• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna

(Zamčená)
14. září 2010 
Tegga určo to jde, že se tam půjdeš jen mrknout. Kdyby někdo věděl o dalším otevřením dnu té porodnice ať napíše taky bychom se šly mrknout :wink:
14. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojky brnačky,...chodíte někdo ke gynekologovi J. KOTRBOVI??? :slight_smile:
14. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
jů ahoj holky,
můžu se přidat? :wink:
14. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
:slight_smile: já chodím do prenatalu na veveří
14. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Toho gynekologa neznám a evanek přidat se určitě můžeš:slight_smile:....akorát si myslím, že to tady brzy zamknou a někam nás přesunou:grinning:
14. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
evanek a ke komu tam chodíš? přemýšlela jsem, že změním gynekologa.....berou tam nové pacienty?
14. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
styl, tak toho neznám, je dobrej? evi, sama jsem tady ode dneška :sweat_smile: jůůů a ani jsem se nikoho nezeptala, taková jsem já :sunglasses: :sweat_smile:
14. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
já od včerejška:grinning:
14. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Tak se nám to tu pěkně rozrustá.

Ke Kotrbovi nechodím, ale četla jsme na něj hodně dobré ohlasy :wink:
14. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
tegga,
k mudr vondráčkové, jsem tam rok, když jsme loni přiši o malého se můj tehdejší doktor choval tak, že jsem přešla k nim, brali v pohodě a jsou tam moc milí a hodní
14. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
rintintyna:Jo je dobrej,..je také hlavně porodník,..takže s tou projde od čekání do porodu :slight_smile:
14. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
já vím, byla jsem tam třikrát na ultrazvuku, jen jsem nevěděla, že tam můžu chodit i na normální gyn. prohlídky....tak to je supeeer:slight_smile:....ale asi už to nechám až po těhu:slight_smile:
14. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
to ano, září je za chviličku :wink: :slight_smile:
14. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
to sice je, ale abych enrodila až v říjnu:grinning:....evanek, ty už víš, kde budeš rodit?
14. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Taky jsem nevěděla , že na veveří berou i jako normálně na gyn. prohlídky atd... Já jsme tam teďka taky, ale je to kvůli pozorovaní.
14. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
právě, jsem myslela, že se tam posílá jen na ty ultrazvuky a nebo když je nějaký problém...no každopádně je to fajn, začnu tam chodit
14. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
jéééé a teď mě tak napadlo, že sem můžu chodit, i když budeme v tej Praze? :confused: :sweat_smile:
14. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
mišičko,
přečetla jsem si tvoje albíčko, moc držím palečky, aby se vaše holčička držela, koukám to také nemáš jednoduché... já ty nervy znám, my loni bojovali o chlapečkův život, ale prohráli jsme... a letos si na našeho nového broučka tvořím protilátky, které mu rozbíjejí červené krvinky a bude muset dostávat transfuze už v bříšku... ale my si naše miminka vybojujeme, že jo? :wink:
14. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
dobrý "ráno" všem :slight_smile:koukám, že to tady pěkně jede :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
tegga,
já k nim chodila na testy a už jsem u nich měla kartu, moc se mi líbilo jejich chování oproti mému ex lékaři :pensive:
14. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Jinak já "omylem" přešla ke svojí doktorce hned na začátku těhu :grinning: V listopadu mě na leden objednali a už jsem tam šla rovnou s tím, že jsem těhotná :grinning: Ale jsem s ní spokojená, je hrozně v pohodě :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
evanek tak to si taky užíváte...je to hrozný, každý má něco.....tak si říkám, že naše snížený množství plodovky je proti tomu nic.....každopádně taky držím pěsti :wink:
14. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
já jsem ke své první doktorce chodila 13 let a byla jsem moc spokojená, pak jsem ale začala mít stálé bolesti na levé straně podbřišku, bez kultivace mne 2x léčila antibiotiky, zhoršovalo se to, tak jsem ji požádala o UZ- ten mi neudělala a asi ho ani nemá a poslala mne na obilňák a bylo z toho mimoděložní v 8tt, tak jsem od ní odešla, ale holt s panem doktorem jsem šlápla vedle, návštěvy v poradně u něj trvaly max 2min a pak mi ve středu řekl, že malej je dobrej a v pátek na veveří mi podle Uz rovnou řekli, že je už tak oteklý, že to muselo být vidět několik týdnů a že brzy umře :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a můj doktor na to pak řekl: já jsem si to myslel. To bych ještě vzala, ale když jsem po šestinedělí chtěla vyšetřit, že pořád krvácím, tak mi v červnu řekl, ať přijdu v říjnu, že prohlífka není nutná, že baby krvácí i dva měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Druhej den jsem už byla na veveří :wink:
14. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
tegga,
zvládnem to všechny, musíme :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
14. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
evanek - s těma doktorama to je hezky k prdu, najít někoho dobrýho je problém... Hlavně když hodně dobrých doktorů už ani nový pacienty nechce... :frowning2: Já když jsem hledala tu svoji doktorku, koukala jsem na známýho lékaře a na hodnocení od lidí, jaký má :grinning: Naštěstí hned ona (jako druhá) měla místo... Ale jinak je to na zbláznění jak s gynekologama, tak se zubařema... A i další odborní doktoři jsou na tom podobně... :confounded:
14. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
kate,
ono hlavně dokud nemáš problém, tak nepoznáš, jakej je odborník... k tomů mému ex chodili dvě kamarádky a v pohodě, ale víš jak prohlídka jednou za rok a předpis antišky....
14. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
evanek - no já u té mojí bývalé doktorky jsem se rozhodla, že "už nikdy", když se na mě koukala jak na blázna, že nechci předepsat antikoncepci... Já ji chtěla přestat brát, protože jsem věděla, že dlouhou dobu ji nebudu potřebovat a ty ksichty, co na to házela... :confounded: Jak kdybych se neuměla rozhodnout sama a byla nesvéprávná... :grinning: Pak jsem si četla hodnocení u ní a nestačila jsem koukat... Zanedbaný mimoděložní těhu a tak... Takže jsem ráda, že jsem od ní odešla :slight_smile: Mám u doktora ráda, když mě do jisté míry bere jako partnera a snaží se mi všechno aspoň trochu vysvětlit a říct. Ne ten přístup "vy tomu stejnak nerozumíte, tak co je vám po tom"...
14. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
kate,
tu zkušenost mám také, že mi bylo tvrzeno, že antiška se nemá vysazovat :grinning:
14. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
no právě, dokud se něco nepo...., tak nepoznáme, jak moc jsou kvalifikovaní......a takový ty stránky s hodnocením lékařů....to je taky dost neobjektivní......většina lidí tam hodnotí přístup a chování lékařů...mě by spíš zajímalo, jak jsou na tom s odborností a tak.....
14. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
tak snad na žádného "neodborníka" už nedoplatíme
14. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.