• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
My to všechno koupili v akci, že měli slevu 20% na vše na skladě nebo prodejně, tak vím, že třeba podvozek kočárku a část sportovní části stála na prodejně, zbytek si moc nepamatuju, msylím, že zbytek byl ze skladu, ale i tak to chci radši vyprat. :wink:
16. dub 2010 v 16:06  • Odpověz
My jsme to taky nepraly, ale je fakt kdyby to stálo někde na prodejně asi bych to do pračky dala.
16. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
hm, tak zpravy z bohunic me moc nepotesily - uz od pondelka pry maji stop stav :frowning2: zitra jdu na kontrolu, zas se preptam - a jestli bude volno, hned se tam uvelebim :slight_smile: jinak tentokrat chvalim rychlost..na to, ze byl zas doktor pryc a vysetrovala jen jedna mladinka, byla jsem tam i s monitorem asi hodku a ctvrt, takze super!
17. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
jinak ja teda kocarek taky neprala...a ani se zatim nechystam :wink:
17. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
Jé tak zase stop stav jo no to bude všude tedy narváno :unamused:
17. dub 2010 v 11:56  • Odpověz
:frowning2: Jsem si říkala, že dnes by byl na porod krááásný den, tak nic, když mají stopstav. :frowning2:
Berta - holt tam musíme přijet už s hlavičkou mezi nohama, to nás třeba jinak nepošlou :grinning: Abychom nedopadly jako v Prágluna té Bulovce, jak paní rodila v sanitce :sweat_smile: Jen mě napadlo, já jsem si promazávala IP a zas jsem si neuložila tel.číslo na sanitku do Bohunic, někdo mi je posílal, nemáte ho? Mám akorát číslo na porodní sál. V
17. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
B lani tak si musíš ještě počkat :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
Blani,až bude mít ty fotky,tak mi je pošly do IP.
Děkuji. :slight_smile:
18. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
jasně pošlu :wink: Už se na ty fotky moc těším, ale ještě si musím pár dní počkat. tak aspoň dám vytisknout fotky z focení z 2.trimestru na památku a dolepit fotky z UZ do alba...
18. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/bazar/jine-detske/ph62/puncochacky/

Blani punčocháčky s krtečkem, jinak se taky těším na fotečky, my máme i na jejích stránkách , ale jen dvě:frowning2:
Jinak my jsme taky kočárek neprali, ale jak přestanem používat hlubokou korbu, tak to sundám, jde to a vyperu, protože jak jsem jela k našim tak jak pršelo a já to sama cpala do auta, tak jsem to asi zašpinila.
Jo a dneska jsme zkoušeli první mrkvičku, sice se u toho chudám moc netváil, ale jinak dobré, ani toho nebylo moc venku a špinavého.
18. dub 2010 v 18:50  • Odpověz
Ahojte holky, jdu jen mrknout...malej před chvílí usnul...naštěstí už to začíná být lepší, už jen sem tam ublinkává a ani už tolik neplače :slight_smile:

Včera jsme byli poprvé plavat a bylo to super, sice malej ke konci plakal, už to asi bylo dlouhy, ale jak jsme vylezli z vody, tak se uklidnil a splapak 6 hodin v kuse...což se přes den už hodně dlouho nestalo a v noci pak spal taky krásně :slight_smile:

Tady jsou nějaké fotečky
18. dub 2010 v 19:09  • Odpověz
Janulev a kam chodíte plavat?
18. dub 2010 v 19:13  • Odpověz
Jani bezvadný.Já se chystám taky někde se přihlásit na plavání, navíc dostaneme od pojištovny 1000,- a jinak chodíme dvakrát týdně na cvičení.
18. dub 2010 v 19:16  • Odpověz
A gratukuji Jani malýmu ke třem měsícům.
18. dub 2010 v 19:16  • Odpověz
Ahoj holky,
Jani - krásný, jsem zvědavá, jeslti já se dokopu chodit někam s malým na nějaký cvičení :sweat_smile:
Hani - přesně takový mám ponožky, červený s krtkem s tužkou :grinning:
18. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
Přidala jsem album malýho....
18. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
jůů, Hani, super :wink: Blbý dotaz...pálila tě v těhu žáha? mě totiž pálí šíleně a nic nepomáhá a každý mě říká, že malej bude mít pořádný háro :grinning: Tak já jen, že Matěj je od narození taky pěkně vlasatec :wink:
18. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz
Tak ještě jednou k praní kočárku,látku jsme si navrhovali sami,šili ho na míru,takže jsme ho neprali,ale když jsme ho chystali pro další dítě,tak samozřejmě ano.
Blani-tak žáha mě pálila děsně u všech třech a žádný vlasatý dítě jsem neměla,takže mýtus.
Je vidět ,mže jste nadšenéa cgodíte plavat a cvičit,já jsem s Dominikem taky chodila,ale ted to nehrozí,nějak si ho užívám jinak spíš v klidku domova.
Hani,vy už krmíte pevnou stravu.Náš doktor prosazuje,i když se nekojí jen mlíko do 6měsíce.
18. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
Bez Renie jsem neudělala ani krok,snědla jsem ho požehnaně.
18. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz
Leo - tak to je super, si nechat udělat kočárek "na míru" :wink: Já zrovna jak to prala si říkala, že kdybych to zničila, že není problém to nechat od mamky ušít, to je samá hadra vč. té stříšky :sweat_smile: No, snad to nebude potřeba. A to cvičení....v plánu nějakou aktivitu mám, abych přišla mezi lidi, plavat chodit nemůžeme, tak asi cvičení, ale mám strach, jeslti na to nejsem velký lenoch :sweat_smile: :zipper_mouth: Rennie jsem zkoušela, nepomáhalo, ale aspoň mi to osvěžilo dech. Gaviscon je hnus, jak omítka, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: A furt naivně čekám, jak mi klesne bříško a přestane mi být zle od žaludku a pálit žáha, pokud zas v těch chytrých knihách nekecají :grinning: A když budu mítt holohlavé dítko, nevadí, u chlapů je to sexy, holohlavá holka by byla horší :sweat_smile: Všem dobrou noc a novému týdnu zdar!
18. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
Blani jo pálila mě žáha dost a hlavně večer jak jsem šla spát, nic moc nepomáhalo, rennie jsem nebrala ani malox.
Leo, nemusím dávat příkrmy, ptala jsem se doktorky na kašičku a říkala, že ji můžu dát večer aby malý dobře spal, tak ji dělám řidkou a sama jsem zkusila mrkvičku, která je od 4.měsíce, ještě máme doma broskvovou přesnídávku, co jsme dostali v porodnici v balíčku ta je taky od 4.měsíce.Jinak pevnou stravu pořádně začnu až od 6.měsíce.
18. dub 2010 ve 22:40  • Odpověz
Hani - přesně tak, večer to je děs, snažím se spát trochu v polosedě, to je hned mnohem lepší, ale nejde mi spát naboku tak ohnutá, malý mi tam pod žebry nějak vadí :grinning:
19. dub 2010 v 09:47  • Odpověz
Ahojte holky...

Hani super fotečky :slight_smile: a děkujeme za gratulaci :slight_smile:
Já byla v pátek za kamoškou a ta dávala malé už sem tam přesnídávku od 3. měsíců...a malá roste jako z vody :slight_smile:

Miško chodíme do Plaváčku na třídu generála píky

Já se musím přiznat, že mě žáha za celé těhu nepálila, naštěstí...ale ze začátku těhu jsem dost trpěla na bolest hlavy...obíhala jsem kvůli tomu aj doktory. Strašili mě, že se to po porodu může vrátit a ještě horší...naštěstí nic...jen občas, když jsem hodně unavená
19. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
blanka: no kde jsi holka, drzim ti tu misto u me na pokoji a ty nikde...toho stop stavu ses nemela lekat, mne taky vzali, plno porodnich boxu je stale volnych, akorat na sestinedeli je obcas plneji...
takze zaroven hlasim, ze to prcek v nedeli v 5:15 zvadnul, jmenuje se Dan, mel 4330g, 52cm (a ano, spravny predpoklad, na porod nevzpominam jako na nejrkasnejsi zazitek v zivote - aspon zatim :grinning: )
20. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
Berta - gratuluji moc a moc, to je krása, jak tu holky hezky rodíte :wink: Drž místo, jdu na ulici znásilnit prvního chlapa, ať se to pěkně rozjede! :wink:
20. dub 2010 v 10:44  • Odpověz
blanka: :grinning: :grinning: :grinning: pozde,holka,uz mam spolunocleznici, ale par mist tu na patre jeste je..a zitra snad uvolnim to svoje :grinning:
hanka: diky, jestli tu odsavacku vyuzivas (jde to s ni vubec??), tak si ji zatim nech, ja se pak v pripade potreby ozvu! malej sice shodil uz 400g, coz je myslim dost, ale uvidime..az bude krize, pisnu.
20. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
Berta - moc gratuluji k prckovi. je fajn, že ty stop stavy nejsou zas tak hrozný....tak můžeme vesele postupně rodit :slight_smile:
20. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz
jojo, pojdte do toho :grinning: ja mela fakt strach, ze me poslou bud domu,nebo na obilnak, a kor, kdyz jsem pri kontrakcich mela na monitoru delohu tak 6-18 max..jsem se stydela, ze plasim, ale pry na dva prsty a zustavam..a dokonce byl volny i nadstandardni porodni box, takze fakt parada!
20. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz
Teda, ty nám děláš "chutě", já fakt vyrazila ven na procházku po 6 dnech ležení a prd..ani to s malým nehnulo :sweat_smile: Akorát to znásilnění se nějak nekonalo, to možná bude ta chyba. To jsem ráda, že jsi tam spokojená, no snad nám to taky vyjde. Tak hlavně hodně zdraví a mimču zdar!
20. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz
A dneska je teda fakt nádherně, dnes by se rodilo :grinning:
20. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.