje, a druhá taky furt mazala, a třeba jak jim stříhali pupík atd., tak prostě furt dítě od něčeho "šppinavé", tak proč ne. Prý to perou v dětském spec.prášku, ale třeba povelčení na postelích a oblečení maminek ne, takže proto taky nedávat mimčo holé na postel, atd. :wink:
15. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
vidim, ze jsi plne informovana:wink: a pritom mas jeste furu casu...ja nebyt tak lina, tak jsem mozna taky chytrejsi :slight_smile: resp. si musim neco nechat na zbyvajici dva mesice..jejda ted uz to asi nebude utikat,ze? a pritom netusim, kam mi ten bruch jeste poroste (nehlede na vahu :astonished: )
15. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
holky teda vy jste informovaný víc jak já. prostě mám něco sbaleno a co ne tak prostě manžel doveze a bude. nic víc neřeším. :grinning:

blani jo jo těhu demence víš co takový ty stavy že se malej nebude vyživovat a že já nevím co se stane no prostě magor co na to víc říct že??? :grinning:
15. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
Tak já to vím, jen díky tomu, že jsem ležela v té nemocnici, jinak bych to nevěděla, jak to tam funguje.. Ale za 14 dní hcceme jít o víkendu na ten kurz, abychom se ujistili, jak to tam funguje přesně :wink:
15. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Blani díky.

Tak vám v tom udělím jasno.Všechno co Blanka napsala je pravda.Věci tam mají pro prcky,ale není to nic extra,ale stejně jsou v zavinovačce.
Ubrousky si vemte a taky nějaký olej,na promaštění kůže,oni jsou takový vysušený a bepanthen je uplně mini,takže si klidně vemte.
Jinak na nadstandartu jsem byla moc spokojená,je fakt,že na tom 7p.nechodí dětský sestřičky,jen málo.Pokud něco chcete,tak jim mužete zavolat,nebo zajet na 6p.Já jsem něeměla první dítě,takže jsem nic nepotřebovala,ale někomu to vadí,že je nemá po ruce.
Já hned na sále,když jsem šla rodit,jsem hlásila,že chci na nadsta.takže zjistili,jak je volno,jeden byl volný a byl můj.Je fakt,že jsem na porodním sále byla celkem 3 hod,z toho 1 hodinu jsem rodila.Jen mě překvapilo,že na nadst.nebyl ani toal.papír ani mýdlo.
15. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jo toaleťák, to je základ. Já dostala 2 čípky, a pak došla na pokoj a zjistila, že na WC není papír a papír.kapesníčků jsem měla posledních pár, sousedka mě naštěstí půjčila. :grinning:
15. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
holky soráč že vám sem lezu, ale tak sbírám info co kde jak v brněnských porodká, rodila jsem poprvé jinde ....no a mám technickou poznámku :wink: Bephanten ničím nenahradíte( teda myslím žádnou mastí na zadeček, jako je Rybilka), mažou se s ním totiž bradavky po každým kojení a než se rozkojíte a prsa si zvyknou je to opravdu nutnost.Já si taky koupila jen to malé balení, ale vyšlo mě strašně draho na rozdíl od toho velkého.Opravdu se vám neztratí :wink:
No a co se týká mastiček na zadeček, přišlo mi jako by si kůže po čase zvykla,nevím jestli je to blbost, ale mě se osvědčilo krémy střídat. Ted už je syn velký a prcka docela odolná.Když je nejhůř pomůže omývat heřmánkem.
15. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
holky jeste k tem vakum - jsem rada, ze to neni zaklate...neb ja se prave tech svych dockala..uf...sice o par kacek drazsi,ale dorazily rychle a bez problemu..a jeste jsou s obrazkama :slight_smile: kdybyste nektera nutne potrebovala, vzala jsem jich par navic :wink:
15. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.