• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Tak co plánujete na víkend_?
4. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
my v sobotu velkej nákup a v neděli grilovačku se známými :slight_smile: na víc mi vycházky nestačí :grinning:
4. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
Můj se zítra ráno vrátí ze služby, jeden den půjdeme na nákup a taky nějaké dodělávky v bytě
4. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
AHoj holky, už jsem zas konečně tady co nového?
4. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
My jdeme dneska na narozky manželovího dědy, ale jen na chvilku a večer máme pozvaných pár lidí na grilovačku, ale nevím zdá se mi že je tam zima :unamused:
5. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
misi - my tu máme na návštěvě manžovu tetu :grinning: tak máme program s něma... Ikdyž teď šli pryč... Odpoledne ještě nevim, co budem dělat :slight_smile:
5. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
čau kočky, tady trochu cvičení, teda pokud ty stránky už neznáte
http://www.stream.cz/video/221/273230-cviceni-pro-tehotne-1-dil-krk-ramena-hrudnik-a-lopatky
5. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahojky holky,

Týnko dík za ty stránky určo si podle nich zacvičím :wink:
6. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
My měly včerejšek náročnej, ráno mě chytl zase zub tak s e jelo na pohotovost :unamused: Potom jsme byly na cvilku na narozkách , pak nakoupit a od půl sedmé do jedné jsme tu měly náštěvu , grilovalo se a kecalo, dobrý to bylo.
Jen dneska je mi tedy zase nějak zle od žaludku :unamused:
6. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
A ještě se musím pochlubit dneska poprvé když malá kopla jsme to cítila na ruce a taky s emi zavlnilo břicho až jsem se z toho rozbrečela, to jsem teda cíta co :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Miši ahojky, koukám že malá se ozývá pořádně.a jinka se máš v pohodě???
6. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
No až na ten žaludek je mi od něj nějak divně to jde :wink:
6. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
tak to se dá no, hlavně že je to smalou v pořádku docela.
Já už jsem měla taky klid a dneska mě chytli záda a zase bliju tka to nechápu fakt. :wink:
ve čtv jdu na tripply tak mám strach.
6. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
Tak já teda nebliju , ale je mi pořád na zvracení asi mimo nějak tlačí na žaludek nebo co :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
No jo už se hlásí abys o ní věděla že tam teda mamko je :grinning:
Já myslím že kvůli těm naším zlatíčkám uděláme všechno na světě.
6. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jasně však mě dneska nic nehoní , manžel udělal obídek tak můžu jen ležet a ležet :slight_smile:
6. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Já bych měla jít k našim a by mě mamka zkrátila jediný dlouhý gatě který mám, ale nemám v čem jít pač v krátkejch mě bude kosa navíc mám pěknou rýmu, bolí mě záda. ale kalhoty potřebuju paráda už mám zase depku. hrozný fkat
6. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Hlavně klíííííííííd. A co nějakou sukny a k tomu punčošky?
6. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Sukně nenosím a nemám. takže nevím no
paráda fakt teda. ještě budu nemocná že nemám co na sebe, to je fakt bezvadný chjoteda
6. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj,

tak já ty kurzy odpískala určitě. Říkám si, že to musím stejnak zvládnout, ať už po jejich absolvování, nebo ne. Takže uvidím. Snad nebudu litovat, že jsem nechodila.
6. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jinak jsme tu včera měli tchánovce, odjížděli dnes ráno. A to odjel i manžel, šel do práce. Takže si teď užívám doma s pejskem a miminkem v bříšku. Spíš ale odpočívám. Přesázela jsem si ale dvě tři kvítka, vyprala jednu miminkovskou pračku, a dnes udělám ještě tak nádobí. Pustila jsem si DVD Zakletá Ella a ještě si pustím asi jedno, a taky se chci dívat na telku, dávají Kamarád do deště - taky docela pohodový filmeček.

Týnko, taky jsem už na ně narazila. Ale zatím jsem shlídla jen první díl. Víc ne. Jsem to ale ostuda.

Míšo, taky při těch pohybech mi kolikrát jdou do očí slzy. Takže jsem cíťa, stejně jako ty. Asi to k tomu patří.

Suny, tak leda cestu vydržet v těch hodně dlouhých kalhotech, tam si je nechat zkrátit a pak to bude v pohodě. To máš vážně jen jedny kalhoty dlouhý, který oblečeš? Ani žádné třeba šusťákové kalhoty, nebo tak? Já mám dvoje - teda teď už taky jedny. Ty druhé jsou mi hodně obtažený přes stehna a zadek, ale ty druhé rifle hodně využiji. A taky se najdou nějaké ty šusťáky a tepláky - tak když bys jela k mamince autem, tak by se dalo i tak.
6. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
luci - já ti povím, jak se to zvládá bez kurzů :grinning: je fakt, že mám za sebou informační schůzku v porodnici, ale tím končím, tak uvidíme :slight_smile: Je fakt, že jsem si z ní pár rad odnesla, ale zase hodně věcí z toho bych našla i na netu :slight_smile:

Jinak manža teď dělá k obídku hustou polívku, abychom nemuseli dělat druhý jídlo a za chvíli plánujem jít na návštěvu k mamce ( a při tý příležitosti tam zas něco odnesem :grinning: )
6. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
Já mám zatím kalhoty slušný dvoje a pár vytahanejch tepláků a jednu super sukňi co budu nosi ti v zimě a k tomu punčošky, je se zimní bundou asi budu naštíru , ale to se nějak vyřeší :wink:

Týnko tak co jak je v Praze? blaze?
6. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
Luci mám jen jedny a nezkrácený a potřebuju ještě aspon jedny na zimu tyhle jsou takový podzimní.
tak přemýšlím o těhu riflích ale na mě se moc nelíbí tak nevím.
U našich jsem nakonec byla a donesla jsem si gymnastickej balon tak na něm budu sedět kvůli zádům.
6. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
Kate, tak to budu ráda, když mi pak povíš. Tu informativní schůzku v porodnici, tu mám taky. Ale nic víc. Taky jsem se pár věcí dověděla. Ale jinak si říkám, že stejnak, každý dítě je jiný, a vyžaduje i něco jinýho. Tak doufám, a věřím. .... a jaká byla polívka? Jakou dělal, aby vám stačila jen ta a nemuselo být druhé jídlo? Já si dala zbytek polívky ze včera, a zbyly i těstoviny, tak jsem si je dala na sladko. Ještě je tu i sekaná od včera, ale to asi nechám na zítřek, až bude doma i manžel, a udělám k tomu brambory.

Míšo, tak to já naštěstí zimní bundu už snad dopnu. To bříško snad zmizí. Mám docela obtaženou tu bundu, tak uvidím, abych nedopadla jako ty, že bych si musela pořizovat novou. ... vidíš, Týnka je už vlastně v Praze. Tak snad ten přejezd dopadl v pohodě a brzy se nám ozve.

Suny, tak to určitě minimálně ještě jedny potřebuješ. A je pravda, těhu rifle jsou nejlepší. Sice ze začátku, kdy ještě není to bříško tak velký, tak to vypadá tak divně, ale já si je teď nemůžu vynachválit. A nebýt jich, tak nevím , v čem bych chodila. ..... já si balon kupovala, ne kulatý, ale oválný, a využila teď o víkendu. A přiznávám, je to super. Člověk je opravdu víc narovnaný. Dřív jsem ho nevyužila, koupila jsem ho nedávno. A to mi pak gyndr. zakázala sedět, to jsem musela jen ležet. Ale teď už to snad nebude problém.
6. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
No jo musím si ještě jedny koupit ale možná budu mít kalhoty po kamošce.
Ted jsem snědla chleba a půl se sádlem a nějak mě to nějak nezasytilo nevím proč.
6. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
Balon mám taky ,ale zatím jsme se na něm nedonutila sedět natož cvičit, ale měla bych kila lezou nahoru bleskem a moje záda už začinají skuhrat :unamused:
6. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
Suny tak si dej ještě jeden tenhle byl pro tebe a druhej pro mimčo :wink:
6. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
Miši už ne budu jak sud musím se trohcu ovládat. to mám trohcu strach čeče že přiberu hodně teda zatímmám takovej pocit že je mi všechno malý.
ale to ještě nejím tak jak normálně.
6. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
Tak já už jsem jako sud, ale řikám si , že po porodu to s malou vyběhám :wink:
6. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.