• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
na ty monitory se zvoní a to sepisování se dělá až u porodu...jednou jsem tam narazila taky na nepříjemnou sestřičku, jinak tam byly většinou mladý holky a ty byly fajn...
no jsem zvědavá jaký to bude na obilnáku..snad vždycky natrefím na tu moji kamarádku...
6. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
Holky nidko neví proč mi nejí všechny testy jí vyšly dobře takže i doktoři jsou bezradní takže budeme alou dosondovávat jídlem.
6. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz
Jo, tohle bylaa taková starší, jinak tam byly mladé :wink: No, doufám, že budu mít u porodu dost sil něco vyplodit :grinning: Docela jsem té paní záviděla, že už to má skoro za sebou. Taky doufám, že mě prdne voda a bude jasno, protože co tak různě čtu, tak hodně holkám porod začal bolestma jak při menzes, vystřelování bolesti do křížů, tlak v konečníku, častější hchození na velkou, tvrdnutí břicha....tak a pak aby se v tom čert vyznal, že? :sweat_smile:
Dneska to za oknem zase vypadá krásně, ale teda zzzzima pěkná :unamused:
6. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
Holkyyyy, prosím o radu, nebo spíš tip na dorbou kosmetičku, co by mě namaskovala na těhu focení :sweat_smile: Tzn. zakamuflovat desítky pupínků, jakousi vyrážku pod brýlema, 3 brady (snad jich nenaroste do příštího týdne víc), nateklý ksicht, kruhy pod očima... a ideál někde v centru a ookolí nebo po cestě z Řečkovic do centra (KRpole, Lidická,..). Když si to tak po sobě čtu, možná bude jednodušší si koupit nějakou masku na karneval a budu vypadat líp :grinning:
6. dub 2010 v 15:38  • Odpověz
Miško, držíme palečky, ale malá je na tom s váhou dobře, to my jsme měli ve třech měsících asi 4400g a v šesti týdnech 4050g a to se narodil 3600g.
Blani je mi tě líto.Já sice mám ještě babičku s dědečkem, je jim už 80, ale aky na tom nejsou dobře a Peta už prarodiče nemá delší dobu.A jeho otec taky na tom není moc dobře.
JInak co se týká toho dotazníku, tak já jsem přišla ve dvě v noci, že už mám kontrakce, tak se na mě na lůžku podívala asi porodní asistentka nevím a řekla že si mě tam nechají, manžel čekal na chodbě, jen jsem mu dala oblečení at si ho nemusím nechávat někde v šatně a šla jsem na monitor a tam se mě ptala na různé věci a pak jsem se asi ve tři dostala na porodní box a to u šel manžel se mnou.Tak tak nějak to bylo u mě.Jinak já jsem měla jen hrozné křeče dost často, tak jsem si volala na porodní a řekla at zkusím tak na půl hodky vanu, ale nepomohlo to jen ty bolesti byly snesitelnější, tak mi řekla, že když to nepomůže mám se přijít ukázat, tak jsme jeli a vodu mi prasla PA až asi 20-30min. před porodem.
6. dub 2010 v 15:50  • Odpověz
Blani psala jsem kámošce, která je z krpole a dělá oriflame a i líčí na akcích oriflamu, tak uvidím co na to řekne
6. dub 2010 v 16:01  • Odpověz
Blani prý neví jestli s tím půjde něco udělat, ale máš zkusit přijít jen se ptá kdy???
6. dub 2010 v 16:03  • Odpověz
Hani - máš IP, ale dojdu kdykoliv, kromě čtvtka před obědem :wink: Mě stačí jakékoliv nalíčení, Photoshop dodělá zbytek :sweat_smile:
6. dub 2010 v 17:36  • Odpověz
No Blani když praskne voda, tak se někdy nic neděje...mně voda praskla ve 2hod. v noci a slabý kontrakce jsem pocítila až v 8 ráno, možná by ten porod trval hodně dlouho, ale jelikož jsem byla objednaná na vyvolání, tak nečekali až se to rozjede samo a pomohli tomu a díky tomu jsem odrodila za 3hod...taková pomůcka je prý, že kdy ž si uděláš vanu, tak poslíčci tě přejdou a když to nepřejde a naopak se to zhorší, tak je to porod :wink:
6. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ahojte holky...

Těhulky co vaše bříška?

A maminky co ti vaši drobečkové?

My byli minulé úterý na očkování, nechali jsme malého naočkovat na rotaviry, tak jsem jej nechala zvážit...v 2 a půl měsících máme 5530g :grinning: a další kontrolu máme 28.4. kdy dostane hexavakcínu, prevenar a druhou dávku na rotaviry...

Zítra jdu na zápis na plavání s Filípkem. Nechcete některá chodit taky? Jsou to Plaváčci a 10 lekcí stojí zhruba 2000,-
7. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
Nicol - no účet za vodu nechci vidět, jelikož teď poslední týden si dávám vanu 2x denně na hodinu :sweat_smile: Ve vaně je mi docela ok, ale když vylezu, tak se vše vrátí do normálu, už mě ti poslíčci štvou (slušně řečeno), jeslti mě takto bbudou trápit až do porodu, tak těda potěš koště :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Jani - super, že dáš vědět, že žijete a malej pěkně roste :wink:
7. dub 2010 v 10:09  • Odpověz
Do plaváčků jsme taky chodili...docela dobrý...ted si dáváme pauzu a začneme zase od září i s novým mimčem...

Ty poslíčky ti fakt nezávidím...
7. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
Já už jsem přemýšlela, kam chodit s malým, protože do plavání chodit nebudeme... co radíte?
7. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
My chodíme ještě cvičit do orlíčka na mendlák, je to tam super...ale nevím od kolika měsíců je to, já tam začla až měl Tedík rok, ale myslím, že je to od 3m...chtěla bych tam chodit od září s obouma dětmi..a jedna hodina stojí jen 50kč
7. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
To je nějaký cvičení? Já právě netuším, co se dá s tak malým dítětem dělat :sweat_smile:
7. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
tak je to od 6m...http://www.orlicek.cz/
7. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
Blani a copak ty, jak se vede?

Nicol já ještě uvažuju, že bych zkusila nějaké to cvičení...abych měla pohyb
7. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
Jani - jde to, je to boj, ale zatím se držím... :sweat_smile: Furt člověk a něco bolí, ale už vidím to světýlko na konci tunelu, tak už to je pohoda, za chvíli budu mít klid (teda od těch bolestí, zvracení atd... ) :wink:
Nicol - díky :wink:
7. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz
Blani jj to si pamatuju, taky jsem se těšila, až to budu mít za sebou a teď mi to občas chybí, jak mi malý lehtal v bříšku apod :slight_smile: teď to už moc rychle utíká...roste jako z vody
7. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
Jsem truhla myslím na něco a nenapíši to...
Blani kde nakonec budeš rodit?
7. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj Jani já bych chodila, ale dívala jsem se na společnost slůně tam stojí plavání 1650,- ale ptala jsem se od kolika děti plavou a řekli že od 5měsíce
Tam kam jdeš ty tak to je už dřív, já bych chodila, aspon bych se zabavila, když jsme ted sami.
Jinak já chodím na cvičení po porodu do cenapu(www.cenap.cz), je tam i cvičení s dětmi ve třech věkových kategoriich, jinak to cvičení je bezva a zadara.Kde ti plaváčci plavou???
Ale ted jsme nemocní, malý máod včera horečku, večer u koupání jsem zjistila, že hoří a měl 39 a ráno v deset měl 38, dala jsemmu čípek, tak jak mi řekla doktorka a ted dostal sirup a spí.
Tak snad bude brzy fit, asi má střevní chřipku, v pátek nám na pohotovosti říkala doktorka,že je toho ted plno a že trochu mu to tam v bříšku buble, ale nic nám nedala, tak se to asi trochu rozjelo.
7. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
Hani v těch pplaváčci právě plavou už děti od 3 měsíců a my s malým chceme začít co nejdřív, abychom o prázdninách pak věděli, co s ním v bazénu můžeme dělat. Manžovi rodiče totiž mají bazén. Tak jsem si psala na ty plaváčky a paní mi odepsala, že klidně můžeme chodit a v létě už můžeme chodit na intenzivní plavání :slight_smile: oni mají více bazénu, takže až zítra se dozvím, kde plavou s těma nejmenšíma... kdyžtak se mrkni tady na odkaz http://www.plavacci.com/
A Hani ať jste brzy v pořádku
7. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz
Jani - no pokud se zadaří, tak Bohunice. mám pár mknut čerstvé zprávy, Bohunice hlásí stop stav :frowning2: V kolikátým týdnu jsem fotila tebe? Asi dřív než jsem teď já, že?
Hani .- ať je malýmu líp. A ještě jednou díky za tip, s paní jsem už mluvila, tak zítra kolem oběda jdeme na to, tak jsem zvědavá, se těším, jsem byla pořádně namalovaná akorát 2x vživotě, na svatbu a pak na focení na zač.těhu, protože ta fotografka měla i kurz líčení :grinning: A je super, že hned naproti dělá muž, tak pak ho vyzvednu a půjdeme na oběd, aspoň se za mě jednou nemuisí stydět :grinning:
7. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
Blani, tak třeba opravdu budeš rodit v Bohunicích...a chceš nadstandart nebo normální pokoj?
Mně jsi fotila myslím někdy v 30.tt ale nejsem si jistá...
7. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jani - práv že 100% chci nadst., dokonce mám takové myšlenky, že kdyby nebyl volný tam, ale na Obilňáku jo, tak jdu tam, ale asi neee. radši 1 den na klas. pokoji a pak jak se uvolní, tak na nadts. Už máme i sbalené právě věci pro muže, že tam bude spát s náma a buyde tam celou dobbu, a pokud by nebyl nadst., tak to padne, to by mě hodně vytočilo. Toho se bojím nejvíc, nějaký boelsti u poorodu, to je mi fuk, ale rádi bychom tam byli hezky všichni 3 celou dobu spolu. :wink: M. si to už i zařídil v práci, že není problém být s náma cca 14 dní doma.
7. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
Blani tak to je super...a myslím, že nějaký ten nadstandart se určitě najde...kdyby měli jen jeden, tak by to bylo horší, ale mají jich tam několik, tak by se určitě nějaký uvolnil...a je super, že může být nastávající tatínek i s váma doma a bude si vás užívat a hlavně ti ze začátku pomáhat.

Doufám, že až pak budeš chodit ven, tak se někdy sejdeme a vašeho drobečka mi ukážeš :slight_smile:
7. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz
No jasně, dáme něajké společné kočárkování. A fakt jsem ráda, že M. tam bude s emnou, ani jsem ho nemusela moc bít, aby svolil :grinning: Akortá prý nechápe, v čem mi může pomoct, tak sjem říkala, až se bud chít vyspat vyčerpaná po porodu a malej bude třeba brečet, tak ho bude chovat, nebo na mě padne popoordní depka, tak ať se mám na kom vykřičet atd. Chudáka ho tak straším, snad to nebude potřeba :sweat_smile: Hlavně jsem říkala, že si udělal dítě, tak ať si taky užívá, pachtatel jeden :grinning:
7. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
A jak se vám jezdí s Janéčkem? Já na něj koukám denně před dveřma u sousedky :wink:
7. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
Taky ten můj nevěděl, s čím by mi po porodu mohl s malým doma pomoct, ale bylo to potřeba. A ne jen pomáhat, ale taky si malého užít...jelikož teď i mě samotné roste pod rukama a mění se snad každý den a to jsem s ním 24 hodin denně...natož když je manža celý den v práci, tak občas sám říká, že je mu líto, že nemá na malého víc času

a kočárek je super...dobře se ovládá jednou rukou a to se hodí, třeba v obchodě :slight_smile: jsem spokojená
7. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
No Jani dívala jsem se na to a je to dost daloko asi budem chodit k nám to už bude za chvíli do léta to stihnem švagr má taky bazén, tak budem plavat.No my můžem od pátého měsíce a to nám bude po 11.4.
Blani nemáš za co a jinak to je holčina to není paní, je jí asi 27let.Já bych tam přišla, ale já nebudu v Brně.
Jinak holky mamlý se fakt mění rychle, bude úplně jiný než se manža vrátí to už bude mít začátek devátého měsíce.
7. dub 2010 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.