• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
tak ráno jsem se probudila s děsnou rýmou a trochu mě bolí i v krku ...rýmu mám samozřejmě od Tedíka, je to náš malý bacilonosič, sopel si utírá do všeho možného a samozřejmě taky do nás, i moje ségra to od něj chytla....a ted večer je mi fakt mizerně, ještě že má muž zítra volno...

Na pohotovosti jsme taky párkrát byli a pokaždé si říkám, že už mě tam nikdo nedostane, jenomže to naše dítě se rozhodne vždycky stonat o víkendu a člověk má strach co mu všechno je a nakonec tam jede...
10. dub 2010 ve 23:06  • Odpověz
Ahoj Jani a kdy začnete chodit a jaké to je cvičení???Jinak ti to stačí podepsat i půl hodinu před cvičením, aspon my sjme to tak dělali.
A s dětmi a pohotovostí je to tak, že asi všechny marodí o víkendu večer...náš taky, my jsme byli už dvakrát na pohotovosti.
11. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
Díky za info :wink: ..na takové věci si člověk fakt po 2 letech nevzpomene :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....no ale vím že jména jsem říkala až v porodce,že sen zeptala jaké pro holku/kluka..písla to do počítače a bylo...a rodila jsme taky u Miloušů. TAk se tam pak optám ža tam budu chodit na ,,pásy" :wink: .
No a jinak už se děsně těším až pojedem rodit :slight_smile: , bo nic mi nedělá takový problém jak trošičku delší chůze...to je pak peklo, jak mě bolí v podbřišku.....no už aby to bylo. I naše Julča už se nemůže dočkat, vždycky se ptá ,,Sárinka rodit?" protože když vidí jak mi vylízá pupík, tak si myslí že to už vylízá Sára :grinning: :grinning: :grinning: . Ale asi prvních 14dní bude celkem záhul ,než se to nejak zaběhá.
11. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz
Ahojte tak malej se zdá být už v pořádku, ale stejně zítra musím volat odktorce...

Hani začínáme od 1.6. a je to cvičení po porodu do 6měsíců...nebo alespoň tak je to tam napsané. A já tam půjdu zítra, jelikož stejně musím zítra do města, tak se tam zastavím. Ale chci se stavit ještě ve Větrníku, že mají taky nějaké cvičení pro děti, že bych chodila prozatím tam. A už se hrozně těším na to plavání. Teď jsme dvakrát po sobě koupali malého ve vaně a naprosto si to libuje :slight_smile:
11. dub 2010 v 18:37  • Odpověz
Ahojky holky, tak se jdu s vama rozloučit neb zítra teda jedem do té prahy a netuším zda si nás tam tedy nechaj nebo ne.
11. dub 2010 v 18:44  • Odpověz
Janulev tak super, že malému už je dobře :wink:
11. dub 2010 v 18:44  • Odpověz
Jani my po porodu chodíme ted a je to bezvadné.A máme to až do 17.5.A chtěla jsem chodit na cvičení dětí, ale nevím, ještě mi to nepotvrdili, tak se musím zítra zeptat, v kolik tam jdete???My máme zítra to cvičení od 11 do 12, ale většinou jsme tam až tak do 12:30.Tak možná se tam uvidíme.
Miši tak at vám to dobře dopadne.
11. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
Miško myslím na vás a držím palečky :slight_smile:

Hani my tam jdeme až kolem 14hod, v mailu píšou mezi 14-15 hodinou.

My jdeme dneska na kontrolu k doktorce, tak uvidíme, měla by dělat malému odběry...ale už je na tom lépe
12. dub 2010 v 08:32  • Odpověz
Ahoj tak jsme přišli ze cvičení a za chvíli vyrážíme k dr na čtyřměsíční kontrolu a snad i očkování.
Jinak ve čtvrtek začínáme chdit do poupátek, je to cvičení dětí od 3 do 7měsíců.
12. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky holky, tak si nás tam nakonec nenechaly , ale dojely jsme pozdě a už nebyl čas ani chut něco psát :unamused: :unamused: Tak jsme podstoupily veškerá vyšetření a verdikt zatím žádnej, jsem z toho strašně smutná jelikož chování některých doktorů nebere mezí a i když je někdo kapacita tak by měl být i lidskej. Jde o to , že Veřča by potřebovala novou chlopeň, ten doktor udělal utz a jak skončil tak se na VErču podíval jako na největší chudinku a ještě dodal, no je to hrozný , ještě že nevíš o co jde. A já řikám co stím budou dělat a on , že toho tam má jak nasetýho jako těch různejch vad a defektů a že se jim do toho prostředí nechce operovat a že vlastně neví co stím :confounded: No nakonec snáma pak mluvila nějaká doktork a říkala, že je to špatný, ale zatím né až tak akutní a , že nás pošlou domů a budou se na nějaké radě radit, jelikož výměna u tak malého mimča je fakt hodně naročná a ke všemu ani taková malá chlopen se nedělá, takže to vypadá, že budou vyčkávat co to nejvíc půjde :unamused: Takže já ted budu každej den vyhlížet poštaju jestly nám nenese dopis z
M otola co snama bude dál :unamused:
13. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky.Miši myslíme na vás a snad bude vše v pořádku, jste velké bojovnice.
Jinak my jsme včera byli na kontrole a máme 5580g a 62cm a dostali jsme včeličku na pneumokoka.Pak jsem šla půjčit odsávačku, tak jsem to včera zkoušela a zatím nic moc, tak uvidíme.Ale četla jsem články od enských a zvládli se vrátit k plnému kojení i po měsíci na UM.
13. dub 2010 v 11:33  • Odpověz
Míšo, to je smutný. musí být pro vás hrozná nejistota, když se nic neděje. držím vám pěstičky, aby jste na té dlouhé cestě měli co nejvíc síly na překážky.
13. dub 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahoj Miši.
Napsala jsem ti do IP.
13. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
Jo jo je to šilený na psychiku člověk si mylsí, že se něo dozví a zase jen čekat a čekat :unamused: Nejhorší je , že už na berušce pomalu jde vidět , že je nemocná, ze začátku byla ůplně normální a ted už nestihá s dechem, má studeneé ručky a nožky :unamused: :unamused: Je mi jí fakt líto :unamused: No nic holt budemezase čekat :wink: ¨¨¨
13. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz
Hani určo se ještě rozkojíš, já se ze začátklu snažila a pak to prostě nešlo tak jsem se na to vyprdla a pak malé bylo dva měsíce mi laktační poradkyně řekla, že kdybych to chtěla ještě zkusit tak že není problém, že i půl roku po porodu by to mělo jít. No tak jsme začala od znova a až jsem se trochu rozkojila (jen odsávačkou malá sama nechtěla) tak jsme se dozvěděly , že má alergii na kravské mlíko ajá jí stejně svoje davát nemůžu :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
MArti dík za IP, pak odepíši :wink:
13. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
Miši a ty máš doma odsávačku nebo jsi měla půjčenou???
13. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
Já mám svoji.
13. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz
Jinak holky dobrej obchod v americe a hezký a některý i dost levný věci, jen nevím, jestli posílají do čr, neumím moc anglicky,tak se v tom nevyznám, ale můj si tam koupil fotáka přišel mu do týdne,ale v americe.A zadara poštovné.
13. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz
misicka: to jsou ludry :unamused: je to boj, ale myslime vsechny na vas, jiste to nakonec zvladnete a bude dobre!!!!
hannah: jojo, nekteri z amazonu posilaji i do cr, jen si musis najit vhodneho prodejce..
13. dub 2010 v 15:25  • Odpověz
A jakou máš???
13. dub 2010 v 15:44  • Odpověz
Mišičko drž se, určitě to zvládnete...je mi malé moc líto a fakt ti Dr. jsou někdy na ranu, tak snad se brzy něco dozvíte a pomůžou vám...

hannah ty jsi před tím nezkoušela odstříkávat svoje mlíko a dávat to malému, vím že jsi psala, že máš hodně mléka, a dáváš mu to UM z lahve nebo ze stříkačky....já zezačátku taky zkoušela odsávat ale měla jsem málo mlíka, takže jsem dávala UM, ale dávala jsem mu to ze stříkačky, je fakt že ale měl víc mého mlíka než toho UM, po 14dnech jsem se už rozkojila, ale my měli ten problém hned nazačátku....a byla u mě i lakt.poradkyně a ta mi hodně pomohla a díky ní jsem vlastně mohla normálně kojit
13. dub 2010 v 15:52  • Odpověz
No odstříkávala jsem ručně bez odstříkávačky.Ale jen občas.My jsme začli s příkrmem, protoe dr. řekla, že málo přibírá, ale dnes vím, že to asi byla chyba, že jsme ještě měli počkat, ale ted je to už jedno.částečně kojím, ale nic moc.No ted malý přibral víc jak půl kila za necelý měsíc, mohli jsme ještě zkusit něco a myslím, že by na tom nebyl tak špatně a mohli jsme vydržwt do ted kdy má 4 měsíce a dají se už dávat různé kaše...
Když mě dali jeho hodnoty do tabulky, tak prospíval, jen ke konci se to trochu zbrzdilo.Dávám mu z lahve.A ted mám doma i stříkačku s hadičkou a tak to zkusím dát k prsu a uvidíme.nevím ale jestli na to budu mít sílu a nervy.Občas to trochu nezvládám, hlavně ted noc.Ale jinak je to moje zlatíčko a jsem ráda, že ho tu mám a nejsem tu sama.
13. dub 2010 v 16:02  • Odpověz
Měla jsem dvoufázovou ruční od Medely.
13. dub 2010 v 16:04  • Odpověz
Kurna mě štve to počasí :angry:
13. dub 2010 v 16:05  • Odpověz
Už ji nemáš???Já mám složenou z elektrické části a z lahvičky a toho vršku to je i na ruční, ale ne na pákovou.
13. dub 2010 v 16:38  • Odpověz
Nebo jsi měla zkusit odstříkávat mlíko a dávat mu svoje, ručně to dělat je naprd, to chtělo odsávačku, a třeba by to šlo a ani by jsi nemusela dávat to UM, já si myslím, že ti určitě tolik nepil, i když jsi psala že vypil jednou 100ml, bylo to spíš nárazově a taky to chtělo doma váhu...já si koupila odsávačku medela a váhu jsem měla půjčenou...ale třeba se ještě rozkojíte, chtělo by to si osobně promluvit s nějakou lakt. poradkyní....mi fakt hodně pomohla a bez ní bych asi nekojila...a co se týká nervů s kojením o tom vím svoje...já kojila zezačátku i hodinu a fakt jsem si říkala že se na to vybodnu ale hodně mě v tom podporovala kamoška a pak to bylo jen lepší a lepší
13. dub 2010 v 16:40  • Odpověz
Mám, ale má ji tedka půjdčenou kámoška. Já si jí nechavám třeba se u druhého bude hodit.
13. dub 2010 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.