• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Holky já bych se taky nejradši nestěhovala a neřešila nic :grinning: Není na tom moc k obdivování, my jsme se původně chtěli stěhovat na začátku září, ale nevyšlo nám to :slight_smile: Tak jen doufám, že prcek se narodí buď před 14. nebo po 14., že si nevybere zrovna toho 14., aby mohl být manža se mnou u porodu :confounded: Snad bude malej rozumnej a vykoukne v nějakou dobrou dobu :grinning:

suny - my jsme se hádali kolikrát s manžou hooodně (ale u nás je to normální, přeci jen ponorková nemoc funguje :grinning: ), tak doufám, že malej nebude nervní až bude na světě, každopádně zatím je mrňous v pořádku, co se vývoje týče (teda podle ultrazvuku :slight_smile: )... Zase si říkám, že aspoň bude znát všechny možný emoce ještě než přijde na svět a bude se mu s tím líp vyrovnávat :grinning:
30. srp 2009 v 00:36  • Odpověz
suny - joo a jinak gratulace ke 4. měsíci :slight_smile:
30. srp 2009 v 00:36  • Odpověz
Ahoj,

Suny, tak to je krásný, už začátek čtvrtého měsíce. Tak ať to i nadále tak utíká a je vše v pořádku!!! A jak píše Míša, už si dej v pase ty týdny, ať máme větší přehled.

Míšo, Suny, ty svatbičky závidím. Hned bych taky na nějakou šla, klidně se i jen mrknout.

Míšo, nemáš zač děkovat, je to přeci samozřejmý. Všichni tady, kdo víme, čím si procházíte, vám držíme palečky.

Kate, přesně tak, aspoň mimi ví, že situace v životě jsou různé a ničeho se pak nezalekne. :wink:
30. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Dobrý ranko holky, tak s enám trošku venku ochladilo super aspon na chvilku se tam dá dýchat :wink:

Jinak vůbec netuším co dneska budem dělat asi nějaké dodělávky v koupelce :wink:
30. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Míšo, přesně tak. Je hned líp, že? .... taky ti to teplo tak vadí, nebo jsem já jen taková citlivka?

Já teď nachystala obídek a za chvilku to dám do trouby upéct. Jinak dám dnes prát ještě pračku miminkovskýho, k večeru to možná vyžehlím. A chtěla bych to naskládat asi zatím do šuflíku postýlky. Jinak to spíš zase bude asi odpočinkový.
30. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

Já jsem taky rýda, že je takový počasí :slight_smile: Teploměr ukazuje krásnejch 18 stupňů paráda :grinning:

luci - nejseš citlivka, mě vedro taky štve, nejsem schopná dělat v horku skoro nic :grinning: Včera jsem měla vánoce z toho, že je škaredě a prší, že bude chladněji :grinning:
30. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Kate, tak to mě těší, že opravdu nejsem sama. :grinning: Taky mi to včera moc vyhovovalo, i když jsem vážně nic nedělala. Ty vánoce jsem měla pomale taky, bylo vážně krásně. A dneska to je taky super, ta teplotka.
30. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
luci - my jsme večer nesli nějaký věci k mojí mamce (už pomalu stěhujem k ní, tady to musíme pak během jednoho dne vyklidit a to se nedá s takovým kvantem věcí :grinning: ), vlastně je nesl chudák jen manža :grinning: Já mohla vzít jen tašku s ozdobama na stromeček, protože to nic nevážilo :grinning:
30. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
to chápu. ... aspoň, že to máte kam dát, ty věci. :wink:
30. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky, mohu se přidat???
30. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jsem z Brna, bydlíme tu s manželem asi něco přes dva roky, takže tu nemám skoro žádnou kámošku.Dnes jsme 25+2tt a máme se dobře.Nevíme co to bude necháme se překvapit, zatím tomu říkáme fazolek.
30. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahojky hanah, určitě se přidej , vítej :wink:
30. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
Z které části Brna jsi?
30. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
ahoj holky, jdu pozdravit :wink:
kate,
snad se prcek narodí tak, aby jste ho přivítali oba, já se toho také bojím, manžel bude měnit práci a tak netuším, co bude, hledá místa jen v praze, takže v týdnu bude pryč :frowning2: ale my tu s malým budem ještě nejmíń rok, než se pořeší prodej a koupě bytů a tak...
30. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
jinak já jsem ze žabin :grinning:
30. srp 2009 v 16:46  • Odpověz
Ahoj holky! Doufám, že si užíváte víkend....já parádně, taky mi naprosto vyhovuje to počasí:grinning:. Jinak mě začíná sem tam bolet dost podbřišek, tak nevím, jestli jsou to teda ti poslíčci a nebo jedna z mnoha bolestí břicha, který k těhotenství prostě patří:slight_smile:
30. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
hannah - ahojky :slight_smile:

luci - no mamka naštěstí bydlí kousíček od nás, takže se to celkem dá, ale i tak je to otrava :frowning2: Hlavně to pak převážet od ní pryč (to už je přece jen o kus dál...)...

evanek - já doufám, že to nějak zvládneme a prcek si to naplánuje dobře :grinning:

tegga - mně docela často navečer pobolívá podbřišek jako při ms a taky u čípku, tak jsem zvědavá, jak dopadnem ve středu na kontrole :grinning: Hlavně teda, jestli je prcek otočenej správně... (já si vsugerovávám, že jo, že mě pod ty žebra kope a nerejpe tam třeba rukou :grinning: )
30. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
k.ate mě to právě dělá už několikrát denně.....ale nevím, jak mají vypadat poslíčci, takže kdo ví, co to je:grinning:....jinak mě pobolívá jakoby stydká kost, nevím jak to popsat:slight_smile:, ale asi je to tím, že doktorka říkala, že má prdís už dost nízko hlavičku, tak mě tam tlačí..........jinak hlavičku dolů už máme docela dlouho a doufám, že třeba v 38tt nenapadne mimíse nějak se točit:grinning:......a mě dloube do žeber prdelkou, je to taková větší boulička vždycky, nožky má na pravé straně břicha, už je to i přes pupek krásně vidět, když je vystrčí:grinning:
30. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
kate, tega,
no jo holky, máte to za pár :wink: :slight_smile:
30. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
tegga - mě to břicho bolí třeba 3 nebo 4 hodiny na večer v kuse, tak nevim :grinning: Si kolikrát řikám, abych vubec poznala, že rodim :grinning:
30. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
evanek ty skoro taky :wink: :grinning: ....k.ate já myslím, že se budeme divit, jak moc to půjde poznat:grinning:
30. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
misicka-Brno-Štýřice kousek od M-Palláce
30. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
holky budete některá rodit v nemocnici milosrdných bratří?
30. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
já se chystám do bohunic....ale u milosrdných to taky znám, byla jsem tam na praxi a rodila tam před 4 rokama moje mamka:slight_smile:
30. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
Chtěla bych tam rodit, chodila jsem tam ze začátku těhotenství kvůli léčbě cysty
30. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
já chci také bohunice, pokud nebudou komplikace, jinak obilňák, mám ho kousek :wink:
30. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
No já to mám kousek do Bohunic i k milosrdným bratří, k těm bratřím to mám blíž
30. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Hannah, určitě se přidej. Uvítáme každou novou těhulku. :slight_smile:

Jinak já mám prozatím vybranou porodnici mimo brněnskou. Chtěla bych do Ivančic. Mám to stejně, jako do Bohunic. A dost ji chválí. Tak uvidíme. Ale samozřejmě záleží, jestli vydržíme až do toho 36-7tt, od kdy bych tam mohla jít. Pokud by to bylo dřív, tak to vidím právě na ty Bohunice.
30. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Hannah - já přemýšlela o milosrdných, ale zatím vidím reálněji Obilňák (nemáme auto a máme to tam nejblíž :grinning: ), každopádně jsem četla, že u miloušů může být partner přítomnej i u císařskýho řezu, takže pokud by se malej neotočil a císař nás přeci jen čekal, šla bych možná tam, aby mohl být manža u mě celou dobu :slight_smile:
30. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
ahoj holky, taky jsem si rikala, ze urcite chci rodit na Obilnaku, ale nejak jsem si to rozmyslela... uz me tam nic netahne,takze pujdeme asi do Bohunic. Jeste mame dost casu na rozmyslenou :slight_smile:
dneska jdeme na utz, snad budeme mit srdicko :slight_smile: holky muzu se zeptat k jakym gynekologum tady v Brne chodite?
A jeste jedna otazka, slysela jsem, ze se tady v Brne v porodnicich neregistruje,je to tak?
31. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.