• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
autor
Ahojky, takže mi jako poběží dál??? akorát nevím ke komu mám jít pak pro lístek na peníze???? nechápu no
18. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
no budeš si pro něho chodit k doktorovi ke kterýmu přejdeš.....jen mu na kontrole nahlásíš, že jsi na Pn a on ti bude vypisovat lístky
18. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
aha takže ted mám lístek do 30.9 už danej v práci u mě, pak jdu 6 října k té mé staré jen pro výpis z karty a pro tu neshcpoenku a 16 října jdu na velký utz k tomu novýmu. tak kde dostanu ten lístek dává se jednou měsíčně??? nebo nevím.
18. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
dává se vždycky na konci měsíce, k poslednímu bys ho měla odevzdat do práce....mě ho doktorka dávala kolem 28., dřív mi ho nikdy nechtěla dát, ale to je na domluvě....lístek dostaneš u svýho novýho doktora
18. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Aha tak to chápu, takže mě neschopenka běží až do té doby, než mi ji někdo ukončí a je jedno že jsem už u nového a neshopenku mám ještě u staré dr??
18. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
myslím si, že by mělo být...akorát by ti asi tvoje doktorka měla dát tu poslední část, kterou má u sebe a která se dává a datem při ukončení pn, abys ji odevzdala svému doktorovi.....ale raděj se na to zeptej u svýho doktora, asi bych tam brnkla
18. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
já tu neschopenku nechci ukončit jen ju předat dál víš???
a pro ty dva díly co má tak si půjdu a předám to tomunovýmu pak víc už nevím no.
18. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
jo, jenže ta neschopenka má několik částí....a tu poslední má tvůj doktor a tu ti musí dát......je to očíslovaný, musí to sedět k těm prvním částem
18. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
a ty ji předáš svýmu novýmu doktorovi, s tím, že až ti ji bude ukončovat, tak ti tam dá datum ke kolikátýmu ti ji ukončuje a razítko
18. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
jj takže si myslíš že mi to poběží prostě v návaznosti dál???
18. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Tegga tak mocinky děkuji za info, jsem ráda že jsem u jiného dr, takže pohoda, hlavně že je miminko v pořádku a zbytek je vedlejší.
18. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
Suny a proč jsi měnila doktora, něco zanedbal? Já to chtěla udělat taky, protože se mi v těhu moc nezdála ta péče mé doktorky......ale v průběhu těhu se mi do toho nechtělo, takže to udělám až po šestinedělí.....no doufám, že nebudu litovat, že jsem to neudělala hned
18. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
No zatím ne, ale dvakrát mě chtěla poslat na tripply, neví nikdy v kterým jsem těhu, nadala mi že jsem přibrala za 4 měsíce 4 kila. a že moc ais jím přitom to není pravda. nemá utz a furt musím chodit k jinýmu který je v 6 patře a musím tam po schodech, je neochotná, nemá sestřičku takže když spolu mluvíme tak telefony zvedá pak neví co mi říkala a tak no, je toho hodně, navíc tam pořád není.
18. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
suny a mohla bys mi do ip napsat, co to je za doktorku? abych, až budu měnit, se náhodou neobjednala k ní:grinning:
18. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahojky holky, tak nám až dotěďka nejela eletrika :unamused: A ani to nehlásily :unamused: Já budu taky po porodu měnit dr :wink:
18. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
18. zář 2009 ve 12:49 • vlada84
Besi-já mám plavání v cenapu naplánovaný na listopad pět lekcí a poslední mám 3.12. a 8.12.mám první termín, tak uvidím jak to půjde
luci-pěkný kočárek, my máme vybraný ten co mám v albu, je to babyactice jet picasso, u nás vyjde trojkombinace na nejmín 10100,-, ale my ho budem mít asi tak o 2000,- levnější
18. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
My jsme koupili kočárek v akci, se vším všudy za 8.000...nádherná cena a moooc se nám líbí, jsem s ním spokojená, i když s ním zatím jezdím jen po bytě:grinning:
18. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
vy jste ale pisatelky :slight_smile:
co se porodnic týče, nejhezčí rooming-in je u Miloušů, pokoje pro 2-3 maminky a pro dva pokoje společné WC+sprcha a chodbička s přebalovacíma pultama. porodní sály jsou jednoznačně nejhezčí a nejmodernější, vymalované do barev na obilnáku. bohunice nevím, tam ale rodila kamarádka a byla spokojená. u miloušů ale není dětská JIP a při případných koplikací e rychle veze na obilnák, tam já bych z tohoto důvodu určitě nerodila. na obilnáku jsou machři přes neonatologii, ale ten poporodí péče, no......ale důležité je přece mimi a o vás se tam taky postarají:slight_smile:
18. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
ona právě ani v bohunicích není jipka pro mimča a převáží je na Obilňák, proto jsem váhala....ale nakonec jsme vybraly Bohunice, tak pak vám dám vědět:slight_smile:
18. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
Besi, nás vyšel ten kočárek na osm, je to hluboká korba a sporťák. Vajíčko budu mít, ale na kočárcích se mi nelíbí, takže to jsem jako podmínku neměla. Teda už ho mám doma, po neteři.

Suny, podle mě by měla pokračovat dál, jen se na neschopenku vypisuje, že tě předává do péče jinýmu lékaři, teda aspoň podle mě. Já to tak měla, když si PN přebírala gyndr. od praktické. Možná je to jinak od gyndr. ke gyndr.
18. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
Hannah, tak váš kočárek se mi taky líbí. Vypadá dobře, a docela i prostorný. Barevná kombinace je taky pěkná. Tu budete přímo mít, nebo je to jen druh kočárku a barvu ještě řešíte? I ta cena je dobrá, zvlášť, když vás vyjde ještě o něco levněji.

Tegga, a co foto kočárku? nebo jakou značku máte? Cena dobrá. ... jinak určitě pak napiš, jak jsi byla spokojená. Můžu se zeptat, máš v tašce do porodky jednorázové kalhotky, nebo normální? Právě řeším dilema, jestli mám shánět někde ty jednorázové, nebo vzít nějaké obyčejnější z domu.
18. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
Luci díky tobě jsem teď zjistila, že vlastně kočárek nemám v albu:slight_smile:a ani vyfocený ho nemám....vyfotím asi až s pdísem:grinning:....máme jumperx....jé to hluboká korba, sporťák a vajíčko.....mě se na něm líbí to, že když pojedu někam do obchodu, nemusím tahat celý kočár, ale přidělám k té konstrukci jen autosedajdu, je to praktický..........kalhotky mám oboje:grinning: na kurzu nám asistenktka říkala, ať ty jednorázovky určitě vezmeme, že kůže potřebuje dýchat, tak kvůli tomu...i když vypadají strašně a nejsem si moc jistá, že budou pohodlný, ale uvidím:slight_smile:.....koupila jsem je v DM a v lékárnách je taky mají
18. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
luci.chtěli bysme tuto barvu, protoe nevíme co budem mít, pak jsou ještě barevné varianty takové kruhy dodám do alba
18. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Tegga, tak na foto se budu moc těšit. I když si budu muset ještě počkat, až to mimi bude na světě a až ho v něm povezeš. Ale to bude co nevidět. To chápu, v Brně se určitě ta autosedačka taky využije. ... díky za info, v pondělí mrknu v lékárně, třeba je budou mít. Jen orientačně, můžu se zeptat na cenu?

Hannah, právě se mi líbí, že je taková neurčitá, ta barva.
18. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
já už si vůbec nepamatuju, kolik stály....bylo to balení po třech a nijak hrozná pálka to určitě nebyla....pak mám ještě jedny a ty mám právě z lékárny, byly v balíku s porodnickýma vložkama, za nějakou výhodnější cenu....ale kolik, to už fakt nevím
18. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
luci-v DM mají kalhotky asi to jsou jednorázovky, je jich 5 ks za 50,- značka canpol.
18. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Holky tak do porodky určitě ty jednorázovky. Já mám zatím doma asi troje co zbyly kámošce a ještě jeden balík koupím, mám ty slevové kupóny do DM a tak jsou za pusu i normálné bez kupónu se dají do kila se Luci s přehledem vlezeš :wink:
18. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ahoj,

díky za info o ceně. Jen je půjdu koupit spíš do té lékárny, DM drogerii tu nikde poblíž nemám. Jsem myslela, že ta cena ale bude horší. Tak to se vážně dá.

Hannah, ty barvičky jsou krásné všechny. Na tu béžovou barevnou kombinaci jsem se dívala u mého kočárku, ale nakonec jsem zůstala u původního úmyslu té tmavé.
19. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
když se v lékárně zeptáte na síťované jednorázové kalhotky, tak budou možná levnější než jednorázové k porodu :grinning: znáte to, vše, co je spešl, je dražší :grinning:
19. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.