• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
autor
Janule a ke komu na orlí chodíš??? jeslti se můžu zeptat.

Já jsem objednaná na veveří na 3D jo a Jani prosímtě dá se objednat jen foto nebo ti dají automaticky i dvd??
29. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
Sunysara chodím k doktorce Kutějové, ty tam také chodíš?

Je v tom automaticky dvd a jedna barevná fotka, za zbytek se prý musí připlácet..
29. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
No my bychom asi nechtěli to dvd mě řekli na veveří že to bude stát 1200 tak nevím jeslti nevzít jen fotky.

No já ted přestoupila k mudr Jančovi ted jsem tam nová.
29. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
Sun - auto nemáme, nějak nám nechybí.Do práce jezdíme tram, kromě asi 2 nehod jsem za ty 3 roky nezažila, ž eby byl problém a pak přestupuju na trojel, jedna zastávka je taková hustší, ale pak jede ve vyrazeném pruhu pro MHD, takže pohodička. my jsem si odvykli na auto v Praze, tam se to přes město fakt nedalo, zlatý metro. Takže když jsme pak v Brně hledali, kde zakotvíme, chtěli jsme někde v klidu, ale tramvaj v doch.vzdálenosti a s cca 5 min. intervalem a hlavně noční rozjezd a ne nikde úplně v prd... za Brnem, Což pro nás Medlánky 100% splňují, teda kolegové se diví, že v takové prd... a takový (podle nich) kus do města, ale my jezdili hodinu do práce v Praze a to jsme bydleli i pracovali na Praze 4. V Brně je to fakt všude kousek, to se mi líbí. Už si nedovedu představit, že bychom se vrátili do P, i když byly takový myšlenky...
29. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
Blani já bych do prahy nešla ale to metro je tam boží fakt.
no mě auto chybělo když jsme chtěli udělat velký nákup. ale jinak třeba pěcha se to dá taky v poho. já bydlím na opačné straně medlánek a nebýt trolejáku nevím jak bych se do brna dostala. navíc když jedem autem nakoupit třčba do hypernovy tak busem jedeme v sobotu kdy to nenavazuje před hodku autem jsme tam za deset minut.
29. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
tak my jezdíme nakupovat s baťohama do Globusu, autobusem jsme tam za 10 min, zastaveuje nám na rudhém konci sídliště, takže pohoda, nakupíme, narveme těžký věci do baťohu a lehký do tašek a jdeme. Aspoň nějaký sport, protože já jinak vůbecc nesportuju, akorát každý den mám spočítaný do práce, na oběd a zpět je to necelých 6 km, a každý víkend jsem se snažila jet někam na nějaký zámek nebo hrad, to je celý den na nohou, prootže většinou je to kus od zastávky, já ještě vidím kdejakou kytičku a broučka a musím si ho vytofit,... Ale že by mě někdo odstal třeba na aerobic, to ani párem volů :grinning: Ale teď si třeba 2x do roka půjčímě auto na nákup a pak teda ten účet v Globusu stojí za to, rekord je teda zatím asi 7000,- :sweat_smile:
29. zář 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Tak na aerobik bych taky nešla bych umřela. taky nejsem moc sportovně založená na začátku těhu jsem ještě cvičila a bruslila na in linech ale od toho druhého měsíce ležíma jsem na rizikovce. takže nic moc no. akdyž jsem na nohách dvě hodky tak otíkají nohy a bolí záda.

Ty jo my do globusu jezdíme jednou za měsíc mám to tam ráda i kůvli uzeninám a masu. je tam docela levno tak vemem i benzín ale většinou tam necháme tak 2tis. max.
29. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
jojo, maso tam mají super (teda muž si to chválí, on si tam vždycky nakoupí nějaký kus na steak...já to moc nemusím), já tam zbožňuju ten čertvý chleba a rohlíky, mňam.....
Letos jsem vůbec nesportovala. V Praze jsem chodila na brusle (6 let jsem bydlela u Stromovky, to je nádherné místo na sport), když jsme tady bydleli v centru, tak nám u domu zast. bus, co konči lu Ikeii, tak jsme jezdili večer tam na stezku kolem řeky, nádhera, to mi chybí. Kolo jsem měla asi 3 týdny, pak nám je přímo z bytu ukradli, takže nové jsem dostala až loni, párkrát se projela, letos jsem byla od února na neschopence a měla do konce května zakázán sport. A pak jsem začala zas jezdit na výlety, plno práce a na kolo už letos nedošlo. :sweat_smile: no aspoň bude dlouho jako nové :grinning:
29. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
JJ takový ty mega královský mylsím jsou dobrý i druhej den mnam asi tam o víkendu pojedeme. :grinning:

JJ já kolo moc nemusím ale ty brusle jsou super. jsem se letos po třech letech naučila brzdit a pak // a utrum na rok. :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Sunysara nevím, když jsem volala na veveří, tak mi řekli, že ta cena je za dvd a fotku...to dvd je asi automaticky...

Teda holky, já osobně si bez auta ten život nedokáži představit...už jsem zlenivěla :slight_smile:
29. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Já neumím brdit ani po těch asi 9 letech, co mám brusle.... ve Stromovce to bylo po rovině a jeden takový měnší kopeček jsem se chytala u kraje veřejného osvětlení.... :grinning: Přeji krásný večer, na mě zas přišly nějaké večerní nevolnosti, tak pro dnešek končím, krásný den všem a hlavně zdravíčko pro nás i bubliny v bříšku :wink:
29. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Blani tak si běž lehnout at tě to brzy přejde.

Jani já valím taky hodit sprchu a umýt nadobí. at to stihnu do ulice. tak papa
29. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
Holky tak si užije odpočinek a sprchu...já jdu kouknout na zprávy a pokecat s přítelem...
Přinesl mi dobrou zprávičku, že po svatbě nebude muset na školení, tak si zaslouží pusinku :slight_smile: :wink:
29. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
Jani velikáááánskou pusinku mu dej to zaslouží. tak papa
29. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
Už pusinku velkou dostal :slight_smile: je to šikula, že to zařídil :slight_smile:
29. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
Jsem zpátky ale vy tu asi nikdo nejste.
29. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahoj holky! Po delší době zdarvím, jsme doma s prdísem z porodky:grinning:.....tak nevím, jestli sem vlastně ještě vůbec můžu, když už nejsem těhule:slight_smile:
29. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
Holky tak já jsme ž taky lenivec lenivej a bez auta ani ránu. Jé holky tak to se na Orlí možná někdy potkáme já tam jdu patého :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
Jéé teggu ahojky já jsem tu dlouhoí nebyla tak nevím že už se malej narodil mocinky gratuluju a jak se vede a jak se malej jmenuje???

Miši ke komu tam chodíš????
29. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
tak to já bez auta bych taky nemohla být...hlavně si nedokážu představit že bych měla se synem cestovat MHD,jednou za čas tuhle hrůzostrašnou cestu podnikneme a stačí mi to...ale taky jezdíme hodně na výlety,takže nasedneme do auta a jedeme se kamkoliv podívat a taky když si představím,že ted jsou všichni nemocní a těch šalinách lidi kýchají a smrkají...ještě by se člověk nakazil a hlavně to dítě
29. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
Suny už jsem to tu psala chodím k té Dvořákové :unamused:
29. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
co se týká těch porodnic a dobrých doktorů je to všude stejný...v bohunicích i na obilnáku jsou hlavně mladí doktoři co potřebuji atestaci anebo pak ty méně dobří nebo spíš starší, a pak všichni odchází na soukromé kliniky jako je helios,prenatal,atd...kde se daleko líp platí, dokud bude naše zdravotnictví tak mizerně placené, tak budou všichni dobří odcházet za lepším...kamarádka co dělá na obilnáku,tak mi vždycky říká jak to tam chodí a na druhou stranu v jakých podmínkách tam musí pracovat,tak je zázrak,že to vůbec zvládají...je tam strašně málo doktorů a sester jsou pořád v práci a žádný volno a za to žádný prachy
29. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
Aha Miši a asi nejsi spokojená podle výrazu.

Nicol já to auti mám taky jako pomoc hlavně při nákupech a pak i s dětma to bude veselejší asi.
29. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
dneska se fakt těším až synáček usne a bude klídek...dneska je den kdybych radši makala na poli než byla na mateřské...fakt holky užívejte si toho klidu a hlavně spánku :wink: ...já už rok pořádně nespala :unamused:
29. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
Neboj Nicol já spím asi i za tebe. :grinning:
29. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
tak to fakt tiše závidím :sunglasses: já už nevím co to je spát v kuse třeba 8hod.
29. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Jejda fakt? já jsem v těhu velkej spáč takže až bude malý na světě tak to bude uplně v čudu. :grinning:
29. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Suny nejsem po porodu se budu ohlížet jinde :wink:
29. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Já jsme taky velkej spáč nejen v těhu tak toho se trochu bojím až bude mimi, ale řikám si , že to každej zvlád tak proč ne já. A mám manžela a když bude nejhůř tak mě vyspat nechá :wink:
29. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Miši já jsem nebyla spokojená taky ale přešla jsem radši tedka i když nevím jak u toho novýho pujde neschopenka jestli to pofrčí dál nebo ne. jinak snad bude lepší no protože ta co jsem k ní chodila to je fakt masakr.
29. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.