• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Jinak, vím, že jsem ty vaky doporučila i tady někomu, tak doufám, že jste dopadly líp než já. Jeslti ne, tak mě to fakt mrzí, že jsem tak blbě doporučila, ale před vánoci, kdy jsem si četla tohodnocení, tak nebyl s dodáním problém, jen si stěžovali na poštovné, ale to on psal, že je vysoké... :frowning2:
3. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
ahojte holky, tak vás chci připravit na to, že v květnu má být hodně porodů :frowning2: říkala to moje gynekoložka...no jo, rodiče si udělali dětičky na dovolených a to je hned:slight_smile:. a mamka pracuje u nedonošenců a ted mají málo dětí, tak to znamená, že žádný květovky dřív rodit nechtějí.....tak 3 dny to v porodnici vydržíme. :unamused:
3. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ahojky holky, jen zdravím nějak nestihám. Máme zase nějaké problémi takaže je to šilené.Verča pořád nejí tak už to začináme řešit z dětskou nemocnicí, pak nám nějak zase zlobí srdíčko tak čekáme na rozhodnutí kdy na další operaci a když nejsme u doktorů tak se snažíme uživát rodiny a nebo být venku než nás zase zavřou do špitálu takže na net nějak nezbejvá čas.
3. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
Jinak všem krasné velikonoce :wink:
3. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
Já vím jen o třech kamoškách co maj termín v květnu :wink:
3. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz
misicka-vy si té nemocnice užijete :unamused: koukala sem na vaše fotky, malá je moc pěkná a je vidět, že je to statečná holka, tak všechno spolu zvládnete...držím pěstičky, aby jste si sluníčka užívali mezi rodinou a ne v nemocnici :wink:

k tomu termínu květnu, mám dvě těhotný kamarádky, co mají termín taky v květnu a 2 známý od známých, co taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už si z toho dělám srandu. jako první, co sem měla v plánu udělat při příjmu, bylo podepsat, že nechci žádný studenty a mediky, a nakonec budu rodit na chodbě, kde budou i uklízečky :grinning:
4. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
Holky nebojte někde vás porodit musejí nechat :wink:
4. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
Jo jo jsem už v nemocnici víc než doma, jen doufám že si to vše vybereme ted a pak na to budem jen vzpomínat jak to bylo těžké a budem v pohodě :wink:
4. dub 2010 v 11:13  • Odpověz
krasne velikonocni pondeli!
misicko, drzim palce, at se vsechny problemy brzy vyresi, mala je velka bojovnice, tak snad za cas bude vse jen historii... jake mate vlastne vyhlidky - myslim, kolik operaci je jesgte naplanovano?
fuj, to je pocasi :frowning2: nevite nekdo,jestli je dnes aspon otevrena olympie? ale snad jo, kdyz uz se tam chystame :slight_smile: letos jsme velikonoce kvuli praci jaksi zaspali, akorat jsem splacala jakysi jakoby mazanec,ale vyzdoba zustala v krabici, vajicka v lednici a i coko zajicky jdeme kupovat az dnes.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahojky holky, dneska tedy nálada na bodu mrazu, malá zase nejí od noci máme vypitou jen stovku Ke všemu to počasí, nějaká depka se o mě pokouší a ke všemu jsme nějaká nevyspala Zítra jdmeme na kontrolu na kardio a určo se bude ptát zda už jíme a já budu muset říct, že ne tak jsme zvědavá jak se to bude řešit jestly si nás nenechají v nemocnici
:angry:
5. dub 2010 v 15:37  • Odpověz
No ještě nás čekají asi tři operace, ale nevíme kdy. Tá jedna asi už brzy tento nebo přiští měsíc :unamused:
5. dub 2010 v 15:37  • Odpověz
ahoj holky neradá vám vztupuji do debaty,ale chtěla bych se zeptat zda některá z vás nezná pana dr.Dvořáka jedu k němu na operaci děl.čípku tak bych se ráda informovala děkuji
5. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
pipos - pana doktora neznám. ve které nemocnici pracuje?
5. dub 2010 v 18:54  • Odpověz
Myslí m, že nepracuje v nem. ale v soukromé klinice na ORlí, že?
5. dub 2010 v 19:22  • Odpověz
misicka jj je to na orlím
5. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz
TAk ten je dobrej a ještě Janča jinak tam ty doktorky stojí za prd.....
5. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj mišičko dneska jsem na tebe myslela a říkala si, že už jsi dlouho nenapsala...no s tím jídlem máme taky problémy, Tedík není moc velký jedlík a strašně vybíravej, jedl by jen mléčný výrobky a ovoce a ted 3 dny stávkoval s jídlem, je úspěch do něho něco dostat, a už jsem přemýšlela, že bych s nim zašla do nějaké poradny na výživu, protože občas fakt z toho šílím :sweat_smile: ale dneska zase baštil bez problému a dokonce k večeři snědl 3 toasty s marmeládou, což je u něho rekord, má to střídavě, někdy jí za dva, že se fakt divím a pak zase nic....a kolik malá váží a měří?
5. dub 2010 ve 22:49  • Odpověz
Ahoj holky,
Míšo - moc a moc držím palce, ať jste brzy fit. :wink:
Velikonoce "super", od soboty poslíčci "jak sviňa", tvrdnutí, v neděli už jsme jeli do porodky (už byly několik hodin po 3-4 min.), neotvírám se, kontrakce to jnesjou, tak nemám vysazovat Mg a nepracovat ...a poslíčky a tvrdnutí mám furt, už mě z toho hrabe. Včera mi mamka řekla, že děda má rakovinu, tak to bylo něco, se před ním tvářit jako, že nic nevím...tak teď jsem se konečně doma v klidu vyřvala, a teďpřemýšlím, čím zabavím hlavu, asi si pustím nějakou pohádku z DVD :sweat_smile:
6. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
Jo a teda ještě skoro depka z Bohunic - tam došlo takových mamin, co jsem tam asi 2 hodiny byla, toho 4.4. se asi všechny děti rozhodly, že je hezký datum a chtějí ven :grinning:
6. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
kamoška mi ted říkala že se Mg prý od 34tt nemá brát, proto aby se ti pak dobře rodilo, trpěla na poslíčky od 29.tt a měla kontrakce i po 5min. a v bohunicích jí ho ve 34.tt vysadili...asi každej Dr. jinej postup
6. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
Mě moje mudr. říkala, že se vysazuje v tom 34tt, ale když mám problémy, tak ho mám jíst do 36tt, takže jsem je chtěla v neděli vysadit a od soboty ty bolesti, a v nemocncici mi řekli, že to mám jíst ještě 2 týdny (teď třeba 4x2 pár dní, pak 3x2,... a postupně snižovat, a to brali termín dle ms, takže podle něho jsem v 37tt). tak jsem zvědavá, co to se mnou udělá, když teď mi to břicho furt tvrdne,... naštěstí jdu pozítří k mé mudr, která na mě bude mít víc času než v porodnici, tak to proberu,c o a jak a udělám to podle ní, když řekne vysadit, tak vysadím. V nemocncici mi teď!!! sestřička řekla, že na poslíčky mám ještě čas :fearful: :fearful: A když jsem byla v tom 26tt v nemocncici, tak mi pak moje mudr říkala, že holt se může stát, že můžou být poslíčci už v 2.trim., že se nemám znepokojjovat, pokud to nebude sílit a nebude to pravidelné a vana nepomůže... Tak mě ta sestřička teda dostala, že na poslíčky je brzo,že to vypadá na porod podle mých příznaků, že přece nechci rodit tak malé dítě...(jak kdybych byla v 26. a ne 36tt), asi měla "své dny", že byla taková :sweat_smile:
6. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
no kamoška měla poslíčky od 29.tt a rodila dva dny po termínu, a to když přijela do porodnice v tom 41.tt, tak jí řekli že to jsou poslíčci a poslali ji domů, a pak málem porodila doma..takže ti Dr. jsou fakt někdy na ranu a jejich rady...já Mg beru kvůli křečím v lýtkách, v pátek jdu k Dr., tak uvidím co mi řekne, ale asi ho přestanu brát...
6. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz
S tvým dědou je mi to líto....kamoška mi ted zase psala, že její těhotná kamarádka, která má 2dny před termínem, tak jí umřel ted tatínek na infarkt, 52let, což je taky síla :frowning2:
6. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ahojky , tak jsme zpět z kontroly a čekáme tey na termín do Motola jako první se bude dělat plastika a nebo výměna chlopně.
6. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz
Malá važí 4600g a měří asi 57 cm.
6. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz
Blani to je mi líto stím dědou :frowning2:
6. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz
Holky, díky. :wink: Ono to někdy přijít muselo, zatím mám všechny babičky, dědečky, rodiče jsou taky docela ok, tak už holt mají na ty nemoci nárok, děda se už z jiné rakoviny dostal a teď další. ZA 14 dní jde poprvé na vyšetření do Bohunic, tak doufám, že mu to dobře dopadne.
Míšo - talk to je malá zatím drobek, ale zas to ber tak, že jí aspoň oblečení dlouho vydrží :sweat_smile: držím palce v Motole :wink:
6. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
A co říkala Dr. na to, že malá nechce jíst?

No já mám už jen jednu babičku, rodiče od tatky zemřeli ještě když jsme nebyli na světě a táta od mamky ten umřel před 9lety. A můj muž ten nemá žádný prarodiče.
6. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz
blanka: to s dedou je mi lito, je to vzdycky na levacku, takovy zpravy - ale jak rikas, nekdy to prijit muselo :frowning2: ja ani neznam rodinu, v ktere by rakovina nebyla :frowning2:
jinak s tim magneskem je to divne..ja bych taky radila vysadit....ted uz to bricho ma tvrdnout,ne?je to priprava na porod..a v 37.tydnu bys uz klidne rodit mohla! i kdyz..zadne predbihani :grinning:
takze to vypada, ze v bohunicich doktori nic moc,co? ja se tam objednala na patek s tim, ze mi reknou neco konkretnejsiho nez moje mudr..ale jestli maji takove nazory a jsou tak prijemni... to bude neco na me... :angry:
zitra si jdu zas poslechnout prcka..uz se tesim na 20min relax.. :slight_smile:
6. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
Berta - se mnou moc mudr. nemluvil,on koukl do pc, že už jsem tam se stejnýma problémama ležela, ale že vše vypadá ok, tak že mám jít domů, jíst Mg, a kdyby se to zhoršilo, tak dojet a že si mě tam nechají. To spíš ta setsřička měla nějaký nálady, že na poslíčky je brzo, prcek , že je ještě malej (nevím, ale tak 2,5kg odhadem by teď mohl mít), pak tam došla paní, že jí odtekla voda, tak taky, že na jednu volžku to nemusí být voda, skoro jak kdyby ji přesvědčovala, že to voda nebyla, ale paní si sedla na monitor a za chvíli pod ní bylo mokro, tak holt sestřička připustila, že to fakt je voda :grinning: A měla termín myslím zítra, takže na to fakt už měla nárok. :wink:
A na ty monitory se teda zvoní jak na porodní sál, že? Když vás tam po tom cca 38tt pošle váš gyn. Jo a ještě tam s ní sestřička sepisovala, komu dát vědět, jeslti navštěvovala nějaké kurzy, atd... to se sepisuje až u porodu, nebo se to může třeba na těch monitorech?
6. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.