• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
ahojky holky, dloho jsem tu nebyla...copak vaše dítka, jak rostou?

My byli ve středu na kontrole po šestinedělí, malej má 4990g a 55,5cm, tady jsou kdyžtak fotečky http://janulka1985.rajce.idnes.cz/Filipek/

Miško četla jsem si, co jsi tu psala. Jste opravdu moc statečné a držíjm palečky a myslíme na vás, jste šikulky...
8. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
Jani - Filípek je úžasný, už asi týden jsem se chystala ti napsat, jestli jste ok, tak jsem ráda, že vše je v pořádku. Jsem se hrabala ve fotkách, a našla ty vaše, přijde mi to jak hrozně dávno a přitom tobylo teprve v listopadu :wink: Toto letí...
8. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
Blani letí to horzně rychle...malej má dnesk 7,týdnu a občas se mi i zasteskne po tom, jak byl v bříšku a kopal. Hrozně to utíká a musím říct, že nám roste pod rukama...

A copak ty?
8. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
Už se mi to krátí a už mě to nebaví :grinning: Furt někde něco bolí :sweat_smile: Dnes jdeme na 19:20 do Prenatalu ledvinových pánviček, tak jsem zvědavá jak dopadneme. Kdybych porodila o chvíli dřív, tak by mě to vůbec nevadilo :zipper_mouth: :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
Blani ty jo, za chvíli budeš rodit, a ve které porodnici? A dneska to bude dobrý...¨

Koukala jsem na vaše fotky a Blani máš krásné bříško, Hani malej je ti hrozně podobnej a koukám, že taťkovi chutná dudlík, našemu taky :grinning: Miško malá je krásná :slight_smile:
8. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
Jani - díky, doufám, že ten v tom bříšku bude taky tak krásnej :grinning: :grinning: :grinning: Rodit chci v Bohunicích, ale jestli nebude volný nadstandart a na Obilňáku jo, tak asi Obilňák :wink: hrozně tý týdny letí, jak s bříškem, tak s miminkama, tak 1x, 2x do měsíce za mnou jezdí kamarádka s malou (teď 5 měsíců), tak ji vždycky blejsknu foťákem a ona mi přijde každý měsíc úplně jiná :grinning:
8. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
Holky.
na jiný diskusi jsem se dočetla,že Suny včera porodila syna Jakuba.

Hani-taky jsem četla tyhle příběhy.tady na konikovi jsem náhodou našla téma Zemřelo mi dítě,a jelikož k nim taky patřím,tak to někdy čtu.tento příběh je příkladem špatně vedeného porodu.
Ti co jsou před porodem,at tohle určitě nečtou a snaži se myslet pozitivně,kdo má někoho známého,tak bych se svěřila do jeho ruokou.
8. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
Ahojky holky, tak dneska žadné zlepšení malá musela být přes noc na kapačce a dneska mi taky zvrací Mám dneska nějakou depku nějak to na mě sedlo. Ach jo :unamused:
8. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
As je to tím, že kdyby nedostala toho bacila dneska by jsme asi šly už domů :unamused:
8. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj holky...tak vidím že jste se trochu rozepsaly :wink: my byli o víkendu na chalupě a taky chodím do školy, tak nemám nějak čas na net a tatínek je s námi i více doma, což je super...tak si to užíváme...jinak já už se těším jak za 10týdnů porodím, fakt mě to už neba, bolí mě lýtky, pořádně nemůžu chodit a taky to břicho, všechno je mi malý...i když vím, že až mimčo vykoukne na svět, tak to bude pěkná honička, vy co máte první miminko, si můžete ještě občas odpočinout nebo si jít lehnout, když spinká, ale u mě to hrozit nebude, když bude spát mimi, tak se budu muset věnovat Tedíkovi, no snad to nějak zvládnu :wink:

už jsem si říkala, že Suny musela porodit..tak ji gratuluji :dizzy_face:

Mišičko drž se, určitě malá bude brzy v pořádku a půjdete dom, vím, že to máte hodně těžký, ani si to nedokážu představit, ale člověk, když musí, tak zvládne všechno....ale vždycky když čtu zprávy od tebe a ještě od jedné holky z jiné diskuze, co její miminko má cystickou fibrozu, tak si říkám at Tedík klidně zlobí nebo v noci nespí, hlavně at je zdravej....ale holčičky jsou od přírody silnější, tak malá se brzy uzdraví :wink:
9. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahojte holky, dnes sme byli na ULZ v prenatalu. Malý je už otočený hlavičkou dolů (to sem už ale podle kopanců do žeber poznala:slight_smile: ). má 1600g, 40 cm a pěkně baculatý tvářičky:slight_smile:.
už bych měla pomalu začít dávt vše do kupy:slight_smile:. včera jsme se pustili do opravy postýlky. od mamky sme si dovezli ještě postýlku po mně:slight_smile:. je totiž vysoká a má sklápěcí bočnici. obrousíme ji a znova natřem a bude jako nová:slight_smile:.
10. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
Ahojky holky, tak mi od rána krmíme přes sondu zavedenou do žaludku a sice po malích davkách , ale začiná to vypadat , že VEru bude jídlo tolerovat tak snad se toho vira začináme zbavovat :wink:

Holky jinak o víkendu když tu byl manžel jsme poprvé koupali , nemohly jsme skrz tu jizvu a malé se to strašně líbilo tak to bylo super jí vidět jak se směje :wink: Už se těším jak v pátek manžel dojede a jestly malá nebude napíchnutá na kanylu tak jí zase spolu vykoupeme :wink: Pak dám nějaké nové foto do alba :wink:
10. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
Míšo - super, že se malá lepší, jen tak dál
Hani - tak to gratuluji.
My jsme pořád poloha KP, v pondělí jsme byli takyv Prenatalu, máme 1750g, bohužel dilatace ledvinových pánviček se nelepší, ale horší. Ve 20tt to bylo 6mm u obou, ve 25tt 7mm + 6mm a včera se jedn azmenšila na 4mm, takže pohoda, ale druhá dilatace má skoro 1cm, takže další kontorly, po porodu antibiotika a nefrolog. Ale vše vypadá dobře, ledviny fungují, močák taky, moč se nevrací, takže oprace snad nehrozí, pokud se to nebude dál do porodu zvětšovat :wink:
10. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
Ale fakt děkuji za ty UZ, které odhalí vše včas a můžeme se na problémy připravit. :wink:
10. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
Jo jo aspoň člověk ví na co se může připravt i když na nějaké věco se to nedá.
10. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
Jo, třeba, že to bude "malej smrad", kterýho by člověk nejradši roztrhl :grinning: :zipper_mouth:
10. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
11. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
11. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahoj Hani.

Fotky jsou nádherné.
jak to probíhalo,vypadáte všichni velmi spokojeně.
A jaká byla paní fotografka,asi musí mít s dětmi velkou trpělivost.Má dlouhé čekací doby?
Jak Matěj přibývá,už je to OK?
11. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Hani - krásné fotky :wink: Moc vám to tam sluší.
A jak píše Lea, focení dětí a zvířátek, to je "za trest" :grinning: :zipper_mouth: Zlatý focení domečků, ty neutečou, nepohnou se, nevadí jim blesk :grinning:
12. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky..tak dneska jsem byla u Dr....mimčo má 1600g a prý roste ukázkově podle tabulek :slight_smile:
akorát víc tlačí na spodek a zkrátil se čípek ale prý pořád v normě, jen se mám víc šetřit a žádný fyzický námahy..tím myslel nošení Tedíka :unamused:
12. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
Nicol - tak hlavně, že vše vypadá ok. To věřím, že je problém nic netahat :sweat_smile: Tak ať je ti líp.
Mám aktuální info od kamarádky, co teď šla na BVV na ten veletrh pro dítě, prý tam přímo výrobce Nanny prodává monitor dechu za 1940,- což je super cena :wink:
12. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
Aneta byla v pohodě, domluvily jsme se přes mail, nabídla mi dva termíny, kdy by se jí to hodilo a my jeden potvrdili.Byli jsme se fotit 24.2., take měl Matěj asi dva a půl měsíce.JInak známá to není, když se podíváš na její stránky www.anetabarcova.cz tak tam je ceník a my jsme si vybrali tu největší kolekci, ale stejně jich máme vyvolaných asi 55ks.Na logo přes fotku jsem se jí ptala na začátku a psala, že to nemá jen na jejich stránkách to je.I koláže dělá i ty velikonoce.No a jelikož Matěj dlouho nevydržel a plakal, tak jsme se ještě domluvily a já jsem tam šla už sama s Matějem ještě 4.3. na dofocení Matěje a 9.3. večer jsme si fotky vyzvedli.Take od nás naprostá spokojenost.Jinak říkala, že nejlepší je do tří týdnů věku dítěte, ale samozřejmě je to na tobě a fotí i těhulky.Jo takže domluven termín tak do týdne.
Jinak má tří a půl letého syna a s dětmi to fakt umí.
Jinak od pondělka papáme nutrilon, po kojení 40-80ml
12. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
Hannah jak to..nevypil tolik tvého mléka? a pořizovala sis tu váhu?
jinak fotky jsou fakt krásný :slight_smile:

já na tom veletrhu byla když jsem čekala Tedíka a koupili jsme si tam kočár, dostali jsme slevu...já monitor dechu budu mít půjčenej od kamarádky, u Tedíka jsem ho neměla a ted bych si ho asi taky nepořizovala, ale člověk je určitě klidnější...i když mně by byl u Tedík nanic a kamoška ho taky nepoužívala, jelikož naše děti nebyly spáči a hlavně nespaly v postýlce :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
Ahojte holky, včera jsme byli na veletrhu a konečně máme kočárek pro prcka :slight_smile: . byla jsem teda neštastná z výběru, co tam byl (hodně poláků), ale nakonec jsme vybrali od firmy z Valašského Meziříčí, servis dělají po celé ČR. byly moc ochotní a kočárek máme trojkombinaci+slunečník+pláštěnku+sítku za 9250 :wink: nádherná cena, mám t něho takovou rdost. a délka lůžka samotného je 82 cm. jinak tam fakt nic moc není, jeden pavilon a konec
13. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
Hannah - děkuji za tip, asi se půjdeme fotit :grinning: M. teda nechce, ale ˇat mám malýho na fotkách i s pachatelem, ne? Ještě, kdyby měl někdo tip na na nějakou dobrou kosmetičku, aby mě nalíčila, já to nějak neumím :sweat_smile: Nějaká mezi Řečkovicema a Zvonařkou :wink: Protože já mám teď takový hnusný beďary a strupy od nich všude, že je to děs. :sweat_smile:
Hanka - gratulace ke kočárku, my jdeme na BVV za pár minut, chci tam koupit ten monitor Nanny,a prý tam mají i stánek s věcma pro mimčo s krtečkem, no to si taky nemůžu nechat ujít. :sweat_smile:
14. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme asi v jednu přišli z veletrhu, koupili jsme malýmu čeopičku za 50,- a pak jsme mu koupili hračku(takového velkého ptáčka s mnoha funkcemi a byl za 320,-místo 695,-) a tak jsme se tam dívali na cherioty(vozítka za kolo, to ale koupíme až příští rok, protože letos budu až do půlky srpna sama s malým, tak sami nikam na kole nepojedem
Jinak Hani taky gratuluji ke kočárku
Blani, já se taky nemaluji a jen jsem se namalovala tak jako vždycky a stačilo, ona umí vše vyretušovat, malému musela oči, protože jak bečel, tak je měl červené a ještě se ten den škrábl
14. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
Hani - já se právě malovat moc neumím, ani oči, a teď už ani nemám řasenku, a ráda bych se s ní domluvila na CD bez retuší (teda pochybuju, že mi na každé fotce bude retušovat třeba 30 fleků :sweat_smile:, uvidíme ) a bez vyvolání, já už mám z 1. a 2. trim. vyvolané fotky na jiném formátu a udělané koláže, tak bych chtěla, aby to vypadalo stejně, to bych si udělala sama. Snad na tom půjde se domluvit. Akortá se na to M. furt netváří, dokonce se mě furt snaží přemluvit, že mu zas nastavím foťák a on mě vyfotí doma,ale že nikam nejde :sweat_smile:
Ty vozítla za kolo vypadaly dobře, akorát tam bylo jedno takové minipidi, oranžové, to bylo tak max. na naše fretky :grinning: My tam koupili Nanny monitor, ale jinak nás nic nezaujalo :unamused:
14. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
Nikol:přibral za 14 dní 130g, nevím čím to bylo, ale je pravda, že ode mě pije mín, už jen 10 min. sem tam jsem ho po minutách donutila ještě 5 minut, ale ted co má UM, tak ode mě přestává pít, pije tak 5 minut z každého prsa, tak jsem mu dnes ráno dala jen jedno a pil jen 6 minut, ale odstříkané mlíko pije, ráno měl z toho druhého odstříkáno 50ml, tak jsem zvědavá, jak to bude v pátek na kontrole váhy vypadat, a jestli já budu muset odstříkávat či co, jinak váhu nemám, uvidím jak tento týden bude pít, jestli to bude tak jak dneska, je to děs
14. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.