• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Hani to máš pravdu jiný bude...ty dětí se mění ze dne na den...a si myslím, že manžovi se určitě od vás ani nechtělo...přece jen půl roku je půl roku...
7. dub 2010 v 16:21  • Odpověz
No dost si to uvědomil až už ten den odjezdu přišel, na letišti si říkal a přemýšlel jestli udělal dobře, že odjel, ale už se stalo oba jsme se rozhodli, kdyby byl malý větší tak by nejel, ale ted o tolik nepřijde, jen že malý trochu povyrostě a spíš to budou změny v motorice...tak uvidíme, ale zásobuji ho fotkama a dneska malého viděl přes webku...a už je tam od 24.3. tak to letí celkem.
7. dub 2010 v 16:44  • Odpověz
Ale zatím kromě toho, že nebude s námi to mělo jen výhody, peníze, prodloužení úvazku.....
7. dub 2010 v 16:44  • Odpověz
je fakt, že malej si to pamatovat za pár let nebude... :wink: Kdyby měl 2, 3 roky, tak by to bylo horší.
7. dub 2010 v 17:18  • Odpověz
Holky tak námn to dneska došlo termín do Motola 12.4.2010
:unamused: :unamused: :unamused:
7. dub 2010 v 17:28  • Odpověz
Míšo - držíme palce, zas je to za pár dní,aspoň to budete mít brzo za sebou a nebude čas na nějaké chmurné myšlenky. Tak tfuj, tfuj, ať to dobře dopadne. :wink:
7. dub 2010 v 17:31  • Odpověz
Miši myslíme na vás, určitě vše dobře dopadne, malá je velká bojovnice a ty taky.
7. dub 2010 v 17:37  • Odpověz
My chodili plavat od 5m, a je fakt že malej vodu miluje, mohl by v ní být pořád, v létě budeme často na chalupě a máme tam bazén,tak se vyřádí, pokud bude teplá voda....jen aby v těch vašich bazénkách byla teplá voda, my máme na chalupě 20°C a je to ledárna, minulej rok se v něm malej vůbec nekoupal, ale ted soused vykácel stromy, takže na něj bude víc pařit slunko, tak snad se vyhřeje....
7. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
Fuj, do 20st. bych nevlezla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já bych teda nevlezla anido 25st. Můj rekord za posledních asi 10 let je asi 3 minuty během 16ti denní svatební cesty v moři, fuj ta byla studená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já tak max. 37st. vana takhle k večíru, k tomu písničky, polštářek pod hlavu, kniha... :sweat_smile:
7. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
No já do toho našeho bazénu taky moc nelezu a pokud je velký vedro, tak tam rychle skočím a hned vylezu...pro mě je ideál 30°C, ale od 25°C nahoru tak tam taky vlezu...
7. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz
Jé já se těším až budeme taky chodit plavat, malá se zatím rochní ve vaničce a moc se jí to libí , tak si myslím že bazén bude mít taky ráda.
7. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
joj, 30st. to je ideál a voda po prsa max :grinning: Já to ale vidím max. na nafukovací bazének (mám krásný s krtečkem, jsem ho dostala od spolužačky ke státnicím, ale ještě ho nevybalila :grinning: ),a do něj si torchu připustit teplou vodu z kohoutku, na terasu, k otmu křeslo, nožky do něj :grinning:
7. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
ted Tedík leží vedle táty a koukají spolu na TV...je to fakt kouzelnej pohled...hlavně náš syn nevydrží být chvilku v klidu, takže je to vždycky zázrak, když si vedle nás sedne anebo lehne aspon na 5min.
7. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
Tak my chceme začít stavět náš vlastní na zahradě, ale to je hudba daleké budoucnosti aspoň dva roky. Vše si chceme udělat sami aby to bylo finančně co nejlevnější.Ale už se těším až to bude a my se budeme s malou ráchat.
7. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz
Tak u nás se už spí :wink: A já asi taky za chvilku půjdu.
7. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz
Náš Matěj má koupání taky rád, už delší dobu se koupe ve velké vaně a parádně se rochní a má rád když ho sprchuji, je to náš plaváček, jak říkala porodní asistentka.Jinak malý ted večer měl 38,3 a už konečně usnul.
7. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
tak to je krása..Tedík chodil jako mimčo spávat až o půlnoci, doufám, že toto dítě bude o něco schovívavější a bude usínat dřív...
mišičko a ty kojíš nebo ne?
7. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz
ahojí, vy ste toho ale popsaly :slight_smile: . Blani, Bohunice hlásí stop stav a na obilnáku to bude za chvíli taky, ne? mamka říkala, že na obilnáku mají rooming-in taky uplně plný. minulý týden 28 a v pondělí plno 50. nadst.tam je 5. taky sem ho chtěla, ale už s tím moc nepočítám. dokonce co vím, tak jak jednou bylo taky přeplněno, tak na nadst. dávali maminky taky po 2 a samozřejmě to neplatily....tak bych se na to asi připravila, že to může nastat. :unamused:
7. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
Hani jste nemocní? Nějak mi to ušlo.,

Ne nekojím :frowning2:
7. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
Kámoška rodila před pár dny a v Bohunicích plno tak jí poslaly rodit na obilnák.
7. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
Hani, ted opravdu něco řádí, neteřinka je taky nemocná a od kamarádky chlapeček taky :frowning2: ...většinou měli horečky 2 dny a pak klid, tak at je malej brzo fit :slight_smile:
Míšo, taky držím pěstičky, aby ste byly co nejdřív zase doma a měly to za sebou :slight_smile:
7. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
Jo a k té vodě, tak my snad u švagra budeme mít teplou vodu, má kolektory a letos bude bazén komplet poprvé funkční.Bazén koupili na popud bývalé manželky vlétě 2008 a už ho nestačili dodělat jen zasadit a v květnu loni už bývalá odešla, takže to švagr nedodělával, jen t kolektory a taky nebyly penízky, tak letos to vyjde už asi kvůlli malému.
7. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
Kamoška co dělá na obilnáku říka že oni nesmějí nahlásit stop stav, prostě musí všechny přijmout, i když je nemají kam uložit, prostě tě vždycky musí někam dát..vedení to nezajímá, že mají plný postele...takže je vždycky naštvaná

mišička třeba malé nechutná to mléko co ji dáváš, zkoušela jsi jiný?
7. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz
Niki náš od mala má režim mezi 6 a 7 večer se jde koupat, pak papání a pak tak do 8 usne.Dokonce před nějakým časem si sám řekne o koupání, začne být nevrlý tak je jasné, že bude koupání.
Hani no nám dr. říkala že ted jsou střevní chřipky a když ho kontrolovala tak říkala, že mu to tam trochu buble v bříšku, tak se mu to asi zhoršilo, no už je to dnes lepší včera večer hořel úplně sálal.
7. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
Nici já jiné mléko dávat nemůžu.Prostě máme nějaké spešl dietní a na travení a já nevím na co a jiné prostě nemůžem :unamused:
7. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
Jo taky jsem slyšelam, že obilňák skoro pořád bere :wink:
7. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jeda fuj střevní chřipka tou jsme si nedávno prošly a trvalo 14 dná než jsme se z toho vybabraly,
7. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
to je super....Tedík jako mimčo nebyl vůbec spáč, neusnul dřív jak ve 23h. a to už jako novorozeně, a mohla jsem s nim dělat cokoliv a stejně prd, a spal tak 12h za den, takže takový ty řeči že mimčo spí až 20h za den, tak to se mě netýkalo...ted chodí spát mezi 20-21h, ale jakmile usne odpoledne třeba kolem 16h, tak jde spát až ve 22h, takže odpoledne může spát jen do 15h, déle ne
7. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
U nás se už taky přes hodinu chrupčí, al eza to staváme asi v šest :angry:
7. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz
tak snad brzy malá začne jíst...Tedík měl taky střevní virozu, ale naštěstí jen 2 dny, možná proto, že už je i starší, tak se z toho tak rychle dostal....on byl poprvé nemocný až v 10m. ..a to měl 6.nemoc, a pak v roce angínu, ale od narození trpí na rýmu :frowning2:
7. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.