• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Miško tak to je super, jaká náhoda :slight_smile: budeme to mít v Rubensově sále, kaple je teď zavřená jelikož rekonstruují nádvoří, takže do ní není přístup...

A vy jste to měli tehdy kde?
1. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
ahojte holky, máme za sebou první kontrolu :slight_smile: oboum nám bilo srdíčko jak splašený :slight_smile: sme zdrví a máme i první fotečku :slight_smile: další kontrolu mám z měsíc a to dostanu těhu průkazku.
1. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Tak my to měly taky v tom Rubensově sále a fakt supr :slight_smile:

Hanulik tak velká gratulace k srdíčku a už se těšíme na fotečku :wink:
1. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Hanulko gratuluji k srdíčko a že je všechno v pořádku :slight_smile: a kdy máš termín?

Miško tak to je opravdu ještě větší náhodou, většinou si dělají obřad v té kapli...každého koho znám a měl tam svatbu, tak v kapli...
1. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
No my právě kapli nechtěly, nějak nás to nebere, takže jsme nakonec byly pro tem sál :wink: ¨

Tady mám pár fotek kdyby jsi se chtěla mrknout

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=77815&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
1. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Krásné fotečky, moc vám to slušelo...byla jsi krásná nevěsta :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj Miši,

krásný fotky,všechny jsem je prohlídla.
Moc ti držím palce na kardiu,ať je vše OK a určitě ještě dneska napiš. :slight_smile:
Dneska jsem se domlouvala s porodní asistentkou co jsem s ní rodila loni,už se na mě těší.
1. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jasně , že napíšu, ale přijedeme až kolem sedmé :wink:

Děkuji za chválu fotek :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Miško tak to se tu ještě navečer zastavím, abych si přečetla jak jste dopadli, ale věřím, že určitě dobře...

Leopoldko a kde jsi loni rodila? Já nikoho neznám a myslím, že kdybych měla dopředu domluvenou asistentku bylo by to lepší...
1. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Já taky nikoho domluvenýho nemám asi to nechám na tom kdo bude mít službu a budu se modlit aby to byl někdo příjemnej :wink:
1. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Já vím, že kamarádka měla jednu paní domluvenou, ale nestihla jí ani zavolat, jak to bylo rychly...volala jí, až byl malý na světě
1. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jé tak to je potom pitomí :unamused:
1. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Já jsem rodila v Bohunicích.
To odpoledne jsem byla na gyn.kde mi řekly,že rodit budu až tak za 14 dní.
ta moje asistentka měla noční,tak jsem jí to říkala a v noci jsem začala rodit.
Ona mi tenkrát doporučila užívat Pupalku,už si ale nepamatuju od kdy jsem to brala a zaručovala mi,že porodím zaručeně v termínu,že to má vyskoušené.A ono to opravdu vyšlo asi 3dny před termínem.
Já jsem ji znala z předporodního kurzu,tam se většinou dá domluvit,nebo si najít na dulu,přes internet.Je jich tam docela dost.
1. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahojky, tak js me zpět z kontroly a je to v podstatě pořád stejný takže to je dobře. Srdíčko se vyvijí i když jedna strana je pořád menší a tím pádem zužená, ale rostou obě půlky což je super. Příště se budeme domlouvat na porodnici atd.... , ale pořád si nám budou hlídat , příště jdem 5.Listopadu a pak i po porodu budeme docházet na kotroly. Je tam jedna otevřená žilka na srdíčku nebo co , ale prý by se měla po porodu sama zacelit , tak to možná půjde i bez operace. No uvidíme , prostě musíme pořád čekat jak se to bude vyvíjet dál.
1. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Ahoj Miši to je dobrá zpráva, myslím že to dr mají podchycené a pokud ti to takhle řekli tak je to ok. :grinning:
1. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
mišičko,
jsem ráda, že čtu dobré zprávičky :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
misicka455 - další pěkná zprávička dnešního dne:slight_smile: paráda
2. říj 2009 v 00:03  • Odpověz
Dobré ránko holky,

Miško tak jsem ráda, že hned po ránu čtu tak dobré zprávičky :slight_smile:je to báječny, že je to v pořádku a určitě i bude :slight_smile:
2. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
:wink: Ahojky holky, díky moc :wink: Doufám, že to tak půjde dál :wink:
2. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Jo byla jsme si včera pro ty výsledky z cukrovky na obilňáku a potkala jsme tam Lucku :slight_smile: Sice bez mimča, ale vypadala spokojeně a v pondělí je budou propouštět a , že jak se trošku zžije z mimčem dá nám vědět jakej byl porod atd.....
2. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
MIsicko určitě to už bude dobré i dál :slight_smile:

A jak vám dopadl cukr? A na Lucku se už těšíme, i když jsem jí tu nještě epoznala, tak ji ráda poznám...
2. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
No právěže cukr asi nic moc, s výsledkama jdu na gyndu v pondělí tak jsme zvědavá co nám řeknou. Ale už ¨jsem se koukala na ty hodnoty co by měly být a mám je zvyšené :unamused:
2. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj hoky,
Teggy a Luc ještě jendou gratuluji k dětičkám, hlavně ať jste zdraví všichni 4 :wink:
Hanulik - gratuluji k srdíčku
Misicko - tak to je super, že se to takto vyvíjí, držím palce, aťo to všechno dobře dopadne.
Já lítám od úterý po doktorech, ve středu jsem byla od rána do 6 do večera v Bohunicích, byla jsem nějakcyh cca 28 hod. bez jidla a pití, ... npařed chirurgie, pak UZ, zas chir., a najednou bylo asi pul 5, prý že mě pošlou na gyn.porod.odd., že od slepáku to nevypadá, ať mě prohlídnou a kdyžtak si mě tam nechají. Tak jsem došla na to oddělení, otevřela mě sestra, byla "příjemná", že když mám týden křeče proč jdu až teď, že jeslti nemám v těhu ani trchu sttrach, a proč jdu na pohotovost večer proč jsem nepřišla dopoeldne na ambulanci! To se mi fakt hctělo brečet, tak jsem jí vysvětlila, že jsem měla průjem, že jsem mysella, že křeče jsou z toho, nešpiním, nekrvácím, a že u dotktora jsem od 7:00, že nemůžu zato, že mě jsem v čekárně na chir. čekala do půl 2 než mě vezmou! Tak ona, že musím čekat, že je tam jeden mudr. na celý barák a dojde kdo ví kdy. Našětsí asi za hodinu došel, byl hrozně milý, i ta sestra pak byla ok, a i tam měla 2 telefonáty (ev.nějaká těhu měla problémy), tak jí docela ochotně po tel. radila, až jsem se divila,jak na mě teda byla na příjmu hnusná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bubklina je v pořádku, mudr. nenašel nic, a jeliskož jsem slíbila, že se pokusím najíst a napít sama doma, tak jsem ani nemusela na kapačku na hospit., jak mi doporučovali. Tak mám radost, další den mi ještě udělali kontorlní UZ a nějaké testy a bolesti v oblasti slepáku jsou prý způsobené nějakým děložním rohem a vaječníkem. Takže jsme ok, akorát teď mi moje obvodní po manželovi, který tam teď byl vzkazuje, jestli se to do pondělí nezlepší, pošle mě na Veveří, ať se na to ještě kouknou tam :sweat_smile: Já už nikam nechciiiii.....
Jo a když byl ten mudr. ve FN takový hodný, tak sjem se ptala, jak se tak regostorvat, kdy tam chci rodit, a on, že žádné seznamy nemají, že to nevedou a že až mě moje gyn. pošle před porodem, tak tam prostě dojdu a je to, že žádný pořadníky jako v praze nemají, že si nemyslí, že je to k něčemu dobré, že stjěn, kdo tam dojde, toho odrodí a je to :wink: Uf to jsem se rozepsala....
2. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Miško tak pokud jsou ty hodnoty jen málo, tak snad nebude žádný problém...
Já naštěstí cukr měla v pohodě, po tom co jsem vypila tu šíleně sladkou vodu jsěm měla ještě menší hodnoty než ráno, když jsem tam přišla...

Blani chudinko, tak takhle běhat a čekat u doktorů je opravdu na nic a to říkají, jak by těhotné měly mít přednost a neměly by nikde dlouho čekat...hlavně, ale aby bylo dál všechno v pořádku...

Holky my jsme dneska dostaly první svatební dar...od kamarádky plínky :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
janulev - vy jste se rozhodli vzít až když jste zjistili, že čekáte mimi nebo svatbu máte naplánovanou dýl?
2. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
Hanulko my se rozhodli, když už jsme čekali miminko a to taky bylo tak narychlo...přítel je už rozvedený a že se žeit už nikdy nebude. Pak že jednou až mimčo trochu vyroste a než druhé bude na cestě a pak jsem začali zjišťovat to papírování a tak prohlásil, že když se vezmeme tak toho bude o něco míň...tak jsme se na konci července rozhodli, že se vezmeme...
2. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Jani - no já to taky nechápala, a ni ostatní odktoři, protože oni tam mají nějaký systém, že vidí, od kdy tam čekáš a vždycky úplně udiveně se ptali, kde jsem se tam zdržela, a pak říkali, že nechápou, že mě nechali čekat. :sweat_smile: Tak našstí včera mě vzali už asi po 30 min. a i na UZ jsem čekala chvilku, a než jsem došla z něj zpět na oddělení tak setsřeička říkala, kde jsem, že už mě zas sháněli (trvalo mi to asi 5 min. z jedné budouvy do druhé + zastávka na WC :grinning: ), tak asi měli výčitky svědomí za ten předchozí den :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Blani tak aspoň, že to pak napravili a polepšili se :slight_smile:
2. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jojo, aspoň, že tak.... :grinning: Mě teď napadlo, pojedete do SLavkova v koloně z Brna? My totiž chtěli jet přes Slavkov před asi 1,5 měsícem do Lešné a byli za té cestě 4!!! objížďky a jeli jsme 3 hodiny! Vím, že jedna byla u Slavkova, tak jen upozorˇuji na to, aby jste si to kdyžtak včas zjisitli!
2. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahojky...tak už mi to začíná ranní nevolnosti nebo spíš celodenní..u prního těhu jsem vůbec nic takového neznala a ted je to nářez,když je vám blbě a musíte se starat o malého prcka,který srší energii :unamused:
jé ve slavkově bych se taky jednou chtěla vdávat,ale pořád svatbu nějak odkládáme...chtěli jsme se vzít příští léto,ale to bude doma malé mimčo,tak ani náhodou...nejdřív tak za 2-3r,jestli vůbec někdy....možná až na starý kolena :slight_smile:
2. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.