• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
ahoj Luci! tak to je super, gratuluju ke kontrole:slight_smile:....jé, ten náš bude asi hrozný macík, když v 34tt měl 2,2kg:grinning:
21. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
luci,
moc moc gratuluji, s prací ještě vydrž do 2 kil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
holky, moc pěkná tabulka, kde vám ukážou průměrné váhy:
http://babymed.com/tools/ultrasound/third_trimester/Default.aspx
já jdu dnes na 12.40 pro výsledky protilátek, tak snad se malý tranzfuzi ještě vyhne, chtěla bych, aby ho to potkalo až kolem 30tt, někdy to totiž může spustit porod...
21. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
evanek tak budu držet pěsti, ať to dobře dopadne :wink:
21. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
děkujůůůůů :wink:
21. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
já jsem prostě odhodlaná, že tohle třetí miminko už chci mít zdravé doma v postýlce, to už nikomu nedám, stačí že dvě první jsem musela oplakat :frowning2:
21. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
evanek ono to taky přesně tak dopadne :wink: ........ještě pár týdnů a budete s prdísem doma v pelíšku :slight_smile:
21. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
já doufám, jsem tak šťastná, že už má kilo a už by přežil, strašně se na něj těším :wink:
21. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
to já taky, každý den víc a víc a pořád mám pocit, že to čím dál pomaleji utíká:grinning:
21. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
tegga,
a už pomalu balíš tašku do porodnice :wink: :slight_smile: ?
21. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
ne evanek, nebalím....asi bych pomalu mohla že :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahojky holky,

Luci velká gratulace, že kontrola dobře dopadla :slight_smile:

Evanek tak držím pěstíky aby transfůze ještěn chvilku počkala :wink:

My dneska byly pro nové umyvadlo a pak se stavily ke kámošce okoupat do bazénku teď dělám opoždění obídek a pak se bude jen lenošit :wink:
21. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Já dneska lenoším celý den a už jsem z toho tak unavená, že musím jít na chvilku ven:slight_smile:...sice se mi do toho pařáku moc nechce, ale doma už mě to teda taky nebaví:grinning:
21. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
venku je opravdu ukrutně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mišičko, díky, kontrola dopadla super, protilátky se zvedly jen o trochu, takže zatím Ok :grinning: :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Evanek tak super :wink:
21. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
evanek paráda :wink:
21. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Tak koukám, že dneska to tu trochu drhlo :unamused: My se vrátily z náštěvy a jsme grogy tak jdeme rovnou do postele, venku už to začiná foukat asi bude pěkná buřina :slight_smile:
21. srp 2009 ve 23:29  • Odpověz
Ahojky holky, tak my razíme dnesk výlet tak si užijte sobotu , nakonec buřina nebyla a tady je zas hezky :slight_smile:
22. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Jé tak koukám, posledních pár dní si taky vykladám sama :grinning:

My byly včera celí den na výletě a bylo to super,zámek , výstava, obídek, kafíčko atd....Taky jsme dostala k narozkám parfém a nadherně velkou orchidej a ještě si nějaký dárek vyberu :slight_smile:
23. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj myško :slight_smile:
my doma malujeme, takže práce mám až nad hlavu :slight_smile:
doufám že neporodím předčasně :grinning:
23. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
Lucajdak tak se hlavně moc nenamáhej :wink:
23. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
neboj myško v ramci moznosti :grinning:
23. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Tak to jo :wink:
23. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jsem tu jen na skok, pozdravit vás, budu tu zítra od pátku jsem v jednom kole. tak hezký zbytek víkendu. papa
23. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
ahoj holky, jdu po víkendu nakouknout :slight_smile:
mišičko, vše nej k narozeninám :wink: a hlavně zdravou dcerušku :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
23. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Děkuji evanek to si přeji nejvíc ze všeho :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Miši, přeju dodatečně všechno nejlepší k narozeninám, hlavně zdravého a hodného mimíska.

Jinak holky byla jsem v olympii v c a a a nebylo tam na mě vůbec nic tak nevím co si kde budu kupovat :angry:
24. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahojky holky,

já bych spíš vyzkoušela CaA ve středu města :wink:

Já teď valím k zubákovi moc se mi nechce :unamused:
24. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahoj,

Tegga, Evanek, Míšo, děkuji za gratulace ke kontrole. Dnešní byla taky úspěšná, opět pochvala, že je to mnohem lepší. Můžu už pomaličku i začít něco málo dělat - především si chystat věcičky pro mimi - ale s opatrností. Takže se pustím asi do praní. Manžel bude věšet pak to vyprané.

Míšo, dodatečně se připojuji ke gratulaci k narozeninám, hlavně, ať se ti splní ten největší sen a přání - narození zdravé holčičky!!!!

Evanek, gratuluji k výsledkům. Určitě to tentokrát dopadne dobře a budete mít v postýlce krásný mimi.

Suny, zkus i do centra - k Zelňáku, a do Vaňkovky. Opravdu mívají dobrý výběr. Kolikrát se musím rozhodovat i nad několika věcičkama. Snad pochodíš líp.
24. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
Jééé luci moc děkuju, já do města nerada, ale asi budu muset no.
Holky chci se zeptat co těhotenskou podprsenku? nosíte??
24. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.