• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Ahojky holky,tak my vykoupaly malou a manžel mi zase odjel domů.Zítra bychom se měly snad dozvědět datum toho Verčiného zákroku, tak snad to bude co nejdřív a my taky povalíme domů.
14. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
Ahoj holky, kdo byste měl zájem jsem schopna sehnat a doručit vám jakékoliv množství Pampersek, všechny druhy za 369,-, jen Pampers mini za 180,-/43ks.Je možný dlouho dobý odběr, pokud budete mít zájem pište do IP.Hanka
14. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
Ahoj holky.

tak jsem taky byla na veletrhu,náš 3,5 letý Dominik si to tam užil nejvíc.
Tobíka jsem nechala manželovi doma.Už ho nekojím,takže to zvládne sám.
Já jsem si koupila co,už jsem dlouho chtěla,je fakt,že snad bude brzy teplo,ale příští zimu se bude hodit.
http://www.detskyraj.cz/zbozi/8778-babyrenka-zatepleni-rukojeti-kocarku

Hani,pokud nemáš váhu,tak se těžko zjistí kolik pije.je fakt,jak se začne dokrmovat,tak je to začátek konce kojení,podle sebe to vím.
Díky za nabídku plínek,používáme je.Ještě máme nějakou zásobu,ale pokud bych chtěla,tak ti pisnu.
14. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ahojky tak hlasím, že jsme po operaci a od pátku doma hurááááááááááááááááá
21. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
Míšo - no to je krásná zpráva, držím palce,ať už to nejhorší máte zsa sebou a už se to jen a jen lepší! Držte se,holky :wink:
Leo - to je sranda, tyhle rukavice tam viděl M. na nějaké paní s kočárkem a hned mi to nadšeně ukazoval, to byla snad jediná věc,co ho tam nadchla :grinning:
Zítra mám nástup na MD, hurá, snad si toho ještě užiju,od pátku je minějak divně,no uvidím, co mi zítra řekne mudr. Už aby bylo po kontrole... jsem si říkala, že jak budepo NT+ v 12.tt, tak budu klidnější,ale prd... teď jak člověka furt něcobolí,píchá, tvrdne, tak se víc pozoruju a nevím,co je ok a co není a k mudr bych nejradši chodila co týden :sweat_smile:
21. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
Blani a když se to narodí tak taky nebude klid už si ho toho klidu moc neužiješ, člověk se pořád bude o to mimčo bát :grinning:
21. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
Míšo - asi tak... :sweat_smile:
21. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
Míšo, tak to je paráda :slight_smile: ted když je pěkně si to užívejte, chodte na procházky a sluníčko udělá dobře. koukala sem na fotky, Verunka je mazlíček, moc pěkná holčička :slight_smile:
já se cítím čím dám hůř, jak velryba, parní válec, lokomotiva aj, občas si říkám, jestli mám plíce, už aby byl venku :wink:
22. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
misicka: to je super zprava,tak si holky uzivejte spolecne chvile, at se dari!!!
blanka: tak co kontrola? jeste nerodis,co? :slight_smile: gratuluju k materske!
hanka: no jestli se ted citis blbe, tak se tes na stav tak za 4-7 tydnu :slight_smile:

ja se tedy snazim fungovat normalne, a taky to vetsinou jde - prace vsede, polosedu, na bobku, kratkodobe i ve stoje zvladam v poho (prace na pc, uklid, vymalovani, vyklizeni sklepa, vytirani, pokladani dlazby,..), rizeni auta super, chuze do schodu taky jde, ale pri chuzi - hlavne te delsi uz vetsinou citim spodek a nic moc :frowning2: a taky nesmim byt moc prejezena, to je pak zle :slight_smile: jsem zvedava,jak se budu plazit za mesic.. :slight_smile: skoda, ze nemuzeme samy urcit, kdy prckove vylezou.......
22. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
bbberta-tak já se taky snažím fungovat normálně, uklidit se musí, doma se válet nehodlám, ale není to jak s prázdným bubínkem :grinning: . za 7 týdnů už se asi ale nepohnu. to mám nahoře 8 kilo, což není moc. nedokážu si představit stav za 2 měsíce, ted už taky cítím tlaky na spodek a mám do porodu 2 měsíce :unamused:
22. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
Ahoj,
tak kontorla dopadla výborně, čípek je ok, CS1, takže pohoda, a už vím, proč mi včera bylo tak divně a ty ppohyby malýho byly takový šílený a ne moc příjemný...chlapec se nám konečně otočil prdelí nahoru. huráááá. A před 14 dny jsem měla doma v klidu tlak 145/91, dnes 107/79, tak mám taky radost. Až jsem si z radosti dala k obědu točenou Kofolu.... :sweat_smile: :grinning:
22. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme byli v pátek s malým na vážení a za 11 dní přibral 480g a ted už má 4870g, takže paráda, jen za tech 10 dní vypil celé 400g balení nutrilonu, ae snažím se ho kojit, někdy dobré jindy nic moc, ae jinak je spokojený tad jsme u rodičů, manžel se přijel rozloučit než ve středu odletí do toho USA.¨Miši jsme moc rádi , že je vše lepší, tak si užívejte sluníčka, my jsme ted přišli z procházky a bylo fajn a malý ted spinká v kočárku na dvorku.Tak se mějte a všechny si užívejte konečně jarního počasí.
22. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
hanka: tyjo, 8kg..tak to musis behat jak camrda bez jakehokoliv omezeni :slight_smile:
blanka: dobra zprava, gratuluji k otoceni a tlaku!
ja na CS neverim, minuly tyden mi doktorka napsala "CS5, branka naleha, deloha podrazdena" a na monitoru mrtvo - tedy az na srdecni ozvy prcka :slight_smile: takze nestresuju a loucim se s datem 4.4....holt jako spravna prvorodicka budu prenaset - v bohunicich pry nechavaji max.7dnu,jeste by mohli zohlednit vahovy odhad prcka a treba to kolem 20.dubna klapne..
dnes je idealni pocasicko na prochajdu a uzivani si venku..akorat ze ja uplne odpadla,nejradsi bych spala,ale to svedomi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Berta - díky. Počkej na mě do 22.4:, to chci rodit já :grinning: nebo pak 5.5., to je krásný datum, ale to už na mě asi nepočkáš, co? :grinning:
já mám ke dnešnímu dni nahoře 13kg, měla jsem takvou psychologickou hranici, kterou jsem už před cca 14 dny překonala, tak už na váhu kašlu :unamused:
Hani - to je super, že malej už krásně přibírá. Jen tak dál. :wink:
22. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
bbberta-tak jelikož sem pěkně stavěná byla už před porodem, tak ted váha přes 90 kg není fakt nic příjemnýho :frowning2: ale to je moje smůla, že jsem před těhu třeba trochu nezhubla. ale já prostě bez sladkýho žít nemůžu a než být protivná, tak radši velikost 44 :wink:
holky co znamená to CS a kde berete ty čísla??? já jdu do poradny příští pondělí tak se budu muset pozeptat :slight_smile:
22. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
CS je skóre, jak je na tom čípek, mudr. zkoumá, jeslti je zkrácený, měkčí, atd., za za vše jsou "trestné" body, takže čím vyšší číslo vyjde, tím hůř, ideál je CS0, to je úplně vše ok. Ale tak v tom 8., 9měsíci už prostě bývá i zkrácený, nějaké číslo CS1, CS2, to se absolutněš nic neděje :wink: A píše se to do těhu průkazky. Já mám přímo u každé kontorly mimo tlaku, váhy, polohy, atd. i kolonku CS :wink:
22. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
Ahojky , dneska jsme byly celí den venku no paráda, jen s jídlem mi zase Verča bojkotuje :frowning2:
22. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
22. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
blanka: jen provokuj..tedy,ja nikam nepospicham,stejne nejsem ready ani na porod ani na mimi,ale do kvetna teda cekat nebudu :slight_smile: 22.4.je taky fajn, to by u mne bylo tak na hranici. tak si nebudem lezt do zeli - ja 4.4. a ty 5.5. :slight_smile: vahovou hranici jsem mela taky - haha, prekonana.. vahu si sice kazdy den zapisuju, ale nijak ty cisilka neresim - fakt budu mit klidne metrak (i kdyz tedy metrak radsi ne :grinning: :grinning: ) a zive, zdrave mimco. ma dalsi meta je nedostat se pres 80kg..proto bych mela porodit co nejdriv :slight_smile:
hanka: tak to jo, ale nosit o 8kg navic neni takova zatez, ne? kor kdyz jsi mela takovy zaklad :slight_smile: ja mam na vrch 20% puvodni vahy, ty jen 10%, ber to pozitivne :slight_smile: ja bez sladkyho nevydrzim ani jeden den!! a jedu fakt ve velkym -vcera jsem z prezrani malem porodila :grinning: a to mi pripomina, ze jsem dnes jeste nemela cokoladu :slight_smile: jdu na to, at nemam abstak..chudak malej, to bude zavislak...a tucnak..
23. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
já mám už tak od 25 tt CS 1, ve 29 jsem měla CS2, tak sem zvědavá kolik budu mít ted v pondělí. no nevím, začínám mít strach abych dřív neporodila. i v horoskopu mám napsané, že mě v dubnu čekají velké změny a není vyloučen ani příchod miminka....jejda, abych co nejrychleji dochystala, co nám chybí.
8 kg asi není moc, proto si nedokážu představit, jak někdo může nabrat třeba 18kg :frowning2: to musí být pak utrpení.
bbberta, tak zrovna píšu a mám před sebou bonbošku s mořskýma plodama, mnam :wink:
23. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
hanka: na to CS ja osobne moc neverim, aspon moje doktorka si tam podle me pise co chce - ja si na CS5 nepripadam - jsem zvedava, kolik bodiku vyfasuju zitra :slight_smile: ceho se bojis? porodit v dubnu - treba 30. neni preci katastrofa. a vubec, prece bys neverila horoskopum :slight_smile: hlavne nepanikar, treba te potesi, ze ja jeste nemam ani kocarek :grinning: :grinning: :grinning: a to mam prcka na svuj tyden vetsiho, budu si muset vydupat nejaky kontrolni odhad, abych toho 22.dubna nerodila petikilovyho hlavouna..
18kg..ehm...ehm...nemam k tomu daleko..a sranda je, ze me vzdycky sestricka v poradne rika, ze jsem stihla, ze mam vse jen v brichu..a ze na brichu nemam ani tuk, jen svaly... :grinning: to me vzdycky dostane... :grinning:
ja mit pred sebou morske plody, tak po chvilce koukam jen na prazdnou krabici :slight_smile: ja ujizdim dost na piskotech, takze jdu na pulkilovyho jogurta s marmoskou a pytlem piskotu...mnamky..jen se tedy musim zvednout... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
Joooo, sladký, to je moje. Mě muž skoro každý den kupuje krabičku Toffife, pak Marsmalouny (či jak se to píše), taky jedu na sladkým :sweat_smile: Já počítám, že do porodu přiberu tak 20kg, tj. o 35% své původní váhy :sweat_smile: Asi měsíc jsem omezila příjem jídla (kalorií ) na polovinu, a místo 0,5kg za týden jsem začala přibírat 1kg za týden, takže jsem zas najela na sladkou "dietu" a přibírám furt stejně, prostě na mě jídlo asi nemá vliv :grinning:
23. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
ahojky...no já už mám nahoře taky 13kg...doufám že mi váha nepřeleze přes 70kg...ale já určitě přiberu 18kg :frowning2:
jinak mě se čípek zkracuje...minule byl 6cm a ted 3,5cm....tak snad vydrží a prý mimi i víc naléhá na spodek...chci sice rodit dřív, ale ne ted...kdybych rodila za 6t. tak ideál...
jinak nemám ted na nic náladu, už fakt chci abychom byli doma 4, i když to bude mega náročný...
23. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
Holky já měla CS 7 a porod pořád nikde taky na to číslo moc nevěřím.

MY dneska byly v porardně tak malá má 56 cm a 4400g. To jídlo zatím prý dr. řešit nebude prý to na malou bylo tolik, že jí dáme ještě čas, ale že kyž se to nezlepší tak zase nástup do špitálu Jen nám dala nějaká probiotika aby se střeva trochu uklidnila po tý prodělaný nemoci tak třeba pomůžou a malá dostane i apetit :unamused:
23. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
Tak už můj půl hodiny letí. :cry: Ve tři ho vyzvedl v Brně řidič a jeli do Prahy a o půl deváté odlítal a na místě bude v půl dvanácté v noci jejich času a čas je tam o 6 hodin pozadu.Už se těším až bude 14. srpen a bude doma.
24. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
Hani, 14.srpna???to jel fakt na tak dlouho? tak to bych asi nevydržela, já smutním, když můj odjede na 2-3 týdny...budete si volat přes skype nebo něco podobnýho ,aby ste se i viděli?
24. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Jo do 12.8. tam má kurz.Jo jel na tak dlouho.To víš, že smutním taky při kratších cestách, jsem i dost citlivá.Taky jsem to včera pěkně obrečela a pak když jsme se loučili.Budem si volat a psát přes skype a Petr si stáhnul nějaký program an volání na pevnou zdarma, jen tam na začátku musí myslím vložit 10dolarů a pak může volat jak dlouho chce.
Taky si budem posílat fotky, hlavně já mu aby viděl malýho a pak si chci koupit nějakou levnou kameru.
24. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.