• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Suny, ničeho se nelekej a neboj se. Zbytečně by ses stresovala. Zítra, jak tam budeš, tak se ho přímo zeptej, jestli se to jedná o ten utz ve 11-13tt, kterýmu se říká NT+ screening. ... je pravda, krev nemusejí brát, to se hlásí předem. A zvlášť, když ji pak berou při těch tripplech. Já co vím, tak zatím to každý měl včetně té krve, ale taky všichni, co vím, tak byli právě na tom Veveří. Uvidíš, kdyžtak bys měla ještě týden na to, si zajít i tam.
13. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
třeba ti udělají jen utz pro kontrolu a řeknou, ať se objednáš na to Veveří. však se pokus vydržet do zítřka, určitě to bude ok. ... pokud ti ten utz budou dělat vaginálně, tak možná ho tam nevezmou dovnitř, každopádně být tebou, tak bych ho vzala s sebou, ať tam je a pak uvidí na místě.
13. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
No já jsem mluvila s tím dr je to ono co jsi psala a on říkal že na to m veveří to dělá jeho kolega , kterej k tomu přidal krev a že je tam asi o jedno procento navíc možnosti zjistení downa takže jsem o tom s ním mluvila a on říkal že je to tam spíš byznys a zaplatíš dvakrát tolik no, tak jsem řekla že mi o peníáze nejde ale že to zkusím tam je hodnej a všechno vysvětluje tak uvidím no
chjo teda tak envím
13. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
aha, tak to jo. tak pokud ti to vysvětlil takto, tak to asi tomu tak bude. takže si z toho opravdu nic nedělje. možná je to opravdu o tom byznysu tam. ... uvidíš, jak zítra dopadnete. budu držet palečky. ... je od něj moc pěkný, že vše vysvětlí a řekne, co a jak.
13. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holky! Koukám je tady nová diskuze brňaček,můžu se přidat:slight_smile:?
13. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
Tegga, ahoj. Můžeš, a nebo se přidat na regiony. Záleží taky na tom, jestli nás admini pak sami nepřesunou. Ale zatím to tady jede docela dobře, si myslím.
13. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
Ahoj Tegga, určitě, vítáme tě tady, tak ty jsi z nás nejdál teda to máš za pár. jak se cítíš?
Luci, no jo no uvidíme id kyž jste mě ted hodily brouka do hlavy, že tam chodí všichni tak nevím jejda teda
13. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
Jj, taky si myslím, že to určitě zamknou:slight_smile:.......cítím se docela dobře a už to chci mít za sebou....mooooc se těším na prdíse:slight_smile:
13. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
Suny, ne vážně, nedělej si z toho hlavu. Není důvod. Když zítra vše dopadne dobře, a to dopadne, tak není vůbec důvod to nějak řešit. Opravdu se snaž být v klidu i pohodičce, zvlášť kvůli mimi. Možná tam vážně tvůj doktor neposílá. Asi je to i o tom, kdo se jak s kým snese, třeba s ním měl konflikt a nechce mu dohazovat kšefty. Takže si z tho opravdu nedělej vůbec nic.

Tegga, koukám, že čekáte chlapečka. Máte už jméno? ... A taky jsem koukala do tvého alba na počítadlo, jsi přesně o pět týdnů dál než já. To je opravdu už za chvíli. .... Už jsi rozhodnuta pro nějakou porodnici?

A co těhu cvičení? chodíte někdo, nebo máte v plánu?
13. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
Tegga, no asi my všechny se těšíme. Dokonce i moje neteř, ta už s mimískem počítá i ve hře Člověče nezlob se, kterou jsme dnes a včera hrály. Opravdu chystala figurky i pro něj. :grinning:
13. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
Luci ted jsem četla na babywebu že se odebírá i krev tak já nevím abysme něco nezanedbali, co já vím.
třeba mě pošle dom že nic nevidí. :frowning2:
13. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
Jinak určo když budu v pohodě chci chodit cvičit. asi na ty balony uvidíme a le už se těším
13. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
jména máme dvě, každý s manžou říkáme prckovi jinak, rozhodneme asi až v porodnici:grinning:...chudáček náš malej, bude v tom mít hokej:slight_smile:....na cvičení jsem chodila, bylo to super, vždycky jsem se krásně protáhla, te´d už to tak úplně nedávám......a porodnici, asi bohunice, ale úplně přesvědčená zatím nejsem
13. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
sunysara, ale je možný opravdu udělat jen ten ultrazvuk, krev ti pak odebere, když bude dělat tripple testy.........ale určitě tě nepošle domů s tím, že mimčo nevidí, to neboj :wink:
13. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
lucianas to je pěkný:slight_smile:...já mám zase čtyřletou malou ségru...a ta mi pořád hladí a poslouchá bříško a chce kupovat hračky pro prcka:slight_smile:....a pokaždý, když se vidíme, tak se ptá, kdy už se narodí, že sním chce hrát hry:grinning:
13. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
Jejda děkuju, uvidíme, a můžu se zeptat na ty jména nebo to bude překvápko i pro nás??? My už máme obě jména ted čekáme jak to dopadne a a co to bude
13. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
Teggu jsi z brna nebo z okolí??
13. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
to bude překvápko pro všechny:grinning:.....teď momentálně bydlím v Brně....sunysara, ty máš napsaný, že jsi snažilka, ale už jsi těhule ne? nedočítala jsem...
13. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
jj já počkám na zítřek jak to dopadne a pak to tam hodím, jeslti vám to teda nevadí :wink:
13. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
a to jdeš na první ultrazvuk nebo už ti nějaký dělal? v kolikátém jsi tt?
13. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
Ne už jsem měla dva protože jsem byla na pohotovosti s krvácením

Holky já budu končit za chvilku přijede manžel nakrmíme pejska a já se musím připravit na zítřek vysprchovat se a tak takže papa a zítra písnu co a jak. papa
13. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Suny, tak uvidíš, jaký budeš mít pocit a dojem z té zítřejší kontroly, kdyžtak si zajdi hned po té osobně na to Veveří (číslo 39), kde je přímo centrum diagnostiky a objednej se ještě tam. To by se zvládnout taky ještě dalo. ... na cvičení jsem chtěla chodit, ale nějak jsem se pořád nemohla domluvit s kolegyňkou z práce, se kterou jsme ve stejném týdnu, a pak už jsem si řekla, že to nemá cenu. Ale nad tím balonem uvažuji. Sleduji, že se dost hrbím a že bolí záda. .... jsem si myslela, že počkáš na zítřejší kontrolu a ty týdny těhu tam dodáš pak. To hned bude jinak naskakovat, když tam začneš hned jedenáctým týdnem. Já u nicku měla devítku, jako první čísilko. :sweat_smile: .... určitě dej vědět, budeme očekávat samé dobré zprávičky. A manžela vezmi každopádně s sebou.

Tegga, já přemýšlím právě nad Bohunicemi, a nebo ještě nad Ivančicemi. Tam je malá porodnice, tak si říkám, že to tam nepůjde jak na běžícím pásu, a přitom je dost vyhlášená. Tak uvidím. ... takže se jménama to máte stejný, koukám. My to asi taky rozlouskneme až v té porodnici, jak tak koukám. Ale je pravda, že miminku zatím říkáme mimísek, mimi, a tak. Takže v tom naštěstí hokej mít nebude. :grinning: ... ty dětičky jsou všechny stejný, jak tak sledují. A těší se víc pomale, než samotní rodiče, že? :wink: :grinning:
13. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Tegga, jestli si pamatuji dobře z první strany, tak psala Suny, že je v 11tt (přesně v 10+2tt), což už je pěkný. :slight_smile:
13. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
Sunny, co máte za pejska? My máme směsku - jezevčíka se špicem, a je to náš miláček. Máme ho moc rádi. Jen doufáme, že mimi přijme dobře a nebude na něj moc žárlit.
13. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
Mám jednu známou, která rodila v Ivančicích....byla docela spokojená, až na to, že ji nějak špatně zašili, už si přesně nepamatuju podrobnosti......no asi po 14 dnech od propuštění musela znovu do nemocnice a přešívali jí to, měla nějaké problémy......jinak velikost a počet pacientů v Bohunicích mě taky celekm děsí....ale zase si říkám, že mají asi nejlepší vybavení a tak, takže asi proto
13. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
jj, už jsem si to taky dočetla:slight_smile:.....suny ať to zítra dobře dopadne :wink:
13. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
Jé člověk si jen odběhne do sprchy a udělá véču a tady se kecá :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
misicka, když už jsi tady....já tě trošku sledovala na jiných diskuzích:slight_smile:.....jak jste teď na tom, už vám potvrdili, že je všechno oki nebo vás čekají nějaký vyšetření nebo jak?
13. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
No nevím co všechno víš, plodovka nám vyšla dobře , ale pak nám dělaly utz v 17tt a tam našly vv na srdíčku. Jenže nikdo neví jak se tá vada bude vyvíjet srdíčko bylo ještě malé, takže jdeme v zaří na utz srdce znova a dozvíme se víc, teď máme milion ruzných variant od té nejhorší až po lepší, takže nám nezbyvá ještě skoro tři týdny čekat co se z toho vyklube, takže se jen modlímeaby jsme nemusely těhu ukončovat a malá šla třea jen po porodu na nějakou banální operaci.
13. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
ahojky, můžu se přidat?:slight_smile: Sice těhulka už budu jen chvilku, ale co už :grinning:
13. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.