• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
ahoj, jdu zas pozdravit,
berti,
necháš si kalhotky a rifle do půli stehen... oni ti fotečku na požádání dají a jde to hezky doma přefotit digitálem bez blesku :wink: :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
jinak já tam chodím i na gyndu a vřele doporučuju, jsou fakt zlatíčka :wink: :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
evanku, diky moc za info, tak tedy oholit do puli stehen a s digitálem neprudit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
stává se, že se to musí dělat vaginálně, třeba když přes bříško nejde dobře vidět?
23. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Luc - díky za innfo. Já už tam jsem objednaná, paní mi do telefonu říkala o jídle, ale teď jsem si nebyla jistá, jestli si dobře pamatuju, že můžui jíst....
Sun - jojo, loni na Bouzově :grinning:
Berto - já taky říkala mužovi, ať si u mudr. nachystá mobil, kdyby nechtěla dát fotku, že to blejskne na monitoru, ale nebyl problém, akorát teda jsme tu museli zaplatit, ale já chci z každého UZ fotku určitě, ať máme památku. Ať si malej zvyká, až se narodí, tak ho budu fotit pořád :grinning: :grinning: :grinning:
Bes - pěkně lež a ať je ti líp :wink:
23. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
bbberta myslím si , že to dělají jen přes břicho, jde to vidět:slight_smile:.....fotky tam ymslím stojí 50 korun, ale já už tam byla tak dávno, že si to ani nepamatuju :slight_smile: ....mám za sebou další kontrolu a monitor a pořád se nic neděje....vy mě nakonec ještě všechny předběhnete:grinning:
23. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahojte holky, moc sem nechodim, jenom sem semka mrkla.

Blanko, muzes byt najezena. Ja tam byla v pondeli, je to velkej zazitek. Vzala jsem sebou manza. Vzdycky videl UTZ jenom z fotky a tedka na zivo. Lehnes si, manza si sedne vedle tebe a koukate na stenu pred sebou. Je tam placata obrazovka velka a mimisek je krasne videt. :slight_smile: Pani dr. se diva na monitor a ukazuje vam, co kde je. Je to nadhernej pocit. :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
no já doufám, že to půjde vidět (ale hlavně věřím, že se z výsledků nezhroutím). Na ultrazvuku v 9. týdnu jsem teda celýho človíčka neviděla, mám prý otočenou dělohu či co, takže vždy jen buď hlavu nebo jen tělíčko...ani fotku mi nedala, neb na ní byla vidět jen ta hlava a vypadalo to fakt divně :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
no já když tam byla poprvé, v tom 13.tt, tak jsem z toho taky měla velkej zážitek...a manža jakbysmet......chtělo se mi smát, protože sjem byla šťastná, že prdíka vidím a že je oki a zároveň mi tekly slzy:grinning:
23. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Blani tak tě asi z nám z netu s beremese. :grinning:

Tegga ahojky tak se ti to blíží jak se cítíš???

Jsem si udělala tak odhad a loni co rodily kamošky tak mají holčičky a letos samí kluci. :grinning:

BBerta určo bude něco už vidět je to super pocit. :wink:
23. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
suny pořád stejně, jak kdybych ani neměla rodit:grinning:...i když dneska mě celou noc dost bolelo břicho....lae na kontrole nic moc změny a te´d je mi celkem fajn, na nějaký brzký porod to nevypadá:slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Teda malej tě pěkně napíná ale má ještě čas, tak třeba se narodí přesně na termín. :grinning:
23. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Jo holky jsem se chtěla zeptat byly jste někdo letos v zologické v Brně? Je to tam už lepší????
23. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Mabe -dík za info, muže určitě vezmu, on se furt u každého UZ u mudr. těší na nožičky a ručičky a vždycky byl zklamaný, že nic takového tam nebylo :sweat_smile:
Sun - my tam byly, nic moc nového proti loňsku, akorát jak se jde od medvědů "zadem" nahoru, tak tam udělali 2 velké nové výběhy. Ale před několiak měsíci se narodila bílá vlččata (nebo jak se tomu říká :grinning: ),tak už by tam měla někde běhat. :wink:
23. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
JJ Blani děkuju, já chci vymyslet něco na víkend manža je doma tak to musím využít. a jak ty? chodíš do práce???
23. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
suny mi jsme tam taky byli a teda nezdá se mi to nic moc, oni to tam rekonstruují, tak mi to přišlo nějaký chaotický, oproti jiným zoo zchátralý a málo zvířátek.....
23. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
jo a blanku taky znám z beremka:slight_smile:.....jednou jsi mi radila, kde něco koupit, možná vývazky nebo čelenku, už přesně nevím, ale něco takovýho to bylo:slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahojky holky, koukám že se to tu pěkně rozjiží :wink:

Mě ten test na tu cukorvku teprve čeká tak jsme zvědavá, ale už teď s emi do toho neche :unamused:

Včera jsem konečně koupily postýlku a matraci. Jestli má někdo pěkné stránky na povlečení a nebesa za slušnou cenu tak budu ráda když je sem napíše :wink:

Dneska jsem přesadila nějaké kvítka už si o to řikají snad půl roku :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
Ahoj Miši, tak jak se cítíš?
A co malá v pohodě? taky se ti to už blíží :grinning:
ty stránky na povlečení neznám ale zkus v ikey kamoška tam koupila krásný povlečení.
23. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Od včerejška mám neschopenku. Min, týden jsem si vzala dovču (letos mi nějak zatím zbyla celá :sweat_smile: ), v pondělí byla zas v práci, ale po 11 hod. jsme už byla ko, břicho mě bolelo fakt hodně, bylo mi dost zle, jsem myslela, že nedojedu domů,...., tak jsem v út. šla s nějakýma výsledkama za mudr. a ta mi hned napsala na měsíc neschopenku. Tak jsem doma, snažím se nepozvracet, neomdlít, jen bych spala ....a v noci spát nemůžu, budím se norvozitou (ale nevím proč), běhám na Wc,.... by mě zajímalo, kdo vymyslel, že těhu je nejkrásnější období ženy...chlap? :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
misi - my povlečení nemáme, jsme ostudy, malej spinká v zavinovačce a kdyžtak přehozenej dekou, postýlka nám došla až minulej tejden 15. odpoledne :grinning:
23. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
:wink: No my právě v Ikeii byly včera a nic mě nenadchlo a pak jsme byly v Kice tam bych vybrala, ale bylo strašne předražený.

No těď mám konečně dva dny po sobě co mě konečně nebolí břicho tak toho využivám k nákupům a uklizení a chystaní věcí pro malou :wink:

Na malou se kouknem za týden jdem zase nakontrolu na kardio tak už zase začinám mít strach, ale určo to bude v pořádku :wink:
23. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
blani asi to vymyslel chlap. já jsem doma od zhruba 8tt těhotenství a zatím se nenudím začnu hcodit na těhu cvičo ale do práce asi už nepůjdu protože se u nás kouří v práci, je tam hafo stres furt naky školení,k tahání šanonů a přesčasy. :wink:
navíc mi začly bolet záda ale fest.

K.ate a jak to zvládáte s malinkým?
23. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Miši určo bude v pořádku. proč by nebyla že? :wink:
Neboj.

My jdeme až 16 října na velký utz ve 20tt už bych taky nakupovala ale ještě nevím i když tripply dopadly dobře.
a už chci cítit i pohyby snad se brzo dočkáme. zítra jdeme do 18tt tak snad už něco ucítím.

Jdu se najest. ale nevím co odpoledne. nechce se mi samotné ven. :frowning2:
23. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Suny tak pohyby už brzo přijdou neboj, já malou takové šimrání začala v tom18tt cítit a větši pohyby až po tom 20tt :wink:
23. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
suny - malej je celkem hodnej, jen občas se mu nechce hajat a musim ho unosit :grinning: Ale jinak je v pohodě :slight_smile: Jen mám strach, aby mu stačilo mlíčko :frowning2:
23. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Berta, no, při tom utz si trochu stáhneš kalhoty, tak do půli stehen, kalhotky si necháváš. Ležíš na lůžku, na bříško ti dají ten gel a jezdí po tom tím monitorovacím přístrojem. Holit se vážně nemusíš, na to Veveří jsem to teda aspoň nikdy neřešila. S tím foťákem ti nepovím. Ale zkus se domluvit přímo na místě. Já to řešila tak, že jsem si tu fotku, co jsem dostala tam, vyfotila doma, a tím ádem jsem ji měla i v elektronické podobě. A myslím, že dobrý, i kvalita. Tam se totiž díváš na takovou obrazovku,nevím, jak to vychází, aby ti to vyšlo pak i do toho foťáku. .... jinak jestli nemáš přijít na lačno, tak si dej třeba dvě tři sušenky bebe, nebo pár piškotů. Zřejmě nechtějí, aby se ti po odběru udělalo nevolno. ... vidět půjde určitě pěkně, podle mě dělají opravdu jen přes bříško.

Tegga, tak stále nic? Neboj, ono to pak přijde a třeba nečekaně. Co ty víš, třeba o víkendu už budeš maminkou s dítkem v náručí.

Mabe, ahojky. Ráda tě tu vidím.

Blanka, to určitě vymyslel chlap, to jsi napsala dobře. Tak ať je hlavně vše v pořádku , odpočívej a relaxuj.

Míšo, určitě kontrola příští týden dopadne dobře, budeme na vás myslet. CO se týče toho povlečení a nebes, tak neporadím. Povlečení mám po neteři, a nebesa nechceme. Jsou docela zbytečná, akorát se na to práší.

Suny, tak už jsi v nějakým tom 16tt, to je pěkný. Pěkně to ubíhá. Jak píše Míša, to už i pohyby za chvilku budou.

Kate, snad mu mlíčko bude stačit. Vypadá to, že mu nestačí, nebo co?
23. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
ahoj holky,můžu se k vám přidat?
blanka.k: jéé Blani tebe znám z beremese :slight_smile:
23. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jani, určitě můžeš. Vítám tě a hlavně gratuluji k těhulkování. Moc držím palečky, ať vše probíhá, jak má. :slight_smile:
23. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
luci,děkuji,taky doufám,že bude vše ok...zatím jsem v začátku,ale snad to rychle uteče aspoň do 3-4 měs.abych byla kllidnější :slight_smile:
23. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Uteče to rychle, neboj. I když ke konci to utíká mnohem rychleji. Chce to na to tolik nemyslet, ale přitom se opatrovat a odpočívat vždy, když můžeš a když to tělo vyžaduje.
23. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.