• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
aha, tak já to asi sledovala jen po tu plodovku, nějak jsem na to náhodou narazila v nějaké diskuzi a pak mi to nedalo:slight_smile:......já zase dnes byla na ultrazvuku, kde mi dr. zjistila, že mám míń plodové vody.....taky jsem z toho byla tako celá vyjukaná, poslala mě na veveří na podrobnější ulrazvuk, kde mi řekli, že mimčo se vyvíjí zatím dobře....tak doufám, že je to pravda a že bude všechno oki......vám přeju to samý :wink: ....ty stresy kolem, to je síla.....a pak se člověk těší, že až bude mít prcka u sebe, bude klidnější...a ono prdlajs, to teprve začnou stresy:grinning:
13. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
jé ahoj k.ate, já už si s tebou někde psala:grinning:....asi v I.trimestru nebo tak.....
13. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
tegga - ahojky jo jo myslim, že jsme si psaly, ale kde netuším :grinning:
13. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
já moc taky ne, ale řešila jsi stěhování s pokoje na pokoj...jestli jsi to teda byla ty:grinning:
13. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahojky kate vítej už to máš za pár co :slight_smile:

Tegga jo ty stresy jsou na tom šilený :unamused:
13. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
tegga - jo tak to jsem byla já :grinning: No 14. září se budem stěhovat znovu a snad naposled na nějakou dobu :grinning:
13. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
jj misicka a čekání.....já jsem byla ráda, že nás dnes rovnou vzali na tom veveří, ani jsem v to nedoufala, už jsem se viděla, jak budu 14 dní depkařit, než vůbec budou mít volno......a to na to vyšetření srdíčka jdeš tam?
13. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
k.ate abys to stěhování stihla, to máš chvilku před termínem:grinning:
13. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
Jo jo jsem tam na pozorovaní u nějaký doktorky kardioložky.
13. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
misicka - jo jo už se to blíží, jsem zvědavá, kdy se prcek vydá na svět :grinning:

tegga - no podle posledních ultrazvuků dokonce 4 dny po termínu :grinning: Tak jsem zvědavá, jak to bude :grinning:
13. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
Tegga, no, ještě pouvažuju, chtěla bych tam jít i na nějaké informativní schůzky nebo tak něco, určitě je tam dělají. Podle toho se rozhodnu.

Taky jsem šla jen dát koupel, a tady je to na dočítání. Jejda, to jede.
13. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
misicka tak to budu držet všechny prsty co mám.....já mám třeba kamarádku a tu její doktorka taky hrozně vystrašila, že se mimčo nevyvíjí, že neprospívá a tak....tak ji poslala taky na podrobnější ultrazvuk a tam se divili, že je všechno v pořádku, akorát ta její doktorka špatně určila stáří plodu......
13. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
mě taky teď na ultrazvuku řekli, že mimčo vypadá starší, ale pořád se počítá ten termín, který mi řekli ve 13tt
13. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
No u nás to bohužel takhle asi nebude , ale snad to dopadne co nejlíp to půjde :wink:
nebyli jste někdo mrknout v porodnici v bohunicích?
Kate, vítej mezi námi. Nevadí, že budeš těhulka už jen chvíli, pak se tu všechny postupně stejnak staneme maminkama. :wink: :sweat_smile:

Tegga, tak aspoň, že se mimi dobře vyvíjí. Jen tak dál, držím palečky.

Míšo, tobě samozřejmě taky, ale o tom ty víš i z jiných diskuzí, že?
13. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
Tegga, já zatím ne, ale jak jsem psala, chci tam jít mrknout.
13. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
luci a nevíš, kdy je možný tam jít mrknout? myslím, jestli na to mají vyčleněný nějaký dny nebo tak, nikde jsem to nenašla.......musím tam už brnknout.....
k.ate už máte pro prcka vybraného pediatra?
13. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Já bych chtěla jestli teda budu rodit v brně ,rodit taky v těch
bohunicích :wink:
13. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
misicka a ty nejsi přímo z brna nebo proč bys tady nerodila?
13. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Jejda holky, koukám že docela valíte, my máme pejska německýho ovčáka bude mít 5 let ale rozmazlená je až hrůza, dneska se mnou spala v pokoji já jsem usla a když jsem se probudila byla tam nasáčkovaná, ale je to mazílek a já ji uplně zbožnuju.
13. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Ted jsem tu byla jen na skok, tak zítra dám vědět jak a jestli nějak dopadneme. tak papa zítra
13. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tegga, vím, že měli den otevřených dveří tak měsíc a půl zpátky, jinak v mailech mám i telefonní číslo, kde se objednávala kolegyně z práce - rodila před měsícem. Mrknu se a napíšu.

Suny, taky si myslím, že je ten náš pejsek hrozně rozmazlený. V červnu mu byli dva. Ale je to zlatíčko. TAky občas s náma spává v posteli, nejčastěji v chodbě, ve svém pelíšku, a taky v boudě na dvorku. .... držím palečky a každopádně dej vědět.

Já si jdu dosušit umyté vlasy a jdu spát taky. Teda, ještě to číslo ....
13. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
.... kopíruji sem, co mi přímo k tomu napsala i ta kolegyňka

Já jsem šla jen v tom 34.tt na "Přípravu k porodu" do těch Bohunic (koná se to v Čt nebo So ve 14 hod,na 532 233 961 se objednáš dopředu na ten týden, kdy dosáhneš 33.-34.tt, lepší je Čt - nebývá tam tolik lidí), a pak na navazující "Intenzivní přípravu k porodu" (to samé číslo, koná se to dvakrát za měsíc, když tam pak zavoláš, řeknou ti, na kdy ty dva termíny vypsali a ty se na jeden přihlásíš) - to bylo o průběhu porodu, dýchání, úlevových polohách, atd.
Tím že tam jdeš, tak se neupisuješ, že tam budeš i rodit. Každopádně je určitě lepší vidět to oddělení dřív než tam porodíš.

Snad to bude takto stačit a dovoláš se. Pak dej vědět.

Hezký večer. pa pa
13. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
luci - s tou intenzivní připravou k porodu objednej se už teď.. Já šla na tu informační schůzku kolem 20 července a místo měli až na zářijový intenzivní přípravy... :wink: Na což jsem se už vykašlala :frowning2:

tegga - pediatra už máme :slight_smile: Naštěstí nás vezme doktorka, ke které jsem chodila já jako malá (no vlastně do 19), ale měla jsem strach, že budem mít smůlu, slyšela jsem, že je dost přeplněná i tak...
13. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Tegga jsme z Brna, ale naše těhu je docela komplikované více v mém albu a jestli nám potvrdí vv na srdíčku tak nás nejspíš pošlou rodit do Prahy :wink:

Holky dobrou :slight_smile:
13. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky! Já bych do těch Bohunic nechtěla chodit na žádnou přípravu, jen bych to tam chtěla omrknout....tak snad to tak jde taky......jj misicka, to vím, jen jsem nevěděla, že možná budete rodit v Praze
14. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Mišo, Lucko a Vy mi ani neřeknete, že tady je takové pěkné téma :unamused: :grinning:
14. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Ale , jsi holka šikovná Týnko a našla jsi nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.