• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
kate,
také držím palce, ať jde všecičko hladce :wink: :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahojky holky,

tak mě dneska došel balík věcí pro malou a už hodinu se nad něma rozplyvám :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahojky všichni, tak u nás zatím nic moc novýho :grinning: Furt se cítím stejně... :slight_smile:
10. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
Ahoj brnandy, tak jak je?
já dneska byla u své dr a budu ju asi měnit ale nevím za jakou protože chci dát na doporuční a žádnou neznám co by brala, dkybyste měli nějakou dobrou a věděli byste že by brala písnete mi???

děkuju

ta má je fakt na nic dneska mě seřvala :frowning2:
10. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
suny - já jsem spokojená u té svojí, jak jsem ti myslim psala do IP... Možná bys mohla zkusit tam zavolat, jestli berou... Kdyžtak pokud budeš chtít, můžu ti poslat kontakt nebo její webový stránky do IP :slight_smile: A proč tě ta doktorka seřvala? :frowning2:
10. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
K.ate prosím napiš mi to ještě jednou nevím jeslti jsi mi to psala. :grinning:
No že moc přibírám a že chodím ven no prostě hrůza fakt. :frowning2:
10. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
Kate IP :grinning:
10. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
suny - tak už to tam máš :slight_smile: Já jsem u ní spokojená :grinning: A z doktorky si nic nedělej, však hlavně jestli je prcek v pořádku, no ne? :slight_smile:
10. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
:grinning: Ještě jeden dotázek v IP děkuju
10. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahojky holky, já si včera užila perfektní odpo s holkama z práce :slight_smile: Seděly kecaly , jedly a pily :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska mě čeká odpo poradna tak doufám, že bude vše Ok, hlavně tam jdu krz ten tlak :unamused: A možná pak vyrazím omrknout nějaké kočíky :wink:

Došel mi dneska fusak do kočáru a beruška tedy v zimě bude mít krásné teplíčko :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky,

našla jsem Vaše stránky a tak se chci zeptat jestli bych se k Vám nemohla přidat??? Je mi 27 a jsem v 16 týdnu - takže úplný začátek. Jsem sice brňačka, ale kamarádek co by čekaly nebo jsou maminy moc nemám. A přiznám se, že někdy potřebuji pokecat i o těch těhu věcech :wink:
Předem děkuji za odpověď a přeji krásný den
11. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahojík holky! Ob.soklina vítám tě-zvláštní nick:grinning:, trošku mi trvalo, než jsem ho sesmolila:grinning:.......já měla kontrolu před dvěma dny, ani nevím, jestli jsem to sem psala.......mé doktorce se nezdál monitor, takže mě poslala do porodnice na kontrolní, stravili jsme tam pět hodin, no síla, kolik je těhulí:slight_smile:.....ale nějak to tam na mě padlo, když jsem viděla, jak tam vždycky přijeli ty maminy rodit, tak jsem z toho měla úplně husinu, že už mě to taky brzy čeká:slight_smile:
11. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
sokli - ahojky, jasný, že se můžeš přidat :slight_smile:
11. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahojky holky,

soklina vítej mezi náma :wink:

Holky já dneska byla na kontrole a doktorka mě nasrala, chtěla jsme aby mi napsala do těhu knížky , že můžu chodit cvičit a nebo plavat a a ona to odmítla , že jsëm na neschopence, ale nic mi není jen z principu :unamused:
11. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahojky holky, tak se nám tam dneska tedy ochladilo.
12. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
misi - ahojky :slight_smile: Jen ať se ochlazuje :grinning:

Achjo, mě už to čekání na porod unavuje, už to chci mít za sebou a prcka u sebe... :frowning2: TOhle čekání je hezky na prd :frowning2: TO vidím tak, že ještě ve středu tam na tu kontrolu beztak půjdu...
12. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tady je taky chladněj ale dusno. tak asi bude pršet, nevím, chtěla jsem jít ven tak uvidím po o jak se to vyvrbí.

Jinak jak vám je??? :wink:
12. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Mě nic moc pořád mě bolí ta pusa od toho zubu už z tí bolesti začinám magořit :unamused:
12. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Jejda tak něco na kloktání a vyplachování. ale šalvěj se v těhu nemůže vid?
12. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
suny - mně je celkem faj, občas trochu bolí břicho a mám šílenej hlad :grinning: Protože jsem dneska ještě nejedla... :frowning2: Ale jinak pohodička :slight_smile:
12. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
Tak se napapkej, at nemáte s mimískem hlad, a co vy už se to blíží a poslíčci nejsou???
12. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
suny - bíží, ale já se cejtím pořád stejně... :frowning2: Tak jsem zvědavá.... :confused:
12. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Tak třeba porodíš ani nemrkneš. :grinning:
12. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj,

Sokli, určitě se přidej. Vítej mezi námi , jsme rády, když k nám zavítá někdo nový. :slight_smile:

Míšo, to je divný, že ještě tě bolí pusa od toho zubu. Určitě bych si zašla do lékárny pro něco na vyplachování. Poradí ti, co se v těhu smí, a co ne.

Kate, tak stále ještě nic? No, vlastně ještě máš necelý týden do termínu, že? Teda jestli to souhlasí v pase. ... jinak určitě se jdi najíst. Přeci jen se musíte posílit.

Tegga, a jak dopadl kontrolní monitor? Doufám, že už byl pak dobrý. A kam jsi na něj šla, že jste tam tak dlouho čekali? Já doufám, že až budu jezdit na ty monitory, že čekat nebudu. A když to nebude v Brně, tak si myslím, že ne.
12. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahojte,
dnes jsem i udělala test a našla // :slight_smile: k doktorce mám prý přijít až 14 dní po vynechání. myslíte, že mám ale začít brát nějaké vitamíny i bez toho aniž by mně to řekla? děkuji Hanka
12. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
luci - pořád nic :frowning2: Si řikám, že nakonec ještě budu fakt přenášet :grinning: Jinak v pase mám nejpozdnější termín, podle ms byl 5. září podle dvou ultrazvuků 10. září podle jednoho 14. a podle toho v prvním trimestru 18. :grinning: (toho se držej i doktoři)
12. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
hanulik - gratuluju :slight_smile: jinak já bych asi nějaký vitamíny brát začla, některý se mají brát i při plánování těhotenství, takže podle mě to mimču určitě neuškodí... .-)
12. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
kate - v druhé diskusi zase holky psaly, že mám počkat na Dr. ale taky si myslím, že by bylo lepší něco brát. uškodit by to nemělo a aspon budu mít dobrý pocit, že pro mimi dělám co se dá:slight_smile:
12. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
Holky vyplachuju heřmákem to mi poradila doktorka, ale nějak pomaly se mi to asi hojí nebo já nevím :unamused:

Ahojky hanulik, gratuluji k // a vitamíny jsetli myslíš třeba kyselinu listovou už jsi měla mít dávno v sobě :wink: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
Hanulik, moc gratuluji k pozitivnímu testíku. :slight_smile: ... co se týče těch vitamínů, tak jestli chceš nějaký brát už teď, tak být tebou, bych třeba si koupila Calibrum baby plan - bere se už i před otěhotněním, při plánování. Já to brala taky. Obsahuje dost vitamínů včetně potřebné kyseliny listové. ... a jak ti psaly na jiné diskuzi, že by počkali na doktorku a její vyjádření, opravdu záleží na tobě. KDyž tak si kup nějaké menší balení vitamínů, a pak při návštěvě doktorky se zeptej, zda v tom máš pokračovat.

Kate, taky bych se řídila až tím posledním termínem. Oni říkají, že je vážně nejpřesnější. Takže bych byla být tebou ještě zatím v pohodičce, to má mimi ještě nějaký ten den čas.
12. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.