• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Hannah, a dali ti injekci nebo kapačku? Dr. dneska mluvil o injekci...
Blani, tak to je dobry, ja se vzdycky jenom zeptam, jestli ty krivky jsou vpohode a oni reknou, ze jo :slight_smile:
29. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
cincolina: kapačku, a to ještě nevím proč mě chtěla píchnout do ruky kde nemám žílu, ale nevěřila mě tak mě tam píchla a nic, tak se to snažila píchnout do boku zápěstí na stejné ruce a propíchla mě žílu a nakonec mi to píchla do druhý ruky a bez problémů.Ale fakt je to na ochranu miminka a já to měla v průkazce napsáno červeně, stejně jako jiné důležité věci.
29. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
blanka: ze ty uz rodis??? ze by v bohunicich vsem rikali 3400g?:slight_smile: uz jsem tu psala, nam taky 3400g a za tyden vylezl malej 4310g..takze se nech prekvapit,jestli bude tomasek chlapak!
30. dub 2010 v 07:15  • Odpověz
Berta - prd rodím... :confounded: Sice krásné kontra po 5 min, jak řekla PA, i leckteré maminy při porodu by mi mohly závidět, ale zas to v noci přešlo. Stejně včera bylo hnusný datum na zapamatování a Bohunice měli stop stav :stuck_out_tongue_closed_eyes: A s 4,3kg nestraš!!!!! Já furt doufám, že jak je to plus minus nějaký to deko, že budu rodit max.3,5kg :sweat_smile: Dneska je kráááásně, to budou čarodky, raději dnes nevylezu, abby mě neupálili, vypadám jak čarodějnice 1.kategorie, vlsay rozježený, místo bradavice beďar na nose,... :grinning:
30. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
Konečně jsem dala dohormady fotky z profi focení, tak vám hodím odkaz do IP, nelekněte se mě.... :sweat_smile:
Hani - ještě jednou díky, jsem se jimi včera celý den kochala, hned jsem 2 hodila do obálky a už putují směr babičky a dědečci :grinning: A pár jich je v Kodaku na vyvolnání vel.21x30 :grinning:
30. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
blanka: jeee to jsou krasny fotecky!!akorat jsem te tedy nepoznala... :pensive: ale asi to budes ty..strasne ti to tam slusi (teda vsem trem!),moc pekne nalicena...lituju,ze ja zadne fotecky nemam...tak necham aspon profi zvecnit danecka..
30. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
Berta - děkuji moc a neboj, většina lidí mi píše, že by mě nepoznala...kamarádka psala, že jsem taková jiná.., tak jsem odpověděla, že však jo, nevyspaná, nateklá a o 20kg tlustší, tak pak přiznala, že to nechtěla říct rovnou, ale že fakt jsem jak bambule nateklá :grinning: Bohužel mi fakt bylo zrovna 2 dny blbě a tak jsem byla taková napuchlá, ale tak to k těhu patří. Aspoň další fotky s malým budou ještě hezčí až as zhubnu a splasknu :grinning:
30. dub 2010 v 15:45  • Odpověz
blani, tak já bych tě tam taky nepoznala....viděla jsem tě jen v té restauraci nenalíčenou a tady tě moc pěkně nalíčili....je pravda, že si byla trochu zcvrklejší, ale na tobě je vidět, že si hodně oteklá, takže až porodíš, tak to všechno půjde dolů :wink: paní forografka je opravdu profesionálka, jak se malý narodí, určitě půjdeme tam :slight_smile: kolik si dala za to focení - klidně piš do IP
30. dub 2010 v 17:57  • Odpověz
Blani, ja nedokazu porovnat s tvoji puvodni verzi :zipper_mouth: :slight_smile: , ale fotky pekny... Musela jsi muze moc premlouvat, aby se nechal fotit? Ja bych toho sveho asi do atelieru neukecala.
30. dub 2010 v 18:16  • Odpověz
Cincolina - jo, musela jsem ho přenmlouvat, ukecávat, pak ho chválit jak je úžasný, že se mnou půjde :sweat_smile: Původně byl jen jako dovoz, si tam sedl bokem a pak ho fotografka vtáhla dofocení a pak i trochu do odhalení mužné hrudi :grinning: To ale kdybych mu řekla rovnou, že mám v plánu, tak asi nejde... :zipper_mouth: A teď machruje, že to nejhečí na fotkách je on :grinning:
30. dub 2010 v 18:45  • Odpověz
Blani :grinning:
30. dub 2010 v 18:58  • Odpověz
Balni tos udělala dobře, ona Aneta ví jak zapojit všechny do focení a myslím, že má i dost nápadů.JInak cincolina tys tu ještě nebyla když jsem tu dávala odkaz, my jsme se u ní taky fotili.Pošlu dilípek byl větší(mohutnější)než náš Matěj, ale šikulka a Janča taky vypadá dobře, to jen já furt nemohu zhubnout.
30. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
Ahojky...tak já byla dneska na kontrole u svého Dr. a na monitoru, vše o.k. až na ten tlak, takže mě Dr. poslal na vyšetření do porodnice, zavolala jsem kamošce na obilnák a ta tam se mnou jela a pomáhala při vyšetření, opět vše o.k., jen ten tlak je vyšší, takže mě dali větší dávku léků, a když se to bude držet v normě, tak mám přijít až v pátek, jinak se mám hned ozvat, ještě mi předepsala magnesium, že to taky pomáhá, ale zase vím, že to brzdí porod, tak nevím jestli ho brát....jinak odhad váhy 2,9kg, jsem na prst otevřená a porodní cesty připraveny...
30. dub 2010 v 19:56  • Odpověz
ahojky!taky by me zajimalo, kolik ty fotky staly..resp. kolik by stalo foceni mimca - foto na cd + par vyvolanych...
1. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
jinak ja mam dnes doma andilka..vcera mi prislo, ze jen kadi, pres den moc nespal, porad jsme kojili (uz jsem odbourala kloboucky a mam mnohem lepsi pocit) nebo prebalovali..a v mezicase rvali, neb jsme prdeli a kadili:slight_smile: pak celou noc krasne spal (ja bohuzel taky, takze intervaly kojeni se nam jaksi protahly, budik jsem sice slysela, ale vstala jsem vzdy az tak za 45min:slight_smile:)..rano jen cca 10minut hysterak (=plna plina)...ted 3 hodky spal, nakojila jsem a zase spi...uzasne ditko! skoda, ze musim jeste doobjednat nejake veci a brouzdam po netu, docela by mi bodla aspon hodka spanku,nez prijde tatka a vyrazime snad konecne konecne ven.
1. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
Bbberta, ceny má na stránkách www.anetabarcova.cz a měli jsme slevu 300,- a mělijsme tu největší sadu, kde jsme dostali asi 50ks fotek, na cd(dvd) všechny fotky i zmenšené pro mail...jinak jestli bys chtěla vidět naše foto tak pisni a pošlu ti odkaz do ip.
1. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz
Ahojte holky,
já včera byla prvně v porodnici. monitor byl v pořádku, ULZ s odhadem váhy je 3380 g, takže trochu obřík a sem otevčená na prst a cesty se pěkně připravují.....tak Niki, která dřív :wink: ?? v pátek jdu na další, se tam třeba potkáme :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
Holky, co předbíháte? Já otevřená nejsem, porodní cesty nepřipraveny, ze týden se nález na nich nezměnil,, čípek se nezkrátil, atd... A to máme zítra první termín porodu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase jsemměla na monitoru krásně pravidelné kontrakce po 5 min :grinning: Já už chci rodit, už mě ty bolesti atd. fakt nebaví :zipper_mouth: :sweat_smile: Včera i M. přemlouval malýho, aby z něja bylo prvomájové dítko a prd , máme neposlušný dítě :grinning:
2. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
Hani a v kolik tam jdeš?...já ve 12´30
Blani neboj tak rychlý to u mě nebude, pokud mě nebude zlobit ten tlak a nebudou muset vyvolávat, ale zatím léky zabírají...
2. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
já tam jdu až odpolede ve 4. tak to se nepotkáme....tak třeba u porodu :slight_smile:. ale jsou tam strašně hodní, doktorka, co mně vyšetřovala byla mladičká, sem prva myslela, že je to sestra:slight_smile:.....minulý týden jsem byla zavřena, čípek ještě prodloužený a ted otevřená, jestli to půjde tak rychle, bude to super.....líbí se mně datum 10.5. :wink:
2. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
Holky tož jsem na vás zvědavá jak to půjde ted s těma porodama, která bude ted ...
2. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz
Hanka, a uz mas treba poslicky? Nebo ti to otevreni na prst probehlo "bez priznaku"? Ja totiz porad nic, na kontrolu jdu ve ctvrtek.
Ja jsem se prave pokusila objednat do porodnice, ale asi jsem se nemela priznat, ze jeste porad chodim i k dr :sweat_smile:, protoze mne nechteli, ze pry kdyztak prijdu az rodit...
3. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz
Poslíčci jsou prd ukazatel, mě začaly strašit ve 26tt :sweat_smile: Kolikrát si říkám, že je to tu, křeče jak při menzes, tvrdnutí břicha, vystřeluje mi to do křížů, do horní části stehen, lítám na WC, zvracím, furt se to stupňuje, že pak to mám fakt třeba 3 hodiny krásně pravidelně po 5 min...tak jdu do sprchy a je mi líp a zas prd... :sweat_smile: Dnes mi břicho ještě ani jednou neztvrdlo, jen mě trochu bolí jak při ms, takže asi porod dnes podle 1.termínu dle doktorů asi nebude. :frowning2: Stejně je to hrozné jak to uteklo to těhu, je to takový zvláští pocit, že dnes mám první termín porodu......a furt tu straším :grinning:
3. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
Tak mne nezbyva jenom doufat, ze to fakt prijde, na vyvolavani bych nerada (ale mam jeste cas). Mamka mi vcera rikala, ze od prasknuti vody jsem byla za dve hodky venku, tak jestli to bude takhle rychle, tak tim lip :grinning: .
Blani, mas pravdu, clovek ma pocit, ze devet mesicu je hrozne moc, ale obzvlast tedka ke konci to utika hrozne rychle.
3. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
Jjá vlastně jsem doma někdy od asi půlky září a napřed jsem neměla žádný vycházky , od listopadu jen 4 hod. přes poledne a stejně se člověk nějak zabavil a uteklo to. A jsem fakt hrozne ráda, že nejsem těhu přes léto. Já vždycky milovala vedra, jak nebylo 30st., tak jsdeem chodila nabalená, furt mi byla zima...teď doma ležím u otevřenýho okna a jen nadávám, jaký je mi vedro. Dnes jsem šla do Brněnky pro rohlíky v minišatech a takovém lekhém světříku s kratšími rukávy a llidi na mě koukali jak na exota,ale já funěla do kopce a byl mi hic :sweat_smile:
3. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz
cincolina - žádný příznaky, nemám. jen 1x za den mně bolelo břicho jak při menses. ale třeba je to tím, jak sem začla pít čaj a jíst to lněnný semíko. třeba to fakt uvolnuje cesty :wink:
no ale dneska od rána už těch poslíčků pár bylo, to je z toho jak se toho bojím. z jedné strany chci, aby byl už venku a z druhé strany, ještě ne, pač se prostě porodu bojím :unamused:
blani - mně je taky furt vedro, aji když je zima. v pátek jak bylo dost teplo, tak sem byla vyfluslá a zpocená až sem tomu nechtěla věřit.
3. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz
Holky vedro je každý těhotný.Jinak já jsem měla poslíčky taky dost brzo, tvrdlo mi břicho a je fakt, že mě píchali vodu až v porodnici a pak už to šlo rychle.Porodní asistentka mi říkala, že se bude v 6 měnit služba, takže mě nebude rodit ona, ale jiná a nakonec to byla ona kdo mě rodil, bo to začlo.Ještě po sprše, se to asi nějak uvolnilo a pak jsem prodýchávala kontrakce na židličce, na které za mnou seděl manžel, dýchal se mnou a pak to zničeho nic začlo tlačit...Jinak já jsemse taky bála co bude...holky hodně štěstí at to máte rychle za sebou...
3. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ahojky.. tak já u prvního těhu ani ted nemám poslíčky, ty jsou jen na obtíž a nic ti neukazují,jen mi tvrdne břicho...jinak u Tedíka jsem byla taky otevřená a nachystaná a porod byl rychlej po vyvolávačce, takže kdyby se to muselo opakovat, tak doufám, že to bude stejně rychlý..
3. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
tak dneska jsme nakoupili plínky pro mimčo, přebalovací podložky a ubrousky, a taky jsem si zabalila tašku do porodnice, snad tam mám všechno a když ne, tak mi to muž doveze...tak jsem v podstatě už nachystaná :wink:

jinak jsme dneska byli vybrat podlahu do bytečku, bude se dělat příští týden a o víkendu se bude malovat, barvy jsme taky nakoupili, no a za 14 dní se stěhujeme, možná už bude mimčo na světě anebo počká na nové bydlení...
3. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holky to už rodíte, e tu žádná nejste....???Snad jste všechny v pořádku.
5. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.