• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Ahoj holky zprava od Teggy - Mám to za sebou, rodila jsem moc dlouho, ale máme krásnýho myšáčka Lubíka, váží 3450g a měří 51cm.Jsem happy:slight_smile:
24. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Tak Teggy mocinky gratulujem:slight_smile:....přesně jak tu někdo pal, "o víkendu už můžeš být mamina"

jinak sem si před chvílí volala k doktorce na objednání na příští čtvrtek že budu skoro 3 týdny po vynechání a sestřička mně řekla, že to asi nebude ještě nic vidět:frowning2: tak nevím teda....myslíte, že záleží na typu UZ, že nějakej starší by nic neviděl?
24. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Holky psala, ze v sedm vecer jeli do Bohunic, tam je ale jeste poslali domu, pry neochota jak prase a v deset uz byla prijata na Obilňák, tam je to pry fajn :slight_smile: Ještě ža tak, no upřímně já jsem taky ráda, že jsem rodila u Milosrdných :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Tedat tak velká gratulace Tegy k malému :wink:

Týjo neochota v Bohunicích? Tak to je drsný :unamused:
24. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Tegga mocinky gratuluju a ještě včera psala prý že se cítí dobře a že to jen tak nebude :grinning:

Ty jo v Bohunicích takhle blbý? to je síla teda. no já jdu taky na obilnák.

Holky taky vám bylo v 18tt slabo? mě je od včerejška a envím co se děje.
24. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Suny a není to třeba tlakem? Kdy jdeš na kontrolu?
24. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
juu tak teggy moooc gratulujeme :slight_smile:
24. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
Miši já mám tlak v těhu dobrej, ael asi se změní počasí nebo nevím no. jdu 16 října proč???
24. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Já mám občas taky dny kdy je mi slabo, pak zase divně od žaludku atd... takže jsme vždy ráda když je mi dobře tak toho dne uživám :wink: To prostě k těhu patří :wink:
24. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Jj Miši já si ten den užila v úterý a včera dopol ale dneska v čera odopol to je docela síla no. ale co už, prostě to tak asi někdy je no. a je mi pořád teplo tedka.

Miši a co tak třeba když je ti dobře děláš???
24. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Jo tak teplo to znám, doma pořád větrám a to jsem byla vždy tá co je jí zima :grinning:
24. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
No co dělám, uklizím , chystám věci pro malou, jdu na prochajdu , jedem do obchodu nebo do kina či jdu s kámoškou na kafčo :wink:
24. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
aha tak to si fakt užíváš. :grinning:

tak já dneska fakt umírám je mi hrozně slabo a potím se . nevím co to je. chjo teda. a když jsem sama doma tak se bojím že sebou švihnu a nikdo tu nebude
24. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Tak lež koukej na telku nebo si čti ať sebou někde nepráskneš, mě se stalo jednou, že jsem sebou sekla v obchodě a nebylo to nic přijemného, ještě že jsem tam měla manžela.

Jo a hodně pij :wink:
24. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
jj snažím se pít a to sebou sekneš a hned se jako probudíš?? a kdy se ti to stalo???
24. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Stalo se mi to asi ve čtvrtým měsíci, stály jsme v Tesku u pokladny a mě se najednou udělalo zle od žaludku tak jsem manželovi dala peněženku ať to zaplatí, že si půjdu sednout, ale udělala jsme asi tři kroky k lavičce a zatemnilo s mi před očima prostě černo a žuch a už jsem ležela. Pak si jen pamatuji , že mě manžel zvedal. Pak jsme se musela napit a asi na dest min sednout a rozdejchat to. Chudám manžel ještě když si na to vzpomene je mu z té příhody špatně a mě teda taky. Vymkla jsme si kotník takže jsem chodila ¨dva týdny o berlích . No ještě , že jsme nežuchla na malou a domlátila si jen kolena a ruce a svalila se ¨na bok.
24. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Ježiš Miši to je síla jen tak prostě? z ničeho nic?? to je mazec to aby se člověk bál někam jít.

A celej den ti bylo jako dobře??
24. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Jo celej den to bylo v poho, ale je fakt že ten den bylo strašný teplo tak to možná k tomu taky přispělo.
24. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
To je možný no i normálně netěhotnýmu člověku je špatně v teple.

koukám že máte i fusáček už já na to koukám a furt nevím jeslti pravýho beránka nebo ten fleecovej.
24. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Jo jo pomalu už davám výbavu do kupy, ať jsme připravený :wink:

Koukala jsem, že chcete kočárek Implast Bolder taky nad ním přemýšlíme a na barevné kombinaci se moc zatím nezhodujem :grinning:
24. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Nee miši ten se mi jen líbil ale jak jsem ho vzala do ruky tak ee, je těžkej a kamoška ho má nadává na něho prý se trhá boudička a je neskladnej.
mě s emoc líbil ale je docela drahej. tak já musím dát jinej kočárek. no.
ale taky už koukám abych pak věděla jakej je výběr na trhu a nekoukala na to jak tele na nový vrata.
24. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj, moc Teggy gratuluji, hlavně ať jsou oba zdraví :wink:
24. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky,
prvně gratuluju Teggy k narozní chlapečka a přeji mu do života jen to nejlepší!!!
Já byla dneska zase na kontrole, tak všechno je v pořádku, v pondělí v úterý i včera mě zase tvrdlo břicho, dnes je zatím klid, ale pro jistotu další kontrola příští týden. Budu asi chodit často, ale to neva, hlavně že budeme pod kontrolou. Jo a taky mám na cvičení zapomenout, tak jsem se ptala, jestli můžu aspoň chodit na tu teorii, tak to mám naštěstí povoleno, ale mám to brát jako vycházku za 2 dny. Chci se v Devítce zeptat, jestli si to cvičení můžu vybrat, až se malá narodí, že bych to jako vyměnila, snad mi vyjdou vstříc.
Mišičko, já jsem pro malou objednávala povlečení, rychlozavinovačku a fusak do kočárku a nějaký tetra plíny tady:
http://mujeobchod.cz
teď čekám až to dorazí.
Luci, slibuju, že určitě si udělám albíčko a nafotím věcičky, už se na to chystám delší dobu, ale jsem trošku antitalent na focení a PC vůbec.
24. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Aha, já právě myslela , že když ho máš v albu tak jste rozhodlí :wink:

Besinka tak snad to bude dobré to tvrdnutí prostě musíš odpočívat a odpočívat :wink:

A dík za ty stránky určitě mrknu
24. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj,

Tegga, moc a moc gratuluji k narození mimíska. Vidíš, já ti říkala (psala), že budeš o víkendu třeba už maminkou. Hodně štěstíčka a zdravíčka, ať vám přináší jen samou radost!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

S těmi bohunicemi mě to opravdu zaskočilo. Začínám být opravdu ráda, že jsem se nakonec pro ně nerozhodla.

Suny, tak to oopravdu letí, už 18tt. TO je krása.
24. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
Tak jsme si konečně udělala taky trošku pořádek v albech :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
ahoj holky, jelikoz vetsina z vas je uz zkusenejsich tehulek nez ja, muzete mi nekdo vysvetlit jak je to se screeningem v 1 trimestru, ten neni povinny, ze a plati se? byla jste na tom nektera? myslite, ze je to lepsi nez testy v 2 trimestru? diky moc :slight_smile: preji vsem krasny den a krasny vikend :slight_smile:
25. zář 2009 v 08:13  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj Verísku, já na screeningu nebyla ale jsou prý přesnější než ty tripply v tom druhém trimestru, kdybych měla možnost tak bych šla asi na ten screening a pak máš větší klid. :grinning:
25. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
diky, v utery jdu k doktorce tak se ji na to zeptam, nevis jak to probiha ty testy?
25. zář 2009 v 10:47  •  1 dítě  • Odpověz
Veri - jedna holka z BRM byla až na ta tripple testech, dopadly špatně, malý byl postižený, takže ji v nějakém 20tt vyvolávali porod, už cítila pohyby, je z toho KO. Ani mě nemusela přemlouvat, já na to rozhodně jdu (už jsem objednaná za 4 týdny), čím dřív budu vědět, že je vše ok/nebo není, tím líp.
25. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.