• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
evanek - nám PA na obilňáku říkala, že pokud chcem relativně dobrý porodní sály, máme jít tam, ale že pokud nám jde i o hezký šestinedělí, tak že to je všude jinde lepší než na tom obilňáku... :grinning: Asi záleží na jaký lidi člověk narazí jak na Obilňáku, tak i v těch Bohunicích... Slyšela jsem spokojený i nespokojený ohlasy od tam i od tam...
Já přemýšlela i o těch Milosrdnejch, ale ti jsou pro mě hrozně z ruky... TAkže vyhrál obilňák...
19. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
kate,
já tam byla s mimoděložním, chování sester-hnus, doktoři: popletli mi pravou a levou stranu v propouštěcí zprávě, ztratili neschopenku. Za 3 dny mi komplet zkrvavenou postel nebyli sto převléknout a když mi po narkoze zablokovali krční páteř (museli se mnou škubnout), tak mne z postele hlavu zvedal manžel, sestru jsem o pití prosila několikrát a bohužel to byl pro ni obrovský problém... podepsla jsem reverz a šla domů, to fakt nešlo.
bohunice- nic z toho nebyl problém, když mne bolely záda a nemohla jsem rodit v posteli, tak mi na zem dali prostěradlo, převlékali podle potřeby, celkově véééélký rozdíl. Sice i tam jsme potkala dva lidičky, co by zasloužili, ale to holt člověk potká všude.
19. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
já to mám na obilńák 20min pěšky, bydlím u šelepky, ale když se mu budu moct vyhnout, udělám to....
19. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
Holky tak na já bych chtěla taky ty Bohunice když si budu moct vybrat na Obilňak taky jedině z nutnosti :unamused:
19. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
mně na obilňáku rodila i sestra, švagrová a kamarádka (ta musela, šlo o 30tt)... a dost jsme se shodly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale je fakt, že doktoři pendlují mezi oběma nemocnicemi, MUDr. gerychová, co mne operovala na obilňáku pak byla na vizitě v bohunicích. jo a zrovna ta je moc šikovná a fajn, švagrová k ní i chodí, akorát nemá v ordinaci UZ
19. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
Ahoj holky, já byla u Milosrdných a byla jsem tam moc spokojená :slight_smile: , na druhé místo bych dala Bohunice a až pak Obilňák. Ale je to velmi individuální co člověk potřebuje v tu danou chvíli, kdo zrovna slouží a tak vůbec...

Peditričku máme MUDr. Rotscheinovou (ulice Údolní), pak je ještě fajn MUDr. Remundová (ulice Marešova).

Super gynekoložka je MUDr. Kudová (poliklinika Starý Lískovec), v Prenatalu na Veveří jsou taky moc fajn, i když osobně odtam znám pouze MUDr. Vlašína.
19. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Holky kamoška rodila u miloušů, nechali ji rodit 30 hodin pak že je malej zadečkem tak že císaře a nakonec po 35 hodinách porodila, měla hodně stehů a malýmu přiskřípli ručičku kleštěma, ještě dva měsíce s ní nemohl hýbat, tam prý už nikdy
19. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
suny,
já na milosrdné slyšela ve svém okolí spíš chválu, i když také znám maminku, jejíž chlapeček tam dostal infekci a po převozu do dětské nemocnice zemřel, ono se stane všude. Můj zamestnavatel má chlapečka a obilńák chtěl dlouho žalovat, malému je 5 a nikdy nebude ani lozit... ono je lepší nevědět. Tohle mne někdy skoro mrzí, jak někdo zjistí, co máme s manželem za sebou, začne nám vyprávět, kde kdo přišel o mimi také...Každopádně bohunice a obilňák jsou vybavení na nestandardní situace, proto milosrdné nezvažuju. Ale mít bezproblémové těhotenství, pak souhlasím s pořadím vlaštovky :slight_smile:
19. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
JJ to to je hrozný no, člověk se bojí a pak se stane něco takovýho.
Radši nemyslet no
já asi pudu do bohunic ale opravdu to je ještě daleko no.
k miloušům bych asi nešla nevím. z mého okolí samé špatné zkušenosti
19. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
čavec holky, no co to tady čtu, já jsem pevně přesvědčená o milosrdných, slyšela jsem samou chválu,tak doufám, že to bude ok :wink:
19. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
Ahojky, no teda to si nečti můj článek. luci promin já jen co jsem četla.
19. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
evanek - ale tos neležela na šestinedělí ne? Mně spíš jde o ty sestry tam, podle mě mezi odděleníma ty sestry nependlujou? Já právě četla o bohunicích, že u nějaké maminky si nevšimly, že placenta neodešla celá a že po dvou tejdnech se tam vracela se zánětem, kterej to způsobilo a tak... Podle mě v tomhle záleží hodně na štěstí... Jinak já bydlím taky kousek od šelepky :grinning:

vlastovka - my jako pediatričku máme taky domluvenou Rotscheinovou, já k ní chodila od začátku, co vystřídala doktorku, která tam byla před ní (takže od mých asi 9ti let :grinning: ), a byla jsem u ní šíleně spokojená, tak jsem ráda, že si malýho vezme do péče :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
kate,
tak to jsme skoro sousedky :wink:
no, já popravdě netuším, kde jsem na obilňáku ležela... jipka to nebyla
v bohunicích to šestinedělí bylo, protože okolo plakala mimča, což bylo dost na hlavu, když já rodila mrtvého chlapečka :pensive:
19. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
Evanek, tak to jsi měla teda otřesný zážitek, můžu se jen lehce zeptat jak je to dlouho a co bylo příčinou?Ale jestli nechceš odpovídat pochopím :wink:
19. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
luci,
narodil se v pátek 13.6. loni... prostě mi v 17tt na uz řekli, že má tak prosáklé oteklé tělíčko, že už má mozek v háji (ascites a hydrops plodu) udělala se plodovka, ta navíc přišla na downův syndrom, tak jsme podepslali souhlas a za týden se narodil :pensive: Jsem Rh- a kdyby zemřel přirozeně ve mne, imunizovalo by mne to tak, že by další mimčo už nešlo. A že by se dožil porodu prý nebyla šance... Ironie je, že i můj nový chlapeček je ohrožený hydropsem, protože si ty protilátky stejně tvořím :stuck_out_tongue_closed_eyes: proto ho teď víc hlídají a až bude hladina protilátek moc vysoká, dostane transfuzi krve ještě v bříšku a tak dál co 14 dnů až do 35tt, kdy mi vyvolají porod. Jestli mám šanci mít ještě další dítě netuším, záleží jak moc ty protilátky polezou nahoru a kolik transfuzí bude potřeba...
19. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
Evanku to je strašný, jsi hrozně moc silná.
19. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Evanku, to je hodně smutné, něco podobného zažila moje kamarádka, naštěstí má teď zdravou holčičku.A tobě moc přeju aby vše dopadlo dobře, je to zatím dobré?Je dobře že tě víc hlídají, hlavně aby to bylo ok, na ničem jiném nezáleží :slight_smile: Seš opravdu silná, že jsi to unesla.
19. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
ale těhulky, to je prostě když musíte, tak musíte. A že těch slziček bylo, jsem všechno jen ne silák... ale tenhle rok už se povede, tomášek krásně kope a já ho nedám :wink: :wink: :wink: :wink:
19. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Evanek77 dekuju moc pekne za informace,ja doufam,ze to bude lip nez co sem mnela v Bratislave s dcerou-mnela sem smulu na obe detske nemocnice ci pri porodu nebo se zapalem plic,nebo s operaci mandli.Co si nezaplatis nemas.Takze doufam,ze to tady bude lepsi,akurat vim ze se nesmis nechat,tam sem si vsechno musela vyhadat.Takze dekuju moc krasne za infosky :wink:
19. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
No holky co sem si tady vsechno precetla tak mam az hruzu,ono je to asi jedno kde rodite,vsade je neco a to sem do 30r.nejpozdeji chtela stihnout jeste jedno,no nevim teda :frowning2:
19. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
krásný den :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Tak co dneska podnikáte holky? Já budu asi odpočívat od rána mě nějak bolí břicho :unamused:
20. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
mišička,
to jsme dvě, také dnešek proležím :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

taky bych klidně proležela, ale ono to s jedním úžasným prckem moc nejde. Ale neva, aspoň už jsme byly v plavání a na odpoledne taky něco vymyslíme :slight_smile:
20. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Mě kdyby bylo dobře tak v té postely taky nejsme celí den :wink:
20. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
tak tak, jen když mrňouskům v bříšku je dobře, všechno ostatní se dá přežít :wink:
20. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahoj holky! kdo můžete, buďte rády, že jste doma a nejlíp v tom pelechu:grinning:....já teď došla z venku, je tam nedýchatelno a jinam, než na koupák se ani nehodí jít:slight_smile:
20. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Já mám doma fajn, pěknej chládek :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahoj,
jdu jen nahlásit, že na utz včera vše v pořádku. Mimi krásně roste, dostali jsme pochvalu. Jsme hlavičkou dolů, vážíme 1,5kg. Tak teď jen, aby i další kontrola u gyndr. v pondělí dopadla dobře. Ráda už bych se pustila i do nějaké té práce, je to hrozné doma jen a jen ležet. Snad nejhorší činnost ze všech.
21. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.