• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
tak nám senát neschválil mateřskou....dalo se to čekat. :angry:
24. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
to já bych asi nevydržela...my odsebe nebyli nikdy víc jak 2 dny a to už trpíme...ale když člověk musí, tak asi vydrží všechno...a co malej jak se mu daří..je hodnej?
s Tedíkem je to čím dál horší...dostává se do toho blbého věku a bude to ještě horší...začíná zlobit, neposlouchá, dělá scény, a to jsem si říkala, že to mé dítě nikdy dělat nebude :grinning: ale tomu se asi zabránit nedá, prostě zkouší kam může až zajít...ale ještě si užijeme..hlavně až se narodí mimi :sweat_smile:
24. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
Malýmu se daří.Jo hodnej je, někd sice pláče a člověk neví co mu je, ale jinak dobrý.
Petr už je asi od půl 6 našeho času v San Antoniu a asi v osm našeho času je vezli na základnu.Jinak je tam o šest hodin méně.
25. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Hani - to je dobře, že je malý ok. A toho brečení se taky bojím, že nepoznám, co mimčo chce. :sweat_smile:
JInak včera jsem byla v Rossmanovi a mají akci na plínky "Pemprs", ty modrý i ty lepší bílý, za 249,- :wink: http://www.iletaky.cz/rossmann-2918m (viz. poslendí strana letáku), a dokonce mají v akci i ty vel.1 pro nejmenší :wink:
25. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Jo vím o tom a ty plenky to asi nevyjde, tak se nezlob, ale už se mi delší dobu neozvali. :angry:
25. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
Hani - v pohodě, však oni mají furt nějaký akce v obchodech :wink: Dnes jsem se rozhodla, a jdu utrácet, musím koupit nový šatník, nezapnu vůbec nic, všechno je mi malý, furt recykluju dokola 2 sukně a 2 halenky... :frowning2:
25. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
já jsem se registrovala v DM do toho babyprogramu, a přišli mi slevový kupony na různý věci i na plinky....
jinak já se taky do ničeho nevlezu a nosím jen jedny rifle, asi 3 trička a 2 mikiny a jinak nic nemám :frowning2: a už se mi nechce nic ani kupovat...
25. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
jinak co se týká brečení, tak postupem času člověk pozná jestli plače, protože ho něco trápí anebo, že si jen vynucuje něco, a proti tomu vynucovacímu už jsem zcela imunní, takže ho nechám řvát a on pak přestane, když nevidí odezvu..
25. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
26. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
Hani - jůůů, krtečééék :sweat_smile: Fakt chudák naše dítě :frowning2: :sweat_smile:
Dnes jsem jela kolem Futura na Vídeňskké, tak jsem se stavila v prodejně Kik, protože holky z Ostravy na jiném foru psaly,jak tam nakoupily, a měli tam stojan vše od 29,-, tak mám troje kalhoty! (2x manžestráky, 1x takové plátěné), jeden kus za 29,-!! Ale 90% věcí tam bylo na holky s růžovým (bodýčka, trička, mikinky, manžestráčky). A pak jsem ještě koupila modrou fl.deku do kočárku za 80,- s medvídkem.
28. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
Jo a pokud budu rodit v týdnu, tak voláme záchranku, dnes jsme jeli přes Hradeckou a tou stavbou k Pisárkám, v týdnu tam jel muž a nadával jak špaček, že děs, fakt mě přijde, že to je čímdál víc uzavřené a omezené rychlsoti atd. Tak na to prdíme se nervovat, jak dojedeme a riskovat to nebudeme. :wink:
28. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Jo v kiku se dá nakoupit, dneska u je to jedno všude mají vše jen made in china.Taky si tam asi zajedem, jen nevím kdy, zítra jdeme cvičit, pak do zemské knihovny a ve středu chci jet za holkama z práce do Vyškova a pak rovnou na sever k rodičům.A v úterý chci s malým děla t vel. vajíčka, včera jsme koupili vodovky.Bylijsme na tom baby dnu v kika v olympii a bylo fajn dokonce máme i fotku, bylo tam vše zadara.Dostali jsme bryndák, cd s písničkami, nějaké vzorečky a časopisy..bylo fajn, aspon trochu něčeho jiného, když jsem tu ted sama, ale někdy mi to už leze na palici, malý ted jak se v noci vzbudí, tak se mu nechce spát a usne třeba až za dvě hodky, no děs.
28. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
Já právě nikdy tam nebyla, až v těhu mě holky říkaly, že se tam dají sehnat hezké věci a fakt mě překvapilo, jaký je to materiál a cena. Jinak mě to přišlo takové od pohledu jak Vše za 39,-, tak mě tam nenapadlo nikdy vlízt :sweat_smile:
Dnes jsem vytáhla staré polorozpadlé balerínky a sotva jsem se do nich narvala, nožky moje nateklé :sweat_smile:
28. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
ahoj holky, ani jsem nevedela, ze je tu toto tema. Zatim jsem psala jen do fora spolecneho terminu. tak se sem obcas prijdu kouknout. :wink:
Co je to ten Kik?
28. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Ahoj Jani,
Kik je obchod s oblečením + nějaké drovbnosti (ručníky, deky, hračky, nějaké plastové věci jsem tam viděla do kuchyně), je ve Futuru vedle Tesca... :wink:
28. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
blanka: teda, ty nakupovat nikdy neprestanes, co :slight_smile: zbylo tam neco? vyber jinou cestu do porodky..pres hradeckou to musi byt o nervy, ale jinak to snad pujde...
osobne jsem rada za teplejsi pocasi a tudiz moznost nosit nazouvaky, neb zapinat kozacky uz byl nadlidsky vykon... jako ostatne zacina byt kazda cinnost :grinning: fakt mam obavu, jakej macek ze me vyleze.. neb to vypada, ze je tam dost narvanej, a bruch mam celkem nadstandardni..predstava, ze jeste 3 tydny poroste..(kor kdyz z rodiny dosel mejl, ze roste 600g za 14 dnu!!).brrr...nechcete se za me primluvit, aby vylezl toho 4.4.?
29. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
jee blani ty plánuješ tak rychlej porod, že by jsi to ani do porodnice nestihla...to by se mi taky líbilo...ale já mám strach aby to netrvalo moc dlouho...3hodiny u Tedíka mě bohatě stačily :unamused: a to byla fakt rychlovka

já četla že mimčo roste 200g za týden...no bberta v tvém týdnu doufám že už budu rodit :wink:

tak to se do kikku musím jet taky kouknout...já pro mimčo nemám vůbec nic nachystaný .....všechno je ve sklepě a čekám jestli se budeme stěhovat nebo ne....ale tak za 3 týdny bych měla už konečně vyprat to oblečení a nakoupit si věci do porodky
29. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ne, že bych čekala rychlý porod, ale v bolestech se svíjet někde v zácpě... :confounded: On si člověk nevybere, když nepojedeme přes Hradeckou, tak musíme buď po Palackého a pak přes Úvoz (což je snad ještě horší varianta, tam jsem jezdila denně a fakt děs) nebo přes Koliště... to mi ta Hradecká vychází nejlíp, ale prostě budu rodit v noci a všude bude prázdno a bude :grinning:
Berta - nakupovat nepřesnatnu, jsem si konečně vše vyprala, vyžehlila a zjistila co mi chybí ve vel. 62, abych měla na ty první 3 měsíce jakžatk vše nachystáno.... a pak když jsem padla na ty kalhoty za super cenu, tak jsem je koupila, 1x vel.62, 68 a 74 :wink:
29. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
ja taky myslela, že 200-250g za tyden...jako 600g za 14dnu je hruza!!ja bych radsi trhala rekordy v rychlosti porodu a ne ve velikosti mimca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uvoz se mi posledni dobou zda v poho, navic ho projizdis jen cast a pak pres lipku jsi v bohunicich za chvilku..ja to tak mam aspon naplanovane..a radsi chvilku v zacpe nez rodit v noci..neb ja bych jim to tam prospala..a hlavne bych se nedonutila vubec vyjet..v noci me nesmi nikdo budit..natoz malej, jestli chce mit hezke detstvi :grinning:
asi zehlite i prosteradla,ze :cry: nejak uz par dnu vaham, jestli je z toho susaku hodit hned do skrine nebo na postylku..se mi nechce vytahovat zehlicka :slight_smile:
29. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Když se chodí do porodnice na ten monintor, dělají pak i UZ s měřením velikosti mimča? Nbeo to až na příjmu, až to na nás přijde?
29. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
hele já žehlila ze začátku všechno...a Ted už Tedíkovi něžehlím ani bodíčka...jsem fakt lenoch :grinning: a povlečení do postýlky taky ne...ale mimču asi vyžehlím taky všechno, at není ošizeno :wink:

no já do porodnice pojedu určitě autem, ale nějak tajně doufám, že by mi ho zase mohli vyvolávat tak v tom 38.-39.tt ale ted se mi to těhu nějak vleče do toho 30.tt to utíkalo ale ted je to děs :frowning2:
29. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
mně mimčo neměřili...jen dělali monitor, ale třeba mně dělal monitor můj Dr., ale protože mi pak vyletěl ten tlak tak mě poslal do porodnice a tam jsem byla asi 3x a pak rodila...ale byl to děs, jednou jsem v bohunicích čekala 4hod. :frowning2:
29. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
V Bohunicích se prý dlouho čeká, to už jsem četla na jiné diskuzi :sweat_smile: A taky jsem vyžehlila vše, teda co šlo, nějaký chlupatý a fleesový věci ne :wink: A pak to budu asi postupně omezovat, iteď jsem všechno prala naporpvé v ruce, pořádně X krát vymáchat, pořádně vyždímat, ale doufám, že postupně přejdu na klasický prášek Persil a bude :sweat_smile:
29. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
Blani dívala jsem se, že ty gatě máš tak na roční dítě, teda aspon podle toho našeho drobka
29. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
Hani - myslíš ty z Kiku? Ono to asi vypadá, ony jsou fakt docela malý. Mám pak ostatní riflový z Nextu a přijdou mi větší, když srovnám, co má být třeba na půlroční dítko :wink: Kamarádka má holčičku, má přes 5 měsíců a nosí vel.68-74 :sweat_smile: Takže si myslím, že ty kalhoty budou dobrý na podzim :wink: Ale nejvíc tam měli věcí ve vel. 56, 62, ale těch mám dost a hlavně bude léto, tak jsem to nekupovala....
29. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
My nosili vel. 74 v roce a ted v roce a půl máme 80-86...záleží jestli budeš mít cvalíka nebo hubenoura :wink:
já dneska kopupila Tedíkovi tenisky v Pumě, muž tam má 45%slevu, tak jsme ji hned využili :slight_smile:
29. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
U nás nemá být po kom hubený :grinning: Ale doufám, že bude tak nějak "tabulkový", že tu vel.68 bude mít na podzim a 74 na zimu :slight_smile:
Zítra má být 18st. V čem půjdu ven nevím. Dnes jsem si koupila 3 pěkný halenky, vhodný i na kojení, a ještě sehnat nějakou bundičku ,do které se mi vlezou špeky :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
A teď koukám, jak tu všechny máme díky novým pravidlům stejnou ikonku v pase :grinning:
29. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
blani tak jsem se koukala na tu tvoji výbavičku a můžu říct že polovinu věcí já kupovala když byl Tedík už na světě :grinning: a některý ani ted nemáme....ale jinak to bude frajer :wink: a ty ozdoby co máš v koupelně ty jsou dřevěný nebo ne?
ty dřevěný ozdůbky má totiž Tedík nad stolkem...
29. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
a chci něco do koupelny
29. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.