• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Míšo, to je mi líto, že to nějak nepomáhá. Tak jen doporučit trpělivost. I když vím, je to na houby, když bolí zuby, nebo spíš rány po nich. Ať to brzy přejde.
12. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
luci - když on je už teď velkej :frowning2: :grinning: A já nechci rodit moc velký mimčo... :frowning2: :grinning:
12. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
No bohužel mi nic jiného nezbejvá než čekat až to přestane bolet.

Kate tak na vyvolání porodu sex sex.....umejvání oken..... hodně palivá jídla a zase sex :wink:
12. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
misi - :grinning: Já vííím :slight_smile: Však manža do mě rejpe pořád :grinning:
12. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
jAK NA TOHLE TY chlapi slyší :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz
Dobré ránko holky:slight_smile:
kys.listovou sem brala 2 měsíce před otehotněním. ted sem myslela větší složení vitamínů. dala sem na vás a koupila si zatím balení 30 tbl.mamavitu. v mamatestu byl letáček a je tam doporučené to hned užívat.....nevím, ale nějak mě to pořád nedocvakává, že sem těhotná:slight_smile:

a můžu se ještě zeptat, měla jsete některá, že by vs hned v počátku těhu bolelo milování? normálně to nemám a včerá sem teda trochu trpěla :frowning2:
13. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
hanulik - s tímhle ti nepomůžu... Já na začátku těhu byla nemocná (proto jsem si taky dělala test :grinning:, abych věděla, jestli do sebe můžu rvát všechno), takže jsme milování neřešili a potom jsem začala špinit a krvácet, tak jsme měli nějakou dobu ze začátku pauzu... Navíc já s bolestivým sexem měla problémy i před otěhotněním, takže bych to těžko odhadovala, každopádně teď je to v pohodě :grinning:
13. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Tak v tomhle taky neporadím, my máme rizikovku takže spolu moc nespíme :unamused:
13. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky,se omlouvám že jsem vám sem tak vtrhla :slight_smile: ...já jsem taky z Brna (Komín) a začátkem Května 2010 očekáváme narození druhého dětátka,doma máme 15měsíční Jůlinku..ted jen doufám že bude vše OK, na kontrolu jdu příští týden v 9tt.
:grinning: ahoj Beja
14. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahojky Bejunka , super gratulace k těhu a vítej mezi námi :wink:

Já dneska byla s pár těhulama na obídku a na kafi a bylo to fajn odpo :slight_smile:
14. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
AHoj Beju vítej mezi Brnandy. a gratulace veliká, bude všechno v poho uvidíš.

Míši tak už si to těhu užíváš koukám se vším všudy. obídek kafíčko. parádka. :grinning:
14. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
:slight_smile: děkuju
..to mě tu v Brně nejak chybí maminky s kterýma bych vyrazila i s malou ven :pensive: . Já jsem původně z Hodonína tak mám kámošky s prckama tam :(.
14. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahoj,

Kate, tak to chápu, že se ti nechce rodit moc velký mimčo. Komu by se chtělo, že? No, uvidíš, snad už to brzy přijde a malý vykoukne na svět už v nejbližších dnech. .... a jinak ještě na vyvolání porodu můžeš zkusit i teplou koupel, taky prý zabírá.

Hanulík, taky jsem si ze začátku nepřipouštěla, že jsem těhotná. A docela mi to nedocházelo dlouho, bych řekla, že do prvního utz, kdy jsem viděla mimi celé a věděla, že je v pořádku, tak do tho 12tt. A pak, dokud nebyly pohyby, tak jsem kolikrát přemýšlela, jestli těhu vůbec jsem. Teď, když jsou pohyby, tak je to hned o něčem jiným. Je to ale taky určitě tím, že jsem netrpěla žádnýma těhu nevolnostma a ničím takovým. Jen jsem pozorovala přírůstek na váze a zvětšující se bříško. a v podstatě, to mám až do teď.
A co se týče toho milování, tak už od začátku jsem měla strach. První tři měsíce se to nedoporučuje vůbec, a pak už jsem si říkala, že přeci jen mám tam dole mimi a nějak je to proti mé psychice. Takže máme abstinenci už od začátku těhu. ... ale mám aspoň dobrý dárek pro manžela k vánocům :wink: :grinning: , to už budeme mít i po šestinedělí, tak si to vynahradíme, snad.

Bejunka, neomlouvej se. Jsme rády, že se opět někdo k nám přidá. Moc gratuluji k druhému těhulkování a hlavně, držím palečky, aby bylo na kontrole vše ok. ... Komín je pěkná část Brna, já tam bydlela přechodně tři roky, teď máme ale domeček kus od Brna. :wink:
14. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
Míšo, to věřím, takové obídky a relaxační odpoledne bývají moc fajn.

Beju, koukám, že nejsi z Brna původně. Hodonín je ale taky hezký město. A co vás táhlo do Brna, jestli se můžu zeptat?
14. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
lucianas - tak to si zase nedovedu představit, že bych měla být bez milování:slight_smile: takže budeme muset být opatrní, teda když mě to bude bolet, tak se bez toho asi obejdu :slight_smile:
mně teda zatím taky nic není, jen mně občas bolí břicho jak kdybych měla menstruaci, to se asi roztahuje děloha :slight_smile:
tak sem zvědavá, kdy mně to začne docházet, tak hlavně to nemám ještě potvrzené od doktorky, tak pořád se může stát cokoliv...ted ani nevím, jak to řeknu v práci, před měsícem odešla kolegyně, že je těhotná, tak to budou mít asi radost, když příjdu i já:slight_smile:

misicka455 - ty si na neschopence? jak dlouho?
14. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahojte holky,

tak jsem sem vám asi před 4 dny vtrhla a pak nic - já jsem hrozná. Moc se omlouvám, ale notas se rozhodl, že nebude fungovat, tak jsem musela utíkat za IT do kanclu. Jsem totiž na nemocenské, tak pokaždé když chci něco vyřešit musím do kanclu.

K tomu sexu - vadí to něčemu?? My jsme s manžílkem měli ted půst do tohoto víkendu, přešly všelijaké bolesti a už jsem to nějak nezvládla a přišlo na to. Jen co - vím že tu jsem nová, ale tato otázka mě trápí, je dobré když se manžílek udělá do mě??? Omlluvám se, že to tak píšu, snad tím nikoho nenaštvu.
Vím, že to není fajn ke konci, že spermijky jsou agresivní, ale ted na začátku 5??? Moc děkuji za odpověd.
Omlouvám se, že to zatím nepíšu jmenovitě, ale i když jsem si to tu četlak, motá se mi to ted trochu v hlavě.
Přeji krásný večer a nezlobte se pa
14. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky,

Hanulik já jsem doma už od konce května, byla doba kdy mi z toho hrabalo, ale teĎ jsem ráda, že jsme doma :wink:

Soklinamy teda moc nesexujem, ale párkát se to stalo a manžel se udělal dovnitř a nic, nějak jsme nad tím nepřemýšlela. Jen vím, že ke konci to má porod vyvolat tak netuším jestli v průběhu to něčemu vadí.
14. zář 2009 ve 22:47  • Odpověz
Ahojky. :wink:
Tak já jsme rodačka z Hodonína, s mým manžílkem :slight_smile: jsem se seznámila přez net, a byl z Brna,rok jsme se vídali jen o víkendech,a po škole sem se do Brna přestěhovala, našli jsme si spolu podnájem. ted už jsme spolu 3roky. No neměnila bych za nic.

Jo a k tomu sexu... jsem zastánce toho, že pokud to jde (nejsou zdravotní potíže zakázané Dr.) tak sexovat a sexovat. Mě to vždycky pomohlo od tlaků v podbřišku, a Julča pak byla v bříšku hodná :grinning: . A navíc to prospívá chlapům, bo pak maj depky že dlouho nic nebylo:rolling_eyes: . My jsme občas taky meli zakázáno nejaký čas bo jsme měli hrozící potrat atd. a to zas chlap pochopí že to nejde. :wink:
Jinak s tím vyvoláním porodu po sexu..nevim nevim,něco na tom asi bude, ale mě nezabralo nic, od uklízení, po běhání po schodech až k sexu...přenášela jsme týden :grinning: :wink:
Takže bych se fakt toho nebála.
15. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky holky, no to byla zase noc jsme byla snad desetkrát na záchodě :unamused:
15. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojík holky! taky zdravím bejunku:slight_smile:.......my tedaprvní tři měsíce abstinovali, protože jsme se báli.....pak párkrát něco bylo, ale te´d už zase ne, manža se na to nějak necítí, když tam mám prcka a po pravdě, mě to s tím břichem taky nějak nechybí:slight_smile:.....ale pokud je všechno v pořádku a vyloženě vám to nezakáže doktor, tak si myslím, že v pohodě......
15. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
já jsem se dneska nááááádherně vyspala, asi po půl roce, skoro tomu nevěřím:slight_smile:
15. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Tega tak to vyspání zavidím :wink:
15. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
no, já už si užívala nevyspání půl roku:grinning:....a tohle byla určitě jen jedna světlá noc mezi mnoha dalšíma, který probdím:slight_smile:.....já musím chodit na záhod se zavřeným očima, abych se neprobrala a pak hned zase usnula, zkus to taky:grinning:
15. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj,

Hanulík, mě už to ani nepřijde. Jsem si skoro zvykla. Ale ne, přiznávám, docela mi to už chybí. ... jj, to může být roztahováním té dělohy. To je pravda. Moc držím palečky k doktorovi, až ti potvrdí těhu a bude i srdíčko.

Sokli, chápu, technika je opravdu hrozná. A když chce člověk, aby fungovala, tak se většinou něco po..re!! No, ale hlavně, že jsi zase zavítala. ... s tím sexíkem opravdu nepovím. Jak jsem psala, my jsme abstinovali a abstinujem, takže jsem po tom se ani nepídila.

Bejunka, to je hezké. Seznámení přes internet, společné bydlení, manželství, dítě. Jak z pohádky. Tak hlavně, ať vám to stále vydrží tak pěkné.

Míšo, aspoň víš, že je vše v pořádku. Když chodíš tak často na wcko. Asi dodržuješ i hodně pitný režim, že? Já teda stále moc nepiju, tak jdu jednou, maximálně dvakrát. Ale i tak, pak je hrozný usínat, to mi dělá kolikrát pak problém.

Tegga, tak to je dobře, že jsi se krásně vyspala. Třeba se vyspíš na zítřek taky tak nádherně a budeš odpočatá na porod se blížící.
15. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Tak to jo tak si to teda zasloužíš, že jsi se dneska vyspala :grinning: :grinning:

Snažíme se moc neprobrat, ale pokaždé to nejde :unamused:
15. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
luci já si spíš myslím, že te´d se zase nevyspím následujícího půl roku:grinning:ale co už:slight_smile:
15. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
ahojte holky, tak včera sem chytla normálně deprese :frowning2: sem se to snad ai nehodí psát, ale muím to někde vyventilovat. v rodině máme ted těhotnou v 7 měsíci, v práci před měícem odešla kolegyně, že je těhotná a ted bych k tomu všemu měla být i já....já sem nevěřila tomu že by se zadařilo hned na poprvé, čekala sem to tak kolem vánoc, novýho roku. před tím sem se těšila, ted ni nevím, jestli se těším :frowning2: :frowning2: . su z toho moc smutná, jak bude reagovat okolí, nikdo o tom zatím neví a nejhorší, že s tím ani nikdo nepočítal. se modlím, aby mně nic nebylo a mohla být dál v práci, pač jinak by to tam asi nezvládali....řekla sem jedině kamarádce asi před 14 dni, že už sme si nedali pozor, no a ta mně ted řekla, že si myslí, že bysme to mohli ještě pár měsíců vydržet.....nezlobte se, že vám sem píšu tak pesimistický pocity :frowning2:
15. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
hanulik ony občasný depky v těhu jsou naprosto normální....kamarádka ti do toho nemá co kecat, je to na vás a když jste se rozhodli, tak je to vaše věc a je super, že to vyšlo brzy a nemuseli jste se nikde trápit, jak spousta holek tady....jinak já jsem se na těhotenství a malý mimčo straaašně těšila, taky nám to vyšlo skoro hned a já, když to zjistila, tak taky najednou takový stavy, jestli je to vůbec dobře, že jsem těhule, jestli to zvládnu a že budu tluistá a já nevím, co všechno ještě.....to je ale asi úplně normlání a po nějaké době tě to taky přejde.....a s prací, s tou bych se nezalamovala už vůbec, já byla ráda, že jdu na PN a budu mít klid
15. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
jo a když si tak vzpomíám, když jsem udělala první test, tak mě to až vyděsilo.....vůbec jsem neskákala do stropu, jak jsem si vždycky představovala:slight_smile:.....a vůbec to neznamená, že se na pr´dolku netěším a nebudu ho mít ráda, to prostě k těhotenství patří, takový různý pocity :wink:
15. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
tegga- děkuji :slight_smile: já ale v práci chci zůstat, nic mně není, doufám, že ani nebude. doma bych se ukousala nudou. já taky doufám, že to jsou jen přechodné stavy, mimi sme si přáli oba, já to davala víc znát a když sem viděla přítele, jak chová cizí mimina a jak si je prohlíží, tak sem roztála uplně.
ta kamarádka to myslela tak, že si myslí, že reakce okolí nebudou hned happy a pač mě zná, tak jako citlivku, mě to asi veme. myslí si, že v ta sestřenice by mohla být naštvaná, že už je s manželem dlouho a chtěli mimi a já si dojdu, že su taky těhule.....mísí se ve mně pocity, jestli je to všechno dobře, že čekáme mimi a pak mám zase strach, aby bylo v pořádku....
15. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.