• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Kate, taky to řeším půllitrovou flaškou, kterou mám po ruce. a je pravda, je to lepší mít takovou větší nádobu, než nějakou malou skleničku. to jsem kolikrát měla problém vypít na dvakrát. A to teď vypiju tu půllitrovou, přes moji snahu. .... tak to máš s bříškem dobrý, že vykouklo až teď. U mě už bylo vidět dřív, i když nebylo moc velký. ale do svých běžných kalhot už jsem se nevešla někdy v květnu.

Evanek, aha, tak to jo. Tyto články už jsem taky četla. A taky jsem někde na netu našla i kalkulačku, která to vypočítá, ale nikdy mi to nevyšlo. I když to bylo opravdu o malé částky, které byly rozdílem.

Míšo, neboj, jsme s tebou a myslíme na tebe, a to by bylo,aby to nebyly jen krásné zprávičky.
1. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
luci - mě moje normální kalhoty začly tlačit hned ze začátku těhu, ale břicho mi začlo bej vidět až hooodně pozdě... Ve škole to na mě nikdo nepoznal :grinning: až ke konci v červnu před státnicema se první člověk našel (ale to si spíš myslim, že to prosáklo od někoho, kdo to věděl, protože jsme mu to řekli :grinning:), kterýmu to došlo... :grinning: On mě je pěknej kousek, takže možná si toho lidi všimli, ale nevěděli, jestli jsem jen neztloustla tak jim bylo blbý se ptát :grinning:
1. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
ahoj,
jdu pozdravit :wink:
míšo,
budu držet palce :wink: :slight_smile:
kate,
já také nosím volnější oblešení od začátku :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsme zpátky Kde začít Takže výsledky od minule malinké zlepšení takže nám prdelku nechají Levá komora je pořád menší a zužená, ale paní doktorka říkala, že to vypadá dobře a že se vyvijí což je hlavní a že není v žádném místě zužená a že se snad už nezuží a kdyby , že už si stím lékaři poradí Takže závěr je takovej , že si nás budou hlídat ale vypadá to nadějně. Mám velkou radost _Nakonec to vypadá, že porod bude v Brně jen porodnici vybereme až podle přištího utz. Takže 1.10 další kontrola , snad to bude jen a jen lepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
ahoj holky§ zajímalo by mě, co misicka....doufám, že vám řekli aspoň trochu dobrou zprávu.....
1. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
Už jsme písala :wink:
1. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
Mišickoooooooooooooooooooooooooooooooooooo
anin nevíš jakou mám z tebe a malé radost, mocinky gratuluju, a určo se to bude lepšit. jste holky šikovný
tak to zapijeme aspon dzusíkem.
:wink:

Jinak já si dala na veču rohlík sýr, pomazánku, pak brambůrky a okurek.
Už to asi začíná ty chutě.
1. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
Dala jsme si zmrzku a jdu malé něco obědnat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
JJ to utíkej Míšo ani nevím jak jsem ráda, super bomba pecka. :wink:
1. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
1. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
No není zač je to super. tak máte radost a my s váma.
1. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
misicka tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
mišičko,
to jsou super zprávy, v lednu ten zázrak budete mít v náručí :wink: :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
ahojte omlouvám se že sem lezu, ale Miško, moc gratuluju, to je super, myslela jsem na vás :slight_smile:
1. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
misi - ooobrovská gratulace, já ti to včera říkala :grinning:
1. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
misi -gratuluji
2. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Holky nevím jestli to projde, ale posílám vám odkaz na mou stránku, mrkněte a třeba objednejte...
my.oriflame.cz/hannah
2. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
ahoj holky prosim vas muzete mi nekdo doporucit dobreho gynekologa z Brna?
A jeste jedna otazka? Platite na gynde nekdy regul.poplatky?
2. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
Adelka je tu někde diskuze dobrý gynekolog BRno tak se tam jukni. Jinak já ty poplatky platila než jsme dostala těhu knížku a to bylo až ve 12tt :wink:
2. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem se vrátila od dr, pálilo mě břicho a valila mě ostrá bolest ze zad do břicha, je prý všechno v pořádku.
Jen zatím za mý těhu jsem měla už 5 utz tak se bojím aby to malýmu nějak neuškodilo

Ahoj Adelko, to já bych taky chtěla nejsem s mojí dr moc spokojená.
2. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
adel - já hledala gynekologa podle stránek "znamylekar" a celkem jsem se i trefila a na gyndě jsem platila poplatky taky dokud jsem neměla průkajdu, takže cca do 12 tt.

Jinak malej je už otočenej hlavičkou dolů a začíná prej sestupovat, tak jsem zvědavá, kdy na nás vykoukne... Jen sem už pak nebudu moct chodi :confused: :confounded: :grinning:
2. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
Kate a proč by jsi nechodila, že už budeš mamina a my těhule? Však za chvilku budeme všechny mamči :wink:
2. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
diky holky, no mne doktorka rikala, ze poplatky se neplati jen kdyz chodim do poradny, tzn ze kdyz mi bude delat nejake testy utz nebo odbery, tak platit budu ?
2. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
ahoj,
poplatky neplatím od té doby, co mám průkajdu, ale třeba amniocentézu jsem tu genetiku platila 60,-, že šel manžel se mnou
hani,
ty děláš oriflame? to je bezva, budu se na tebe obracet, ale zatím mám zásobu :wink:
sunny,
ještěže je všechno ok :slight_smile:
2. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahoj,

Kate, tak to jo. To je teda hezký, když v červnu to nebylo ještě poznat. No, teď je to ale jiný a dá se bříško ukazovat, ne? ..... takže můžeme čekat každým dnem mimi na této diskuzi? Už se moc těším, a hlavně, držím palečky.

Míšo, moc a moc obrovská gratulace. Myšlení a držení palečků se opravdu vyplatilo. Jsem moc a moc šťastná. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak teď už snad jen si užívat těhulkování a snad už bude vše v pohodě.

Adelka, já platila jen úplně na začátku, při první a druhé návštěvě a potvrzení těhu. Od té doby ne. A ani by se platit nemělo. Je pravda, já těhu průkazku dostala už někdy v 8tt.

Suny, tak aspoň, že je vše v pořádku. Opravdu je lepší si zajít k doktorce, pokud se děje něco neobvyklého. Člověk aspoň nic nezanedbá.

Evanek, nás je tu víc, co děláme oriflame, nebo i avon. Takže klidně se můžeš obrátit i na mě, když budeš chtít. Vlastní stránky nemám, řeším to ale odkazem nebo zasláním katalogu, a následným přijetím objednávky na mail, či smskou. .... to je vážně zvláštní. Já ty poplatky vážně neplatím.
2. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
luci,
bezva, já si totiž dřív objednávala přes práci, ale není to pro mne už pohodlé, to je dobře, že jste tu holky :wink:
2. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
misi - no já to myslela tak, že když je to téma těhulky z Brna, tak pak už těhulka nebudu :grinning:

adel - mně testy dělali všechny v rámci poradny, takže netuším, ale pokud jsem dobře rozumněla tomu, co se říkalo, když zaváděli poplatky, tak všechno spojený s těhotenstvím by mělo bejt bez poplatku, ale jak to funguje, netuším...

Jinak mám už zhruba rozvrh na zimní semestr do školy, musíme ještě pár věcí s manžou upravit, ale nijak zásadně s ním hejbat nemusíme... Ještě že máme na studijním hodnou paní :grinning:
3. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
ahoj holky! tak jsem zpět z dalšího monitotru a opět žádná sláva:slight_smile:......prcek se hýbal prvních pět minut, pak už nic, teď už má zase v břiše diskotéku, ale zase si říkám, že to třeba bude hodný, spavý děťátko:grinning:..........jinak mám o polovinu kratší čípek, měkký, hlavička je opět níž, než minule, takže se to pomalinku chystá....a test na streptokoka negativní, což jsem taky moc ráda:slight_smile:
3. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
ahoj holky, tak vcera mi vysly 2 pozitivni tehotenske testy :slight_smile: dneska rano dalsi..
3. zář 2009 v 15:13  •  1 dítě  • Odpověz
tegga - kam chodíš na monitory? Já se dneska objednávala na obilňák a sestřička říkala, že mě objedná na poradnu, tak jsem z toho jakási zmatená :grinning: Jsem zvědavá na středu, co z toho bude... Jestli teda něco bude :grinning:

verisek - gratulace :slight_smile:
3. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.