• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
no já dospávám hlavně přes den...ale přála bych si ulehnout večer do postele a probudit se až ráno :slight_smile: a ne 3x za noc vstávat ale bývalo to i horší, když se budíval po hodině....ale ted jak odbourám to noční kojení,tak snad se taky už někdy vyspím :wink:
29. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
téééda no to mě čeká tak to teda dospím asi radši ted jak tě tak slyším. :grinning:
29. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Ten Janča je tanm dobrej toho doporučuji :wink:

Jdu do sprchy a mrkat na ordinačku tak zatím pa
29. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Miši dík moc snad bude dobrej. tak zatím papa
29. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
já si říkám,že to druhé dítě bude spáč...musí jinak nevím jak to budu zvláda :slight_smile: t...tedík nebyl moc spavé mimi...vždycky jsem se musela smát tomu,když psali že novorozeně spí až 20h.,ten spal tak 13h...vyjímečně 16 ale ne moc často..ale radši vás nebudu strašit :wink: když jsem byla těhotná měla jsem taky určité představy ale realita je poněkud jiná :slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Nicole a když jsi byla těhu bolelo tě třeba jak to mám já v 19tt břicho teda podbřišek hodně jak na ms mě to vystřeluje do zad aji.? je to normální??
29. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
pobolívá mě ted trošku...a když jsem byla těhu tenkrát tak jsem to měla až kolem 5.m asi týden...nemohla jsem pomalu nikam chodit,jak mě to bolelo při chůzi...je to jak se zvětšuje ta děloha a mimi roste...ale neměly by to být zase nějaký moc silný křeče
29. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Nejsou to křeče je to jen taková ta tupá bolest kterou máš při ms jen na pravé straně a jde mi to do zad no. mám to chvílu a pak zas ne. ale mám to od začátku a zatím bylo mimi v pohodě. tak já nevím. křeče to nejsou
29. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
tak to by měla být ta děloha jak roste někdo je na to citlivější a víc to cítí :wink: ale kdyžtak se na to pak zeptej Dr.
29. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
NO k dr pujdu až za 14 dní tak snad to do té doby vydržím
29. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
nicole_11: mas pravdu s tema doktorama, vetsina je na soukrome klinice nebo v zahranici, ale ja se jim opravdu nedivim, proto to taky resim hodne,i kdyz si nekdo muze myslet, ze je to zbytecny a nekdo me odrodi, mam vylozene strach z toho na koho bych tam narazila.. :unamused:
29. zář 2009 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky, tak dneska počasí nic moc no jo už je tu podzim takže já asi dnešek stravím v betlï :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
tak 21.10 jdu na screening do Prenatala :slight_smile:
jinak s tou materskou je to sila co? mne je spatne, kdyz vim o kolik se mi to snizi :sweat_smile:
30. zář 2009 v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz
verisek: nedivím se že to tak řešíš ten porod...když jsem byla těhotná prvně,tak jsem si říkala,že ten porod nějak zvládnu a že všechno dobře dopadne,ale ted už vím do čeho jdu,tak fakt mám strach,když slyším ty zkušenosti okolo...a většinou je to vina Dr....naštěstí to vždycky dopadlo dobře ale tak tak :unamused:
30. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky.

Já teda s tím,že je Janča dobrej nesouhlasím,ale to je moje vlastní zkušenost.
A bohužel byla fatální,dokazovat,kdo za co může a nemůže nechci,ale už bych k němu nešla.
Tím tě nechci strašit.
je fakt,že je škoda ,že nelze naspat dopředu a pak z toho čerpat.
Já se vždycky nevyspím už v porodnici,tam to začíná.
Ale dneska je spavý počasí,jdu si lehnout s tím mým 3-letým broučkem. :wink:
30. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
ale co se týká porodu...je to přece jen záležitost jednoho dne a nějak se to zvládnout musí :wink: horší je to co přijde pak...ten kolotoč kolem mimča...u nás byly nejhorší první 4m,tak se toho děsím a to budu mít doma ještě ani ne 2letýho prcka :confounded:
30. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Je pravda,že první těhotenství,pokud je bez problému je sranda.
Ale ty další,když už máš jednoho prcka doma,je pak docela záhul.
Já už mám 3letého a chodí do školky,tak snad to nějak půjde. :wink:
30. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj holky, chtela bych se preptat. Dostala jsem od dr. listek na tripple testy, to se zase objednava na Veveri? Diky
30. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Tak to netuším, ale u nás normálně triply dělá doktrorka jen ti odebere krev a pak si zavoláš za týden na výsledky :wink:
30. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
mabe, já jdu přístí týden taky na tripple testy a mám žádanku vystavenou přímo do Imunoanalytické laboratoře, Bratislavská 2, tady v Brně. Může se tam jít i bez objednání. Zkus jim zavolat 545212141. :wink:
30. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
mishi, dekuju za info. jee, ja sem se tedka podivala na tu zadanku a je tam razitko Bratislavske :slight_smile: . Kdybych se poradne podivala.....diky. za jak dlouho te objednali?
30. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
Když sem tam předminulý týden volala, tak mi řekli, že není nutné se tam objednávat, stačí přijít ráno v 7:00 k odběru. Jen si nejsem úplně jistá, jestli tam jsou takhle ráno každý den, ale myslím že ano. Jinak moje Dr. mi říkala, že tam mám jít nalačno.
30. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoj.

Vkládám odkaz na první fotky danielka od lucianas - všechny vás pozdravuje - http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=340172&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
30. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
Krásnej :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:46  • Odpověz
Ahojky holky...dneska jsem celý den někde lítala, sháněla jsem věci na svatbu a jsem naprosto ko...

A byli jsme na poslední zkoušce šatů před svatbou a hádejte...no nevejdu se, takže jsme vybíraly ještě nové šatičky, do kterých se vejdu aj příští týden...

Malej je krásnej, krásná fotečka :slight_smile: roztomilej drobeček :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:39  • Odpověz
mishak007 a mabe: drzim palce na tripple testy, ja jdu na NT screening a pokud bude vse v poradku na tripply nechci jit
30. zář 2009 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky, teda venku je hnus :unamused:

Janulev a kde budete mít svatbu?

Holky taky vám držím palečky at testy dobře dopadnou, my jdeme dneska odpo na kotrolu na kardio tak mám taky strach :unamused:
1. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobré ránko holky, držím palečky, aby vám testy dopadly dobře :slight_smile:

Misicko všechno dopadne dobře, uvidíš...moc na vás myslím a budu držet všechny palce...

Svatbu máme ve Slavkově na zámku a už mi začíná trošku tres, jsem z toho nějaká vedle ...

Jinak kontrolu máme až 19.10. tak už se těším...to už půjdu jako paní :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Jé na Slavkově na zámku, my se tam braly před dvěma lety :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
V kaply nebo v nějakém sále?
1. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.