• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
jinak nemam ani bepanthen, ani rybilku, zatim jen babynol plus, ale to je jen na prcku, takze asi ten bepanthen jeste koupim.(at jdu s davem:slight_smile:).i kdyz si nemyslim, ze budu kojit.. :wink:
15. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
To se neztratí, to malý balení je myslím 33g, a kolem 120,-, kdyžtak to vypatláš na prdýlku mimča. Já mám právě Bepanthen na bradavky a Rybilku na zadek a uvidíme, jak to bude sedět, pak nakoupím do zásoby.
15. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
kdyz uz, tak poradny baleni? ja ho tenkrat uz mela v kosiku, tusim tech 100g,ale chtela jsem zarovnat objednavku, tak jsem to vymenila..
15. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
100g je to větší a stojí od 250 do 300,- :wink:
15. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
jojo ja vim..prave nekde zkousim objednat.. :slight_smile:
15. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
Já to koupila klasicky v centru v lékárně :wink:
15. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
bbberta,prosím tě napiš odkaz na ty vaky,kde jsi je kupovala,chci si je objednat,ty moje asi nedorazí,
tobě přišly,tak snad by to tentokrát vyšlo.Díky. :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
ahojky, je to z mimibazaru, muzu doporucit..a vaky jsou suprove pokreslene
:slight_smile: cena 45,50,90kč + poštovné 60kč, takže to jde..a hlavně - v poradku a vcas dorazily.
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=84318
17. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Mě se neozývá kvůli těm vakům ani prodejce ani Aukro... :frowning2: Ale zas mi kdosi napsal jako reakci na moje hodnocení prodejce, že mu to došlo, že mu Aukro udělalo bububu a bylo to....tak snad ho Aukro už taky straší, jen mi to nedává vědět :sweat_smile:
Copak Míša a Jana, snad jsou obě i s mimčama v pořádku. :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
Tak mi psala sestra, že taky řešila problém na Aukru a taky s polským prodejcem, a trvalo to 1,5 měsíce. No, nic, kašlu na to ,díky za odkaz, jdu objednávat odjinud :frowning2:
17. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
Holky tak krátkej popis co se snama zase dělo

V uterý se mi nějak nezdála malé stolice zdálo se mi , že tam má krev. Přes noc mi skoro nic nevypila na to že pila tak málo tak tohle nebylo skoro nic. Začala být nějaká bíla jak stěna tak jsem ve středu zajela k doktorce a tá nás poslala do dětské na internu kde nás přijaly a že udělají nějaké testy. Vezmou krev , moč a stolici.Jenže malá se ještě zhoršila a když něco vypila tak to vyzvracela. Večer se doktor rozhodl , že nás musí hodit na kapačky , že malá je dehydratovaná. V jedect večer mi ji odnesly a , že jí píchnout tu kanylu. Já jen z pokoje slyšela jak šíleně plače, ale když už to trvalo moc dlouho tak jsemšla na výzvědy a sestřička říkala, že jim to nejde napíchnout, že má Veru strašně jemné žilky a ke všemu jak je dehydratovaná tak nic neteče. Vystřídalo se u ní několik doktorů když už to vypadalo, že ji budou muset odvést na sál a zavést jí centrální katetr (to je jakoby pod kliční kostí nějaká žilka, ale je hluboko tak se to u dětí dělá pod anestezii a musí se to dvouma stehama zašít tak aby to tam zůstalo, u dospělích se jen znecitliví to místo) pak přišly nějaký dvě doktorky z Ara a, že to ještě zkusí , že poslední pokus a naštěstí se povedlo po dvou hodinách co prdelku mučely Naonecjí to pichly do podpaží takže malá dostala dlahu a nesměla skrčit ručičku. Kyž mi jí donesly tak jsem se rozbrečela na sobě snad milion vpichů a bodíčko cele od krve, Chudinka měla ůplně červené očka jak plakala a totálně vyčerpaná byla. Do kapačky jí teda daly Glukózu a ještě cosi a prý , že se aspon mohu vyspat když nebudu krmit. Stejně jsem spala z prdele jelikož malá ze spaní fnukala, plakala a já pokaždé kní stoupala co se děje. Ještě, že jsme na pokoji byly sami. Ráno jsme po osmé zkoušely přidávat i mlíčko tak něco málo sosla. Odpo přišly a že nás přeloží na jiné oddělení abynás jako kardiaka líp ohlídaly tak nás přeložily na jip kde nás připojily k ruzným přistrojům atd... Tak bohužel jsem s Verčou nemohla být na pokoji , ale byla jsem hnedka vedle.Naokonec nám z krve zjistili , že máme Anemii což je málo červených krvinek. U normálně zdravého dítěte by to bylo v pohodě a jen by se nasadily léky jenže nám kvůli tomu srdíčku v pátek musely dát krevní transfůzi. Naštěstí transfůze asi zabrala a mi přes víkend z našich třicítek se zvedly na padesátky až teďka pijeme sedmdesátky. A někdy prubnem i tu osmdesátku Ta krev co tam měla je nějaká viróza a nelečí se to prášky musí se stím holka poprat sama. Aby jsme toho neměly málo tak nám na utz našly jakéso tečky na játrech a neví co to je takže za tři týdny jdeme znovu na utz a když se to bude zvětšovat pošlou nás na ct. Takže další strach co se z toho vyklube Ještě tedy čekáme na nějaké výsledky krve jako alergie na kravské mléko a toxsoplazmu . Ale nakonec nás včera pustily domů, ale bojím bojím jak dlouho nám to vydží. dostaly jsme další léky takže chudinka malá má už pěknou zásobu

Jo jinak jsem pěkně naštvaná jelikož jse si z nemocnice dovezla nějakého bacila a včera jem celý den jen blila a měla průjem a bylo mi pěkně blbě i ted to ještě není ono a nejhorší, že Veru to aso chytla jelikož tedka zní tekla skoro jen voda ze zadečku tak doufám, že je to jen nějaký virus a přejde to.Hned jak jsem to zjistila tak jsem když jsem ji krmila a nebo byla nějak blízko používala roušku, ale asi už to bylo pozde

Holky jinak Veru se trašně změnila aji doma to všichni vykladají prý jako by za ten týden dospěla Už začiná koukat a pozorovat věci a i se směje na hlas je to super. Dneska nám má přijít deka s hrazdičkou tak doufám, že si Veru na ní vyhraje Taky když promluví babi tak se nic neděje a jak promluvím já tak se začne usmívat Ale bohužel jsme si stěma nemocnicama na sebe ušil bič jelikož asi na mě bude pěkně zavislá
:grinning:
17. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
Míšo - teda, chuděra malá, ta se natrápí, tak snad bude vše ok, budeme vám držet palce. A te´d fak něco řádí, u mě byla min.týden kamarádka a začal tu běhat na WC, že i rodiče pro ní museli dojet a odvézt ji, jak jí bylo zle, a já začal běhat o den později, :sweat_smile: , a včera mi volala máma, ať k nim nejezdíme, že tátovi je zle. :sweat_smile:
17. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
Jo taky jsem slyšela , že je něco ve vzduchu to je tedy usper. Ani nevíjdu ven a stejně něco lapnu. Jenat to nechytne malá to už bych se šla fakt asi oběsit :unamused:

A co ty jak ti je?
17. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
Docela ok, akorát mě při pohybu dost bolí střeva, nebo když se najím, tak už se těším, až budu bez břicha, snad to přestane :sweat_smile: Dnes jsem se stavila na 5 min. v práci a kolega kýchl asi 3m ode mě a hne dletěl pryč, tak jsem říkala, že rýma je to poslední co můžu po cestě do města v šalině chytnout, ať to neřeší :sweat_smile: :grinning:
17. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
Tak sjem se pobavila, jak jsem psala, tak sjem omylem ke svému příspěvku k nákupu těch vaků omylem napsala, že je to POzitivní hodnocení, a teď mi došlo z Aukra, že nepovažují můj příspěvek za Negativní, že jsou ochotní změnit ho na neutrální... :sweat_smile: No apsoň že tak, M. se mi tu směje, že fakt nechápe, cpo by ten prodejce musel udělat, aby to považovali za negativní komentář :sweat_smile:
17. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
Ahojky, tak jsem dneska chtěla jít poprvé s malou ven, ale je tam inverze jak prase a ke všemu je dneska velká zátěž na kardiaky tak to musí počkat na jindy :frowning2:
18. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Blani,
tak dneska vaky přišly.
Takže fakt splnil co slíbil,že tento týden budou.
Zkus ho bombardovat na telefon a meil.
Ale je blbý,že ještě telefonuješ a utrácíš vlastní prachy.
18. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Míšo, když sem si četla, co s malou musíte vše zvládnout, chtělo se mi z toho plakat. Z praxe na dětským si pamatuju, jak to ty nemocný miminka s námahou zvládají a mámy jsou z toho na zcvokutí. Držím vám moc pěstičky, aby všechny ty starosti byly pryč, malá byla zdravá a mohli jste se těšit z toho jak vám roste před očima :slight_smile:. doma máme taky 2 měsíčnní holčičku (to jak sem ti psala, že si s mojí švagrovou byla na předporodním kurzu) a je to paráda, jak už kouká a směje se :slight_smile:

jinak se chci pochlubit, že jsem k narozeninám spolu k valentýnovi dostala prstýnek, který nosím na levém prsteníčku. žádost proběhla asi tak, že mi řekl: to snad bylo jasný, že se vememe, když čekáme malýho, ne! :slight_smile:. tak snad příští rok, nevím jak se dá svatba zvádnout s malým prckem:slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
ahoj holky....tak my jsme naštěstí zdraví..střevní viroza nás zasáhla už před 2 týdny, Tedík ji někde lapl a pak ji dostal tatínek a já naštěstí ne, taky jsem si ji prožila před silvestrem...

Miši fakt mě mrzí že máte pořád nějaký potíže se zdravím, snad se malá z toho brzy dostane...mně stačilo když měl Tedík ted tu virozu a celou noc mi prozvracel, ještě že byl doma muž a pomáhal, jinak bych se z toho zhroutila... :frowning2:

já dneska opět stoupla na váhu a zhrozila jsem se, už jsem přibrala 10kg..no tentokrát přiberu víc než 16kg, musím omezit to sladký nebo se zachvíli neunesu... :unamused:
18. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj holky,
Míšo - no dnes je fakt prd počasí, já funěla jak lokomotiva
Hani - gratulaceee, s ročním mimčem už je to ok se svatbou, neboj, to zvládneš.
Leo - já jsem táááááááááááááák nasraná (bohužel jinak to napsat nejde), já teda udělila negativní komnetář, a napsalaa Aukru, že chci na něj podat stížnost,, poslala jsem jim potvrzení, že jsem vaky zaplatila, a dnes mi milý prodejce u mého negativního komentáře napsal: "zbozi je poslani doporuceny balik, nemuzeme ze to trva u cesky postu tak dlouho "... ku...a, tak aspoň mohl napsat, že to pošle, a ne, že se skoro měsíc (od 21.1.) neozývá. Stejně to podle mě poslal až teď, jak na něj uhodilo aukro. Jo a jako bonus mi uděli taky negativní komentář ve stylu asi 4x velkýma písmenama POZOR!!!!! Ježíš, za co???? Za to, že jsem u něj objednala 28 kusů vaků a do 5 minut měl peníze na účtu, protože má stejnou banku???? A nejde s tím nic dělat, Aukro to nezmění, max. se k tomu můžu vyjádřit. Fakt jsem vytočená, sorry, musela jsem se vypsat, mít po ruce doma chlapa, tak má asi vyhučenou díru do hlavy
18. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj holky.
Miši - snad už vše bude dobré, je fajn jak člověk pozoruje to své dítko jak se mění, vidím to u našeho Matěje.
Hani - gratuluji, s malým mimčem se to dá zvládnout

Jinak nám v pondělí proplachovaly slzné kanálky a v úterý ještě znovu levé, ale už to snad bude dobré.Jinak v pondělí jdeme k doktorce se zvážit, protože vážíme málo, tak jestli přibíráme, byli jsme tam v pondělí a tak jsem měla zintenzivnit kojení, tak uvidíme.Protože malý měl v pondělí 2měsíce a 4dny a vážil 4100g což je necelých 500g od porodu.

No a taky se musím pochlubit, že mi manžel 29.3. odlétá do Ameriky a vrací se 13.8. tak tak
18. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
Hani - tak snad už bude malý ok. A s tím přibíráním, aspoň mu to oblečení dlouho vydrží a nemusíš furt kupovat větší a větší :sweat_smile: :grinning:
JInak potřebovala bych poradit,kde koupit nějaké dobré kojící podprsenky, samo ideálně hezké a levné :sweat_smile: A kkde pak klasické nějaké pohodlné, levnější, protože do svých se už nenarvu a nechci nakupovat všechny nové, když nevím,kolik ještě přiberu. Jsem začínala na 75E, teď mám o 11 cm víc přes prsa a 4cm pod prsama,včera jsem byla v Centrumu na Maliňáku a pak v jejich další pobočce na rohu Rašínovi a Svoboďáku, dnes jsem byla v CaA, tam měli nevycpané asi 3 druhy a max.D a kojící vůbec, ale v zimě jsem je tam viděla 2ks do 500,- :frowning2: , dokonce jsem vlítla i k ťamanům, paní mi furt nutila vel.90D, že to má košíček asi jako 80F, nechápala, že nechci :sweat_smile: jen doufám, že za chvíli tu "90" nebudu potřebovat. Aspoň jsem malýmu koupila v Terranově tričko a mikinu a sobě v CaA ze 1700,- na 490,- kabát, hezky volný přes bříško: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3819184&vReferer=%2Fphotos%2Fblanka.k :wink:
18. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
blanka.k: s podprsenkama ti neporadim, neb ja se pohybuji v jinych cifrach :slight_smile: ale jsem ráda, neb chápu, že se tyhle óbr velikosti blbě shánějí :unamused: možná jsi mela tamanku poslechnout :slight_smile: ja koupila jen jednu kojici v lidlu - obyc sportovni s odepinaci predni casti, jen jsem tedy zjistila, ze 42/44 je mi nejaka mala...nebo brzy bude..ja pribrala tak 5 cm pres a 5 cm pod :grinning: :grinning: mozna jeste pujcim jednu od kamosky, ale na doma pak budu pouzivat normos (jestli vubec dojde na kojeni)
jinak v CA dobrej ulovek!
18. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
Berta - když jsem viděla, jaký to má obvod pod prsama, tak tam bych myslím nacpala ještě pupek :sweat_smile: Rozdělala jsem konečně ty vaky a cpu do nich oblečení, jsem zvědavá, kdy dojdou ty velké. A zjišťuju, že mi ve skříni nic nezbyde, už jsem vyřadila půlku nočních košilek (satén se nějak přes ty moje špeky nenatáhne), 10 různých šatů, pak sukně (jedna dokonce vel.XS, tu jsem radši ani nezkoušela k tělu svému přiložit, stačilo, že jsem si oblékla 2 saka, co jsem si koupila loni za pár kaček ve výprodejích v Orsey, jedno červený krásně vypasovaný, druhý riflový, chybí mi 15 cm aby je dopla :sweat_smile: Košile, halenky ani nezkouším, to jsem měla přesně na tělo, prostě co není elastické přes prsa jde do vaků na horší časy. teda na lepší časy až zas budu hubená :grinning:
18. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Já jsem dostala dvě kojící podprsenky na vánoce od manžela, jedna byla triumph, bílá a jsem s ní moc spokojená a druhá je někde z internetu, ale nevím přesně, zjistím.
Blani s tím oblečením pro malého je to pravda, zatím jsme odložili jeden overal a jedny dupačky, jinak má vše ještě trochu velké.
18. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
Hani - díky, ale já si musím vše zkusit, mě pořádně nic nesedne ani v obchodě, natož přes net :sweat_smile: Ale myslím, že tu zn.Mamabel jsem si včera zkoušela v tom Centrumu. Ale ty odkazy jsou hezký podprdy, mě v těch obchodech přišly takový hnusně "babkovský" :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
no triumph je kousek od Masaryčky, tak zkus tam anebo najít nějaká obchod na netu který je v Brně
18. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Triump jsem si zkoušela v Tesku, v Centrumu i na Rašínově. :wink: V neděli možná poprosím M., ať mě hodí do Olympie, prý mají pohodlné podprsenky v nějaké té Puntanele nebo pod.obchodě s mimivěcma. a taky je tam teď nové velké CaA, tak tam taky kouknu. Jinak vím o internetovým obchodě, který má prodejnu v Omeze dole, tam mívají levné podprsenky, na ten jsem úplně zapomněla, i na to jak se jmenuje :sweat_smile: Že by těhu demence? Nebo se hlásí stáří? :grinning:
18. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.