• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
k.ate já pořád ještě ke své doktorce.....a týden před termínem jsem objednaná do bohunic.....
3. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
verisek přidávám se ke gratulaci:slight_smile:
3. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
tegga - já do teď chodila jen na poradny k doktorce a teď mě předává do porodnice na ten obilňák, tak právě jsem zvědavá co a jak... Jen příští středu budu už skoro na konci 39 tt :grinning: Sestřička se ani neptala, ve kterým tejdnu jsem při tom objednávání, což mě celkem překvapilo :grinning:
3. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj,

Kate, tak to teda klobouk dolů. Studovat při miminku, to jsi vážně dobrá. Já to těžko zvládala sama, natož pak s miminkem. Tak snad ti to půjde dobře.

Tegga, třeba to bude spavý děťátko. Když na těch monitorech se mu moc nechce. Jsem zvědavá, jak bude spolupracovat naše mimi. .... jsem ráda, že streptokok je negativní. .... takže pomaličku, ale jistě, a bude mimi.
To budeme muset pak tady zapít třeba džusíkem. :wink:

Verisek, vítám tě tu a gratuluji k testíkům. Držím palečky, ať vše probíhá jak má.
3. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Kate, to mě překvapuje taky, že se neptala. To je první, na co se mě kdekoliv ptávají. NO, snad to bude v pohodě a bude stačit tak, jak tam jdeš.
3. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahojky holky, dneska je nějaký divný tlak a mě je totáně blbě jak od žaludku tak s emi točí hlava :unamused:

Trošku jsme šmejdila po netu a ejhle má pro malou obědnávku věci za litr :grinning: :grinning:

Katy ty budeš rodit na obilňáku_? Tak pak poreferuješ :wink:

MY jsme oědnaní na přiští středu na 3d tak snad malá bude spolupracovat :wink:
3. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
misicko kde objednavas vecicky?
3. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
tady je to sice sekáč, ale vše je tam jako nové a hlavně levné

http://www.brumla.cz
3. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
luci - no uvidím, jak moc budu dobrá, mám strach, jak to budu zvládat :grinning: Ale manža bude studovat taky, budem se u malýho střídat a uvidíme, jak to bude dál :grinning:

misi - chtěla bych tam rodit, uvidíme... Už jsem psalam, nemáme auto, je to nejblíž, tak co už nadělám :grinning: Společný sprchy a tak mám i teď tady, takže to pro mě nebude velká změna, až pak po tom přestěhování budem mít šecko svoje :grinning:
3. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahoj holky! k.ate mě, když jsem se objednávala v těch bohunicích, tak se na týden taky nikdo neptal....je jim to asi úplně jedno:grinning:....celkově to tam na mě zapůsobilo hodně chladně, ale manža říkal, že dobrý, tak jsem asi přecitlivělá.....vypadá to, že dneska bude počasí přesně pro mě, krásně zataženo a ještě déšť, paráda, asi někam vyrazím:slight_smile:
4. zář 2009 v 07:10  • Odpověz
tegga - mně to přišlo legrační, protože podle ultrazvuků z 20 a 30 tt mám termín 10. září :grinning: Takže vlastně den po tom monitoru, tak si řikám, abych dřív neporodila náhodou :grinning: i když oficiální termín mi dr. nechala na 18. září, on ten uz z prvního trimestru je prej nejpřesnější, co se toho odhadu týče... :grinning:
4. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Tak já si četla , že Obilnák má nějký ty předporodní kurzy, ale je to až od 30tt což s mi zdá za dlouho tak uvidím zda nejít na ten kurz někam jinama tam jen jít porodit :grinning:

No jo Katy když nemáte auto a máte to za rohem tak není co řešit u nás třeba ze rohem jsou ty Bohunice, ale nedá se nic dělat :grinning: :grinning:

Tak jím místo monitoru přijdeš porodit :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
misi - oni to maj s bohunicema stejný, je ale lepší se objednat dřív a rovnou na všechny, na který chceš jít... Já se objednávala ve 31tt a intenzivní přípravu na porod měli volnou až teď na září a na to jsem se už vyprdla :confused: :grinning: Však to snad zvládnu i bez toho... :slight_smile:
4. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Tak si vypočitám ten 30 tt a obědnám se tam :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
misicka já byla na kurzu jinde, než v bohunicích.....a příště už bych to udělala tak, že bych šla v porodnici, ve které budu rodit.....a hlavně, příště už bych na žádný kurz nešla:grinning:, nemám pocit, že by mi to krom seznamu, co sebou do porodky, něco dalo:slight_smile:
4. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Takže si z toho hlavu dělat nebudu buď půjdu nebo ne :grinning: :grinning: Počkám asi na to přiští vyštření srdíčka a tam se domluvím z doktorkou jakou tedy porodnici zvolit a podle toho se zkusím obědnat na ty kurzy a když nebudou tak nebudou stejně porodit musím tak co :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Já ted začínám v pondělí předporodní kurz zadarmo na ulici Vodní, je to společnost CENAP
4. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Holky, kdyby jste některá měla zájem o katalog není problém, nebo se můžeme sejít někde všechny, mám i spoustu vzorečků na vyzkoušení
4. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
hannah tak přesně tam jsem na kurzu byla i já :slight_smile: ....ale co tam je super, tak cvičení...teď teda už asi měsíc nechodím, už mi to přišlo nějaký náročný :slight_smile: .....ale je tam cvičení od 12tt., taky zdarma a je to parádní, krásně jsem se vždycky protáhla, taky záleží, kdo tu lekci vede......ale mají taky dost obsazeno, chce to zajistit si to hodně dopředu
4. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
Přesně je to narvané, na cvičení jsem se nedostala, tak jen na kurz a na plavání, ale až od listopadu
4. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
hani já se zase nedostala na plavání, tam jsem chtěla moc:slight_smile:.....ale oni otvírají průběžně nové kurzy, tak si to zkus pohlídat, třeba ještě něco stihneš :wink: ....jinak mě tam čeká ještě lekce kojení, tak jsem zvědavá, jestli mi to pak nějak pomůže:slight_smile:.........a výživa dítěte, ale tu nevím, jestli stihnu, v té době už mám nějěk termín:slight_smile:
4. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
jo a já se chtěla kouknout na ty tvoje stránky a nešly vůbec zobrazit, pořád mi to hlásilo nějakou chybu.....
4. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
mělo by to jít, mě to jde
my.oriflame.cz/hannah
4. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
Kdyby jsi se chtěla podívat na katalog ta také na www.oriflame.cz pod výrobky a krása
4. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
jj, dnes už to funguje....jdu tam mrknout :slight_smile:
4. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
mělo by to jít i jako www.my.oriflame.cz/hannah
4. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
Kdybste kdokoliv cokoliv chtěl tak nejpozději 10.9. budu objednávat a zboží je hned k dispozici
jinak aktuální katalog platí do 13.9.
4. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
Já jsem tam taky chtěla jít plavat, ale mají do Listopadu plno :unamused:
4. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
ahoj holky, jdu pozdravit :wink:
4. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
Já plavání začínám myslím 5.11. a mám naplánováno pět plavání, tak aspon to
jinak cvičit chci jít zkusit na Josefskou, sice za peníze, ale pojištovna mi 1000,- proplatí
4. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.