• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
tak pokud máš sedavé zaměstnání a bude vše oki, tak není co řešit......a okolí bych taky neřešila.....určitě si s tím zbytečně děláš starosti a všichni budou mít radost :wink: ....právě proto, že to sestřenici tak dlouho nešo, tak ví jaký to, tak vám to bude přát :wink: ........ale ten strach je prostě asi fakt normální
15. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
tak sedavé to rozhodně není :slight_smile: ale i tak, pokud bude vše ok, tak pracovat chci :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
:wink:
Hanulik nenech si nikým a ničím zkazit radost z těhu je to to nejlepší období co tě teď čeká tak si to vychutnávej :wink:

Depky jsou na místě taky jsme je měla :wink: Neboj přejdou :wink: K okolí tak asi takkdo je dobrý kamarád vám to bude přát kdo ne tak si vždy něco najde :wink:

Já když otěhotněla tak jsme v práci taky chtěla zůstat tak do ZAří aby si našly náhradu a vystřídaly se na dovči, jenže jsem začala krvácet takže neschopenka a hned doma.Byla jsem z toho neštastná a ted si řikám, že jsou horší věci a oni to prostě nějak vyřešti musí :wink:
15. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
My se vrátily z města a máme pěknou komodu z Ikeii na věci pro malou :wink:
15. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
misicka455 - mám fakt asi nějaký hormonální výkyvy, ted sem šla po městě a dyž sem viděla těhulku nebo kočárek, tak sem si řekla, at si kdo chce....a strášně se těším...ale to zas příjde:frowning2:
15. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
Jasně ať si kdo chce :wink: Tak snad ti ten pocit vydrží :wink:
15. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj,

Tegga, co ty víš, třeba budeš mít hodné dítě :wink: , které vážně bude krásně spinkat přes noc. Jen se probudí na jídlo a hned usne.

Hanulik, jak píše Tegga, ty depky občas jsou u každého, to je v pohodě. Tvou kamarádku bych určitě neřešila, je to jen vaše věc, kdy si miminko pořídit, a kdy ne. To pak není opravdová kamarádka. A co se týče té práce, tu bych taky neřešila. Oni to tam určitě zvládnou. Každý je nahraditelný, a vždy se to dá nějak řešit. Mysli hlavně na zdraví dítěte a zdraví své. Když by se pak třeba něco stalo, mohla by sis to vyčítat (a že vím, o čem mluvím). Zatím to nikde neříkej, a pak uvidíš, jak se budeš cítit. Ale nejdřív bych to řekla po tom prvním trimestru v práci, a to třeba klidně jen šéfovi. Takže neřeš to, a snaž se být v pohodě. Ať je i mimi krásně a pozitivně naladěné a ať se krásně vyvíjí a roste.
16. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Hanulik, i sestřenice bude mít radost. Jak píše Tegga, když jim se nedařilo tak dlouho, tak bude ráda, že vám to vyšlo tak hned a nemuseli jste se s tím tak trápit, jako oni. Určitě to přijmou v pohodě a budou šťastní s vámi. A pokud spolu dobře vycházíte, tak bude i ráda, že si budete moci poradit, co a jak je a probíhá v tom těhu. Bude mít dobrý pocit, že ti může pomoci. .... nevím, ale pokud to není sedavý zaměstnání, tak se opravdu šetři a hlavně neběhat a nesnažit se mít udělané všechno hned. Vše v klidu a pohodičce. Ať to mimískovi vážně neublíží. .. já si taky říkala, že bych v práci chtěla vydržet co nejdýl, chodila jsem do práce a pak to nedopadlo. Tak jsem si to docela dost vyčítala. A teď, když se nám opět zadařilo, tak jsem si říkala, že půjdu hned na PN. To mi gyndr. sice hned nenapsala, ale díky chřipce jsem pak na PN šla a už na ní zůstala. A jsem za to vážně ráda. Ono ti to dlouhé připadne jen chvíli, pak už to bude utíkat. A zvlášť, když budeš dělat přípravy a nákupy pro to malé.

Míšo, tak vyfotit a dát foto do albíčka!!!
16. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
holky, vy jste ale posycholožky :slight_smile: asi sem to potřebovala slyšet, protože ted už si to myslím taky. je to naše věc a táta se na mimi moc těší a sám říká, že do toho nikomu nic není....:slight_smile:
v práci do toho prvního trimestru nic říkat nebudu, když bude vše ok, tak pak to řeknu...když ono se říká, ženejhorší je ten první trimestr a pak je to dobrý a můžeš i pracovat, tak nevím.....jsem sestra a mám kamarádky, co šly hned a jiné co pracovaly do 7 měsíce....

a holky, co vůbec čekáte a jaké máte jména?
16. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahojky holky,

teda, že první trimestr je nejhorší mě připadne teďa nejhorší ten šestej měsíc, břicho mám už jako almaru a pořád bolí :unamused:

My čekáme holčičku, ale jméno ještě nemáme :unamused:
16. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Luci komoda je už v albu :wink:
16. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahojík holky!
Tak já dnes byla opět na monitoru a kontrole, prcek zase spal, takže nic moc, ale prý je všechno oki. Asi fakt budeme mít strašně hodný a spavý dítě:grinning:.
Hanulik luci má pravdu, mě to na neschopence neskutečně utíkalo, zvlášť když pak máš vycházky, já byla pořád někde po obchodech a na kávičkách s kamoškama...fakt musím říct, že jsem si PN užila:grinning:
Misicka vydrž, ono je jeden den líp, pak zase hůř.....ale za prcka to stojí :wink: ......chtěli jsme původně koupit stejnou komodu, jako máte vy:slight_smile:....ale nakonec máme jinou, taky z ikei:slight_smile:
16. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Já to vydřžím o to nejde jen vždy mám strach jestli to patří k těhu nebo je něco špatně.
16. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
To jsem se taky vždycky bála....jenže pak když mi nic nebylo a nic mě nebolelo, tak jsem se zase bála, jestli je všechno oki:slight_smile:....to si člověk nevybere.....ale od toho, co jsou cítit pohyby, tak jsem klidnější, si říkám, že když se tam hýbe, tak je snad v pořádku
16. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
jj v těhotenství člověk prožívá vše mnohem intenzivněji :wink: ... Navíc já si z práce fakt nic nedělala,stejně jsme šla po 3měsících na neschopenku, a bylo to lepší než běhat nekne po obchodě. Ale to záleží na každém, znám hodně mamin co byli až do nástupu na mateřskou v práci a pohoda :slight_smile:

No a pochybnosti jsem mela spíš ted u druhého testu,stejně jsme si myslela že tam // budou. No a taky jsme zvědavá jak to vezmou naše rodiny, že bude druhé..čekáme až na tu kontrolu, a pak jim to hned musíme říct. Bo jak u Julči se bříškou už rýsuje :sweat_smile: . A taky si ted pořád říkám jak jen to bude doma vypadat,když tu budem 4,ale určitě se všechno zvládne :slight_smile: :wink:
16. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
přidala jsem albíčko..jen tak pro představu :slight_smile:
a taky jsem koukala na vaše albíčka a jsou moooc pěkné!!!!! :wink:
16. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
ahoj holky tehulky, brnacky, muzu se k vam pridat :slight_smile: ?
16. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
hanulik - jinak koukam, ze mame stejny termin :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Hanulík, nejsme psycholožky. Ale přeci jen některé už máme něco za sebou a něco zažily. Tak je to fajn, že už je ten pocit lepší. Ať dlouho vydrží. :wink: .... jinak co čekáme, nevíme. Chceme to jako překvapení, uvidíme, až se mimi narodí. Jména vybraná máme - na holčičku Elišku, na chlapečka zatím ještě řešíme ze dvou, tak uvidíme, které nakonec vyhraje.

Míšo, ono to spíš bylo braný, že se může stát cokoliv. Co se týče bříška, tak ono poroste stále. Takže další sedmý měsíc, a osmý, a devátý, to postupně budeš přidávat. :sweat_smile: .... komoda je pěkná a hlavně praktická, člověk do toho dá aspoň nějaký věcičky.

Tegga, snad to mimču vydrží a bude opravdu spavý dítě. Moc bych ti to přála, aby sis pak i odpočinula. I když škoda, že spí zrovna při monitoru, že? ... toho názoru jsem taky. Jak jsou cítit pohyby, tak je člověk hned klidnější.

Beju, krásné fotečky. Malé to moc sluší, hlavně v tom kroji.

Eleanthis, samozřejmě se můžeš přidat. Vítám tě tady. Opět další těhulka, to je krásný. Moc gratuluji.
16. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj holky, ted jsem se dočetla na jiném téma, že kate včera před půlnocí psala nějaké holčině, že už je Kubík na světě.
16. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jé bejunka máš krásný fotky, vaše malá je slaďoučká:slight_smile:..............no Luci taky bych byla raději, kdyby se tam pohl, abych věděla, že je to oki, protože minule se na něm hýbal a nezdál se jim při pohybu tlukot srdíčka, jsem do něho chudáčka š´touchala, ale on si stejně dělá, co chce:slight_smile:........elean vítej:slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Vítám mezi náma další těhulku :wink:

Teda tak že by to Kate měla za sebou ? Tak snad se nám co nejdřív ozve :wink:
16. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jéé, já jsem si to myslela, že už tady dlouho nebyla, tak že už má prcka u sebe, tak to je super:slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
Přeji krásný den holky,

tak jsem se před chvilkou vrátila z poradny. Tak to vypadá, že budeme mít asi chlapečka - ale že to bude jistější z velkého ultz ve 20. týdnu, tak si musím ještě 3 týdny počkat. Jinak jse vše ok, jééé já jsem tak ráda. Máme trochu problémy od začátku, tak se modlím při každé kontrole.

Holky kam chodíte kupovat nejčastěji těhu věci??? Rifle jsem si koupila v HM, ale ty vršky - svršky nevím nevím.

hanni23 - máš hodně podobnou fotečku, už jsem si začala říkat, kdy jsem sem psala :sweat_smile:

Tak já se utíkám najíst nebo umřu hlady.
Prozatím přeji krásný den a moc děkuji za odpovědi ohledně sexíku :wink:
16. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
soklinka gratuluju ke kontrole....ta fotka je fakt skoro stejná, budu si vás pléct:slight_smile:......já jsem vršky kupovala normálně, jako v obchodech předtím, v CaA, newyorkeru nejčastěji asi
16. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
Teggy jo jo asi ji změním, ale já než se k tomu dokopu tak to bude trvat :wink: Dneska jak jsem byla na ko tak jsem se kukla do Kampusu v Bohunicích a Newyorku tam je slušnej, asi se tam vydám :wink: jen se mi prostě nechce lítat samotné. :frowning2: Tím že jsem na nemocenské tak mám skoro celý den čas, manža přijde na večer tak aspon tak, ale hodně cestuje, tak je to někdy těžký.

Tak a ted už fakt utíkám na jídlo -aaa mám hlad jako vlk. Krásný den papa
16. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
jé sokli, tam jsem byla dnes taky, když jsem šla z monitoru z porodky, tak jsem se tam stavila....nepotkali jsme se:grinning:? ale já u te´d na sebe nic kupovat nebudu, pěkně si počkám, až zhubnu a pak konečně vyrazím na nákupy:slight_smile:
16. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
Ty fotky jsou fakt dost podobné.Jinak taky si budu muset koupit nějaké věci na podzim a zimu.
16. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
bejunka - a ty jsi dělala kde, když si šla ne neschopenku po 3 měsíci? všechno u tebe byl ok?

eleanthis - já ještě u Dr.nebyla, tak nevím, kdy mám termín, ale asi ho budeme mít fakt kousek od sebe:slight_smile: ze školy si pamatuju jak se počítá podle poslední menstruace. a mně to vychází na 22.5. :slight_smile:

tegga - kamarádka měla taky uplně klidné mimi v těhu a je pravda že i pak 2 měsíce po porodu o něm nevěděla:slight_smile: ted už přes den víc "zlobí" ale spí ji v noci třeba od 21-5 a to nemá ani 4 měsíce:slight_smile: tak snad to taky tak bude:slight_smile:

co se těhu ody týče, tak si ¨myslím, že dnešní moda dovoluje použít oblečení i pro těhulky, všechny ty tuniky a svetříky se dají. a když něco poleze, tak se to dá schovat těhu pásem:slight_smile:....co se kalhot týče, je asi lepš (pokud nemáte od známe a vyzkoušíte je) koupit asi v obchodě. v HM je mají prý za 1200, což si myslím jde. kamarádka si je odjednávala přes net a nesedí ji. nebo se dají koupit větší bokovky a vzít zase těhu pás :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
eleanthis - kokám že koník spočítal datum nám oboum na 21.5. ale nechápu, proč máš 6tt a já 5 tt? :slight_smile: kdy jdeš k Dr.?
16. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.