• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
janulev - my právě taky nejsme vzití, chtěla sem prva svatbu, pak mimi, nějak se to ale přehodilo a přítel pořád, že se vememe až se malý narodí.....když já bych ráda ještě ted :slight_smile: nechci nic velkýho, ale prostě v porodnici nechci být svobodná matka, chci být rodina.....
2. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Blani my se o víkendu jedeme do slavkova podívat, zjistit, zda už opravili u zámku nádvoří a právě cestu...

Nicol tak třeba za ty dva až tři roky tu svatbu tam mít budeš :slight_smile:

Hanuli já osobně se těhu vdávat nikdy nechtěla, pak mi to přišlo ale hezký, že se budu vdávat s bříškem a se svatbou nakonec přišel sám přítel, který byl od začátku jen a jen proti...
Tak třeba přítel s tím taky příjde. ten můj s tím přišel po tom, co jsem mu začala postupně říkat, co vše budeme muset vyřizovat, když nejsme svoji apod...
2. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Nicole - to tě obdivuji, já nejsem shcopná se ni postarat o domácnost a naše zvířátka, takže ti přeji ať je ti brzy lépe :wink:
Slavkov je nádherný zámek, akorát třeba svatba v parku se mi tam nelíbí, ale ty sály jsou krásné, škoda, že teď nefunguje ta kaple, ta je nádhrená. Svtaba je super věc, ale podle mě, to na vztahu nic moc nezmění (jasně, je to hned lepší pocit, být něčí manželkou a ne jen přítelkyní), ale myslím, že spoečné dítko, je 100x větší závazek, nebo třeba hypotéka. :grinning: Tk vám všem přeji, ať vám to vše vyjde, se svatbou i mimčem. Svatba na stará kolena taky není špatná, aspoň si ji užijí i vaše děti , vnoučata,.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
janulev -a máš někde seznam, co všechno budeme muset vyřizovat my?:slight_smile:
2. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
právě i proto svatbu nějak neřeším,že vím,že to na našem vztahu nic nezmění a šlo by jen o formalitu...ale jako každá žena bych se někdy chtěla vdát a mít na sobě bílé dlouhé šaty a v 60 bych v nich vypadala blbě :grinning: takže se asi vezmeme za ty 3roky a děti nám ponesou prstýnky a budou házet ty okvětní lístky :slight_smile:
2. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
Blani asi tak nějak, myslím, že svatbou se na vztahu nic nemění, ale jde asi o ten pocit a taky, že máte stejné příjmení apod :slight_smile:

Hanulko seznam nikde nemám, můj přítel se rozhodl u toho, když jsem si na netu četla, že k porodu budu muset mít potvrzení z matriky, že souhlasím, že dítě je přítele a že přítel souhlasí s tím, že je jeho otcem a že bude dítě používat jeho příjmení.

Kamarádka si jejího přítele nevzala a říkala, že to papírování je většinou stejné, jen je ke všemu nějaký ten papír navíc, když nejste svoji...že toho papírování je víc...
Vím, že říkala, že u něčeho jim řekli, že to stačí, když tam příjde přítel, pak že když nejsou svoji, tak tam musela jít i ona...apod
2. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahojky všichni, tak zase po dlouhé době zdravím :grinning:
2. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj Kate, co Kubík? Zlobí? :grinning:
Jani - moje známá se zas shcválně nevdala, a jen napslaa, že s přítelem nežije (i když žije) a dostává víc peněz jako samoživitelka. :wink:
2. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
tak uvidím jak to ten můj namyslí:slight_smile:
2. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Blani no tohle udělala jedna kamoška od mojí známé, že se nevzali, napsali, že spolu nežijí...jenže...přišla kontrola a zjistili, že tam nebydlí sama, ale s tím přítelem a peníze ji snížili...
2. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
jinak co se týká toho příjmení,tak jsme jen zašli na matriku a tam nahlásili, jak chceme aby se dítě jmenovalo a že bude nosit příjmení po otci,a pak jsem ten papír jen odevzdala v porodnici :slight_smile:
2. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
tak sem se právě objednala na NT-plus testy k Dr.Vlašínovi. naštěstí sem měla příjemnou sestřičku:slight_smile: jdu 10.11. a budu ve 13 týdnu, tzn. 12+3 :slight_smile: týden před tím mám kntrolu u své doktorky....já doufám, že se nic nestane. je to vlastně až za měsíc...tak naše mimi at pěkně roste:slight_smile:
jinak sem tu psala, jak sem měla strach to říct v práci a vůbec jak bude reagovat okolí a strašně mně to překvapilo, v práci holky skoro brečely a zatím mají všichni radost:slight_smile: ted si to těhotenství začínám pořádně užívat:slight_smile:
2. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Miši,je to super.Gratuluji. :slight_smile:
2. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
blanka - občas jooo, má specialitu vždycky se vykadit ještě při přebalování :grinning: TAkže nám mizí přebalovací podložky jedna za druhou :grinning: Snad ho to přejde :grinning:
2. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
kate...to s tím kaděním ho nepřejde :grinning: ....možná tak v půlroce :slight_smile: bud se vykadí nebo počurá tu podložku...my už jen počuráváme podložku v roce
2. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
nicole - tos mě nepotěšila :grinning: Já si teda říkala dneska, že už asi 4 dny máme pořád tu stejnou :grinning: Tak dneska malej zrušil rovnou dvě, aby máma neměla takovou radost :grinning:
2. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
hanulik: ty jsi řekla,že chceš jít přímo k Dr. Vlašínovi?
já jdu ke svému Dr. až za 2 týdny,tak pak se taky objednám na ten NT, když jsem byla u svého minulý týden,tak ještě srdíčko ani nehledal,že je brzy,tak snad bude pak všechno v pořádku... :slight_smile:
2. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj,dotaz nebyl směřovaný na mě,tak se omlouvám,že se do toho pletu.
Já jsem se vždycky jmenovitě objednávala k MUDr.Vlašínovi,nikdy mi nikdo nic neříkal a vyhověli mi vždy.
2. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
Hanulik tak vidíš to , že to v práci vzaly dobře a ty jsi si dělala takové nervy :unamused:
2. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
nicole_11 - ano, řekla jsem 2x že chci k Dr.Vlašínovi. byla tam příjemná sestřička a objednala mně hned. já byla u své Dr.včera, všechno je v pořádku, tak tam jdu až za měsíc. příjde mně to trochu pozdě, ale pokud mně bude ok, tak asi není důvod chodit každý týden nebo 14 dní:slight_smile:

misicka455 - no jo, to byly nervy:grinning:....ještě to musíme říct doma, čekám až se mně přítel vrátí ze služebky......nevíte, dájí se ted někde v Brně sehnat perníkový srdce, kde by bylo napsaný babičce a dědečkovi?:slight_smile:
2. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
ahoj, jdu zas nakouknout a pozdravit :wink: :slight_smile:
2. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
hanulik84: taky jdu k dr. Vlasinovi, napsala jsem primo jemu email a hotovo :slight_smile: jdu 21.10. nekde jsem i slysela, ze u nej se da zjistit pohlavi miminka, nevi jestli to je pravda? budu ve 13 tydnu
2. říj 2009 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz
verisek - a to ti Dr.Vlašín odepsal a dal ti termín? bych si ho radši ověřila u sestřiček.....mám 2 kamarádky co k němu šly, jedené řekl, že to vypadá na růžovou a druhé, že to bude kluk:slight_smile:....ve 20tt na ULZ jim to oboum znovu potvrdil:slight_smile: čekají holku a druhá kluka......ta kamarádka, co čeká holku prý slyšela, že když už v tom 13 řekne, co to bude, málokdy je to jinak:slight_smile:...taky se na to třepu, že nám to řekne:slight_smile:
3. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak válčíte...já jsem po týdnu na pc....celej týden horečky, asi chřipajzna hrůůůůůza, už je to lepší ale ještě to není pořád ono
3. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahojky holky, tak my pracujeme a odpo jdu na kafíčko z kámoškou :slight_smile:

Holky sice vám může ve 13 tt říct pohlaví , ale ještě bych se k tomu neupínala :wink: Podle mě to s jistotou může říct kolem toho 20tt :wink:

Kelly tak pořádně potit a pít čajíčky snad bude líp :wink:
3. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
co se týká toho pohlaví,tak švagrové a kamošce řekli ve 13tt,že to bude kluk a ve 20tt holka a narodily se jim opravdu holčičky...ten 13tt je hodně brzy,takže bych to brala s rezervou to pohlaví
3. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
hanulik84: jojo, odepsal, asi za 2 dny, ale napsal, ze me objednal na 21.10 at si vemu klidne manzela atd.. :slight_smile:
3. říj 2009 v 17:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky, tak jaká byla sobota. Já s eprávě vrátila z toho kafe a bylo to fajn. Ted se jdu rozplácnout k telce nějak mě to unavilo :grinning:
3. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
samozřejmě, že se to pohlaví bere s rezervou, ale i tak mě bude zajímat na co to vypadá a když znám dva případy 14 dní po sobě, co Dr.Vlašín řekl pohlaví správně tak kdo by nebyl zvědavý:slight_smile:.....pro mně je důležitý aby mimi bylo zdravý a jestli to bude holka nebo kluk je vedlejší:slight_smile:

já dneska uklízela a odpoledne jela do Vaňkovky, koupila sem super knížku "Příručka pro tatínky" :slight_smile:...a začnám mít těhu nevolnosti :frowning2:.
3. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahojky holky,

tak já měla taky hroznou noc šla spát o půl 12 a o půl jedné jsem se ještě převalovala :unamused: Pak nějaké hnusný sny a několikrát na záchod :unamused: Dneska jsem se vzbudila zase z pěkně zacpaným nosem a bolí mě šíleně lýtko na pravé noze když na něho stoupnu a nevím od čeho :unamused: Takže to vidím, že po obědě zalehnu.
4. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.