• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Jo, to jsou ty dřevěný, šneky mám nad přebalovákem, motýly a vosy budou nad postýlkou a rybky mám v koupelně. Akorrát jsem je nalakovala ochranným lakem na dřevo, sice máme furt v koupelně otevřený dveře a vlhkost tam moc není, ale raději. Se mi většina podařial koupit ve výprodeji na MMB, a pár kousků jsem koupila v obchůdku s dřevěnýma věcma v Olympii (a těch krtečků co tam měli, ale odolala jsem :grinning: ) Vlastně ještě mi mají přijít 4 broučci, ale nenamalovaní, jsem objednávala hrazdičku na lehátko, tak jsem je tam přihodila... http://www.kreativnideti.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=6296 :wink:
29. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
já bych chtěla nějaký dřevěný hodiny na stěnu...něco jsem našla pro tebe Blani http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28726125&tab=4 ...moje kamoška taky ujíždí na krtkovi a její dcerka má na zdi krtečka a další věci s krtkem, pak mám zase kamošku co udělala synovi pokojíček s motivem medvídka Pů..chudáci děti :grinning:
29. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
blanka: tyy jo, ty to mas vymakany...vypada to, ze uz jsi komplet pripravena,co? :slight_smile: ja tise zavidim... i kdyz jsem pokrocila - uz par tydnu mam pripravenou tasku do porodnice - sice malou,ale preci :slight_smile: a taky zitra snad dorazi kocarek :slight_smile: a pak se budu min. tri tydny nudit :slight_smile: a nebo bych mohla treba koupit nejakou hracku :grinning:
30. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
Tak rozjedeme krtečkovou mánii :grinning: taky sem ti Blani něco našla :wink: sháním dotekovou lampičku a co nenajdu http://www.babyveci.cz/detail.php?zbozi=1147539
30. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
ahoj holky prosim vas je tu nekde v brne prodejna KIK?
31. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
adelka?jojo, v brne ve futuru na videnske..a pak ve vyskove
31. bře 2010 v 17:13  • Odpověz
KIK je v Novém Lískovci,na Lískovecké terase.Je to hned u zastávky MHD.
Nad Albertem.
31. bře 2010 ve 22:43  • Odpověz
diky holky, vcera jsem tam byla :slight_smile:
1. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
Nicol - tyhle hodiny mají v Olympii v proddejně s dřevěnýma hračkama :wink:
Hani - tuhle lampičku mají v Pompu (nebo Puntanele?), v prostě dětským shopu v OC Kr.pole :sweat_smile: :grinning:
Berta - když jsem ležela v 26tt v nemocnici, tak jsem si řekla, že hcci mít všechno připravený do 32.tt, ...ale pak mi otrnulo a tentotýden jsem doprala a dožehlila, o víkendu snad složíme postýlku, abychom veděli, že funguje tak jak má, vybalíme cest.postýlku a vyzkoušíme a v pondělí od mamky dovezu další ušité věci (mantinel, nebesa, kapsář)
1. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
Já dneska přikoupila kosmetiku pro mimčo, aspon něco mám nachystaný :grinning: já budu prát a žehlit věci tak za 3 týdny a postýlka se bude chystat tak v tom 38.tt, kdyby se mimi narodila ted, tak stejně musí být v inkubátoru, takže bych měla čas všechno nachystat anebo by to udělala mamka...a postýlku by zase složil a nachystal můj muž, takže pořád nemám důvod nějak spěchat a hlavně jsem ted fakt líná :slight_smile:
1. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz
Já chci do postýlky udělat ještě přesně dírky, aby matrace byla ve stejné výšce jako naše postel, že oddělám jeden bok a bude prvních pár týdnů hezky vedle mě...A taky bych ráda tu postýlku viděla, jak nám došel balík, tak jsem do něj jen nakoukla :sweat_smile: Taky jsem chtěka vyprat autosedačku,ale podařilo se mi potah sundat jen napůl a dál nevím jak na to...musím najít někde nějaký návod, ať to nerozbiju :grinning:
1. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz
to máš dobrý já autosedačku neprala, jen jsme ji drhli ručně až po roce jsme přišly s kamoškou na to že se ten potah dá sundat, :grinning: a to už v tom Tedík neseděl

já budu mít půjčenou kolíbku od kamošky, v postýlce bude spávat Tedík do vánoc a pak dostane normální postel a mimčo půjde do postýlky...
1. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
Mě to naštěstí holky řekly včas, že to jde sundat :grinning: Taky se chsytáme mít malýho tak do 2 let v postýlce a pak mu zařídit pokojík už v trošku dospěláckém duchu. Rovnou nechta udělat patrový postele, větší skříně, a jen nějakou "výzdobu" dětskou. Uvidíme, jak budou peníze, co všechno si budu moct vymyslet :sweat_smile: :zipper_mouth:
Dneska to za oknem vypadá krásně, ale teplo teda nic moc. :unamused:
1. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
My budeme pak řešit, jestli koupit dětskou postel nebo rovnou patrový postele, ale to podle toho, jestli se budeme stěhovat nebo ne...
Mně dítě už 2hod. spí na terase..tak mám klídek...dneska jsem nějaká akční, vyžehlila jsem kopu prádla, umyla a vysála zem, ale oběd bude dělat tatínek :wink:
1. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
Já si taky chtěla sednout tak na 2 hoďky na terásku a přečíst komplet noviny a oni nám tu zruišli trafiku, co tu byla... :frowning2: Ještě min.týden fungovala a dnes prd... a do kopce do samošky se mi nechce :(
1. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Neporadíte mi některá (koukám, že jste tady skoro všichni akční :slight_smile: ) kde koupit hezké záclony a závěsy do dětského pokojíčku ? Pokojík jsme malé vymalovali žluto-modře s bordurou těsně nad postýlku s medvídkama, ale na okna ještě nic nemáme. Asi tak do 2 měsíců bychom chtěli malou přestěhovat do svého, tak to musím zařídit. Děkuju za info.
2. dub 2010 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz
Lenola - osobní zkušenost nemám (doma máme záclonu na 1 oknu ze všech :sweat_smile: ), ale pře dpár dny jsem byla v téhle prosdejně pro prostěradlo do postýlky a záclon tam měli hodně, ale nevím, jak dětský, ale je to v centru, tak třeba jak budeš mít cestu okolo, tak zkus kouknout. :wink:
http://www.usmolicka.cz/
2. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
ahojte holky, tak se chystám vyžehlit tu K2 pro malýho :slight_smile: 2 koše prádla a to ještě 1/3 nemám vypranou. dávala jsem to schnout na dvůr, když bylo pěkně a nádherně to voní jarem :slight_smile:
lenola-nejsem si jistá, ale záclony jsem viděla na panské v brně pod špalíčkem, vedle bankomatu české spořitelny, tak snad se nepletu a mrkni tam :slight_smile:
já jsem do příští neděle sama, přítel mně odjel na služebku, ještě že jsou ty velikonoce, to aspon uteče :slight_smile:
blani-viděla jsem v campusu i kosmetiku krteček :grinning:
2. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
Hani - kosmetiku? teeeeda...
Asi tu už všechny máte kočárek, ale kdyby náhodou.... v babyparku (v Campusu) mají akci, že ke kočárku Maxi Cosi nebo Quinny je autosedačka Maxi Cosi Cabriofix zdarma :wink: (do konce dubna)
2. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
Jj...kosmetika krteček je prý dobrá, je to nějaká přírodní...

Jo blani včera jsme se bavili s mužem o aukru a říkala jsem mu o tobě a tvé zkušenosti, ale už si nevzpomínám jak tito dopadlo s těmi vaky, dostala jsi nazpět peníze nebo ne?
2. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz
Nicol - nedostala... furt se to řeší, už se to táhne 4 měsíce :( Pěkně mě to se...e, kromě věcí k foťáku z obchodů, který mám už prověřený nebo hadříků za pár korun od nějakých mamin, tam už nakupovat nebudu. porotže jsem si naivně myslela, že ty prahcy dostanu od Aukra a nic... no, to mi připomíná, že jim jdu zas napsat... :confounded:
2. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz
No muž mi právě říkal, že aukro peníze nedává...taky jsem si myslela, že jsou nějak pojištění a do určité částky ti to vrátí, ale asi ne...muž na aukru kupuje docela drahý věci a taky prodává, ale zatím bezproblému...je fakt že hodně se koukáme na hodnocení
2. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz
tak jsem se koukala že do 20 tis. ti aukro ty peníze dá, ale musí se podat na dotyčného trestní oznámení, asi to je zdlouhavá cesta...a kolik ti dluží?
2. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
Já taky koukala na hodnocení, do vánoce to bylo ok, ak sjem to objednala a najendou buch a už to jelo :( A Aukro má napsáno, že do 20.000 vrací peníze... jo, ale co už tam nemají tam napsáno, že musíš na Policii podat oznámení, jim poslat potvrzení atd... Já tam nakupovala právě proot, že se tváří, že ti kdyžtak vrátí peníze (však taky za každý prodej jim platíš, že), třeba raději než na mimibazaru, tam záruky nejsou.... Ale užř na to kašlu, přejdu na Ebay, tam nakupuje muž a už taky si něco objednal, 14 dní se nic nedělo, tak napsal "vedení", platil to přes jejich Paypal, takže měl hned doklad, že to platil a druhý den měl od Ebay peníze na účtu a dál si to oni řeší jak chtějí.... a od nového roku funguje ebay i v češtině, tak kdyžta budu nakupovat tam. :wink:
2. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
Jj..četla jsem si to, že musíš na policajty a ty musí prokázat, že byl spáchán přestupek, atd...takže se na to asi každej vykašle pokud to není nějaká velká částka...
tak to ten ebay je teda dobrej, že ti ty peníze v pohodě dá...já na něm ještě nikdy nebyla...to je něco jak aukro?
2. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz
Dneska mi kamoška z obilnáku říkala, že tam měli za 1 den 14 porodů :sweat_smile: že Bohunice věčně nepřijímají a na obilnáku tě musí přijmout vždycky a někam tě uložit, tak jsou z toho neštastní, protože neví kam ty maminy mají dát...no doufám, že až budu rodit bude to trochu klidnější, i když si myslím, že v květnu bude taky hodně porodů...
2. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz
Nicol - jojo, něco podobného. M. nakupuje jedině tam (kupuje furt něco z USA) a chodí mu to dřív než mě tady z Čech :frowning2: S Bohunicema nestraš, to by mě asi trefilo, kdybych je nevychytala, už i počítáms tím, že M. tam bude spát celou dobu se mnou... to je jediný, čeho se nějak bojím u porodu :sweat_smile:
2. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz
No já doufám taky že porodů nebude tolik, jinak by byli všichni ve stresu a neměli na tebe čas, ale snad kamoška bude mít se mnou soucit :slight_smile: ale už se nám to pomalu blíží a chtěla bych to mít za sebou...
2. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz
Taky doufám :sweat_smile: Pořád všude píšou, jak babyboom už pominul.... na to přišli kde? :sweat_smile: I když si vezmu svoje býv.,spolužačky z gymplu, tam je nás těhulí (některé čekají 2., dokonce i 3.dítko :sweat_smile: ) O víkendu jedeme k rodičům, tak si sestřenka dělá srandu, že kdyžtak porodím v okresní nemocnici, však jsem se tam všichni narodili :sweat_smile: Ještě tak mě strašit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale taky už odpočítávám dny..že jen 6 dní do kontoroly, pak 2 týdny na to monitor v porodnici a kdyby pak už následoval porod, vůbec bych se nezlobila :sweat_smile: Kdyby to tak šlo hezky naplánovat, ale nějak mi ty síťové grafy nevycházejí :grinning:
Krásný večer a všem pěkné svátky, užívejte rodiny, volna, jídla....
2. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz
Nicol - tak mám konečnou odpověď od Aukra, musím jít na Policii, a pokud oni naznají, že jde o trestný čin, peníze mi Aukro vrátí (což bude znamenat spousty papírování, obíhání), ale vzhledem k ceně věci mám obavu, že to bude jako přestupek , a to pak zas řeší obec, a pokud to takto polic. odloží, tak píšou, že nevzniká mi nárok na náhradu škody... takže asi na to kašlu, nemám sílu jezdit kamsi za Bratislavskou nebo kde jsem koukala, že bych měla to hlásit... ty nervy mi za to teď před poroodem nestojí.... :frowning2:
3. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.