• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
autor
No jeslti bude hyperaktivní jako většina dětí tak jo. mám kamošku ta má roční holčičku a běhá pořád a pořád má ještě 1O kilo nahoru a to přibrala 21 kilo. toho se bojím že se celá rozjedu a to fakt jím mín než normálně jsem jedla
6. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahoj holky, uvažuji, že si dovezu balon od mamky, ale bojím se že mě to neudrží, navíc je koupený na moji mamku, která má 165cm a já 175cm a ted mám ještě dost kilo navíc...tak nevím, zítra mi začíná kurz, tak se tam asi poptám.
6. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Ahoj Hani, jakej kurz pro těhulky?
Kam chodíš na cvíčo??
6. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Luci - my děláme fakt hustý polívky... Dneska nebyly brambory, tak tam byl jen pytlík mražené zeleniny, dva bujony (takový ty vitana natur bez glutamátu :grinning: ), spousta nudlí a ovesný vločky na zahuštění... Takhle to zní asi divně, ale ty polívky jsou dobrý, vločky v tom nejsou skoro cejtit a hodně to zasytí... Já bych tam možná plácla ještě rozšlehaný jedno nebo dvě vajíčka :grinning:
6. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Kate polívky jsou základ to už říkaly naše babičky
6. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
ahojík holky! já teda balon doma mám a sedím na něm docela často....chodila jsem i do toho cvičení, tak nějaký ten cvik si z něho pamatuju, je to fajn, zádům to uleví...hannah toho bych se nebála, žetě neunese :wink: ....jinak já při prvních kopancích taky málem slzela....teď slzím někdy skoro taky, ale tím, jak to zabolí, když dostanu perdu do žeber:slight_smile:
7. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
Ahoj,

Suny, taky mi přijde, že mám pořád hlad. Bych řekla, že jím poslední týden víc, než by bylo zdrávo. Ale když mám hlad, tak co mám dělat.

Míšo, z toho si nic nedělej. Já už mám nahoře patnáct kilo, a doufám, že tak lehko, jak je nabírám, tak půjdou i dolů.
7. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Kate, to by mohlo být dobrý, ta polívka. Je pravda, vločky mě překvapily, ale asi je to tam vážně dobrý. Ale taky bych tam dala i to vajíčko.

Tegga, tak takovou perdu jsem dostala včera. Až to vážně zabolelo. Asi jsem mimi něco provedla,nebo špatně seděla, nebo něco. Ale bylo to u telky, tak nevím nevím.
7. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
u telky dostávám největší rány:grinning:...hlavně u ní nesmím ležet na pravým boku, to by se mě pak prcek asi prokopl druhou stranou :slight_smile: .....jinak ještě jsem koukala, že jste se bavili o tom, jak je vám špatně....mě je zle od žaludku každý večer, celý těhotenství.....ani jednou jsem nezvracela, i na začátku se to dalo vydržet, ale je to vykompenzovaný každodenníma nevolnostma....takže už se fakt těším, až bude prdís venku a uleví se mi:slight_smile:
7. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
AHoj holky, chtěla jsem se zeptat, jsem nějaká nachcíplá a le spíš nemůžu jen odkašlávat, nevíte co na to můžu jakej sirup nebo tak?
Chtěla jsem si udělat výluh z cibule ale to taky nevím jestli můžu.
7. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Suny, to neporadím. Možná nějakej panadol sirup, nebo tak. v lékárně určitě poradí.

Tegga, tak nevolnosti jsem neměla a ani nemám. ale třeba to ještě přijde, přeci jen zbývá ještě pár týdnů do porodu a do doby, kdy bude mimísek mezi námi.
7. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojky holky,

suny výluh z cibule můžeš, je to cibule a cukr ne? A ptom ještě doporočuji koupit vincentku a vincentkovej sirup :wink:
7. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj,

Sun, tak co, vzala sis něco? A je ti lépe?

Jinak dnešní počasí je opravdu krásné. Sluníčko svítí, velké vedro není. Asi toho využiju a půjdu ven. :wink:
8. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahoj,
jdu pozdravit :wink: :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Ahoj holky, děkuju za rady zatím piju čaj s medem, jitrocelový sirup. ale nevím jestli mám chodit ven protože mě jako tak nic není jen vykašlávám.
jinak v pohodě, ale druhej den jsem jakási přejetá tak nevím co se děje.
8. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahojky ,tak já dneska polehávala a pospávala a ted nemůžu vytuhnout :angry: V noci mě zase chytl zub takže ráno k zubařce a nakonec došlo k trhaní, no byla to sada i když zub byl opíchanej a ted to jde k sobě tak to je tedy taky něco.
Zítra valíme na ten 3D tak jsem zvědavá :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj,

Suny, to může být jen těhu únava. Ven bych klidně šla, ale spíš jen na malou procházku, aby jsi se dostala na čerstvý vzduch a oblékla se tak, aby ti nebyla zima.

Míšo, takže už jsi bez zubu? Jejda, to teda nezávidím. Ale co, aspoň už budeš mít od něj klid. .... nezapomeň podat info, jak probíhal ten 3D utz. A taky nějaké fotečky chceme!!! :wink:
9. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky, tajsem se včera dověděla výsledky testů na cukrovku, dneska jsem byla u své dr. a v pondělí jdu na diabetologii, mám hodnotu 7,88
na netu jsem se dočetla, že snad hranice je 7,8 takže asi jen upravím jídelníček a uvidím co mi řeknou v pondělí
9. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Tak jdu do sprchy a nachystat se za chvliku jedeme :wink:

Hanach neboj jen místo dvou zákusků budeš moct jen jeden :wink:
9. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Kuk tak jsme zpět , dala jsme do alba dvě fotky ty nejlepší. Malá je tvrdohlavá a vůbec se nám nechtěla ukazovat a takybude pkná akrobatka v puse měla svoji nohu a pak si sní pinkala rukama jsme se i s dotorkou nasmály. Ale jinak to bylo fajn :wink:
víděli jsme pipku, ruky, nohy, nosánek a taky nám mávala :grinning: :grinning: :grinning: Jen byla pořád zabořená do placenty asi se tam má dobře :slight_smile: Jo a máme asi 430g :slight_smile:
9. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
Hannah, tak snad to nebude až takové hrozné, a jen ti něco doporučí nějak omezit. Já hodnotu cukrovky ani neznám. Jen mi doktorka řekla, že dobrý, a to bylo vše.

Míšo, to jsi napsala dobře, s tím zákuskem. :grinning: .... gratuluji k utz, hned jdu mrknout na fotečky. Krásně přibírá, jak tak koukám. Tak jen tak dál. ... jejda, fotečky jsou krásné. malé to sluší. I když vážně vypadá, že z ní bude akrobatka. živě si to dokážu představit, jak tam musela v bříšku řádit.
9. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
Mišičko je fakt krásná, bude asi kvítko ale zaplatpánbůh za to že jo?
Ste se museli nasmát teda. hlavní je že malá přibírá že je vše jak má být. :grinning:
9. zář 2009 v 17:23  • Odpověz
Už se na ní moc těšíme, ale ještě do Ledna musíme vydržet. Koukaly jsem i po obchodech po nějakých kočarcích a dohonout se s manželem na nějakém to bude tedy dřína :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
Mišičko to asi dřina bude my zatím koukáme na netu a zatím bez výsledků.
ale čas je tak je to fajn. na jméně jsme se shodli na kočárku to bude horší, typ máme ale na barvě se neshodneme
9. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
Tak my zatím bojujem jak se jménem tak s kočárem :grinning:
9. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
Aha tak to my máme ve jménách jasno ale ty kočárky no.

Ale vy to máte za mín no, my až v březnu tak jsme v klidu. :grinning:
zítra jdeme na tripply.
9. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
Míšo, Suny, tak ať se vám podaří dobře vybrat kočárky!!! A taky ty jména dohodnout.

Suny, držím palečky na tripply. ... a nechceš už vážně si dát ty týdny do pasu???? Prosím!!!
9. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
Tak se hlásím, zatím nerodíme, ale prej jsme podle dr. na dobré cestě (jsem otevřená na 3 cm, takže prej jakmile začnou kontrakce nebo prdne voda, okamžitě do porodnice :grinning: ), tak jsem zvědavá, kdy se mrňous rozhoupe... :slight_smile:
9. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
Kate, tak to opravdu vypadá, že mimi už se hlásí. Co nevidět tu budeme mít Kubíka. :slight_smile: Tak držíme palečky, ať je vše v pořádku a bez problémů.
9. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
Juj Kate takže každým dnem to bude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.