• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Ahojky holky, tak já dneska z dobrou náladou volala jsme si na výsledky cukru a jsou negativníííííííííííííííííííííííííí aspoň něco :wink:
14. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
V Dm na masaryčce ty tablety maj určo já je tam nedávno viděla.
14. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
Odpo jdu k tomu kadeřníkovi a trošku když už tam budu prolezu město tak doufám, že až na to počasí to bude docela pěknej den
:wink:
14. dub 2010 v 09:50  • Odpověz
Jinak malá je nevyzpytatelná v noci a večer mi snědla devadesátku a asi se toho moc najedla prosotže ráno mi zase vypila velký hovco.
14. dub 2010 v 09:52  • Odpověz
Holky, díky, já taky doufám, že nebudu přenášet a že třeba za týden, 10 dní by to šlo (termín dle papírů od mudr. mám 3.5.) :zipper_mouth:
Míšo - gratuluji k cukru :wink:
Nicol - já jsem v těhu měla Mucosolvan, napřed sirup a pak od obvodní předepsané tablety :wink: A jitrocelový sirup, mňam, ten ten krk hezky obalil, to bylo úplný pohlazení.
Hani - focení bylo včera, bylo to super, až jsem koukala, jak jsem to zvládla bez problémů, měla jsem strach, že hned mi ztrvdne břicho, ale nevím, asi jsem divná, ale nejvíc tvrdne když ležím nebo spím :sweat_smile: Takže jsem musela udělit pochvalu M., že se "obětoval" i malému, že byl hodný :wink: Fotečky budou koncem příštího týdne, nějaké hodím sem a pak ty víc osobní na web a odkaz kdo bude chtít do IP. Mám radost, že jsem to stihla se hezky vyfotit, všichni 3, tak už můžu rodit...nebo radši zítra, dnes potřebuju ještě koupit koj.podprsenku :grinning: Takže Hani, ještě jednou díky za tip.
14. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
Já chci odkaz do IP :wink:
14. dub 2010 v 10:34  • Odpověz
Blani není za co, hlavně že jsi spokojená, jinak kdo budete chtít se fotit, tak fakt doporučuji a poskytnu slevu a kontakt.
14. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
Bbberta - to by bylo fajn, jestli by ti to nevadilo a já bych ti jestli chceš dala ty tablety, koupila jsem je před porodem v tesku a nepoužila, všude bylo psané, že stačí povařit ve vodě asi 5minut.
14. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
hannah: oki, tak rekni kdy (zitra) a kde se hodi predani. jen pak tedy poprosim vratit, protoze ji mam pujcenou :slight_smile: tablety v poho, kdyz vim,kde je sehnat,tak je koupim. ja byla v dm jen v olympii a tam mi nejaka mrcha rekla,ze to nevedou!
14. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz
ok to seš hodná, je mi jedno kde, nechci tě honit, když už máš ten termín tak brzo, odkud jsi???Jinak já mám zítra od devíti do 10 cvičení kousek od nových sadů, ale jak píši dojedu pak kamkoliv.Samozřejmě co nejdřív bych ji vrátila, já mám doma lahev a to jak se dává na prso, takže mi možná bude stačit jen ten zbytek vezmu to sebou a domluvíme se.Díky moc jsi moc hodná
14. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
Hannah já zezačátku taky povařovala, ale ty milton tabletky mi přijdou lepší, a přišli mi ty věci jak nový...jinak já sterilizovala až do těch 10m...

Jinak Hannah Tedík taky pil zezačátku v klidu a v pohodě, ale pak jsme zjistili, že to jen hrál a nic pořádně nevychlemtal, a kolem toho 3.-4.m bývá hodně miminek nevrlých u kojení, podle mě ti pořádně nic nevypil, když ti přibral jen kilo za 3m, a ted to za ten měsíc dohání, ale přeju ti at se ke kojení zpátky vrátíte, i když zachvíli začnete s příkrmy, a pak bude stačit ho kojit jen 3x za den
14. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz
No jak jsem psala, jsem ráda aspon z atěch dest minut co pije.No uvidíme jak to půjde.JInak tablety vyzkouším.Dík holky za rady a mějte se i když je venku tak škaredě.
14. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz
hannah:mas ip..a terminem nestras, ja se rodit jeste nechystam:slight_smile:
14. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz
Tak se hlasím zpět z města, teda moc jsem si to neužila lilo a lilo jako z konv e, ale jsem ostřihaná a i pár věciček do šatníku jsem si dovezla jak sobě tak malé :wink:
14. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
Tak já dneska koupila lovelu a zítra vyperu všechny věci pro mimčo, koupila jsem si i poporodní kalhotky...což je jediná věc co mám zatím do porodnice :slight_smile: ale už se pomalu začínám taky chystat...jo a možná se budeme stěhovat než porodím, teda pokud to stihneme, což bude taky zajímavý :confounded:
14. dub 2010 v 19:24  • Odpověz
Já jsem v sobotu kupovala v té lékárně na Kobližné věci na masáž hráze a na cvičení Epi-no, no sranda, jelikož se za mnou zas vytvořila fronta a já nakupovala s tím mega břuchem kondomy, lubrik.gel, gel na masáž hráze, sexy poporodní kalhotky,... :grinning:
15. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahojte holky,jen jsem nakoukla a připomněla jsem si časy před rokem :grinning:

Jinak já ty tablety vůbec neměla a vyvářela lahvičky normálně v hrnci 5-10 minut a bylo.Sice jsem kojila do 8.měsíce,ale už od 2.jsem přikrmovala na noc a malá krom trochu rýmy byla celý rok zdravoučká :slight_smile:

Nicole-já v Lovele také prala,ale mně smrděla a taky jsem musela změkčovat prádlo octem,místo aviváže.K.měla suchou kůži.Spíš doporučuji Tide sensitive.který možná také dostanete v kufříku v porodce :wink:
15. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahojky, tak venku to dneska za oknem vypadá, že se nám počasí konečně umoudřilo tak povalíme ven :wink:
16. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsem se dozvěděla , že moje gyn. se stěhuje od 1.5. sem... http://www.mediconet.cz/ Nemáte někdo zkušenosti? Jste za ty peníze opravdu spokojené? Jsem zvědavá, jeslti se o tom moje gyn. za týden zmíní, protože mě to řekla sestřenka co u ní dnes byla, ta koukám jak puk, min.čtvrtek o tom nepadlo ani slovo, že ještě před porodem budu buď měnit gyn. nebo se stěhovat s ní :sweat_smile:
16. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
Blani-kolik se tam platí,nedočetla jsem se tam? to není na zdr.poj?
16. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
U té gyn. by se platilo 200,- za návštěvu, v čemž by byla jednoráz.zrcadla a 30,- poplatek, takže 120,- rozdíl oproti tomu "zadarmo" kam chodím teď. UZ fotky atd. si stejně i teď platím. Jinak klasické věci platí pojišťovna jak jinde.V těhu by se ale za návštěvy neplatilo. Probrala jsem to s M. a přejdu tam, budu pořád u své gyn., se ketrou jsem max. spokojená, a snad se zbavím toho s čím u ní nejsem spokojená...třeba čekání přes 2 hodiny i přes objednání, bezbariérový přístup, lepší poloha, předpokládám, že tam nebude pobíhat půlka obyvatel Cejlu :zipper_mouth:
16. dub 2010 v 11:37  • Odpověz
já používala u Tedíka jen lovelu bez aviváže a byla jsem s ní spokojená a docela mi voní...

jinak Blani já chodím na Unicu na gyndu, a za těch 10let budu už mít asi 6.gynekologa...oni pořád někam odchází, a ted mi můj Dr. oznámil, že už nebude mít ambulanci a bude dělat jen um.oplodnění...mně se z té kliniky nechce odcházet, ale nebaví mě mít každý rok nového Dr.
16. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
To se ti nedivím, já jsem vystřídala taky 6 gyn. ,ale to 3x díky stěhování po celé republice, 1 šel do důchodu a teď jsem jen přešla před asi 2 lety v rámci 1 centra od jedněch dveří do druhých, že ta první nestíhala....a ona mi odejde zas jinam. Ale tak snad nám zase zvednou mateřskou, tak to využiju pro své zdraví :grinning:
Já mám radost,jak je venku pěkně... teda ne že by bylo úžasný pořasí, ale nechčije :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen abyc to vydrželo přes víkend.
16. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz
Tak jsem chtěla jít ven když tam vylejzá sluníčko, položím VErču do kočáru a ona mi ho totálně zblije a až doblila tak se začala řechtat, nemám slov. Takže teď jdu a místo procházyk venku budu čistit a parat kočár. Super
16. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz
Míšo - teda namyslím to zle, ale teď jsem se zasmála taky, jak jsem si to představila, jak je jí chuděře zle, vyhodí to a pak se tomu zasměje :sweat_smile: Tak čištění zdar!
16. dub 2010 ve 14:57  • Odpověz
Už je to v pračce a tá si chrní a chrní.
16. dub 2010 v 15:03  • Odpověz
Já "prala" kočárek o víkendu. Tak jsem si taky vyzkoušela co vše jde vyprat atd. Tak jsem pak mezi matraci a ten obal na ni dala takovou tu nepromokavou podložku co je do postýlky, jsem přes net koupila takovou akorát malou do kočárku, taky pro případ nehody, abych prala jen ten obal :sweat_smile: Dokonce jsem zvládla to i vše zase správně poskládat, zapnout atd.... teď mám napůl sundaný obal z autosedačky a nevím jak dál...a pak už ho asi nedám nazpět :zipper_mouth: :grinning:
16. dub 2010 v 15:11  • Odpověz
Taky naštěstí mám v kočáře takovou savou podložku takže madrace naštstí zůstala celá jen fusak musel celej do prádla.
16. dub 2010 v 15:12  • Odpověz
No to jsem ráda, že to není zbytečně koupená věc, jsem právě přemýšlela, jeslti to koupit, ale pak jsem si říkal, že dítko si může ublinknout jak v postýlce, tak v kočárku, nebo prokakat plínku atd....
16. dub 2010 v 15:21  • Odpověz
blani,já bych asi tu autosedačku,nebo kočár neprala.
Mám pocit,že se to víc špiní,ty látky,když se to pořád pere.
Sundat ten potah je docela maturita,poradila bych ti ,ale už si to nepamatuju.Tam je problém s tou velkou přezkou.
16. dub 2010 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.