• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
a kdy jdeš zase na kontrolu...já příští pátek, pokud se tlak nezhorší
7. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
já jdu taky na kontrolu až příští pátek. koukám, jak mladý doktorky tam mají, sem myslela, že mě jde vyšetřovat žákynka :grinning:
8. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
Blanka ještě nic, v 7:04 mi přišlo...

"Tak ještě mě čeká snídaně....hurá.....A| pak musí nastoupit nějaký avid Coperfield na vyvoláání:slight_smile:) pak už nás čekají samá pozitiva a sociální jistoty :slight_smile:)) mě už hrabe...."
8. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
Chudák Blanka, tak snad už to dnes bude mít za sebou.
8. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz
JInak dnes jsme byli podruhé plavat, tak jsem poprosila jednoho tatínka, jestli nás nevyfotí, tak tady je pár fotek...
8. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
TAK JSEM KONEČNĚ TETKA!!!!!!!!!!!!!Blanky Tomášek se narodil dnes v 15:45 váží 3490gr a 51 cm.Šťastným rodičům gratulujeme a přejeme jen to nej!!!!!!!!!!!!!
8. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
Tak se konečně dočkala, tak hodně zdraví a at se jim ted už jen daří.
8. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz
Ahoj.
Blaničko,moc ti gratuluji k narození syna.
Ať jste oba v pořádku a brzy spolu. :slight_smile:
8. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
Tak Blance velká gratulace! Prý císařem, ale hlavně že jsou oba vpořádku.
8. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
Jé tak Blani velká gratulace :wink:
9. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/zuzanek/album/slug/?key=a8ugdec

Ahojky holky, poslední 3 fotky je Tomášek od Blaničky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2010 ve 23:20  • Odpověz
Blani, mocinky gratuluji. Ty sis na to vaše štěstíčko pěkně počkala, ale stojí to za to, Tomášek je pěknoučký :slight_smile: tak už jen a jen samé pěkné dny :slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
Blani malej je moc krásnej :slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
Hannah, tak jaký byl den matek? Nebyla to agitační akce ODS? :wink:
10. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
Davy se hrnuly z přístavu,balonky ODS,žluté tulipány.
Tulipány miluji,ale nevzala bych si od nich nicti by nám nejraději vzali mateřskou ,porodný a asi všechno.
10. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
Omlouvám se za off topic...
Srdečně všechny zvu na týden respektu k porodu v Brně..Letos budou opravdu hodně zajímavé přednášky:slight_smile:
http://www.aktivnirodicovstvi.cz/respekt-k-porodu/
10. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
no holky myslím, že si nevybereme koho volit, jedni slibují něco co stejně nám nedají a druzí to řeknou narovinu, že nic nedostaneme :frowning2:

já včera volala na obilnák, protože mi večer zase vyskočil tlak, pak se to zlepšilo, přes den ho mám ukázkový a večer šílenej, beru dopegyt o 106, no uvidím co dneska večer, jinak bych tam musela už jet
10. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
Já jsem tam nebyla kvůli ODS, ale kvůli toho, abych nebyla s malým furt sama doma, sešla jsem se tam s jednou holčinou tady z koníku a perfektně jsme si to užili.Prošly jsme se, pokecali....a o ODS jsem vůbec nevěděla, až když nám dávali tulipán....ale já se přiznám, že stejně ty politiky neznám, kromě těch hodně známých, takže ani nevím, jestli nám to dával ten Mencl nebo ne.Hlavní bylo, že jsem nesedělal doma a užila si to.
10. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz
Já si dělám legraci :slight_smile:, ostatně taky zatím nevím koho nakonec budu volit, hlavne abych nebyla v porodnici zrovna :wink: . Mohlo tam být krásně, zvlášť když je teďka tak zeleno...
Týden respektu k porodu vypadá dobře, pokud nebudu mít jiné starosti, tak se určitě na nějakou přednášku zajdu podívat.
10. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz
Nemyslela jsem to tak,taky jsem na jaře byla se synem vítat jaro a zaštitovalo to TOP 09,což jsem zjistija ,až na místě.
Ovšem já vím koho půjdu volit,jelikož při prvním těhotenství vím,kdo a jaké nastolil podmínky a ted vím,kdo a jak hospodařil a taky,kdo mi vzal 20% z mateřské.
10. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz
Ahojky,

Dneska mi doktorka psala výsledky tak už jsme zdraví streptokok v nose už není
:wink:
11. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
Koukám, že se tu mluví o tom koho volit,na to že je to za rohem já jasno bohužel nemám, ale taky už vím koho určutě ne :wink:
11. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
teď mi psala Blanka, že je dnes pouští domů, tak už balí!!!!
13. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
Blani, vy se máte :wink: tak snad e co nejdřív přihláíš a napíšeš jaké to vše bylo :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
Blani, parada, tak uz se tesime na popis porodu a zazitky z porodnice!
13. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz
Ahoj cincolina, tak co jak to s tebou vypadá, kdy budeš rodit ty????
13. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
Tak ještě nikdo další neporodil...já jdu zítra na kontrolu, tak jsem zvědavá co mi zase řeknou...

jinak příští čtvrtek se stěhujeme...stěhovat se ve 40.tt je docela síla :grinning: ale už se těším do našeho bytečku

hannah dneska jsem tě zahlédla s mimčem :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
Hannah ahoj, ja nic, dneska mi dr. rekl, ze mimino asi ceka na leto :angry: . No uvidime, jeste ma par dni cas :grinning: .
13. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz
Nikol a kde jsi mě viděla???Hlavně na sebe dávej pozor!
CIncolina pár dní, dva do termínu, ale třeba si dává na čas a byla jsi už v porodnici na monitoru????
13. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.