• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Super, díky :wink: To zas na mě přijde depka, jak tam uvidím ty rodící maminy s taškama... třeba to malýho nějak vyprovokuje :grinning: Co malej? Nezlobí?
23. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
blanka: vzdyt mas jeste furu casu,,i kdyz jestli mas porad posly, nedivim se, ze jsi nedockava...ja mela bolesti jen dvakrat a z toho jednou to byl porod :slight_smile: malyho jeste nehodnotim, ale dam vedet... :wink: nekdy je to zlaticko, nekdy holt rve :frowning2: ale jinak myslim pohodicka. tesim se na vikend, az bude tatka vic doma a ja snad budu jen kojit a spat :wink:
23. dub 2010 v 15:38  • Odpověz
Ahoj bbberta, malej je hezkej.JInak moc neodsávám, ručně to jde trochu líp a nemám ani tolik nervů zkoušet ho krmit stříkačkou...ale zatím jakžtakž pije i ode mě.Tak uvidíme.Třeba dneska v noci jsem měla dost nalité prsa, což už jsem dlouho neměla a v noci taky malýmu stačí jen prso a už konečně spí skoro hned po kojení.Tak jsem ráda, ale častěji se budí.
23. dub 2010 v 17:42  • Odpověz
Nikol- nejsou brzy po sobě.Jeanettka nám ve 4 týdnech zemřela na vrozenou srd.vadu,
ted by měla 1 rok 6měsíců.
Tobík nám všechno vynahrazuje.
23. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz
Ahojte holky...

Bberto malej je moc krásnej :slight_smile:

Leopoldo to mě mrzí :frowning2:

Hani tak co kdy vyrazíme na tu procházku?
24. dub 2010 v 07:48  • Odpověz
Jinak včera jsem se semka už nedostala , al e příšel nám ten dopis z Motola a za měsít tedy jdeme na operaci a bohužel hodně náročnou :frowning2: :frowning2:
24. dub 2010 v 09:46  • Odpověz
VErča už má teploty nižší , ale je pořád mrzutá a protivná takže jí pořád něco je.No musí se stím poprat a bude nám to trvat dýl než normálně jelikož nemá to očkování, ale zase na druhou stranu by si tím mohla vytvořit protilátky a nějakou tu imunitu ne? :wink:
24. dub 2010 v 09:47  • Odpověz
Miši budem na vás myslet.
24. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
misicka: porad na vas myslim, jste obe velke bojovnice!! vydrzte, holky! urcite se to jednou zlomi a budou uz jen dobre zpravy!!!

hannah: takze tu odsavacku nevyuzivas? ja totiz jaksi...bych si asi dala rict..druhy den nechavam jedno prso odpocinout (praskliny az do krve, chudak malej sosal pres klobooucek krev,tak jsem to stopla) a je hrozne nality, rucne tomu moc neulevim, ale zas nevim, jestli ta odsavacka nebude moc drasticka (a jestli to vubec pujde,ze :unamused: )

jeee ja uz chci taky prochazkovat!! jsem strasne zvedava, jak se malymu bude libit v luzaneckem parku a jak to vozitko budu (ne)umet ovladat :slight_smile:
24. dub 2010 v 11:05  • Odpověz
Berta budeš chodit do lužánek jo? Já tam jako malá vyrůstala než jsme se přestěhovaly :grinning: :grinning: :grinning: A mám tam vlastně ještě babičku :slight_smile:
24. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
Už aby tá operace byla za náma :wink:
24. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
Bbberti stačí říct a já ti ji vrátím, napiš kam máme dojet.No snad ti to půjde, mazej si to bepantenem, to pomáhá, já mám taky trochu jakoby mokvavé prsa.No jinak ona je trochu drastická ta odsávačka ale když to dáš na malý tah tak snad to bude dobré.Tak napiš kde to mám dovést.A moc díky.
24. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
misicka: jojo,je to nejblizsi park.
hannah: jen pokud ji fakt nevyuzivas a uz nebudes potrebovat!! ja ted mam domaci vezeni,ale poslala bych draheho k vam,at nemusis cestovat. jeste zkusim vyckat. toho tahu se prave desim..kor kdyz to je ted takove citlive. bepanthen pouzivam, myslim,ze by prisati uz ani tolik nebolelo, ale malej holt z te zatvrdle bradavky a nalityho prsa nechce..mne to nemokva, spis naopak ty prasklinky zatvrdly..ted je spis problem to nality zatvrdly prso :unamused:
24. dub 2010 v 11:23  • Odpověz
Zkus se mrknou t na www.kojeni.net, třeba ti tam nějak pomůžou, ale okud máš nalitý prso, tak je jasné že malý nechce bo si ho nenmá jak chytnout, to je prý dobré trochu odstříkat a pak zkusit, jestli se chytí.JInak nemusíš manžela honit já bych opravdu kamkoliv dojela asponse projdem a nebudem sedět doma.Já jsem stejně využívala jen tu elktrickou část, bo zbytek mám doma.Takže láhev a klobouček jsem nepoužívala.Jinak zkusím to ještě přes tu stříkačku jak mi říkala laktační poradkyně.Takže pokud chceš tak ti ji hned dnes dovezu.Dík
24. dub 2010 v 11:36  • Odpověz
hannah: stranky kojeni.net procitam, momentalne nahrivam a cekam, az se danecek probudi..coz je asi prave ted:slight_smile: to by byla dost dlouha prochajda az k nam, navic zatim prevlada strach z bolesti pri odsavani, takze to dnes byt nemusi :slight_smile: drahy by pro to sjel, stejne porad jezdi po brne.
toz jdem na dalsi kolo...
24. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz
Na ty bradavky popraskaný je i dobrý odstříkat trochu mlíka a po koju je tím potřít a nechat to zaschnout.
24. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
No je mi to jedno, ale pokud máš blízko lužánecký park tak to není daleko a pokud jezdí šaliny a busy tak dojedem kamkoliv.Ale nechám to na tobě, ale jak říkám stačí napsat, potřebuji odsávat a já přijedu.Jinak malý ted chudák usnul v kojící polštáři, zkoušeli jsme stříkačku a hadičku k prsu aby jako sál a mě to nějak stimulovalo prso, ale chudálk u toho tak řval a byl celej spocenej, bylo mi ho líto tak jsem toho nechala, bo stejně jak řve taks e nechytne.Něco ode mě vypil a pak UM.Ale nehodlám ho takhle týrat, ještě to zkusím jak bude zas pít, ale nevidím to dobře, ale trochu ode mě pije a hlavní je, že je spokojený a přibírá.
Jinak hodně štěstí, snad se to zlepší.
24. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz
Holky jedeme ven, je škoda při tak pěkném počasí sedět domu u pc.
24. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz
Užijte si to venku , to my dneska ještě budem doma přeci jen tu zvíšenou teplotu pořád máme.
24. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz
Tak jsme vyrazili asi kolem půl druhé a vrátili se kolem páté a pak jsem si udělal ještě než se malý vzbudil jídlo a šli jsme si sednout na balkon, pojíst a vypít kávičku.Pak jsme uklidili nákup, no kdyby si matěj "neřekl" o koupel, tak na něho zapomenu i tak jsme koupali až po půl osmé a ted od devíti už spí.
24. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj Míšo,

jaká operace vás čeká.Budou dávat novou chlopeň?
Držte se.
25. dub 2010 v 11:37  • Odpověz
bberta určitě by jsi to prso měla vyprázdnit, at se ti tam nedostane zánět, mně se zezačátku stávalo že jsem tam měla zatvrdliny, ale naštěstí Tedík se vždycky přisál a krásně to odsál a to byla úleva, ale zezačátku jsem mívala taky hodně prasklý bradavky, asi prvních 14 dní a pak v pohodě...ale sprcha a různý obklady na prsa mi nikdy nepomohli, prostě jsem ho musela odsát odsávačkou nebo Tedík vypít...

jinak už mě docela často tvrdne břicho, ale poslíčci zatím ne...
25. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz
Míšo - tak snad se to po té operaci obrátí už k lepšímu :wink:
U Lužánek jsem taky bydlela, chodili jsme tam venčit fretky , takže jsme tak byli vždycky za atrakci :zipper_mouth: :sweat_smile: Dnes jsem byla aspoň provětrat bříško, sedla jsem si tu na hráz rybníka a představovala si, jaké to bude s kočárkem, už se těším.... :wink:
25. dub 2010 v 16:36  • Odpověz
Blani, taky jsem si to kdysi představovala jak budu sedět na té lavičce a miminko mi bude spinkat v kočárku a já budu vegetit..realita je bohužel někdy jiná...jakmile jsme zastavili s kočárkem, dítě se probudilo a začalo řvát :sweat_smile: ale stejně je to mateřszví nádherný :wink: hlavně ted je sranda jak Tedík začíná všechno napodobovat, naše gesta a postoje...je rozkošnej :slight_smile:
25. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz
Přesně jak píše Nikol, realita je jiná.Maty zas v posledních dnech dělá to, e jak vejdem do obchodu tak se začne v kočárku vrtět, nelíbí se mu tama já ho musím nosit, což ne vždy jde.
25. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
Holkyyyy, tak mi nekažte iluze :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já se těším, jak budu mít hodný dítko, co se 2x za noc vzbudí na kojení, v kočárku bude spát i bez drncání, atd.... :grinning: No, jeslti to bude tak, jak jsem si předtsavovala bezproblémové těhu, jak si budu užívat "volna", tak potěš koště :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobrou noc a ať vás mrňousci nezlobí (ti v břichu i venku :wink: )
25. dub 2010 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj holky tak jsme dneska byli na cvičení po porodu a máme tam novou maminu s pěti týdenním chlapečkem a tak jsem si tak zavzpomínala jak to naše dítko bylo taky tak malinký.Jinak Bbberta si od e mě dneska vzala tu odsávačku, měla v noci přes 39 a prsa má furt nalitý, tak snad to bude brzo v pořádku.
JInak se nám ted moc daří, máme nové kamarádky maminy, snažíme se chodit na akce, ve středu mi přijede tchýně s tchánem, tak si na jeden den odpočnu. :slight_smile:
26. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj Hannah, prosimte na to cviceni po porodu chodis do Cenapu? A od kdy je mozne tam zacit chodit? Asi hnedka po sestinedeli, ze jo. A bude se cvicit i o prazdninach? Ja jsem tam chodila na predporodni pripravu a byla jsem spokojena, tak bych rada chodila i dal... Diky za odpovedi.
26. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz
Jo hnedka zkus si tam napsat nebo na jejich stránkách se mrkni kdy se dá poslat přihláška na toto cvičení, je to dost obsazené, ale víc obsazené jsou cvičení pro děti.Určitě i oprázdninách jinak kdybys cokoliv potřebovala tak se ozvi do Ip ti hodím na sebe kontakt.Měj se Hanka
26. dub 2010 ve 23:00  • Odpověz
Hannah, tak jsem se zkusila prihlasit, ale dokud se mimino nenarodi, tak to nejde. Zacina se pry 8 tyden po porodu a jak to bude o prazdninach se jeste uvidi. Toz tak. Tak uvidim, jak to bude po porodu, beztak kdovi jak to budem zvladat.
27. dub 2010 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.