• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Suny, nemáš zač. :wink: ... těhu podprsenku nenosím, jsou mi dobře ty, co jsem měla před těhu. Jen v obvodu je nosím na největší. Jinak košíčky se ještě dají. Koupím si až kojenecké.
24. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
Aha, no mě tlačí i ty moje trojky taky v obvodu tak nevím a vadí mi kostice. tak jsem mylsela, že si koupím nějakou tu těhu.
Konec srpna, pak září a pak už budete mít překvápko na světě, já bych chtěla už nakupovat věcičky. chjo
Jinak jsem si koupila ty těhu lízátka a fungujou. jsou dobrý mnam. ted jsem se najedla a je mi špatně , ted se mi to přesunulo na večer.
24. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
Tak možná zkusit koupit jen nějakou bez kostic a větší číslo. Uvidíš, co vůbec budou mít v obchodech. ... jj, už to překvápko budeme mít za chvíli doma. Nemůžeme se dočkat. .... na věcičky a jejich nákup ještě počkej, zhrbua do tho dvacátýho týdne a pak huráá na to. I když něco maličko můžeš klidně i teď. Pomaličku, ať se ti to pak nesejde najednou a nemáš velké výdaje během pár dní. Já to taky tak dělala, i když většinu věci jsem dostala po neteři. Naštěstí barvičky má míchané, takže se to určitě bude hodit. .... já lízátka měla všeho všudy asi třikrát. Nevolnostmi jsem netrpěla. V tom jsem měla štěstí.
24. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
to já je klidně přežiju, hlavně at je mimi zdravý. Luci je normlní, že mě bolí ted břicho víc? jsem ve 13tt a ted poslední dvadny mě bolí víc docela dost v podbřišku, je teda fakt že jsem ted byla víc aktivní, poslední dva měsíce jsem ležela a od pátku jsem byla na nohách. bojím.
věcičky nenakupuju na to mám ještě čas ale když to vidím :wink:
24. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
přesně tak .... řekla bych, že je. přeci jen se to tam vše roztahuje a roste. ale pokud je to nějaký bolestivější, tak si pro svůj klid zajdi k doktorce. být tebou ale, tak se snažím tu aktivitu trošku zmírnit a víc odpočívat, přeci jen jste na to teď dva. hlavně se opatruj, ať neublížíš sobě a miminku. .... s tou výbavou to je fakt, je ještě dost času. nechceš si dát týdny už i do pasu? nějak pak nemám přehled :wink:
24. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
nj já je tam dám a něco se stane, mám pech.
No já ležela celý dva měsíce a ted v pátek sobotu a neděli jsem byla konečně venku a víc na nohách tak to je asi tím není to nesnesitelný.
24. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Holky, tak já jsem asi divná, ale já mám pořád podprdy co jsme měla před těhu, prostě mi prsa nerostou zato břicho to je kotel :grinning:
24. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Ahoj Miši, jsem si říkala kde jsi, co zubař?
No já jsem spíš divná prostě jsou mě malý i ty velky co mám a to jsem na konci 3 měsíce.
Paráda. cha ch teda., jak válčíte s malou??
24. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
Zubař blee hodinu jsme čekala abych byla z a 5 min hotová, ale musím ještě příští týden mám nějaký zánět tak mi na to plácla nějakou hojivou pastu a za týden mě to zablombuje.
24. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
chjo teda. zubařka mě čeká taky.
jdu se dívat na telku pa zítra
24. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
Páčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
čau kočenky, suny, ty bolesti budou opravdu z toho roztahování, bo pokud si víceméně ležela, tak nemohla působit gravitace a nevytahovaly se vazy průběžně. Já funguju poloaktivně a ve výsledku mám takový minibolení, nebo spíš pocit tahu ob dva až tři dny. Jinak Luci super, že se to tak pěkně zlepšilo a bude možnost doladit nějaké drobnosti před narozením prďolky. A Miši samo taky gratulace veliká a hlavně, ať vše dobře dopadne :wink: :astonished: Jinak podprdy teď užiju nejvíc, co mám dvě bez kostic, takové sportovní, ty jsou mi fajně :dizzy_face:
24. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
Suny, nic se nestane, neboj. Navíc, nejhorší období máš za sebou. Já ze začátku tam týdny taky nechtěla dát. Pak jsem si ale říkala, pokud se něco má stát, tak se stane, takže jsem začala na devíti týdnech. A dívej, kam jsem to s mimískem až dotáhla. .... určo to už bude vše dobré, uvidíš.

Míšo, nejsi divná. Já košíčky mám pořád taky stejně velké. Jen obvod se mi trošku zvětšil. .... s těmi zuby jsou vážně pořád jen problémy, že? Já naštěstí musím zaklepat. Prohlídka v těhu a zároveň po půl roce dobrá, bez kazu. Tak mi nic nedělal a půjdu až za dalšího půl roku. Tak ať to pak nebolí, to blombování.

Týnko, díky. Přesně tak, člověk doladí poslední přípravy, vypere a nachystá výbavičku, sbalí tašku do porodnice a pak už to může přijít. :wink: Koukám, že ti týdny taky pěkně naskakují. Jak to vypadá s tím NT? Už víš, kde budeš absolvovat?
24. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahojky holky,

tak mě zubař nebolí nějak jsem si na tu bolest zvykla a nebo spíš jsem zažila horší vyšetření než u zubáka :wink:
25. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj všem ,tak ještě sem jsem honem nakoukla :sweat_smile: Ano Luci, nato NT jdu 1.9. tady v Brně :wink:
25. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
To už je za týden :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Miši já vím, vždyť jdeme spolu :wink: :sweat_smile: , věřím, že obě přijdeme s krásnýma zprávama :dizzy_face: , ale teď už vážně končím, pa :astonished:
25. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj,

Míšo, tak snad tě zuby víc nerozbolí. A bude to ok. A nebo hold zajdeš, až když začnou bolet, ne? .... na malou i tebe budu myslet, určitě dojdeš s krásnýma zprávičkama, stejně jako týnka.

Týnko, to dej ještě pak vědět, jak jsi dopadla. Kdy jedete vůbec do Prahy? Kdy vás čeká velké stěhování? Budu na tebe a mimi myslet!!!
25. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky! Tak jsem na vás zase taky jendou koukla:slight_smile:......já zubaře strašně flákám, mám z něho hrozný strach, teď v těhu úplně panickou hrůzu:slight_smile:.....ale vůbec všeobecně nerada chodím ke všem doktorům:grinning:.....já jdu zítra na první monitor, tak jsem na to zvědavá:slight_smile:
25. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
čau tega, monitor mě taky zajímá. Chodila jsem na návštěvy za kamarádkou, která musela ležet ve špitále a paní tam dělali monitor nepřetržitej a bylo to jako zvuky z kosmu :grinning: :grinning: :grinning: Luci velký stěhování je tuto sobotu, ale já se přemístím akorát k mamce do Královo Pole, kde ještě týden pobudu a pak asi v pátek za manželem směr Praha
25. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
rintin takže ty už nebudeš brňačka:slight_smile:?
25. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Navždycky jsem jen a jen Brnačka (to mi nikdo nerozlumí) :grinning: navíc se chceme za rok či dva vracet, tak to beru jen jako delší výlet :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
aha, myslela jsem, že se tam stěhujete natrvalo....no počkej, třeba se ti tam zalíbí a už tě sem nikdo nedostane :wink:
25. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Tega jsem rodinný typ. Mám tu mámu a sestru s rodinou, takže nemám strach, že bych se nevrátila. Dost si potrpíme na rodiné sedánky. Navíc máma bude potřebovat čím dál tím víc pomoc. Příští rok jí bude šedesát a i když jsou ženský v tomto věku třeba ještě čupr, tak ona poctivě střádá všelijakou nemoc a ujmu na zdraví, abychom se jí co možná nejvíc věnovali :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tegga, tak nám pak napiš, jak to probíhalo. Taky jsem na monitor hodně zvědavá. A kam jsi psala, že pojedeš rodit?

Týnko, to je fajn, že se velkému stěhování vyhneš. Přeci jen, mimi musí odpočívat, stejně jako ty. Takže se budete opatrovat a pak se vydáte jen na dalekou cestu směr Praha. ... to je hrozný, když si uvědomím, že už vlastně nebudeš tady v Brně. No, aspoň, že je ten net.
25. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Týnko, nevím, kam ti dát ten odkaz. Tak jsem ho poslala zatím do IP.
25. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
rodit budu asi v bohunicích, ale monitor mi bude dělat ještě moje doktorka......já bych sice už raděj tam, ale uvidím, jak se mi to bude zítra zdát, kdyžtak zavolám do bohunic a budu chodit součastně i tam:grinning:
25. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
Aha, já myslela, že posílají vyloženě už jen do porodky. Tak snad to bude v pohodě a na příště už tě pošle do těch Bohunic.
25. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jak se máte? koukám že jsem tu asi s nejmladším miminkem :wink:
25. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
ahoj,
jdu nakouknout a pozdravit :wink:
rintin..,
to se v Praze prostřídáme, my se tam budem stěhovat za rok :grinning:
jo a podprdu jsem si musela koupit o dvě čísla větší, měla jsem 70D a mám 75F, nechci vidět co z nich bude, až spalsknou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.