• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Suny, už to tak vypadá. Ale to nevadí, aspoň se tu trošku prostřídáme.

Evanek, třeba zůstanou, co ty víš. :wink:
25. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
Taky mám hrůzu z toho, jak je vykojím, co mi z nich zbyde:grinning:
25. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
dobrý večer, v srpnové Betyně je zrovna o poprsí článek a jak o něj dbát, vlastně už od doby poberty, bo většina žen si prsou začne víc všímat až v těhu nebo po kojení. Jako neslibují tam zázraky, ale doporučují nějaké cviky, řeší vhodné podprsenky a snad i masáže prsou. No mě konkrétně doporučoval léčitel podprdy bez kostic, bo kostice jsou nejčastější příčinou, všlijakých prsních neduhů, ale je jasné, že pro dámy s větším poprsím to asi moc není. Tedy dá se ještě samo použít taková ta hodně pevná bezkosticová podprda, ale ta už se snad any nevyrábí, tu nosily naše babičky, ale byla určo zdravější. No a taky jsem si každý večer masírovala limfu měsíčkovým olejem, na který se bohužel později ukázalo, že mám asi alergii. Ale je určo fajn, použít aspoň olejíček a ty prsa si protilehlýma rukama jakoby projet až do podpaždí (několikrát opakovaně) a tím rozehnat tu limfu. Samo, že pokud prsa zrovna bolí jak čert, tak nedoporučuju.
Evanek a už víte, kam přesně se budete stěhovat?
Sunyrysa a jak je to s Tebou? Kouknu do alba, třeba se dozvím víc :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
promiň, já jsem blbec, já jak jsem viděla jen bustu a žádné tt, tak jsem zapomněla, že jsi to Ty a myslela jsem, že je to nějaká nová tvář. Nooo ale v tom případě, psala jsi, že už jste 13tt nebo se pletu? Tak to my bychom byli mladší :wink:
25. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
tak po delší době nakukuju a zdravím :slight_smile: Byli jsme na prodlouženej víkend u manžovejch rodičů, vyprali jsme tam prckovi věci, až jsem se divila, kolik toho vezem zpátky :grinning:
25. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ahojky holky, tak my si dneska krásně přispaly :slight_smile:

Já mažu jak břicho tak i prsa a někdy si vzpomenu i na zadek, hodně jsem četla, že se tam strie dělají taky,
26. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
ahoj holky! já taky mažu všechno, co se dá a zatím dobrý:slight_smile:a snad už to tak i vydží......můj hlavní dnešní záýžitek z monitoru- téměř žádný, prcek skoro celou dobu spal, takže vám nic moc neporeferuju:grinning:
26. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
ahoj holky, muzu se pridat?
26. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
ahoj adelka! já myslím, že ričo můžeš:slight_smile:
26. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
ahoj, jdu nakouknout a pozdravit,
rin,
ještě nevíme, budem byt hledat od května, manžel v praze už teď pracuje vetšinu týdne, proto půjdem za ním :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj,

Kate, já s praním začla už taky a pomaličku. Přeci jen to nemám ještě s prací přehánět. Tak zatím mám dvě pračky. Ale taky mě to dost překvapuje, kolik toho nakonec je.

Míšo, strie na zadku můžu jen potvrdit. Se mi právě objevili, naštěstí ale jen tam.

Tegga, tak třeba příští týden bude víc spolupracovat malý prcek a budeš nám moci poreferovat.

Adelka, určitě můžeš. Budeme jen a jen rádi. ... gratuluji k těhulkování. Ani jsem to asi nestihla na grafech.
27. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojky holky,
tak já dneska chtěla vytírat podlahy a nějak jsem zapoměla , že nám celí dne nepoteče voda. Ještě , že mám aspon na čaj balenou :wink:

Adelka určo se přidej koukám čerstvá těhule gratuluji :wink:
27. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Míšo, tak to je na houby, když neteče voda. Si to nedovedu pomale ani představit. Aspoň, že máte tu balenou, že ten čajík, nebo něco se dá udělat. Ale i tak to musí být hrůza.
27. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
No je to strašný , ruce si muju po záchodu balenou a záchod zalevám vodou z bečky venku a ještě bych se chtěla vykoupat vlasymám jako havran :grinning: :grinning: Snad to brzo pustí :slight_smile: Člověk to bere jako automatiku a když to najednou nejede je z toho vyplesknutej :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
luci - my se budem ještě stěhovat, takže nemáme na ty věci moc místa, tak to je takový na houby, máme to pořád po taškách :frowning2: :grinning: Nechce se mi to kvuli tomu ani žehlit, tak uvidíme, jak to dopadne :grinning: Ještě musím přeprat v ruce deku a zavinovačku, co jsem koupili, ty se nesměj prát v pračce a zbytek nechám, až se přestěhujem a budem mít konečně vlastní pračku :grinning:
27. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
čau kočky, kate máš můj obdiv, stěhování načasované na období porodu :confused: já to nezvládám ani teď, na konci trimestru. Adélka vítaj :dizzy_face: Jinak nám dnes voda tekla, ale jen studená. Musela jsem to zvládnout, bo mě čekala návštěva gynekologie a nepůjdu tam přeci jak prasátko :sweat_smile: Ale provedla jsem opravdu jen to nejnutnější :grinning: Tegga a na další jdeš za týden zase? My jdeme v úterý na to NT, tak doufám, že prcek spát nebude a předvede nějaký ten kotoul :sweat_smile:
27. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
rintintyna - my jsme se chtěli stěhovat na začátku září, ale nakonec to vyšlo až na 14. :frowning2: :grinning: Což je s mým termínem porodu fakt paráda :grinning: Bude to nějak muset zvládnout manža sám, ale on je šikovnej, tak to snad bude v pohodě :grinning: Jsem zvědavá, jak to s náma všechno dopadne :grinning:
27. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Tak nám už voda teče hurááá :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
ahoj,
jdu nakouknout a pozdravit, holky, máte můj obdiv, stěhovat se s bříškem já si prosadila se stěhováním roční odklad, i kvůli doktorům a tak :slight_smile: :wink:
27. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
evanek - no my to máme s bydlením veselý :grinning: (bydlíme na kolejích a byt pro rodiny s dětma, co tu maj je volnej prostě až od toho 14. na tomhle pokoji, kde jsme teď si mimčo neumím představit, takže jsem si nic moc prosazovat nemohla... :grinning: )
28. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahojky holky, my se právě vrátily z utz a venku tedy je už pěkný pařák. Pan doktor nám neřekly nic co by jsme nevěděly, vše je v pořádku až pořád na to srdíčko :unamused: Takže na nějaké závěry si stejně musíme počkat do uterka.
Jinak malá už má 20cm a už na nás pěkně otevírala pusinku :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Ahoj Miši je to je krásný, utz mám moc ráda, neboj malá bude v pořádku.
Já mám holky prosbu a dotaz, dneska jsem asi za celé zatím těhu chytla nerva, rvala jsem si vlasy, brečela, mlatila se vším, že jsem tlustá že jsem hnusná a že mi nic není na oblečení.
bojím se abych tím malýmu neuskodila nebo dokonce o něj nepřišla, co si mylsíte???
poradte bojím se moooc.
Zítra podle utz končíme 3 měsíc.
28. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Tak já takoví depka jsme měla taky, hlavně že jsme tlustá a do ničeho se nevejdu a manžel mi řekl a co bys si chtěla jsi těhotná :wink:

Ted už nad tím nepřemyšlím, ale nic si z toho nedělej to jsou hotmony. :wink:
28. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
Takže myslíš že je mimi v poho?
28. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jasan jen to nesmí být denně, ty záchvaty.
28. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
No to ne to byl první ted nevíjm jeslti nemám zajít někam na utz abych se ujistila, co myslíš?
28. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jako ty jsi mimčo nějak praštila nebo co?
28. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
Ahoj,

Suny, tak takové depky jsem nezažila, s tím vážně neporadím.

Míšo, k utz gratuluji, ale stále držíme palečky na to rozhodující úterý. Moc přejeme, aby to byly jen krásné zprávičky.

Kate, máte i můj obdiv. Já bych se stěhovat nechtěla, zvlášť s bříškem a v období, kdy má mimi přijít na svět. No, snad to zvládnete v pohodě.
29. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
Ahoj holky, néééé, nepraštila jsem mimčo jen jsem se rozčílila nic víc :slight_smile:
ale už je to ok, dobrý no. měla jsem strach.
Jdeme za chvilu bratrancovi na svatbu je tam docela kosa a já mám letní věci bude to zajímavý.
Jinak dneska holky začínáme 4. měsíc.
29. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Suny tak to jo :wink:

Já dneska byla taky na svatbě , ale jen se mrknout do kostela hnedka bych to zopákla :grinning: :grinning:

Luci díky za palečky , pořád si řikám, že prostě to musí dobře vyjít :wink:

Taky bych se nestěhovala, mě stačí že děláme novou koupelnu :grinning: :grinning: :grinning:

Suny gratulace ke 4 měsíci a už si to uprav v pase :wink:
29. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.