• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
ahojky, nene, já ještě ne :slight_smile: už z toho mám noční můry, každý den se mně zdá o porodu. v dnešním ve mně byla hysterka :grinning:
5. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz
Já taky ještě nerodím...bohužel :( jsem zvědavá co mi zítra řeknou v Bohunicích, jeden mudr.tam bral termín, že homám 3.5., druhý 10.5., tak sjem zvědavá, na koho padnu zítra... furt mám poslíčky, tvrdnutí, atd...ale ani maliník.čaj, uklízení, znásilňování nepomáhá :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning:
5. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz
ahojky...já taky ještě nerodím, i když včera jsem měla hodně vysokej tlak, tak už jsem si říkala, že budu muset dneska zajít na obilnák, ale zase se to upravilo, takže mě čeká kontrola až v pátek, no jsem taky zvědavá, co mi řeknou a jak to bude dál pokračovat
5. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
Blani, tot je moc hezké uvažuji jestli to pořídím či ne.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26317165&tab=0
5. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
jůůůůůůůůůůů, krtek :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
A jakej bezvadnej, mě se to fakt moc líbí je to fajn pro děti dřevěné hračky.
5. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj holky ani já :slight_smile: . Zítra poradna, tak doufám, že CS bude jiné než 0.
5. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz
Ahojky, my se vrátily z kontroly od obvodní dr. a už jsme pokořily pět kilo a máme 62 cm
6. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz
A koukám. že se nám ještě nechce ven tak snad už to tu brzy zase bude hemžit novíma mimčama :wink:
6. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz
Ahojky holky, Blanička dostala vyvolávačku a už je na sále, tak ji držte palce, ať to mají s Tomáškem co nejdříve za sebou!!!!!!!!!
6. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
Jejda, co to čtu...naskočila mě husina, že jedna z termínovek už rodí :slight_smile: ...Blani držím moc pěstičky a moc na vás myslím. :slight_smile:
6. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz
Juj tak Bláňa bude asi první :wink: Tak ať je to rychlí a oba jsou v pořádku :wink:
6. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
teda to bylo nějaký rychlý, to šla jenom na kontrolu, ne....ale závidím ji, no uvidím co mi řeknou zítra :wink:
6. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
Tak snad to bude mít rychlé. Z diskuze Máj vím, že měla vysoký tlak, tak proto to vyvolávání.
Já furt CS 0 :angry: .
6. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
Holky jen dobře, že to bude mít za sebou, vždyt jak furt psala, že má kontrakce a nic a taky už nemá daleko do termínu.Hlavně at jim to dobře dopadne.
6. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky, my byly dneska na krvy z prstíku a Veru byla moc statečná ani jsem jí nemusela utěšovat.Jen jsem jí tam hodila ve vajíčku doktorka ju píchla Veru trošku plakala , ale jak jsme odcházely a já že ju na chodbě vytáhnu a pochovám tak už vůbec neplakala :slight_smile:
7. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahoj.

Míšo,kdy se chystáte směr Motol?
Pořád myslím na Blanku,jestli,už to má za sebou a těší se z miminka,nebo odpočívá a jestli ji vyšel její vysněný nadstandart.
Snad moc neškytá. :slight_smile:
7. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahojky , ještě nevím, ale už to bude brzo termín počitám, že dojde každým dnem.
7. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
Tak co ta naše Blanka, taky na ni myslím :slight_smile: dnes mi psala kamarádka, co měla termín 15.5. že ji včera přijali k vyvolání. měla taky nějaký problémy. je to trochu stresující, když vím, že to každým dnem může přijít :slight_smile:
7. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
Hani neboj přijít to musí a porodit to taky musíš :wink:
7. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
Já vím, nechci se furt opakovat, ale mám takovej strach, až to možný není....doufám, že překvapím sama sebe a budu v pohodě :slight_smile:
Míšo, máte pěknou fotku a verča už je teda velka, sem koukala :slight_smile: princezna a ještě k tomu statečná :slight_smile:
7. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz
Hani,

obavy jsou přorozené,ty máš ,ale ještě čas,dneska je teprve 7.5.Jen,aŤ tam zůstane,každý den je pro ně dobrý.
Já jsem to zvládla 3x,taky to zvládneš.Předsudky stranou,zařvala jsem si,nadávala,to všechno k tomu patří.
7. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz
Hani já se taky bojím, poprvé jsem se nebála tolik jak ted, už vím do čeho jdu a to můj první porod byl docela pohoda a hlavně rychlovka...ale už to chci mít za sebou, v noci se mi zase zdálo že rodím...

dneska jsem byla na kontrole u Dr. ,zvedli mi léky a pokud si někdy naměřím nad 140/90, tak mám hned volat a přijít, jinak další kontrola za týden
7. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz
Ahojky holky, tak Blanka pořád nic, dostala 2 vyvolávačky dneska a nepomohly, dnes už jí další dát nesmí, takže počkají do zítra a kdyžtak císař, protože malý je pořád hodně vysoko.....
7. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
Chudák Blanka, malej ju pěkně trápí.Tak snad to bude mít brzo za sebou a malej se umoudří.
7. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
Tak psala Blanča, že nic, Tomášek ani po 3 tabletkách vyvolávacích nespolupracuje............
7. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
Chudák Blanka, ta si to teda muí užívat, jestli má ještě k těm svým kontrakcím silnější po těch tbl.
já byla dnes na monitoru, ten je v pořádku, otevřená už na 2 prsty, porodní cesty připraveny.
7. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz
Chudák Blanka, když si představím ty bolesti, co jsem měla po vyvolávačce a nic by z toho nebylo, tak mi je jí chuděry líto :frowning2: snad ji dlouho nebudou trápit a udělají toho císaře, pokud se Tomášek neumoudří...

moje mimčo naštěstí už je dole a naléhá, tak snad by to bylo rychlý jak u Tedíka ale člověk nikdy neví...
7. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz
Hani tak to jsi na tom líp než já...já pořád jen na prst otevřena :unamused:
7. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz
Niki, tak možná 2 prstíky, ale to ještě nic neznamená :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.